- x
İETT PASO..
18 Cevap11548 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1438 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Metal Milita
11 Ekim 2009; 18:53:38 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar yarın paso çıkartmak istiyorum ama tam olarak nereye gideceğimi falan bilemedim.Her kafadan ayrı bir ses çıkıyo.Acaba pasoyu(İndirimli Seyahat Kartı)nı nerelerden çıkartabilirim?Şu Akbillerde olan demirlerden de takılıyomuş onları da nerde taktıracağımı belirtirseniz sevinirim.

..What I've felt
..What I've known
..Never shined through in what I've shown
..Never free
..Never me
..So I dub thee UNFORGIVEN

81 Mesaj
11 Ekim 2009; 18:56:22 

Kadiköyden çıkartıyorsun yer olarak biliyorumda ad olarak bilmiyorum

Sizi Seviyor olmam bu savaşı kesintiye uğratmaz

1438 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Metal Milita
11 Ekim 2009; 18:57:21 

Kadıköy biraz ters avrupa yakasında oturuyorum.

..What I've felt
..What I've known
..Never free
..Never me

650 Mesaj
11 Ekim 2009; 18:57:41 

hazır konusu açılmışken bende birşey öğrenmek istiyorum

aylık akbil fiyatı ne kadar ve hali hazırda öğrenci pasom var nasıl aylık akbil yükletebilirim nerden yani??

DH FIRAT FAN KULÜBÜ

1626 Mesaj
11 Ekim 2009; 18:57:45 

Karaköy den çıkartılıyor. Bildiğim kadarıyla

Kula bela gelmez hak yazmayınca
Hak bela yazmaz kul azmayınca

2989 Mesaj
11 Ekim 2009; 18:59:45 

İETT 'nin sitesinden seyahat formunu çıkar onu okulda öğrenci işlerinden onaylat. Karaköy Tünelin yanında İETT merkezi var orda 5 TL karşılığında pasonu çıkartacaksın. Sonra Tünele gir orada da akbil satımı yapıyorlar. 6 Tl akbil taktırmak için alıyorlar. Dolum da 55 TL. Her ay 200 hakkın oluyor. Ne zaman doldurursan doldur birdahaki ayın 4 üne kadar geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Crowley -- 11 Ekim 2009; 18:59:05 >

4949 Mesaj
11 Ekim 2009; 19:02:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

İETT 'nin sitesinden seyahat formunu çıkar onu okulda öğrenci işlerinden onaylat. Karaköy Tünelin yanında İETT merkezi var orda 5 TL karşılığında pasonu çıkartacaksın. Sonra Tünele gir orada da akbil satımı yapıyorlar. 6 Tl akbil taktırmak için alıyorlar. Dolum da 55 TL. Her ay 200 hakkın oluyor. Ne zaman doldurursan doldur birdahaki ayın 4 üne kadar geçerli.

200 kez in bin öyle mi..

önceden sınırsızdı. şimdi sınır mı konuldu.

1438 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Metal Milita
11 Ekim 2009; 19:02:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

Hepinize teşekkürler arkadaşlar.Son olarak Bağcılardan oraya nasıl gidebilirim?

..What I've felt
..What I've known
..Never free
..Never me

2989 Mesaj
11 Ekim 2009; 19:06:55 

Evet sınırlı malesef. Söylemeyi unutmuşum bir de fotoğraf gerekiyor.

1366 Mesaj
11 Ekim 2009; 19:45:23 

yanılmıyorsam dostum bağcılardan 92c ye bineceksin karaköye gitmene gerek yok.çapa da inersin orda birine sorarsın kolay zaten hemen bulursun çok programlı lise filan var yanında. kimlik fotokopisi, fotoğraf bide öğrenci belgesi götürmen gerekiyo kartı aldıkdan sonra sorarsın demiri nerde taktırcam diye gösterirler.

http://www.bakimist.com- Amerikan Pazarı-Kozmetik ve Bitkisel Ürün Satış

650 Mesaj
11 Ekim 2009; 19:48:32 

peki arkadaşlar bnm zaten hali hazırda öğrenci pasom var, bana gerekli mi fotoğraf fln. bide bu sınırlı olması ne biçim iş ya

DH FIRAT FAN KULÜBÜ

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Ekim 2009; 20:01:02 

karaköye gitmişken

6136 Mesaj
11 Ekim 2009; 20:04:17 

Öğrenci belgeni unutma

650 Mesaj
11 Ekim 2009; 20:06:01 

quote:

Orijinalden alıntı: The Answér

peki arkadaşlar bnm zaten hali hazırda öğrenci pasom var, bana gerekli mi fotoğraf fln. bide bu sınırlı olması ne biçim iş ya

DH FIRAT FAN KULÜBÜ

2989 Mesaj
11 Ekim 2009; 20:13:30 

quote:

hazır konusu açılmışken bende birşey öğrenmek istiyorum

aylık akbil fiyatı ne kadar ve hali hazırda öğrenci pasom var nasıl aylık akbil yükletebilirim nerden yani??

Fiyat 55 tl. Akbil dolum merkezlerinden yükletebilirsin. Yükleme sırasında fotoğrafa gerek yok sadece pasonu çıkartırken gerekiyor.

1366 Mesaj
11 Ekim 2009; 20:15:55 

quote:

dostum sınırlı olması sana bağlı nasıl istersen

-sınırlı yani aylık aldığında 55 tl sabit ödüyosun 200 kere kullanma hakkın var 1 ayda kullanmak zorundasın
-normal aldığında istediğin kadar doldurup istediğin zaman harcıyabiliyosun. normal 85 kuruş aktarma 15 kuruş

hesbını yap hangisi daha hesaplı oluyosa ona göre seçim yap akbil demirini taktırdığın yerde aylık yada normal indirimli doldurcam diyosun

http://www.bakimist.com- Amerikan Pazarı-Kozmetik ve Bitkisel Ürün Satış

35 Mesaj
11 Ekim 2009; 20:47:31 

quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar

dostum sınırlı olması sana bağlı nasıl istersen

-sınırlı yani aylık aldığında 55 tl sabit ödüyosun 200 kere kullanma hakkın var 1 ayda kullanmak zorundasın
-normal aldığında istediğin kadar doldurup istediğin zaman harcıyabiliyosun. normal 85 kuruş aktarma 15 kuruş

hesbını yap hangisi daha hesaplı oluyosa ona göre seçim yap akbil demirini taktırdığın yerde aylık yada normal indirimli doldurcam diyosun

Aktarma 21 kuruş

219 Mesaj
11 Ekim 2009; 20:49:52 

şimdi okulda dagıtılan kagıtları alamazsak ögrenci akbili alabiyoruz mu?

de te fabula narratur!

3827 Mesaj
11 Ekim 2009; 20:59:11 

şimdi okuldan ögrenci belgesi alıyosun(bu zorunlu)sonra haydarpaşa ya gidiyosun ordan paso yu cıkartıyosun 5 lira ve belgeyi verip 2 tanede resim.bu paso kredi kartı gibi
sonra herhangi bi iett bayiye gidip akbil yani demir taktırıyosun buda 6 liraydı galiba.sonra ögrenci için 55 lira sınırsız aylık.bide tam 110 lira pasosu olmayanlar için.

“Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı ve inanç beslediğin otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Apartmanından dışarı çık. Karşı cinsten biriyle tanış. Lüzumsuz alışverişi ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl. Bir kavga başlat. Yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın."
Artık uyarıldın.
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328