Şimdi Ara

MSI'dan yepyeni Nvidia FX serisi: Nbox

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yüksek ürün kalitesinin yanı sıra zengin kutu içeriği ve tasarımına önem veren MSI şimdi bunu bir adım daha götürdü ve Nvidia'nın FX GPU'larını Nbox serisi altında topladı.

Nbox serisi N5900 Ultra, N5900, N5600 Ultra, N5600 ve N5200 modellerinden oluşuyor.

Yeni şık beyaz ağırlıklı kutuların içinden 2003 yapımı Battlefield 1942, Command & Conquer Generals ve Unreal II: the Awakening gibi popüler ve taze yapıtlar çıkıyor - bunlar tabii ki tam sürüm : )

Kutuda ayrıca MSI'ın diğer yararlı araçları (Live Update vb.) yazılımlar da bulunuyor. Ama bu kadarla kalınmamış:

Bir de Optik 800 dpi çözünürlüklü siyah zemin üzerindeki tekerleği alttan mavi ışıklandırmalı bu hoş gümüş renkli USB fare eklenmiş : )

• Iste olay budur tum gun boyunca sirf su farenin resmini aradim neye benziyor diye cok sik bisimis tuslarda gizli oyunlarda enfes ne gerek var simdi msi kart aldiktan sonra logitech mouseye ayni dpi degilmi en iyisi bi msi fx5900ultra almak sanat saheseri bir kart sanat saheseri bir urun icerigiyle daha ne? Acaba daha neler yapcaklar herhalde butun bunlari koyduktan sonra ustune bir 50$ alirlar bizden ehhhe...
  • Birde fx 5900 ultra(256mb)nin fiyati ne kadar olcak bilen biri varmi?
  • Kendim sordum kendim cevap vereyim bari simdi baktim kartin 256mblik modeli 550euro yada 589$ buraya hic gelmez herhalde bu fiyatlara 40-50dolar birde KDV ekleyin pff araba diye ekran karti satacaklar nerdeyse neyse radeonun yeni serileri cikinca hem bunlar hem 9700ve 9800serisi ucuzliyacaktir umarim..urunler ise dijitwaremiydi orda sanirim yaziyordu temmuzdan itibaren nbox ile satisa sunulacak yani beklemekte fayda var..
    Son olarak kullanilan fare logitechin faresi ve 30$yurt disi satis fiyati var bu haberin dogrulugu kesin degil cunki MSI web siteda boyle bir habere rastlayamadim
    Umarim simdide bazi daha detayli bilgi isteyen arkadaslara yardimci olabilmisimdir..
    Saygilarimla.
  • BENCE ÇOK IYI YAPMIS MSI 1 NUMARA OLMAYA ADAY OLURDA ZATEN YAKINDA BANA GORE TABI
  • İşte budur be!Yaşa MSI.Keşke o kutu bende de olsa da oyuna doysam.
    MSI Bir numara yalnız ATI'yi de unutmamak gerekir.Ama ürünle birlikte gelenler az gibi ATI'de.
    nbox kutusu ne kadar arkadaşlar?Ben de alayım.Bir bilgisyar parası var mıdır?
  • ogrenmek bile istemessin thgg\de okumustum bunu gordukten sora bilgi pesinde kostuim 150$!!! daha pahali olcakmis normallerden :((
  • Bu ekran karti bilgisayarimi uçuruyor !
    Mükemmel teşekkürler Nvidia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahocan -- 1 Aralık 2011; 19:52:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.