Şimdi Ara

KİA SATIŞ-SERVİS-YEDEK PARÇA VE DİĞER TÜM KONULARDA (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
4
Favori
54.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kia ile alakalı ne kadar yedek parça ihtiyacınız varsa buyrun çözelim. Kia yedek parça toptancısı İleri Otomotiv olarak perakende satış sitemize bekleriz. Japonistan.com

Satışa sunduğumuz yedek parçalar bizzat kendi tarafımızdan yurtdışından direk ithal edilmekte veya yurtiçinde uygun kalitedeki imalatçılardan temin edilmektedir.

Orjinal , Kore ve Japon yan sanayi, Taywan yan sanayi, Çin yan sanayi ve yerli imalat seçeneklerimiz mevcuttur. Fiyat seçenekleri de buna bağlı olarak çeşitlenmektedir.

E-ticaret sitemizde problemini çözemeyen müşterilerimize telefonla destek hizmeti de vermekteyiz. bize ulaşabileceğiniz telefon numaramızı burada veriyorum : 0212 423 43 44 (santrali bypass geçen direk hattır. Direk departmanımıza düşeceksiniz.)

sayın forum yöneticileri, eğer mesajımın içeriğinde kurallara aykırı bir ibare varsa lütfen uyarınız. Veya değiştiriniz. Ben sadece bir ihtiyaca cevap vermek amacıyla bu mesajı yolluyorum.

• Cerato dan Yeni Sportage a geçerken Bayraktar Kia dan Onur Bey ve Fatma Hanım çok yardımcı oldular sağolsunlar. Burada Fatma Hanım ın iletişim bilgisi var. Yeni Sportage konulu genel mesajda yazmıştı.

quote:

Orijinalden alıntı: fatmabiltekin

MERHABALAR KİA SPORTAGE VE TÜM KİA ARAÇLAR İÇİN MESAJ ATABILIRSINIZ

BANA PM DEN MESAJ ATABILIR VEYA 530 764 18 44 NOLU TELEFONDAN ULAŞABILIRSINIZ

BAYRAKTAR KİA -OKMEYDANI
  • Cerato genel forumunda sordum ama bu konu başlığı pek tercih edilmese de belki bir cevaplayan olur..

Hız göstergesi (ibresi) arada sırada çalışmıyor (bugüne kadar 2 kez oldu)..0 da hareketsiz kalıyor..
    2. sefer meydana geldiğinde kontak açıp kapatmadanda düzeldiğini fark ettim.
    Sorun ne olabilir?
  • kia rio 2006 model aracimin sol arka lastigini şiddetli şekilde kaldirima vurdum. Arka iki lastigin bagli oldugu demirin sol arka lastige yakin olan kismi egik,lastik 2 3 cm iceride duruyor. Şaseci düzeltir dendi ancak içime sinmedi,serviste yaptirmaya kalksam bu parçanin 0ini mi takarlar? Ne kadar tutar
  • Öncelikle merhaba. Benim de Kia sephia 98 model aracım var. Yaklaşık 6 senedir kullanıyorum. Genelde memnundum ama bu sene biraz başımı ağrıttı. Önce akslarda problem çıktı. Ön aksları değitim ve işçilik dahil 1250 TL verdim. Aradan yaklaşık bir hafta geçince aracın motor kısmından cazırtılar gelmeye başladı. Debriyaja basınca ses kesiliyordu. Aklıma şu geldi. Aksı takan beyefendi yerine oturtmak için ileri geri baya uğraşmış ve aksı zorlamıştı. Ayrıca aksı çıkardığında şanzımandan bir litreye yakın yağ akmış ama usta bir sorun olmadığını söylemişti. Ondan kaynaklanan bir sorun olduğunu düşündüm. Bu defa bulunduğum ilçedeki ustaya görürdüm. Bir litre yağ al gel dei. Yağı ısıtıp aracı kana aldı ve alta inip bir civata söktü. Bi ara baktım ince bir telle civatayı söktüyü yerden bir şey çıkarmaya çalışıyor. Ne oldu diye sorunca içeri bir şey kaçtı ama anlamadım dedi. Neyse yağı doldurdu ve eve geldim. ertesi gün sabah işimden dolayı arabayı çalıştırıp öce biraz ileri çıktım. Daha sonra geri vitese taktım ama hareket etmedi. Öğrencilerimin yardımıyla yönünü yola döndürdüm ve ileri viteslerle tekrar ustaya gitti. Netice de şanzıman indi. Baskı balata bilya değişti. Şanzımam Malatya'ya gitti ve içinde değişmesi geren ne varsa değiti. 550 TL ye yakın bir masrafım daha oldu. Aracı bir gün sonra çalıştırdığımda eskisi kadar yüksek olmasa da yine rahatsız edici düzeyde araçtan cazırtılar geldiğini duydum .Tekrar ustaya gittim. Bana, aracın şanzıman kısmındaki bilyanın değitiğini sorunun kesinlikle şanzımanda olmadığını söyledi. Bir de motor girişinde bilya olduğunu ve yüksek ihtimalle ondan kaynaklandığını söyledi. ayrıca SLX lerin bilyasının buna büyük ihtimalle uyacağını söyledi. Şu an beklemedeyim. Aracım yüzünden bu ay bunalıma girdim. Bu ay abartısız 2500 TL ye yakın masraf yaptım arabaya. Son değişim ne masraf çıkarır bilmiyorum.
    Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum. Teşekkürler.
    Bu arada ibrede oynama sorunu bende de var. Özellikle soğuk havalarda ilk çalıştırmada gazı tam yemiyor. Araç salanarak çalışıyor. Gaza basıp bırakınca ibre normal seviyeye yükselip motor çalışması düzeliyor.

