Şimdi Ara

sanal modifiye (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.132
Cevap
0
Favori
806.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar İlk Çalışmamı size sunmak isterim.Bütün eleştirilere açığım.Yeni yeni öğreniyoruz.Hade bakalım

sanal modifiye

Düzenleme : Sayfa Başı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyinTutulması -- 3 Temmuz 2007; 2:23:43 >
  • arkadaşlar bu sanal modifiye işiyle profesyonel uğraşanlar için bi haberim var; DeviantArt adlı siteyi bilenler vardır, bu sitede Scion otomobil firması ödüllü bir yarışma yapmış. resimlerini verdiği bikaç modeline skin hazırlıyosunuz ve yarışmayı kazanan 15000$ ödül veriyorlar.

Skin a Scion Contest

bu adrestede hazırlanan skinler var, modifiyeler

şartlarını tam bilmiyorum ama ilgilenenlere duyurulur.. 7 ağustusa kadar süresi var...

• @ exc-dry araba zaten güzelmiş modlandıktan sonra daha bir güzel olmuş. ellerine sağlık.

@ blacklotus temiz iş çıkarmışsın fakat kaputun üstünde ki havalandırma yamuk sanki biraz. yinede güzel ama birşeyi belirtmek isterim 'photoshop by blacklotus' yanlış bir ifade.

@ method man araba gerçekten çok hoşuma gitti. temiz iş. orjinali varsa onuda koyabilir misin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CKL

Arkadaşlar İlk Çalışmamı size sunmak isterim.Bütün eleştirilere açığım.Yeni yeni öğreniyoruz.Hade bakalım

sanal modifiye

CKL gördüğüme göre sadece boyada değişikliğe gitmişsin. 'sanal modifiye dersleri' topiğini okursan eminim çalışmlarını daha da fazla geliştirebilirsin. bu iş biraz emek biraz sabır ve birazda yaratıcılık ister.

• quote:

Orjinalden alıntı: hatred

quote:

Orjinalden alıntı: CKL

Arkadaşlar İlk Çalışmamı size sunmak isterim.Bütün eleştirilere açığım.Yeni yeni öğreniyoruz.Hade bakalım

sanal modifiye

CKL gördüğüme göre sadece boyada değişikliğe gitmişsin. 'sanal modifiye dersleri' topiğini okursan eminim çalışmlarını daha da fazla geliştirebilirsin. bu iş biraz emek biraz sabır ve birazda yaratıcılık ister.

Yorumların için teşekkür ederim.

• önemli değil görevim
  • quote:

@ eXc-3 araba zaten güzelmiş modlandıktan sonra daha bir güzel olmuş. ellerine sağlık.

sağol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylmzgrpnr -- 3 Temmuz 2007; 12:47:36 >
  • quote:

@ blacklotus temiz iş çıkarmışsın fakat kaputun üstünde ki havalandırma yamuk sanki biraz. yinede güzel ama birşeyi belirtmek isterim 'photoshop by blacklotus' yanlış bir ifade.

havalandırma konusunda hemfikirim.

Ps isee "Photoshoped by blacklotus" olsa daha bi orijinal olurdu demeden edemiycem. hehe..
  • ee şu yarışma ne zaman olacak yapalım artık 2. cisini
  • ee şu yarışma ne zaman olacak yapalım artık 2. cisini
  • quote:

@ exc-dry araba zaten güzelmiş modlandıktan sonra daha bir güzel olmuş. ellerine sağlık.

@ method man araba gerçekten çok hoşuma gitti. temiz iş. orjinali varsa onuda koyabilir misin?

http://www.autogaleria.pl/tapety/img/peugeot/peugeot_205_gti_1988_02_m.jpg 1024x768
    http://www.autogaleria.pl/tapety/img/peugeot/peugeot_205_gti_1988_02_b.jpg 1280x960

sanal modifiye

bu da gecelik photoshopum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyler Durden -- 4 Temmuz 2007; 2:32:23 >

• Çok yakında olacak :)
    bütün milet çok yoğun vallahi
  • eh mevsim açıldı artık. akın akın gelecektir millet. dolayısı ile yarışmada daha da çekişmeli olacak
  • Arkadaşlar herkese selamlar..

2 NCİ DH OTOMOBİL MODİFİYE YARIŞMASI çok yakında yapılacaktır. Şu hafta geçsin hele Pazar yada Pazartesi günü aynen 1 NCİ sinde olduğu gibi 3 araç koyulacak ve yarışmaya katılan arkadaşlar tarafından oylamaya sunulacak ve sonucunda en çok oyu alan aracı hep beraber modlayacağız.

