- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
BUHAR KAZANLI ÜTÜLER NE TAVSİYE EDERSİNİZ?
83 Cevap94792 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

183 Mesaj
12 Ekim 2009; 15:06:13 

zamanında tonlarca para vererek aldığım tefal ütüden artık iyice randıman alamaz oldum ama zaten çokta memnun kalmamıştım. buhar kazanlı ütü almak istiyorum biraz araştırdım ve delonghi ve gazellanın ütülerini gözüme kestirdim. philipste olabilir. özellikle delonghinin yeni çıkan modellerinde vvx 830 gibi su azaldığında, istenilen zamanda su ilave edebiliyormuşuz. bana ne tavsiye edersiniz.

Fuji F31FD Sony SR11E LG 42LW570S
MÜLK ALLAHINDIR.

245 Mesaj
15 Ekim 2009; 20:06:37 

6-7 ay önce bende çok araştırıp delongi aldım,eşim memnun,modelini unuttum , istediğin zaman su ekleninden al ama

1369 Mesaj
15 Ekim 2009; 22:38:28 

dostum tefal yetkili serviste çalışıyorum sorunu neydi acaba ütünün.
buhar kazanlı alıcaksan tefal veya delonghi almanı öneririm

http://www.bakimist.com- Amerikan Pazarı-Kozmetik ve Bitkisel Ürün Satış

16152 Mesaj
16 Ekim 2009; 0:09:35 

bizde tefal express var ilk çıkanlardan sayılır

tam 2 yıl oldu hızlıal açıldığında ucuz düşürmüştüm

canavar gibi

tefal diycektim bende aslında ama

2007 Hyundai Getz 1.4 DOHC 4AB AC ABS SR OTM.

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS

183 Mesaj
16 Ekim 2009; 11:28:35 

quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar

dostum tefal yetkili serviste çalışıyorum sorunu neydi acaba ütünün.
buhar kazanlı alıcaksan tefal veya delonghi almanı öneririm

tefal ütüm eskisi gibi buhar vermiyor. yanda ki devamlı buhar düğmesi açık vaziyetteyken bile buhar vermiyor. temizliğine dikkat ediyoruz en az ayda 1-2 kez (bazen 3-4) temizleme fonksiyonunu kullanırız. Ayrıca şok buhar düğmesi de sık sık kırılıyor. iki sene önce tefal yetkili servisine ütüyü bıraktım hem şok buhar düğmesini değiştirsinler hem de niye doğru düzgün buhar vermiyor bir bakın diye. şok buhar düğmesi yine kırıldı, değişen parçanın bir yıl garantisi varmış yine değiştirdiler ama şu an yine kırık ve hala randımanlı bir buhar alamıyoruz. sonunda hanım en iyisi ütüyü değiştirelim dedi.

Fuji F31FD Sony SR11E LG 42LW570S
MÜLK ALLAHINDIR.

1369 Mesaj
16 Ekim 2009; 20:32:26 

quote:

Orijinalden alıntı: yhae

tefal ütüm eskisi gibi buhar vermiyor. yanda ki devamlı buhar düğmesi açık vaziyetteyken bile buhar vermiyor. temizliğine dikkat ediyoruz en az ayda 1-2 kez (bazen 3-4) temizleme fonksiyonunu kullanırız. Ayrıca şok buhar düğmesi de sık sık kırılıyor. iki sene önce tefal yetkili servisine ütüyü bıraktım hem şok buhar düğmesini değiştirsinler hem de niye doğru düzgün buhar vermiyor bir bakın diye. şok buhar düğmesi yine kırıldı, değişen parçanın bir yıl garantisi varmış yine değiştirdiler ama şu an yine kırık ve hala randımanlı bir buhar alamıyoruz. sonunda hanım en iyisi ütüyü değiştirelim dedi.

dostum ütüyü fişe tak iyice ısınmasını bekle iyice ısındıkdan sonra fişten çek hemen çeşmenin altına suya tut sadece alt yüzeyini yan tarafalardan içeri su girmeyecek şekilde 6-7 snayie su tuttukdan sonra fişe tak suyunu doldur şok buharını ard arda en fazla 2 3 kere kullanarak tabandaki kireçlerin dışarı çıkmasını sağla bu işlemi bir kaç kez tekrarla düzelmesse taban ölmüş demektir.

