Şimdi Ara

MAZDA 323F LANTİS (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
0
Favori
91.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tr plakalı yurt dışından getirtilmiş bi lantis biliyorum v6 ve 2000 motorlusu bendeki aracın benden önceki sahibi getirttiğini söylemişti o abi de lantisci idi.. uğraşırsan olur :)
  • Bir soru, Lantisleri yavaş kullanmak doğalarına aykırı mı?
    Devirli kullandıkça kendileri iyi hissediyorlar gibi me geliyor !
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_candan

Bir soru, Lantisleri yavaş kullanmak doğalarına aykırı mı?
    Devirli kullandıkça kendileri iyi hissediyorlar gibi me geliyor !

Yavaş kullanmak baya zor oluyor, araba gitmek istiyor.
  • Lantis alacağım arkadaşlar, ehliyetimin 2 yıllık cezası 25 ocakta doluyor. Şuan ki piyasa fiyatı ne olmalı sizde, temiz bir lantise kaç lira verilir ?

Otomatik vites araç hiç sevmiyorum ama, otomatik vitesli olanlarında spor kullanım modu falan varmı doğru mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarS. -- 20 Aralık 2013; 6:17:46 >
  • 626 ile karşılaştırabilr misiniz yakit ve konfor acisindan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @serdars Piyasa fiyatı için sahibindene bakabilirsin, oradaki fiyatlar geçerlidir üç aşağı beş yukarı. otomatikler hakkında bilgiye sahip değilim.
    @reseb 626 daha konforludur, netice de lantis spor bir konsept. lantisin biraz daha az yakması beklenir ama hiç karşılaştırma imkanım olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reseb

626 ile karşılaştırabilr misiniz yakit ve konfor acisindan?

Lantis ile 626 karşılaştırılmaz, eğer illa karşılaştırın derseniz normal olarak 626 hep üstün çıkar.
  • bende hep bu ikilemde kaldım mazda 626-lantis karşılaştırınca mazda 626 daha üstün cıkar ama bir gün sunroof lu az kilometreli otomatik ve bu son kasalarda olan airbagli kafama uyan bir lantis var hayallerimde
  • 626nin gorunumu bence daha guzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reseb

626nin gorunumu bence daha guzel.

:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

@serdars Piyasa fiyatı için sahibindene bakabilirsin, oradaki fiyatlar geçerlidir üç aşağı beş yukarı. otomatikler hakkında bilgiye sahip değilim.

7 ay oldu sanırım 5 tane lantis bakmaya gittim hepsi bitikti malesef, sonunda ankarada buldum 3 gün önce tam istediğim gibi kondisyonda, kazasız v.s full donanımlı sunroof abs hava yastıklı olandan. Arabadan çok memnunum ama şehir içinde alışamadım hala, araca tam hakim olamadım yani, çok zorlanıyorum şahinde aracın önünü çok rahat görür rahat rahat kulanırdım, Lantisde çok ürkeğim zamanla aşıcam bunuda sanırım :D

Tam uzun yol arabası, şehir içinde kullanmak zor dur kalklarda hemen gitmek istiyor araba az bi tepkide bile.

Arka silecek suyu nereden konuluyor kitabından baktım gösterdiği yerde plastik parçalar var zarar veririm diye zorlamadım hiç bağaj kısmında sağ tarafta bi yerleri gösteriyor ?
  • SerdarS. kullanıcısına yanıt
    evet hocam bende 97 model vardı. arka cam suyu ön camla aynı yerde değil.ancak 98 modellerde cam suyu hazneleri aynı diye biliyorum. arka bagajı açtığınız zaman sağ tarafta plastik bir kapak gibi birşey var. onu aç hocam. arka cam su haznesini görüceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: haqaan07

evet hocam bende 97 model vardı. arka cam suyu ön camla aynı yerde değil.ancak 98 modellerde cam suyu hazneleri aynı diye biliyorum. arka bagajı açtığınız zaman sağ tarafta plastik bir kapak gibi birşey var. onu aç hocam. arka cam su haznesini görüceksin

Aynen bendeki de 97, biraz zorlayım olmazsa, ayıptır söylemesi kaputu bile açamamıştım bi arkadaş gösterdi
    14 yıl şahin kullanan biri için normal şeyler olsa gerek :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS.

quote:

Aynen bendeki de 97, biraz zorlayım olmazsa, ayıptır söylemesi kaputu bile açamamıştım bi arkadaş gösterdi

97 model ise kesin arkadadır hocam :)
  • 98 modellerinki de arkada arkadaşlar, değişen bir şey yok. Bu arada lantis tam bir şehir içi arabasıdır bana göre, siz de zamanla alışınca öyle dersiniz. 626 ise şehir dışı için daha uygundur. Bizde hem lantis hem de 626 var, ikisi de 98. Lantis daha kıvrak bir arabadır, sürüşü daha dinamiktir. Buna karşın 626 daha oturaklı ve konforlu bir araçtır. Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız binmek nasip olsun.
  • quote:

98 modellerinki de arkada arkadaşlar, değişen bir şey yok. Bu arada lantis tam bir şehir içi arabasıdır bana göre, siz de zamanla alışınca öyle dersiniz. 626 ise şehir dışı için daha uygundur. Bizde hem lantis hem de 626 var, ikisi de 98. Lantis daha kıvrak bir arabadır, sürüşü daha dinamiktir. Buna karşın 626 daha oturaklı ve konforlu bir araçtır. Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız binmek nasip olsun.

+ 1907

Çok doğru tespitler...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS.

quote:

97 model ise kesin arkadadır hocam :)

quote:

98 modellerinki de arkada arkadaşlar, değişen bir şey yok. Bu arada lantis tam bir şehir içi arabasıdır bana göre, siz de zamanla alışınca öyle dersiniz. 626 ise şehir dışı için daha uygundur. Bizde hem lantis hem de 626 var, ikisi de 98. Lantis daha kıvrak bir arabadır, sürüşü daha dinamiktir. Buna karşın 626 daha oturaklı ve konforlu bir araçtır. Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız binmek nasip olsun.

Bulamadım malesef, bakım olduğu zaman sorarım artık :)

Teşekkür ederim baymirza aynen ufak ufak açılmaya başladım, dur kalklar ve park dışında hiç sıkıntı yok, benlik sıkıntılar :) araba yağ gibi akıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarS. -- 4 Ağustos 2014; 19:14:02 >
  • arkada sağ tarafta, ordaki bişeyleri kaldırman gerekiyor, onların altında. Bu arada hangi şehirdesin?undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymirza -- 4 Ağustos 2014; 19:16:46 >
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    Bugün buldum, bagaj döşemesini kaldırınca hemen en sağ tarafta
    İstanbuldayım ben
  • Ben de Lantis kullanıcısıyım, 97 model petrol yeşili
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.