Şimdi Ara

SCYTHE KAMA BAY SPEAKER (Dahili, Kasa içi Hoparlör)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    SCYTHE KAMA BAY SPEAKER

ürün 06/08/2008 tarihinde Fireball'dan alınmıştır. full kutulu, faturalı ve de garantilidir. 3Watt çıkış gücüne sahiptir. stereo'dur. 3.5mm standart jack ile bağlantı yapılmaktadır. yanındaki bağlantı kablosu mevcuttur. kasasını modifiye etmek isteyenler için birebirdir. bilgisayarınızın 5.25" yuvasına yani amiyane tabiriyle cd-rom yuvasına oturmaktadır. üzerinde açma kapama ve ses kontrol düğmeleri vardır. ürünle ilgili PCkoloji'nin inceleme link'i:

http://www.pckoloji.com/paneller/3163-scythe-kama-bay-scbs-1000-bk-hoparlor.html

istediğim fiyat ise 40 TL'dir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• Fiyat hakkında yorum yapmayacağım, sanırım Türkiye'de stoktaki son ürünü 2 hafta önce ben aldım.

Keyifli bir cihaz. Hem şık, hem ses kalitesi yeterli, üstelik masada yer de kaplamıyor. Hoparlörleri yer kaplamasın isteyenler ile fark yaratmak isteyen mod meraklıları için ideal.

İyi satışlar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: fato65

Fiyat hakkında yorum yapmayacağım, sanırım Türkiye'de stoktaki son ürünü 2 hafta önce ben aldım.

Keyifli bir cihaz. Hem şık, hem ses kalitesi yeterli, üstelik masada yer de kaplamıyor. Hoparlörleri yer kaplamasın isteyenler ile fark yaratmak isteyen mod meraklıları için ideal.

İyi satışlar,

canm fiyatta pazarlık vardır
  • ürün @$idikli nick'li arkadaşa satılmıştır. iyi günlerde kullanması dileğiyle
  • Bu üründen bende satın almak istiyorum. Acaba nereden satın alabilirim ??? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.......
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.