903 Mesaj
17 Ekim 2009; 0:17:20 

189 tl ye işinizi görürse buyrun buradan

8 Mesaj
25 Mayıs 2010; 15:26:59 

aman diyim tefal den uzak durun,ütü istediği kadar süper olsun ... gün gelir ütüde problem olursa servise hiç götürmeyin bide üstüne kanser olmayın derim ben.... tefal program 8 power jeans 500 ütüm var,arızalandı önce kartı değişecek 40 tl dediler tamam dedik problem devam edince tekrar götürdük aaaa arka kapakmış dediler tamam dedik aynı problemlerle tekrar götürünce tabanı ve tankı değişecek 120 tl dediler ...........

eeee kardeşim toplam 160 tl oldu, zaten bunun yenisi 200tl
benden söylemesi bozulunca hiç panik yapmayın sakin olun ve tefali kenara kaldırıp benim gibi yeni ütü arayın :)))

1369 Mesaj
25 Mayıs 2010; 16:34:12 

quote:

Orijinalden alıntı: erkekzeyna

aman diyim tefal den uzak durun,ütü istediği kadar süper olsun ... gün gelir ütüde problem olursa servise hiç götürmeyin bide üstüne kanser olmayın derim ben.... tefal program 8 power jeans 500 ütüm var,arızalandı önce kartı değişecek 40 tl dediler tamam dedik problem devam edince tekrar götürdük aaaa arka kapakmış dediler tamam dedik aynı problemlerle tekrar götürünce tabanı ve tankı değişecek 120 tl dediler ...........

eeee kardeşim toplam 160 tl oldu, zaten bunun yenisi 200tl
benden söylemesi bozulunca hiç panik yapmayın sakin olun ve tefali kenara kaldırıp benim gibi yeni ütü arayın :)))

hangi servise götürdünüz

301 Mesaj
26 Mayıs 2010; 17:27:25 

biz de delonghi almıştık. memnunuz

savaşmak ve kavga ne gereksiz şu dünyada. her şey geçici. hayat kısa güzel yaşamaya bak.

252 Mesaj
27 Mayıs 2010; 16:06:39 

Linkteki euro proffesional ütüyü 360 Tl'ye almıştık. Sanırım 6 ay gibi sorunsuz çalıştı.
Garanti süresi içinde 3-4 defa bozuldu.
Alttından buhar kaçırıyor ,su damlatıyor, buhar düğmesi bozuluyor...
Garantisi bitti tekrar bozuldu. Artık kullanmıyoruz kilere kaldırdık.
Alışveriş merkezlerindeki demolarına sakın kanmayın ve uzak durun.

http://www.aqua-euro.co...detay.aspx?model=6299/2

1369 Mesaj
27 Mayıs 2010; 20:26:59 

quote:

Orijinalden alıntı: exca

Linkteki euro proffesional ütüyü 360 Tl'ye almıştık. Sanırım 6 ay gibi sorunsuz çalıştı.
Garanti süresi içinde 3-4 defa bozuldu.
Alttından buhar kaçırıyor ,su damlatıyor, buhar düğmesi bozuluyor...
Garantisi bitti tekrar bozuldu. Artık kullanmıyoruz kilere kaldırdık.
Alışveriş merkezlerindeki demolarına sakın kanmayın ve uzak durun.

http://www.aqua-euro.co...detay.aspx?model=6299/2

afedersin ama oha 425 tl diyolar sitede. ya görünümü 10 tl lik ütü bizim depoda atılı duruyodu 425 tl olucağu hiç aklıma gelmezdi

173 Mesaj
28 Mayıs 2010; 23:33:31 

Buhar kazanlı ütü denince ilk akla gelen Tekstil sektöründe olanlar bilir MALKAN ütüdür aşağıda linkini veriyorum iğinizi çekerse diye :MALKAN ÜTÜ

33 Mesaj
16 Temmuz 2010; 0:43:11 

Ütüden yana hiç şansım olmadı. arçelik, beko, braun, philips, tefal, moulinex hepsinden nasibimi aldım.

