- x
Q klavyeli GENERAL MOBILE DST Q100 hakkındaki düşüncelerinz?
46 Cevap49239 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

86 Mesaj
12 Ekim 2009; 18:23:07 

[arkadaslar GENERAL MOBILE DST Q100 almayı düşünüorum acaba kullanan var mıdır?
pili nası gider
ekran çözünürlüğü nasıldır
foto cekimi nası örnek çekip gönderebilen arkadaslar varsa cok sevinirm
teşekkür ederm ...

local://upfiles/339533/7A8E4441590149A78BF696AC28E8C66B.jpg

local://upfiles/339533/22C02557042A4F978518E7560CBE45D6.jpg

local://upfiles/339533/AF9B4C6C0BF547EDBD145A86C79FD2E8.jpg

Ekteki dosya (3)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myk171 -- 12 Ekim 2009; 21:53:59 >

2455 Mesaj
12 Ekim 2009; 22:22:56 

arkadaşım kullanmadım ama özelliklerini okudum az cok belli amacı cihazın.öncelikle cihazdan üstün bir kamera performansı beklenmemeli ekran da 220 x 176 Piksel çözünürlüğünde vasat diyebiliriz yani fiyatıda bunu kanıtlıyor yani .bu cihazın amacı q klavye konarak gprs üzerinden üzerinden msn facebook gbi msjlasma programlarını seri ve hızlı sekilde kullanmak q klavyedeki tek amaç bu sanırım.sede ne istedigini düşünmelisin önce yani...

2606 Mesaj
13 Ekim 2009; 0:42:18 

"Diğer Markalar, Aksesuarlar ve Konular" bölümüne bir başlık açmıştım, kullanan arkadaşın yorumu da var.

Konu Linki;
http://forum.donanimhaber.com/m_35062222/tm.htm

86 Mesaj
13 Ekim 2009; 18:05:33 

quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

arkadaşım kullanmadım ama özelliklerini okudum az cok belli amacı cihazın.öncelikle cihazdan üstün bir kamera performansı beklenmemeli ekran da 220 x 176 Piksel çözünürlüğünde vasat diyebiliriz yani fiyatıda bunu kanıtlıyor yani .bu cihazın amacı q klavye konarak gprs üzerinden üzerinden msn facebook gbi msjlasma programlarını seri ve hızlı sekilde kullanmak q klavyedeki tek amaç bu sanırım.sede ne istedigini düşünmelisin önce yani...

musanpa; öncelikle yorumun için saol bnde öncelikle bütçem yeterli olmadıgı için ve bu tarz telefon düşündüğüm ve çift hatlı olmasını düşünndüğüm için böyle bi tele yöneldim.tekrardan saol

86 Mesaj
13 Ekim 2009; 18:08:34 

thedeparted
sana da teşekkür ederim önceden forumda arama yapmış fakat bulamamıştım. sende telefondan var mı memnun msn birazdan senin forumu okucam direk yazıorum kusura bakma :)

1 Mesaj
5 Kasım 2009; 22:04:12 

ben darty de camerasını denedim 200 tl fiyata iyi bnce vbde general mobıle dst s1 var 3.2 mgpsl cameralı fakat bi işe yaramıyor bu daha güzeldi

abiler kurabiye kardeşler kral

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Kasım 2009; 22:40:20 

fiystına göre güzel ama 2. el e63 ler 300 civarında yada e61 e61i felan 2. ellere de bak istersen gayet güzel 3gli wlanlı telefonlar var

86 Mesaj
8 Kasım 2009; 15:47:47 

quote:

Orijinalden alıntı: shamanmuratcan

fiystına göre güzel ama 2. el e63 ler 300 civarında yada e61 e61i felan 2. ellere de bak istersen gayet güzel 3gli wlanlı telefonlar var

haklısın shamanmuratcan ama ben çift hatlı bişi istiorum..

98 Mesaj
13 Mart 2010; 13:30:44 

Merhba Ben bu telefona java google maps kurdum çalıştırdım fakat haritaya bi türlü zoom yapamadım becerebilen varmı?

