Şimdi Ara

DİREKSİYON KUMANADASI VE TEYP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
15.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçen hafta MEGANE1 aldım direksiyonun hemen yanında yer alan kumanda ile birlikte kullanabileceğim pioneer veya sony marka mp3 çalabilen bir teyp var mı? varsa fiyatları ne kadar? bu kumanda hoşuma gittiği için kullanmak istiyorum belki teyibinde kumandası vardır ama direksiyondaki kumandayı kullanmak benim için daha iyi önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim
    3

• Pioneer teyp alırsan, elimde sıfır direksiyon kumandası var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustangGT39 -- 16 Ekim 2009; 15:44:52 >
  • teşekkür ederim ancak ben direksiyondaki orjinal kumanda ile birlikte kullanabileceğim bir teyp arıyorum kaliteli mp3 çalan bir teyp
  • Öyle olduğunu anladım zaten. Olur da Pioneer alırsan, ilgilenebilirsin diye haber vermek istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustangGT39

Pioneer teyp alırsan, elimde sıfır direksiyon kumandası var.

Fiyat ne diyorsun

• arkadaşım ilgin için teşekkür ederim ancak ben meramımı sanırım anlatamadım. Araç üzerinde direksiyonun hemen sağ tarafında montajlı bulunan arabaya ait orjinal DİREKSİYON KUMANDASI ile birlikte kullanabilieceğim mp3 çalan bir teyp arıyorum. sizdeki kumanda güzel ancak ben kumanda değil teyp arıyorum
  • senin kumandan sadece senin teybin için çalışır
    ben teybimi değiştirdim kumandası boşa çıktı sorunun cevabı bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUFANER

arkadaşım ilgin için teşekkür ederim ancak ben meramımı sanırım anlatamadım. Araç üzerinde direksiyonun hemen sağ tarafında montajlı bulunan arabaya ait orjinal DİREKSİYON KUMANDASI ile birlikte kullanabilieceğim mp3 çalan bir teyp arıyorum. sizdeki kumanda güzel ancak ben kumanda değil teyp arıyorum

Pioneer oto teypleri, aracın orjinalindeki kumanda ile kullanılabiliyor. Ama teypte o özellik olmalı ve ekstradan 1 parça var o işi yapan, ondan almalısın. Pioneer için aşağıdaki aparat (CA-R-PI.181) lazım. Bu model Renault arabalar için.

http://www.pioneer.eu/eur/products/25/38/CA-R-PI.181/media.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustangGT39 -- 16 Ekim 2009; 12:29:16 >

• peki mustang bu aparatı satan bir yer var mı? internette araştırma yaptım ama maalesef hepsi yabancı sitelere yönleniyor türkiye de bu aparatı nereden temin edebilirim ?
  • Tesisatçılarda bulunabilir ya da Pioneer servislerine bak. Çünkü onlar montaj da yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahisilti2

senin kumandan sadece senin teybin için çalışır

arkadaşım size küçük bir uyarı tam bilmediğiniz ve emin olmadığınız konularda kesin kanaat bildirmeyiniz ki başkalarını da yanlışa sevk etmeyin direksiyon kumandasını çalıştıracak ara adaptörler var biraz forumu gez dolaş bilgilen
  • bende renault 1 kullanıyorum.gerçekten çoook kullanışlı birşey bu kumanda ancak bende aylarca aradım (2 sene kadar önce belki şimdi alternatifler çoğalmıştır.).mecburen bu aparatın fiyatının bir teyp fiyatı kadar olmasından sebep ve uyumlu olduğu pionnerr teyplerin üst segment olmasından sebep gidip innovatek bir teyp aldım mecburen.yan kumanda tabi ki boşta ve çalışmıyor.
  • quote:

quote:

arkadaşım size küçük bir uyarı tam bilmediğiniz ve emin olmadığınız konularda kesin kanaat bildirmeyiniz ki başkalarını da yanlışa sevk etmeyin direksiyon kumandasını çalıştıracak ara adaptörler var biraz forumu gez dolaş bilgilen

arkadaşım bulsana o parçadan bize alayımız takalım
    hayal dünyasında yaşıyosunuz herhalde
  • yukarıda belirttiğim gibi ara adaptör ve ona uygun teypler mevcut ancak fiyatları çok yüksek.
  • benim pioneer keh 5900 teyibim var (emektarım). kumandası aynısından dı. fakat kaybettim kumanda için fiyat ve il yazarsanız sevinirim.
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşım bulsana o parçadan bize alayımız takalım
    hayal dünyasında yaşıyosunuz herhalde

130Euro vermeye hazırsan bu adaptörü bulabileceğin adresi pm olarak gönderiyim bu adaptör ile direksiyon kumandasını orjinal teyp gibi kullanabilirsin birşey biliyoruz ki yazıyoruz ve görüş soruyoruz bilmediğim bir konuda kat i yorum yapmam

• quote:

Orijinalden alıntı: gekren

yukarıda belirttiğim gibi ara adaptör ve ona uygun teypler mevcut ancak fiyatları çok yüksek.

arkadaşım adaptör fiyatlarının yüksek olduğunda hemfikirim ancak öncelikle uygun bir teyip alacağım. sonra adaptör
  • sorun o ki o kumandayı kullanmak istiyorsan yanlış hatırlamıyorsam 2 pio model seçeneği var.
  • gekren "2 pio model seçeneği var" derken neyi kast ettin tam olarak anlayamadım arkadaşım. biraz açıklarsan anlayacağım kusuruma bakma
  • 2 tane pionerr teyp seçeneği var demek istedim.kusura bakmayın kısaltmışım.2 modelide açıkçası bilmiyorum.daha doğrusu hatırlamıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.