Birçoğu ama özellikle tefalin yedek parça fiyatları neredeyse yeni ütü fiyatına yakın ve yeni parçanın garanti süreleri de yanılmıyorsam 3-4 ay .başıma geldi biliyorum

Bu yüzden yıllarca arzum, sinbo, king gibi çıktığı dönemde en ucuz olan ütüleri kullandım. En kötü kullanımda bile en az 1 yıl kullanabiliyorsun bozulursa at yenisini al. Tamir parasına değmez kaldı ki tamir ücretleri de çok uygun.

Bir arkadaşımın tavsiyesine uyup geçen yıl koçtaş kampanyasından 100 tl civarında Kenwood SS420 aldım. 6 ay sonra kazandan su akıtmaya başladı. 0800 2612596 Ertek A.ş. Kapınızda yetkili servis hizmeti ile tamire gönderdik. İzmir'deki anlaşmalı servislerinde incelendi ve üretim hatası raporu sonucu değiştirelim dediler. Aynı modeli stoklarında bulamadıkalrı için 2 üst model olan SS713 -küçük bir pazarlıkla- ilave ücret ödemeksizin teslim aldım. SS420 yi geri gönderselerdi de sorun olmazdı. Çünkü o da çok kullanışlı , hafif olmasına karşın güçlü bir ütü.

SS713'ün artısı, ütü sırasında kazan soğutulmasına gerek kalmaksızın su ilavesi yapılabilmesi. Kullanım talimatında 3 saati aşmayın diyor. Denemek için 4 saat kesintisiz ütüye bana mısın demedi.

Bu tür ütülerde bakılması gereken en önemli özelliklerden biri sürekli su ilavesi yapılabiliyor olması bence. Artık buhar kazanlıdan başka ütü almam. Büyük markalar her zaman en iyisi olmayabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smyrna. -- 16 Temmuz 2010; 0:51:09 >

3 kuruşluk mala, Marka parası ödemek BENİ DELİ EDİYOR.

1369 Mesaj
16 Temmuz 2010; 20:21:24 

bu arada yeni öğrendiğim bişeyi paylaşıym sizle tefal virtuose ve turbo pro 400 ütüsü olanların dikkatine ütünüz bozuksa tabanı deforme olmuşsa çöpe atmayın servise götürün servis size taban ve termostat değişcek 165 tl masrafı var diyecektir(ama taban değişmicek çünkü üretilmiyo)bu 165 tl yi kabul ettiğiniz takdirde elinizdeki ütü değişim olucak ve yerine 260 tllik sıfır kutusunda 2 yıl garantili autoclean ütü gelicektir bir kaç müşterime böyle değişim yaptırdım bilginize

75 Mesaj
16 Temmuz 2010; 20:41:14 

quote:

Orijinalden alıntı: coolfire01

biz de delonghi almıştık. memnunuz

6582 Mesaj
17 Temmuz 2010; 12:30:45 

philipsin ütüleri gayet güzel.

1552 Mesaj
17 Temmuz 2010; 12:40:16 

2 Braun eskittikten sonra, Tefal'lin şu ütüsünü aldık:
http://sanalfile.com/Te...neratorlu-Utu_7466.html

1 yılı geçti hanım oldukça memnun. 3-5 yıkamaya su dolduruyor, yer kaplamıyor, kablolar ortalıkta gözükmüyor.
En önemlisi kireçlendiğinde ışık yanıyor, sadece bir parçası çıkarılıp musluğun altına tutuluyor. Fiyatı önemli değil, kaliteli olsun diyen için tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mllm -- 17 Temmuz 2010; 12:42:03 >

Siyah akar Zonguldağın deresi; Yüz karası değil, kömür karası; Böyle kazanılır ekmek parası. -OrhanVeli-

256 Mesaj
18 Temmuz 2010; 13:45:40 

Peki bu kadar ütü sorunu olduğu halde ki bendede çok fazla oldu ve neredeyse yılda bir yeni ütü alıyruz.Ben şimdi alacağım yeni ütüyü pres ütü olarak dünüyorum.Anlamadığım neden kimse pres ütüleri tavsiye etmiyor.Bilen varsa paylaşssın lütfen.

1552 Mesaj
18 Temmuz 2010; 23:34:18 

quote:

Orijinalden alıntı: cenxcan

Peki bu kadar ütü sorunu olduğu halde ki bendede çok fazla oldu ve neredeyse yılda bir yeni ütü alıyruz.Ben şimdi alacağım yeni ütüyü pres ütü olarak dünüyorum.Anlamadığım neden kimse pres ütüleri tavsiye etmiyor.Bilen varsa paylaşssın lütfen.

