Şimdi Ara

Fabia mı Getz mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
11.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Skoda Fabia 2005 ve Hyundai getz 2006 arasında kaldım.İkiside ortalama 16.bin lira(ikinci eli).ikiside 1.4 benzinli.Sizce hangisini tercih etmeliyim?Neden?İkisinin artıları ve eksileri nelerdir.Lütfen sadece bu arabalar konsunda fikirleri olanlar yazsın.Başka araba almayacağım bu ikisinden biri.Şimdiden teşekkürler...

• yokmu fikri olan
  • tabiki fabia...
  • donanım paketleri, kilometre, hasar durumunuda yazarsanız yardımcı olabiliriz.
  • fabia 1.4 101 bg ise ve donanımı iyi ise fiyatı makul gibi ama senin bileceğin iş şimdiden hayırlı olsun
  • fabia ne olursa olsun......FABİA........

hyundai değil.....yanii... anladın sen onu...
  • fabia
  • Fabia nın VW Polo ile aşağı yukarı herşeyi aynıdır. Sadece amblem Skoda... Fabia daha kalitelidir...
  • Bana kalırsa Getz. Geniş ve yaygın servis ağıyla, ucuz parçası yüksek performansı ve yakıt ekonomisiyle Hyundai Getz diyorum.
  • fabia
  • Fabia 101 beygir olan ve ambiante getzi bilmiyorum ikiside 53 binde diyelim (biri 55 bin diğeri 52 bin )
  • fabia
  • ben mesai saatlerinde getz, diğer zamanlarda fabia kullanıyorum, kesinlikle fabia al.
    Fabia ile işe gidip getz i kullanmaya başlayınca hep aynı şeyi düşünüyorum, "BU ARABA TAM BİR KALAS", sende 2 sini kullan dene ne demek istediğimi anlıyacaksın.
  • ben olsam stilo alırdım ama illa birinden biri olacaksa fabia daha kalitelidir.
  • kesinlikle fabia derim arabanın malzeme kalitesi çok güzel
  • Kesinlikle fabia Bende 2004 model 101 HP special modeli vardı.Malzeme kalitesi, işçiliği, motoru, konforu, rahatlığı, sağlamlığı, frenleri ( 4 teker disk )harikaydı.Diğer 1.4 motor araçlarla oyuncak gibi oynarsın yolda.Hatta bazı 1.6 motorlarla bile rahatlıkla kafa kafaya gider.Getz' i fabianın rakibi olarak görmüyorum bile.Gerçekten arada fark var.Bunu sizde her iki aracada binince anlarsınız zaten.
  • Kesinlikle fabia vw kalitesinde bir arac.
  • Hyundai getz 2006. (daha yeni olduğu için yoksa fabia derdim)
  • Getz'in nasıl yakıt tükettiğine hayret edersiniz. Arkadaşımın eşinde var ve oturup hesap ettik. Otomatik vites olan modeli şehiriçinde 11-12 litre yakıyor. Defalarca deneyip gördük ve sonuç değişmedi. Hayatımda 100 km hızın üzerine çıktığımda korktuğum iki araç vardır ve bunlar kiralık olarak sürdüğüm Albea ile arkadaşımdaki Getz'dir.

Not: Belki bu araca özgü sorunlardır, ama ben bu şekilde sorunları yaşadım ve Hyundai yetkili servisinin şef olan bir akrabamla konuştum. Kesinlikle uzak durun dediği tek Hyundai modeli Getz'dir.
  • Fabiada tüp problemi var mı peki yani tüpü kabul etmeme gibi..bide ne kadar yakar ortalama km de kaç kuruş yakar acaba
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.