Şimdi Ara

Sons of Anarchy (2008-2014) (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.200
Cevap
20
Favori
93.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Charming-Oakland-Stockton baya bi karışacak dizi son sezon ful çete ağırlıklı gidiyor
    Birde yeni Şerif-Chibs
  • Her kaliteli diziye Gemma gibi, Skyler gibi çirkef kadınları koymasalar olmuyor mu arkadaş.

Gemma ile o kadar olan bitene rağmen Jax'ın her şeyi unutması, Tara'nın cinayeti için Gemma'ya sorgusuz sualsız inanması Jax gibi zeki adamdan beklenmeyecek şeyler. Sanırım bunun sebebi Kurt Sutter'ın Gemma ile evli olması yoksa böyle rezillik olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon

Her kaliteli diziye Gemma gibi, Skyler gibi çirkef kadınları koymasalar olmuyor mu arkadaş.

Gemma ile o kadar olan bitene rağmen Jax'ın her şeyi unutması, Tara'nın cinayeti için Gemma'ya sorgusuz sualsız inanması Jax gibi zeki adamdan beklenmeyecek şeyler. Sanırım bunun sebebi Kurt Sutter'ın Gemma ile evli olması yoksa böyle rezillik olmaz

Annesinden şüphelenmeyecek tabi ki kimin aklına gelir biz bildiğimizden öyle düşünüyoruz ama kimse karısının cinayeti için annesini suçlamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: S R T

quote:

Orijinalden alıntı: 'Boyz N Da Hood

Bu arada Sopranos izleyen arkadaşlar bilir Adriana ablamız tam bir milf olmuş yaşlandıkça serpilmiş Sezon arasında Sopranos'a başlamıştım orada zapzayıf genç halini görüp yeni sezon SoA'da güncel halini görünce..

iyi biliriz

Sons of Anarchy (2008-2014)

tony reyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

Diosa'yı ele alırsak tartışıcak birşey kalmaz ki.Oradakiler aşmış zaten.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jax T.

quote:

Her kaliteli diziye Gemma gibi, Skyler gibi çirkef kadınları koymasalar olmuyor mu arkadaş.

Annesinden şüphelenmeyecek tabi ki kimin aklına gelir biz bildiğimizden öyle düşünüyoruz ama kimse karısının cinayeti için annesini suçlamaz

Annesinden şüphelenmemesi gayet normal fakat Tara'nın cinayetini hiç araştırmadan Gemma'nın sözlerine güvenmesi saçma baya.İnsan cinayeti birazcık araştırır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

quote:

Orijinalden alıntı: Jax T.

quote:

Annesinden şüphelenmemesi gayet normal fakat Tara'nın cinayetini hiç araştırmadan Gemma'nın sözlerine güvenmesi saçma baya.İnsan cinayeti birazcık araştırır.

Adamın gözü hiçbir şey görmüyor işte önüne bi kurban atıldı hemen atladı oda

• Juice kadar mal bir insan yok şu dizide.. :) Ama yinede kendini sevdirtiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 1 Ekim 2014; 22:28:03 >

• Jax'in sondaki bakışı bütün çinlilerin ölümünün habercisi

• Çinliler'in soyu tükendi diyebiliriz
  • Her zaman olduğu gibi bölüm sonu güzeldi. Her bölümün sonundaki şarkı daha güzel orası ayrı

• Jax çinlileri moleküllere ayırır artık

• SOA tarihinin en brutal bölümlerinden biriydi :)
  • S07xE04

Ulan bee.. kulüpteki her bir üyeye öyle bir bağlanmışım ki o silahların başında bekleyen West için ağlayacaktım nerdeyse.. Ama Çinli herif Nero'yu arayıp neden herkesi bir arada topladığı için teşekkür etti anlayamadım? Ne alakası vardı olanlarla?? Yoksa cidden Çinliler ile işbirliği içinde mi?? Ya da benim unuttuğum bir şey mi var?? Jax canlı bırakmamalı Çinlilerden. Her bir elemana o 7x01 in sonunda yaptığını uygulamalı.. Acımasızlığa bak be ulan ne istediniz "poor little lambs" dan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Jack Ketchum

Muhteşem şarkıydı. Youtubeda sons dizisinin sonlarındaki şarkılardan oluşan kanal var mıdır ki bi bakıyım
  • UpTheIrons kullanıcısına yanıt
    Hocam orada şöyle demek istedi
    Bu Nero hani Mayans Sons Çinli vs heresin arasını yapmaya çalışıyorduya bu Linde işte Neroya mesaj yollayıp bu ateşkesi bozdu ki Jax bütün o çekik gözlüleri gebertir artık SoA her zamanki gibi yine bok yoluna doğru ilerliyor Ölen yeni elemana açıkcası çok üzülmedim üyeler ilk sezondaki gibi sağlam değil Kozik Half Sack vs onlara üzülmüştüm baya
    Birde Juice malına gelecem,ne yapacak acaba Allahın salğı

Sonuç olarak güzel bölümdü

• Blondie ölmese iyiydi. Şimdi birde yaralı polis memur yaşar 4 yandan Soa'yı bela bekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz Güney

3. sezon bitmek üzere fakat ben gittikçe diziye ilgimi kaybetmeye başladım. İlk iki sezon gayet iyiydi. Ama klişe olaylar dizisine doğru gitmişler. Ne olacağını tahmin edebiliyorsunuz çoğu zaman. 3. sezon bence baya başarısız ilerliyor. Bakalım sezon finaline doğru güzelleşecek mi?

3. Sezon finalinden sonra buraya bir mesaj daha yazın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz Güney

3. sezon bitmek üzere fakat ben gittikçe diziye ilgimi kaybetmeye başladım. İlk iki sezon gayet iyiydi. Ama klişe olaylar dizisine doğru gitmişler. Ne olacağını tahmin edebiliyorsunuz çoğu zaman. 3. sezon bence baya başarısız ilerliyor. Bakalım sezon finaline doğru güzelleşecek mi?

3. Sezon finalinden sonra buraya bir mesaj daha yazın

Yazdım zaten dostum. Gayet güzel bir sezon finali yaptılar. Bence dizi 3'ten sonra daha da güzelleşiyor. Gerçi Jax artık çok antipatik gelmeye başladı ama olsun.

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.