Kullananlara sormak lâzım.

Kullanışlı mı, yoksa daha mı zor ütüleniyor?
(Örneğin perde ütülemek daha zor olsa gerek)
Yer kaplıyor mu?

Siyah akar Zonguldağın deresi; Yüz karası değil, kömür karası; Böyle kazanılır ekmek parası. -OrhanVeli-

275 Mesaj
8 Mart 2011; 12:26:15 

sayın NitroWar
kazanlı ütü almak istiyorum.önerilerinizi alabilirmiyim?

275 Mesaj
24 Mart 2011; 0:57:05 

up

21732 Mesaj
24 Mart 2011; 18:40:13 

quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar

afedersin ama oha 425 tl diyolar sitede. ya görünümü 10 tl lik ütü bizim depoda atılı duruyodu 425 tl olucağu hiç aklıma gelmezdi

Konfeksiyon atölyesi işletmiyorsan bir ütüye 100TL' den fazla vermek gereksiz hatta israf.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

275 Mesaj
24 Mart 2011; 19:06:23 

sayın tuvrena
belki sizde çok fazla ütü kullanılmıyordur.örneğin bizde 4 kişi.hemen hergün üst değiştiriliyor.yıkanıyor ve hemen hepsi ütü istiyor.haftada bir nevresimler,takım elbiseler,manşetli (bunların kumaşı çok zor açılıyor) gömlekler ler ler ler................
kısaca her ev için ihtiyaç farklı olabilir.kimisi ütüyü fazla kullanır,kimisi az.fazla kullananlar için,iyi bir ütü israf olmaz bence.

80 Mesaj
1 Nisan 2011; 23:36:41 

fiyat sınırım yok ve buhar jeneratörlü bir ütü arıyorum..........acil önerilerinizi bekliyorum...........

275 Mesaj
2 Nisan 2011; 10:13:28 

bende şu an almak üzereyim.büyük ihtimal tefal 9360 ı alıcam.bir yerden 5oo tl ye buldum.
philips gc 9140:electro world de 599 tl.
her ikiside 200 gr turbo buhar,5 bar basınçta.
tefali daha önce kullandım.tabanını beğeniyorum.benim için parlatmaması gerekiyor.philips içinde parlatmıyor diyorlar ama bilemiyorum yinede.
ikisinede baktım mağazada.hatta philipsi daha çok beğendim.sanki buharı daha güçlü.fakat,ütünün dizaynı sebebiyle ütüyü dik koyamıyorsunuz.yatay bırakmanız gerekiyor.tefal öyle değil.

275 Mesaj
9 Nisan 2011; 15:05:37 

tefal 9360 ı aldım

460 Mesaj
10 Eylül 2011; 1:51:49 

buhar kazanlı utunun faydaları nelerdir ben Philips Azur GC-4890 normal ütü almayı düşünüyorum

mavifatihguler@hotmail.com

ANKARA

2735 Mesaj
10 Eylül 2011; 11:46:06 

quote:

Orijinalden alıntı: mbfatih

buhar kazanlı utunun faydaları nelerdir ben Philips Azur GC-4890 normal ütü almayı düşünüyorum

cok daha kolay zahmetsiz utu yapiliyor. tefallerde kumas parlatma olayi da yapmiyor. oncek yorumlara takilmayin. konfeksiyon atolyesi isletmeyenler sanirim klasik utuyle buharli utuyu tek tek kullanip aradaki farki gormemisler. ya da evlerinde ki yardimcilar yapuyor bu isi ya da esleri. ben hergun gomlek degistiren ve takim elbise giyen biri olarak verdigim her kurusu haketti tefal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Love is a force of nature...

94 Mesaj
11 Eylül 2011; 14:02:56 

3 yıl önce evlilik için eşyaları alırken fakir herba buharlı ütü hediye etti mağaza.Bugüne kadar bir tek arıza çıkarmadı.Buhar kazanlı ütünün faydasını sorarsan parlatma yapmıyor.Çok buruşuk çamaşırları bile rahatlıkla ütüleyebiliyorsun.Fakirin fiyatı da o kadar yüksek değil.Açıkcası ben çok memnunum....

http://www.hepsiburada....herba&categoryId=155122

6 Mesaj
18 Eylül 2011; 1:19:33 

fiyat sınırı olmayanlara philips9220 yi öneririm çooooooooooook memnunum allaha şükür...