Asus n56vz-s4283h - HTC One-X

73 Mesaj
4 Mayıs 2010; 18:00:44 

Telefon Çok Güzel.. Kullanıyorum.. 2 Yıl Garantili + Teknik Desteği de Var :) Kullanan biri olarak TAVSİYE EDİYORUM ÇOK KALİTELİ HIZLI VE GÜVENLİ..

Tek Eksiki Wi-Fi :) Herşey Çok İyi... Açıkçası General Mobileden Beklemezdim Böyle İyisini :D Ama Yapmışş

2 Mesaj
14 Haziran 2010; 17:06:53 

Ben Dış Görünüşe aldandım ve aldım bu telefonda asık olacagınız tek bi özellik var... q klavyesi yaklaşık bi 100 mesajdan sonra eger pc klavyenizde iyi ise mesajları bakmadan yazabilirsiniz gel gelelim diger özelliklerine... pili uzun gidiyo yani coq kurcalamassan arada bi konuşmalar ufak tefek mesajlar felan ortalama 3 gün gidiyo diger özelligi titreşim motoru oda mükemmel yani telefonun sessizdeyken titreşimi dahi yeter... dedigim gibi ses klavye ve titreşim motoru bu 3 ü mükemmel ekran vasat bi durumda kameraya 1.3 mgpiksel diyor ama güneş ışında bile vga gibi sanki yane dandik...

benim telefondaki begenilerim:
-JAva oyun ve programlarını kullanabilmen
-gprs hızı ile mobil web de hızlı takılabilmen
-Yüksek Ses
-Titreşim Motorunun Kuveetli Olması
-Ve Klavyeli olması...
-Haa Bide Elinde Tutunca Bilmeyenler BlackBerry gibi görüyo bide o havası Var :)

Begenmediklerim:
-Kamera
-Çift Simi Tam Kapasite Kullanamama...
-Ekran Çözünürlügü
-Eger Müzigi Biraz FAzla Dinlersen Bataryasının cabuk bitmesi
Biraz Daha var ama onlarda kullanan arkadaşlar saysın artık :D

Eger Biraz Yardımım olduysa ne mutlu bana...

E-mule acemisi :S

2606 Mesaj
14 Haziran 2010; 17:54:54 

quote:

Orijinalden alıntı: trojan-exe

...
-Çift Simi Tam Kapasite Kullanamama...

Tam kapasite kullanamamaktan kastınız tam olarak nedir acaba? Biraz açar mısınız?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 14 Haziran 2010; 20:02:37 >

2 Mesaj
17 Haziran 2010; 21:17:35 

quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

Tam kapasite kullanamamaktan kastınız tam olarak nedir acaba? Biraz açar mısınız?..

Şöyle Kardeşim Atıyorum Sim 1 vodafone Sim 2 de avea olsun... sim 2 (avea) cekmedigi zaman ARa Sıra Sim 1 (vodafon) da cekmiyor ve ara sıra full cektigi halde bazen telefonun kapalı gibi görünüyor ve 7542 veya 9333 den sizi su kişi su saatte aradı mesajı alıyosun bi kaç saat sonra... bunun gibi...Arasıra Ödemeli Atmak İstediginde Mevcut Degil Hatası Ve Bazende Kontörün Oldugu Halde Aramadıgıda oluyor... Ama Ne hata Verirse Versin Kapatıp Actıgında Düzeliyor...Sana Önerim Dış Görünüşüne Hiç Aldanma... Nokia Almadıgıma Pişmanım... :(

E-mule acemisi :S

2606 Mesaj
17 Haziran 2010; 21:24:39 

quote:

Şöyle Kardeşim Atıyorum Sim 1 vodafone Sim 2 de avea olsun... sim 2 (avea) cekmedigi zaman ARa Sıra Sim 1 (vodafon) da cekmiyor ve ara sıra full cektigi halde bazen telefonun kapalı gibi görünüyor ve 7542 veya 9333 den sizi su kişi su saatte aradı mesajı alıyosun bi kaç saat sonra... bunun gibi...Arasıra Ödemeli Atmak İstediginde Mevcut Degil Hatası Ve Bazende Kontörün Oldugu Halde Aramadıgıda oluyor... Ama Ne hata Verirse Versin Kapatıp Actıgında Düzeliyor...Sana Önerim Dış Görünüşüne Hiç Aldanma... Nokia Almadıgıma Pişmanım... :(

Bu söylediğin problemler gerçekten ciddi ve kullanımı kesinlikle etkileyecek problemler. Acaba başka bu sorunları yaşayan var mı?