• Merhaba dostum 1994 sephia 1.5 glx aracım için kapı açık uyarı butonları lazım acaba fiyatı ne kadar
  • Selamlar, kia ceed 2009 dizel icin debriyaj seti, markasi, fiyat bilgisi verirmisiniz? Siz istanbuldamisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar slm,
    Bugun aracimi (kia rio 2003 1.5 benzinli) sanayiye goturdum.
    Aracimin on tarafindan bir ugultu geliyordu ve triger tarafindan bir hisirti geliyordu.
    Usta kontrol etti ve aracin sag on tekr rulmaninin degismesi gerektigini ugultunun sebebinin bu oldugunu ve mars dinamosunun rulmaninda ki arizadan dolayi triger bolgesinden ses geldigini belirtti.
    Bu iki rulmani degistirdi ve benden iscilik dahil 300 TL aldi.Simdi kafami kurcalayan on taraftaki ugultu azda olsa geliyor,usta bana ayni durumun sol tekerdede oldugunu ama ondan gelen ugultunun sesin yuzde 30una neden oldugunu istersem degistirmeyebilecegini soyledi.Bende o an icin kalsin o tarafi yapmayalim dedim.
    Triger bolgesindeki ses tamamen kesildi.
    Usta triger kayisininda degistirilmesinde fayda var dedi ben kalsin dedim ve sonra gelsem kaca degistirirsiniz dedim ve 350 TL fiyat cekti..

Ben bu fiyatlarin piyasa fiyatlari olup olmadigini bilmedigim icin bu konuyu actim.yani fiyatlar normal fiyatlarmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• seyhat kullanıcısına yanıt
    200 lira civarı parçaları tutuyor işçiliğiyle normal fiyat söylemiş. pazarlık yaparsan sanırım 300 biter işin buda gayet normal.
  • iyi günler eşimde kıa rıo sporty var 2012 yeni kasası biz araca 2 şey istiyoruz

1--tavan üstü port bagaj + tavanda olmak üzere bisiklet taşıma aparatı

2-- orjinal türkçe menülü tv-navigasyon

bu konularda yardımcı olabilirmisin..
  • bende bugun spo aldım 1.6 plus navıgasyon ve ekran ıcın 2500 tl gıbı sacma bı fıyat cektıler bende 2-- orjinal türkçe menülü tv-navigasyon arıyorum akradas gıbı dısarıdan bu 1000 tl cıvarlarına taktıralabılıyormus yanlız garantı kapsamından cıkıyormu arac bunu taktıgımızda ?
  • Selamlar,

kia picanto 1.1 dizel almak istiyorum fakat bu araçlarla ilgili bilgiye ihtiyacım var.Öncelikle bu araçlarda CRDI motor var sanırım ve bu motorun ömrü ne kadardır, ben uzun yıllar binmeyi düşünüyorum.Sonrasında aracın genel olarak aracı önerir misiniz?Kullanan var mı?Artı ve eksileri nedir?Bir de parça,bakım vs. pahalı mıdır?Sanayide bu motordan anlayan usta bulunur mu?Bilenler cevaplayabilirse sevinirim
  • Kia rio'nun hangi modelleri çelik subaplı ve triger zincirli acaba?
  • 2009 sportage lerin triger deiğişimi na zaman ?
    kaça patlar, parça+ işçilik ?
    teşekkürler .
  • guncel
  • 'ESP OFF ' ışığını yakan, ABS swich inin parça fiyatını bilen ve nerde satıldığını bilen var mı?
  • kecekece K kullanıcısına yanıt
    selamlar kardesim ben daha yeni kia sorento 2,5 ex 2006 aldım malum kıs sartları 2 cekişte idi 4 e aldım
    Fakat bugün yola araçların kaymaması için cakıl atmışlar cok az bir rampada u dönüşü yapıyorum sinyalimi verdim tam kalkarken sag arka teker titreyerek ptinaj cekti cok fazla gaz vermedim zaten dierlerinde tık yok sadece sag arka teker acaba neden olabilir şimdiden tesekkürler kardesim
  • seyhat kullanıcısına yanıt
    Beyefendi hayırlı günler. İş yoğunluğundan ötürü kendi açtığım konuya vakitli göz atıp cevap veremiyorum. Bu bakımdan özür diliyorum. Bugün itibarıyle sormuş olduğunuz parçaların değişim bedeli konusunda birşey diyemem fakat ürünler için şunu söyleyebilirim. Ön tekerinizde sağda 2 solda 2 rulman vardır. arada bir de keçeleri vardır. Biz bunu bir taraf için iki rulman ve keceleri takım olarak kit satıyoruz. 2 kalite ürün var. 1.kalite kore malı timken marka piyasada ya da rulmancılarda orjinal diye satılan bir malzemedir. Kit olarak fiyatı 65 TL dir. 2. kalite zwz dir. Fiyatı kit olarak 45 TL dir.Mars motor rulmanınızın ortalama fiyatı 10 Tl civarındadır. Yani bu bilgiler ışığında 300 tl bana biraz fazla geldi. Büyük servislerde ustanın saati 80 TL + kdv gibi bir fiyattır. Bu bedel sanayide küçük servislerde 60 70 tl gibi rakamlara kadar düşer. Masraf azaldıkça ustalık bedeli azalır. İyi günler dilerim.

• asbengu A kullanıcısına yanıt
    triger setinizin fiyatı kdv dahil 175 TL dir. Değişimini servisimizde yaparız. 110 TL bedel karşılığında Yani 285 TL maliyetiniz var. Dilerseniz parçayı alıp değişimini başka yerde yaptırabilirsiniz.
  • volverin33 kullanıcısına yanıt
    Kia rio nun dizel modelleri eksantrik zincirlidir. Benzinli tiplerinde triger kayışlıdır.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.