147 Mesaj
21 Eylül 2011; 22:02:27 

AEG'nin de buhar kazanlı ütüleri var.Kullanan var mı acaba?

2385 Mesaj
25 Eylül 2011; 22:11:46 

Tefal GV8700 ütü ve Arzum AR-635 ütü masası siparişi verdim.. umarım ütü iyi, masada ütüyle uyumlu çıkar

www.ahmcol.com PSN: hazirzop
Est Sularus Oth Mithas

21732 Mesaj
25 Eylül 2011; 22:35:24 

0

Hangi masayla uyumlu olabilir ki

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

275 Mesaj
26 Eylül 2011; 12:14:01 

arzumun bu ütü masasını birkaç aydır kullanıyorum.çok memnunum.ben kazanlı ütünün,kazan kısmını ütü masasının üzerine koymuyorum.ütü konsolun yanında yapılıyor.kazanı konsolun üzerine koyuyoruz.

548 Mesaj
25 Ekim 2011; 16:25:43 

quote:

Orijinalden alıntı: fethisami

fiyat sınırı olmayanlara philips9220 yi öneririm çooooooooooook memnunum allaha şükür...

bu ütü hakkında biraz bilgi verirmisiniz? standart ütü masasına uyumlu mu? vadettiği gibi kumaş ayarı yapmadan hiçbir işlem yapmadan her türlü kumaşı ütüleyebiliyor mu vs??

''Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her seyi de Atatürk'e...''

6 Mesaj
3 Kasım 2011; 13:59:53 

quote:

Orijinalden alıntı: projist

bu ütü hakkında biraz bilgi verirmisiniz? standart ütü masasına uyumlu mu? vadettiği gibi kumaş ayarı yapmadan hiçbir işlem yapmadan her türlü kumaşı ütüleyebiliyor mu vs??

kusura bakmayın.msjınızı yeni gördüm.standart ütü masasına uyumlu değil.evet her türlü kumaşı ütüleyebiliyorsunuz.memnuniyetime gelince memnuniyetsizliğe dönüştü yavaş yavaş.sebep buharı sürekli basılı tuttuğunuzda tamamen bitiyor biraz bekleyince yeniden düzeliyor.ütülediğiniz gömlek bir gün askıda kalınca buruşuyor.vs şimdi kafamda hep siemens xs20 xtrm acabası var.karar sizin

548 Mesaj
3 Kasım 2011; 15:16:26 

quote:

Orijinalden alıntı: fethisami

''Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her seyi de Atatürk'e...''

7304 Mesaj
17 Kasım 2011; 15:43:40 

epey araştırdıktan sonra tam 440 tl ye Tefal 7470 alacakken duyduğum bazı şeylerden sonra bir anda vazgeçtim yok düğmesi kırıldı servise gittim 60 tl istediler vs servis takmış gene kırılmış hangi modeli bilmiyorum neyse bir anda philips 7430-2 aldım 360 tl ye
yurt dışında formları gezdim bu modeli çok met ediyorlar hemen hemen olumsuz yorum yok gibi. iyikide almışım okadar yoğun buhar veriyorki hanım çok beğendi, 1 m yüksekten yere doğru tutuyorsunuz inanın buhar ayaklarınızın ucuna kadar geliyor çok güçlü bir makine, üst modelleri nasıl bilmem ama ben çok memnunun verdiğim para son kuruşuna kadar hakediyor. tabanı kaygan buhara basınca basınçtan ütü elinizin altında kayıyor adeta 120gr/dk sürekli buhar, 150gr/dk şok buhar gücü var suyu doldurduğunuzda 7kg lık makineden çıkan elbiseleri tamamını bitiriyor su dahada artıyor bile. deposu 1 LT yeterli. sonuç olarak Philips bu işi iyi biliyor kessinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 865pe -- 17 Kasım 2011; 15:45:36 >

Q6600@3.8G__1.385v__Vid1.2125v_Thermalright Ultra-120 Extreme__ 2x NANOXIA FX12-1250 __DFI Lanparty DK P35-T2RS__Crucial Ballistix Tracer 2*2Gb_HİS 5850 Cooling_Thermalright HR-03 GT ___Sandisk 120GB Extreme SSD __ 22'' Samsung SyncMaster T220 __Logitech MX1000 _Logitech G15___ Nova Killer __GIGABYTE 3D AURORA 570 Case_ Silverstone Olympia 850W