Ben de şu an Nokia E63 kullanıyorum ve gerek özellik, gerek sağlamlık, gerekse kullanımın pratikliği olsun inanılmaz güzel bir telefon. Ancak gel gör ki yaz geldi ve 2 telefon taşımak zor oldu. Telefonda da mesaj ve konuşma bana yetecek diye düşündüğümdendir ki bu modele yönelmek istedim. Ancak saydığınız olumsuzluklar çok ciddi olumsuzluklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 17 Haziran 2010; 21:31:42 >

87 Mesaj
19 Haziran 2010; 16:21:02 

quote:

Bu sorunlar hala devam ediyor mu? Veya başka sorunlar ortaya çıktı mı? Teşekkürler.

3 Mesaj
11 Ağustos 2010; 18:54:34 

arkadaslar bence dstq100 cok guzel bı alet bıde su mesaj karısıklıgı olmazsa bunun ıcın bı cözum warmı acaba?

3 Mesaj
19 Ağustos 2010; 21:35:18 

sms sorununa cözum bulan yokmu arkadaslar

140 Mesaj
25 Ağustos 2010; 20:45:09 

arkadaşlar telefonu almaya gittim kalmamış stoklarda varmış onunda gelmesi en az 3 gün falan sürüyormuş. Telefonu kullanmayı heyacanla beklıyorum

2455 Mesaj
25 Ağustos 2010; 21:36:33 

arkadaslar bu cihazın bir değişik modeli daha piyasaya sürülmüş dst q200 adı altında.tasarımı daha hos geldi benim gözüme özellik olarak bir artısı varmı onu bilemiyorum ayrıntılı inceleme yapmadım.fiyat olarakta 250 tl civarı.

0

42 Mesaj
26 Ağustos 2010; 2:17:44 

General Mobile kimseye tavsiye etmem. Kullandım çok pişmanım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir71 -- 26 Ağustos 2010; 2:17:50 >

80 Mesaj
26 Ağustos 2010; 2:18:30 

telefonun tek artı yönü günde 150 civarı mesaj atmama ve iki hat da aktif olmasına rağmen şarjının en az 6 gün gitmesi.

2711 Mesaj
26 Ağustos 2010; 17:46:58 

Ben bu qwerty klavyeye bir türlü ısınamadım nedense.

bu tarz konuşmayı pek sevmem ama söylemeden edemedim.Şahsen gm almamda aldırtmamda.En az 10 modelini kullandım her yönden rezalet cihazlar üretiyor maalesef

140 Mesaj
28 Ağustos 2010; 10:14:29 

Arkadaşlar general mobıle Q100 vodafone ınternet ayarları ıcın yardımcı olabılecek olan var mı ?

57 Mesaj
21 Ekim 2010; 20:11:14 

merhaba arkadaşlar

yaklaşsık 1,5 ay önce turgutreis teknosadan kardeşime general mobile dst q100 almıstık , ben kardeşimi bugün ziyarete gittim , burda annemle konusalım dedik , ama karsıdan gelen ses cok düşük , nerdeyse duyulmuyor, kardeşim karsıdan gelen seslerin hep böyle oldugunu söyledi , yani telefonda sorun var gibi , telefonu biraz kurcaladım ancak konusma sesinin nasıl arttırılacağını bulamadım, internette aradım yine bulamadım...

kısacası dst q100 , için konusma sesinin nasıl yükseltileceği hakkında bilgisi olan var mıdır ??

şimdiiden tesekkürler...

2442 Mesaj
21 Ekim 2010; 20:44:29 

beş para etmez bu cihaz.paraya yazık be.git5800 al daha iyi..

