Şimdi Ara

renault megane 1 kolçak acil yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    99 model megane aldım.
    aracıma kolçak taktırmayı düşünüyorum ama tereddütte kalıyorum.
    bazı alışveriş sitelerinde 20-30 liraya var ama uyarmı uymazmı bilmiyorum. (uyumlu yazıyor)

ne tavsiye edersiniz acil yardım

• ben 20 liraya aksesuarcıdan alıp. montajını da kendim yaptım. biraz kaba ama iş görüyor. 3-4 ay kullanımdan sonra kolunu koyduğun yerdeki sünger deforme olmaya başlayıp kötü görünüyor.

iyi markalı, kaliteli bi ürün alıp taktırmanı öneririm. 20-30 liraya satılanlar kısa sürede bozuluyor.
  • bende 98 model megane1 var bende szin gibi çok araştırmıştım sonunda döşemeciye gittim usta koltuğu söktü zaten koltuk iskeletinde kolçak için yer var oraya kolçağı monte etti kolçak aşşağı yukarı hareket ediyor el freni ve emniyet kemerinide etkilemiyor... ama sizin resimdeki kolçak gibi bardak koyma yeri falan yok sadece kolçak 70 tl ye mal oldu

saygılar
  • hocam montajı nasıl yaptınız...
    bu konuda biraz bana bilgi verirseniz sevinirim
    quote:

Orijinalden alıntı: _KUZEY

ben 20 liraya aksesuarcıdan alıp. montajını da kendim yaptım. biraz kaba ama iş görüyor. 3-4 ay kullanımdan sonra kolunu koyduğun yerdeki sünger deforme olmaya başlayıp kötü görünüyor.

iyi markalı, kaliteli bi ürün alıp taktırmanı öneririm. 20-30 liraya satılanlar kısa sürede bozuluyor.

• dikkatli incelerseniz o sitelerdeki çoğu (çakal olmayanlar) megane ile uyumsuz olduğunu yazarlar.uyumlu olanlar 50 60 liraya kaliteli olanlardır.
  • Arkadaşlar uyumlu kolçakları satan bir yer ya da bildiğiniz bir marka var mı? bana da lazım bu kolçaktn
  • slm arkadaşlar bu kolçaklar çabuk arıza yapıyo plastık kasalı olanlar daha iyi
  • plastik kasalı derken? önerebileceğin ve internet ortamında satış yapan bir yer var mı?
  • ben hepsiburadadan bu kolçagı alacagım inşallah yapılan yorumlar dogrudur yerine tam oturur.
    http://www.hepsiburada.com/dar-tip-cekmeceli-seyahat-kol-dayama-kolcagi-301129/productDetails.aspx?categoryid=260649&productid=otm301129
  • arkadaşlar bende 2002 model megane rxi i var onlarda orjinalinden kolçak var el frenini indirmek için yukarıya kaldırdım bir dahada inmedi oraya kilitlendi aşşağı inmiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.