Windows 7 x64

41 Mesaj
21 Kasım 2011; 22:48:52 

quote:

Orijinalden alıntı: ahmcol

Tefal GV8700 ütü ve Arzum AR-635 ütü masası siparişi verdim.. umarım ütü iyi, masada ütüyle uyumlu çıkar

bizimki de yarın gelecek. memnunsunuzdur inşallah ütüden

Hyundai ix 35 1.6 GDI style plus+APA siyah
HTC sensation XL

5797 Mesaj
1 Ocak 2012; 19:57:32 

buhar kazanlı ütü alacam bende . bekar evi için. sadece kıyafet ütülemeye. gömlek, pantolon vs...
perde filan yok yani.
biraz beceriksizim ev işlerinde o sebeple kolay bişey olmalı. buhar kazanlılar pratik deniyor. ama çok model var. 300 tl ye var 600 tl ye var.
çok fark mı var aralarında? 600 lüğü mü tercih etmeliyim?

http://www.hepsiburada....10434%253d%257bvar%257d

5797 Mesaj
1 Ocak 2012; 20:02:57 

Philips GC-7430/02 modeli var bir de.
tefal kadar iyi sanırım bu model . ama 400 tl o da.
400 tl lik bir tefal alzcağıma bunu mu tercih etmeliyim?

275 Mesaj
1 Ocak 2012; 22:28:41 

bende tefal 9360 var. memnunum.ve kesinlikle herkese kazanlı ütüyü tavsiye ederim.ütü alırken elinizden geldiğince ,bar ve buhar miktarı en yüksek olanlardan seçin.bu değerler ne kadar yüksekse,ütüye ayırdığınız zaman o kadar azalır.

5797 Mesaj
26 Ocak 2012; 17:31:49 

hepsiburadadan philips 7430 buhar kazanlı ütü aldım.
az önce geldi kargo.
baktım her tarafı su olmuş kazanın ve ütünün.

kazanın içi su dolu. o da taşmış.
bu ütüler böyle su dolu mu geliyor? bana garip geldi. yoksa bunlar bana kullanılmış ürün mü yolladılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 26 Ocak 2012; 17:33:12 >

2735 Mesaj
26 Ocak 2012; 20:05:44 

quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

hepsiburadadan philips 7430 buhar kazanlı ütü aldım.
az önce geldi kargo.
baktım her tarafı su olmuş kazanın ve ütünün.

kazanın içi su dolu. o da taşmış.
bu ütüler böyle su dolu mu geliyor? bana garip geldi. yoksa bunlar bana kullanılmış ürün mü yolladılar

hayır sulu gelmiyor. test için içinde kalmış olabilir dicem ama o kadar su kalamaz heralde. korkarım kullanılmıi bir ürün olma ihtimali yüksek. adamlar kazanı kontrol edip içindeki suyu bile boşaltmamışlar demek ki.

direk iade edin. zaten uzaktan alışverişlerde 1 hafta içinde iade etme hakkınız var. kargoyu da onlar ödüyor.

Love is a force of nature...

5797 Mesaj
26 Ocak 2012; 20:15:04 

quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

hayır sulu gelmiyor. test için içinde kalmış olabilir dicem ama o kadar su kalamaz heralde. korkarım kullanılmıi bir ürün olma ihtimali yüksek. adamlar kazanı kontrol edip içindeki suyu bile boşaltmamışlar demek ki.

direk iade edin. zaten uzaktan alışverişlerde 1 hafta içinde iade etme hakkınız var. kargoyu da onlar ödüyor.