GÜLEREK KAYBETTİKLERİNİ AĞLAYARAK KAZANAMAZSIN

2711 Mesaj
21 Ekim 2010; 20:55:21 

quote:

Orijinalden alıntı: erbomugan

merhaba arkadaşlar

yaklaşsık 1,5 ay önce turgutreis teknosadan kardeşime general mobile dst q100 almıstık , ben kardeşimi bugün ziyarete gittim , burda annemle konusalım dedik , ama karsıdan gelen ses cok düşük , nerdeyse duyulmuyor, kardeşim karsıdan gelen seslerin hep böyle oldugunu söyledi , yani telefonda sorun var gibi , telefonu biraz kurcaladım ancak konusma sesinin nasıl arttırılacağını bulamadım, internette aradım yine bulamadım...

kısacası dst q100 , için konusma sesinin nasıl yükseltileceği hakkında bilgisi olan var mıdır ??

şimdiiden tesekkürler...

bir arama yaparken ok tuşlarını kullanarak sesi yükseltebilmen lazım.Arama yapmadan sesi açıp kısamazsın.

854 Mesaj
25 Ekim 2010; 17:05:36 

arkadaşlar bende bu telefondan almayı düşünüyorum da forumdaki arkadaşlar sms probleminin olduğunu söylüyorlar gerçekten de öyle mi herkes yaşıyor mu bu sorunu
yada düzeltile biliyor mu distiribitör olan GENÇCELL e mesaj yazıyorum kendi sayfasından server ında problem var sanırım hata patlatıyor

2455 Mesaj
25 Ekim 2010; 17:14:21 

quote:

Orijinalden alıntı: GhosTon

arkadaşlar bende bu telefondan almayı düşünüyorum da forumdaki arkadaşlar sms probleminin olduğunu söylüyorlar gerçekten de öyle mi herkes yaşıyor mu bu sorunu
yada düzeltile biliyor mu distiribitör olan GENÇCELL e mesaj yazıyorum kendi sayfasından server ında problem var sanırım hata patlatıyor

bi arkadas bu cihazın sonradan cıkan modeli dst q200 ü almıs aldım inceledim cihaz beyaz ve cok şık böyle böyle sorunlar varmıs bu cihazlarda diye sordum fakat hiç böle sorunlarla karsılasmadgını söyledi bu sebeple o cihazıda incelemanizi tavsiye ederim..

854 Mesaj
25 Ekim 2010; 20:35:51 

quote:

bi arkadas bu cihazın sonradan cıkan modeli dst q200 ü almıs aldım inceledim cihaz beyaz ve cok şık böyle böyle sorunlar varmıs bu cihazlarda diye sordum fakat hiç böle sorunlarla karsılasmadgını söyledi bu sebeple o cihazıda incelemanizi tavsiye ederim..

Açık konuşmak gerekirse beyaz kırmızı ve kırmızı siyah olan modelleri hiç fena değil düşünmedimde değil ama özellik olarak da pek bir farkları yok 50 tl daha koyup q200 siyah alabilirim fakat bu mesajlaşma problemi kafama takıldı. Arkadaşınız sık mesajlaşan biri mi ?

2455 Mesaj
25 Ekim 2010; 21:24:38 

quote:

Açık konuşmak gerekirse beyaz kırmızı ve kırmızı siyah olan modelleri hiç fena değil düşünmedimde değil ama özellik olarak da pek bir farkları yok 50 tl daha koyup q200 siyah alabilirim fakat bu mesajlaşma problemi kafama takıldı. Arkadaşınız sık mesajlaşan biri mi ?

evet ne zaman görsem telefon elinde mesaj yazar sık mesajlaşmakta yani.bence siz bu model üstüne düşüp bi araştırma yapın derim..

854 Mesaj
25 Ekim 2010; 22:26:26 

quote:

evet ne zaman görsem telefon elinde mesaj yazar sık mesajlaşmakta yani.bence siz bu model üstüne düşüp bi araştırma yapın derim..

Peki size bir kaç sorum daha olacak telefonun arka kapağındaki kısım silikon tarzında bir plastik kaplamamı. Birde qwert klavyesi nin tuş kalitesi sizde nasıl bir izlenim bıraktı küçüklük büyüklükleri nasıl, menüsü ve onun dışında sizin gözünüze çarpan başka detaylar nelerdir.

2455 Mesaj
25 Ekim 2010; 23:32:10 

quote:

Peki size bir kaç sorum daha olacak telefonun arka kapağındaki kısım silikon tarzında bir plastik kaplamamı. Birde qwert klavyesi nin tuş kalitesi sizde nasıl bir izlenim bıraktı küçüklük büyüklükleri nasıl, menüsü ve onun dışında sizin gözünüze çarpan başka detaylar nelerdir.

valla öle uzun süre kurcalamadım cihazı ama arka kapak silikon falan degil oda kaygan plastik malzeme tuslar dersen onlarda yine parlak ve ayrık sekilde tasarlanmıs ve orta sertlikte alısınca sorun cıkaracagını sanmam ben e63 kullanmaktayım onun kadar basarılı olmasalarda dedimya alısınca seri sekilde mesaj yazabilirsiniz.ama benim örnek verdiğim bir kullanıcı siz yine bir iki aktif kullanıcı bulup q100 deki sorunların olup olmadıgını garantiye alın derim..

854 Mesaj
26 Ekim 2010; 9:39:25 

tamamdır musanpa ilgine tşkr ederim. Kendine iyi bak ;)

2455 Mesaj
26 Ekim 2010; 13:11:02 

quote:

tamamdır musanpa ilgine tşkr ederim. Kendine iyi bak ;)

ne demek ben tesekkur ederim gorusmek uzere:-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

166 Mesaj
26 Ekim 2010; 14:47:53 

Arkadaşlar telefonu almayı düşünüyorum, tüm yorumları okudum fakat; sms problemi diye bahsettiğiniz konu hakkında birşey anlayamadım. Telefondaki SMS problemi nedir?

Ek olarak, sms karakter sayısının 155 olduğu söyleniyor; standart 160 fakat bundan ötürü de sorun edecek değilim. Bir de hepsiburada'daki yorumlardan birinde bir kullanıcı gelen mesajlarda :) smileyi varsa telefonun bunu desteklemediğini ve yoksaydığını, sadece :=) yapılırsa mesajda göründüğünü yazmış, enteresan bir tespit.

Ayrıca DST Q300 modelinde kullanıcıların büyük çoğunluğu Avea'yı çekmediğinden dert yakınmış, DST Q100'de bununla ilgili bir sorun bulan var mıdır?

...

854 Mesaj
26 Ekim 2010; 22:06:15 

quote:

Orijinalden alıntı: erolselman

Arkadaşlar telefonu almayı düşünüyorum, tüm yorumları okudum fakat; sms problemi diye bahsettiğiniz konu hakkında birşey anlayamadım. Telefondaki SMS problemi nedir?

Ek olarak, sms karakter sayısının 155 olduğu söyleniyor; standart 160 fakat bundan ötürü de sorun edecek değilim. Bir de hepsiburada'daki yorumlardan birinde bir kullanıcı gelen mesajlarda :) smileyi varsa telefonun bunu desteklemediğini ve yoksaydığını, sadece :=) yapılırsa mesajda göründüğünü yazmış, enteresan bir tespit.

Ayrıca DST Q300 modelinde kullanıcıların büyük çoğunluğu Avea'yı çekmediğinden dert yakınmış, DST Q100'de bununla ilgili bir sorun bulan var mıdır?