çok teşekkür ederim.
hepsibruada dan çok alışveriş yaptım ama ilk defa böyle garip durumla karşılaştım.
annem diyorki, çatlak filan var belki de. çünkü sular dökülmüş hep.
Allah korusun prize takınca elektrik bile çarpabilir.
dediğiniz gibi yapıp iade edecem . yarın kargoya verecem. mesaj attım ,cevap bekliyorum hepsiburada.comdan

180 Mesaj
30 Ocak 2012; 0:24:11 

quote:

Orijinalden alıntı: yaka9

6-7 ay önce bende çok araştırıp delongi aldım,eşim memnun,modelini unuttum , istediğin zaman su ekleninden al ama

hocam hangi modeli delonginin.bende alacam.eğer modelini yazarsanız sevinirim

fenerbahceliyiz

245 Mesaj
31 Ocak 2012; 0:16:16 

quote:

Orijinalden alıntı: kadircan_78

hocam hangi modeli delonginin.bende alacam.eğer modelini yazarsanız sevinirim

valla bu süre zarfında boşandım,ütüde gitti,tekrar araştırıp tekrar benimde almam lazım iyi aklıma getirdin

137 Mesaj
31 Ocak 2012; 12:00:07 

Ütü gerçekten çok önemli ve olmazsa olmazlardan bence.
Benim sana tavsiye edebileceğim marka; king
Anneme doğum gününde almıştım ve her ütü yaptığında ne kadar rahat olduğunu söylüyor.
Bakmak istersen; http://www.king.com.tr/urunler.asp?CatID=13

110 Mesaj
4 Şubat 2012; 21:04:07 

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

0

Hangi masayla uyumlu olabilir ki

küçük sehpa üzerine olabilir

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

298 Mesaj
14 Mart 2012; 11:56:01 

Eşime hediye olarak Tefal almıştım. Gerçekten çok güzel. Hazneyi doldurunca rahat 1 saat boyunca ütü yapabiliyor. Performansı da çok güzel. Zaten bizim küçük beyaz eşyalar hepsi Tefal ve memnun kalmadığımız bir ürünü hiç olmadı şimdiye kadar.

1 Mesaj
22 Mart 2012; 11:12:24 

Arkadaşlar..konfeksiyon sektöründe küçük tip buhar kazanlı ütü konusunda lider Silter Ütü çalışanı olarak samimiyetimle diyorum ki. Buhar kazanlı ütüler kesinlikle fonksiyonel olarak normal ütülerden çok daha verimli. Bu nedenle ütü alacakların buhar kazanlı modellere bakmalarını marka olarak da sanayi tipi modellerindeki tecrübe ve kalitesini ev tipi modellerlede kanıtlayan ve yerli olması sebebiyle Gazzella ürünlerini rahatlıkla tavsiye edebilirim. Fiyat problemi olmayanlara ütü, askıda ütüleme aparatı ve buharlı temizlik aparatı olan Gazzella Trio Mini' yi şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca Harmony Kendinden Kazanlı Ütü Masaları ve Gazzella Squad Ütü Masalarını da incelemenizi öneririm.

162 Mesaj
23 Mart 2012; 5:53:09 

İlk kazanli
Utuyu delonghi cikarmistir dger alanlarda olmasada utu ve kahve makinalari iyidir diyebilirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

177 Mesaj
31 Mart 2012; 8:44:46 

6714 Mesaj
20 Mayıs 2012; 12:09:34 

Bir aylık uzun araştırmalarım sonunda Buhar kazanlı ütü olarak DE LONGİ almaya karar verdim. Evdeki kullanacak olan kişinin ısrarları sonucu TEFAL GV 8460 Aldım.. Marka olarak en nefret ettiğim servisi kazık, parçası kıt ve pahalı ütüyü zorla ve yüreğim cızzzzz ederek aldım..Kullanacak olan kişinin ısrarları ve tercih nedenleri ani buhar gücü fazla,,tankı büyük, buhar basıncı yüksek, en önemlisi tabanı çelik değil...SERAMİK...Kendi kendini temizleyen taban..mış.. 690 lira. Uçtu...Böyle böyle arkadaşlar.. Özel Not. Tamire yolunuz düşerse Tefal servislerde ütünün yeni fiyatından biraz aşağı, ütünün yarı fiatından yukarı tamir parası istiyorlar. .Bu yazdığım gerçek. Evde yatan bir bozuk tefal ütümüz var..Sordum, yaptırmadım.... Hem bunları yazıp neden gidip alıyorsun ? Diyenler olacak...Evde kullanacak olan hatun kişinin aşırı ısrarı...Yani reklamların kadınlar üzerindeki etkisi...Bize pahalıya mal oluyor...Saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 21 Mayıs 2012; 3:37:07 >

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....

264 Mesaj
21 Mayıs 2012; 21:59:54