Mesaj problemi şöyleymiş arkadaşım mesela en son kız arkadaşına mesaj yolladın diyelim ondan sonra da baban a mesaj atıyorsun baban a göndereceğin mesaj kız arkadaşına gidiyor. baban a gönderdiğin mesajdan sonra kız arkadaşın a mesaj yazacaksın babam a gidiyor her attığın bir öncekine yönleniyor gibisinden bir problem var çok salak ve çok ciddi bir problem

Asla çekim problemi ile ilgili bir sorun duymadım q100 için ama q300 için gerçekten öyleymiş benim sana tavsiyem sende benim gibi q200 e yönel hem dizayn olarak daha sportif bir duruşu var hemde mesaj sıkıntısı yokmuş

166 Mesaj
27 Ekim 2010; 17:30:40 

quote:

Mesaj problemi şöyleymiş arkadaşım mesela en son kız arkadaşına mesaj yolladın diyelim ondan sonra da baban a mesaj atıyorsun baban a göndereceğin mesaj kız arkadaşına gidiyor. baban a gönderdiğin mesajdan sonra kız arkadaşın a mesaj yazacaksın babam a gidiyor her attığın bir öncekine yönleniyor gibisinden bir problem var çok salak ve çok ciddi bir problem

Asla çekim problemi ile ilgili bir sorun duymadım q100 için ama q300 için gerçekten öyleymiş benim sana tavsiyem sende benim gibi q200 e yönel hem dizayn olarak daha sportif bir duruşu var hemde mesaj sıkıntısı yokmuş

Bu gerçekten çok ciddi bir problem; problem demek yetmez, bariz telefonu geri toplatma sebebi. Şu anda mevcut kullanan arkadaşlar da bu problem yaşıyor mu, sorunun çözümü var mı, bilgilendirirlerse memnun olurum.
Şayet böyle birşey varsa (Q300'ü zaten kafamdan tamamen silmiştim; geriye sadece Q200 kalıyor) Q200 modeline yönelirim.

...

854 Mesaj
27 Ekim 2010; 22:30:47 

quote:

Orijinalden alıntı: erolselman

Bu gerçekten çok ciddi bir problem; problem demek yetmez, bariz telefonu geri toplatma sebebi. Şu anda mevcut kullanan arkadaşlar da bu problem yaşıyor mu, sorunun çözümü var mı, bilgilendirirlerse memnun olurum.
Şayet böyle birşey varsa (Q300'ü zaten kafamdan tamamen silmiştim; geriye sadece Q200 kalıyor) Q200 modeline yönelirim.

Valla arkadaşım ben bir arkadaşım ile konuştum GM den uzakdur diyor bana bende samsung a yöneldim 200 tl lik güzel şık turuştu bir telefon var hepsiburada da 200 tl insanlar çok memnun en azından servisi var ve böyle mesaj sorunuymuş vs. miş riski yok değmez yani bana göre 200 tl az para değil

1 Mesaj
25 Ocak 2011; 11:14:52 

arkadaşlar merhaba çok önemli bişey sorucam kimse bundan bahsetmemiş. Diğer kameralı telefınlar gibi bundada ekrana resim koyulabiliyormu acaba ?
Çünkü daha önce bi g. m. markalı telefonda bu sorunla karşılaşmıştım bundada aynı sorun varsa hiç bulaşmam yani.

2606 Mesaj
25 Ocak 2011; 12:54:28 

quote:

Orijinalden alıntı: eliffindik

arkadaşlar merhaba çok önemli bişey sorucam kimse bundan bahsetmemiş. Diğer kameralı telefınlar gibi bundada ekrana resim koyulabiliyormu acaba ?
Çünkü daha önce bi g. m. markalı telefonda bu sorunla karşılaşmıştım bundada aynı sorun varsa hiç bulaşmam yani.

Bu telefonda yapabiliyorsun. Hatta çektiğiniz ya da bilgisayardan yüklediğiniz resimler ekrana uymuyorsa, içerisinde kurulu olan bir resim işleme programı sayesinde, tek bir tuşla basitçe ekrana uygun hale getirip duvar kağıdı yapabiliyorsun....

22 Mesaj
8 Şubat 2011; 12:15:55 

ben 1 yıldır bu telefonu kullanıyorum bana göre tek sorunu kamera çözünürlüğünün yeterli olmaması.
başka hiçbir problemle karşılaşmadım...

|TKD|

154 Mesaj
8 Şubat 2011; 20:03:19 

Boşver General Mobile mallarından hayır gelmez. Normal bişelere bak

318 Mesaj
11 Eylül 2011; 12:48:08 

Turkcell ve Vodofone hatlarını kullanıyorum. fakat karşıdan gelen ses inanılaz derece az.

2 Mesaj
1 Kasım 2011; 16:33:03 

Arkadaşlar merhaba sırf q100 hakkında sizlere az çok yardımcı olabilmek için buraya üye oldum şimdi gelelim gözüme çarpan birkaç soruya

öncelikle bazı arkadaşlar telefonun kamera çözünürlüğünü beğenmediğinden bahsetmiş buraya katılıyorum çözünürlük çok düşük bunun dışında bir sorun yok

klavyesi kullanılabilir yeniler biraz başlarda zorlanacaktır tabii alıştıkça ısınırsınız telefona..

bir arkadaş diğer telefonlardaki gibi duvar kagıdı yapabilme özelliği olup olmadığını sormuş hemen cevap vereyim

Menu ' diyorsunuz sonra resmınızın yer aldıgı dosyayı açıyorsunuz (telefonda yada harici bellek kartında) resmı açtıktan sonra seçeneklerden kullan'a geliyorsunuz duvarkağıdı yap veya ekran koruyucu yap,arayan resmi yap gibi seceneklerden birini seçiyorsunuz

ses konusunda zaman zaman benimde sıkıntılarım oldu ses yükseltmek istiyorsanız klavyesının sagdan ikinci ve ucuncu tuşlarının üzerinde (-) ve (+) sembollerınden ses ayarını yapabilirsiniz şimdilik aklıma gelenler bunlar yardımcı olabildimse ne mutlu

2 Mesaj
1 Kasım 2011; 16:36:48 

Arkadaşlar merhaba sırf q100 hakkında sizlere az çok yardımcı olabilmek için buraya üye oldum şimdi gelelim gözüme çarpan birkaç soruya

öncelikle bazı arkadaşlar telefonun kamera çözünürlüğünü beğenmediğinden bahsetmiş buraya katılıyorum çözünürlük çok düşük bunun dışında bir sorun yok

klavyesi kullanılabilir yeniler biraz başlarda zorlanacaktır tabii alıştıkça ısınırsınız telefona..

bir arkadaş diğer telefonlardaki gibi duvar kagıdı yapabilme özelliği olup olmadığını sormuş hemen cevap vereyim

Menu ' diyorsunuz sonra resmınızın yer aldıgı dosyayı açıyorsunuz (telefonda yada harici bellek kartında) resmı açtıktan sonra seçeneklerden kullan'a geliyorsunuz duvarkağıdı yap veya ekran koruyucu yap,arayan resmi yap gibi seceneklerden birini seçiyorsunuz

ses konusunda zaman zaman benimde sıkıntılarım oldu ses yükseltmek istiyorsanız klavyesının sagdan ikinci ve ucuncu tuşlarının üzerinde (-) ve (+) sembollerınden ses ayarını yapabilirsiniz şimdilik aklıma gelenler bunlar yardımcı olabildimse ne mutlu

26 Mesaj
27 Ocak 2012; 14:54:16 

7 ocak 2012'de aldım.
Avea şebeke sorunu cıktı ama Allahtan ilk seferde telpa yapıp gonderdı.
Onun haricinde telefon güzel kullanışlı wireless aga baglanmada falan hiç bir sorun yok.

general mobile telefon resmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerotolerance -- 27 Ocak 2012; 14:57:05 >

2 Mesaj
11 Temmuz 2012; 18:55:42 

valla soyle soylıyım arkadas bende var cok kotu soylıyım sımdı daha cok yaslılar ıcın
ıyı yanları:cok hızlı hıc donmuyo rehberi 1000 kısı alıyo bluetooth u super mesaj atması guzel klavyesi guzel vb.
kotu yanları:tuslar cabucak bozuluyo ve ona gore hıc aksesuar yok anca ınternetten bulabılırsın kameraı ııırencc ana sayfası cok kotu yazı tıpı cok kotu vb.
yanı bence daha o kadar guzel telefon varken gıdıpde general mobıle almaa !
sahsen ben pısmanım

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Cep telefonu tavsiyeleri » Q klavyeli GENERAL MOBILE DST Q100 hakkındaki düşüncelerinz?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.512