Pazar yada Pazartesi inş bir sorun olmassa ayarlıcaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkan -- 4 Temmuz 2007; 20:36:17 >
  • quote:

Arkadaşlar herkese selamlar..

2 NCİ DH OTOMOBİL MODİFİYE YARIŞMASI çok yakında yapılacaktır. Şu hafta geçsin hele Pazar yada Pazartesi günü aynen 1 NCİ sinde olduğu gibi 3 araç koyulacak ve yarışmaya katılan arkadaşlar tarafından oylamaya sunulacak ve sonucunda en çok oyu alan aracı hep beraber modlayacağız.

Pazar yada Pazartesi inş bir sorun olmassa ayarlıcaz.

bundan önce bi kereliğine herkesin yalnızca bir işlem uygulayacağı bir mod işi yapsak nasıl olur?

bi resim alınır yüksek çözünürlükte ve her arkadaş sıra ile bir modifiye uygular. başlığın ilk sayfalarında benzerinden bahsediliyordu..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SnickersS

buda Turkish Versiyon
     sanal modifiye

öncelikle cantlar yere temas etmek üzere .
    ama yinede; abi valla bayıldım bu kamyona(pardon kasa olmadan çekici deniyodu sanırım)

@bide snickers nasıl olduda "sonsuz uzaklaştırılmış" oluyor

quote:

Orjinalden alıntı: mofo

sanal modifiye

bu moda hasta oldum oldukça yaratıcı bi düşünce. kendi modelini tasarlamışsın nerdeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 5 Temmuz 2007; 7:28:35 >

• Değişen nedir ki onu anlamadım. İlk önce seçicez sonra modlayacağız bu böyledir dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: alkandemirlek

Değişen nedir ki onu anlamadım. İlk önce seçicez sonra modlayacağız bu böyledir dostum

anlamadın;yarışmadan önce yarışma olarak değil. yani başlık içinde bir etkinlik olarak.

diyelim ki en alttakini yüksek çözünürlükte buraya ekledim.
    sonra sen alacaksın resmi. sırf alçaltıcaksın sonra buraya ekliceksin ve senin resmi ben alcam sadece camları karartcam. ve buraya ekliyecem.
    sonra benim resmi @ruge alacak jantları değiştircek.
    sonra bööle devam etcek. ve her işlemi yapan resmini ekliycek veya linkini versin farketmez.
    en son herkes birer modifiye işlemi uygulayınca ortak bir çalışma çıkacak karşımıza.

sanal modifiye
    Resim Yüksek Çözünürlükte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 5 Temmuz 2007; 8:01:18 >

• quote:

Orjinalden alıntı: nohackmove

quote:

Orjinalden alıntı: alkandemirlek

Değişen nedir ki onu anlamadım. İlk önce seçicez sonra modlayacağız bu böyledir dostum

anlamadın;yarışmadan önce yarışma olarak değil. yani başlık içinde bir etkinlik olarak.

diyelim ki en alttakini yüksek çözünürlükte buraya ekledim.
    sonra sen alacaksın resmi. sırf alçaltıcaksın sonra buraya ekliceksin ve senin resmi ben alcam sadece camları karartcam. ve buraya ekliyecem.
    sonra benim resmi @ruge alacak jantları değiştircek.
    sonra bööle devam etcek. ve her işlemi yapan resmini ekliycek veya linkini versin farketmez.
    en son herkes birer modifiye işlemi uygulayınca ortak bir çalışma çıkacak karşımıza.

sanal modifiye
    Resim Yüksek Çözünürlükte

Ee dostum onun için de bir katılım listesi oluşturmak lazım herkez alır yapar 1 tane koyar karman çorman olur.
    Dediğin tabii güzel bi olay, diğer arkadaşlarında düşüncesi önemli. Benim için fark etmez çoğunluk nederse onu uygulayalım.
    Herkez 1 adet bir şey ekler ve ne yaptığını resmin altına ekler böyle döne döne bir şey çıkar ortaya. Ama şunu da unutmamak lazım senın
    rengini değiştirdiğin arabayı başkası alçaltır, diğeri jantları değiştirir buraya kadar normal biri çıkar camları iğrenç yapar bunu ona karşı söyleyemeyiz rencide etmiş oluruz. Bilmiyorum yani nasıl olacaksa herkez fikir yürütsün listeyi oluşturalım yapalım.

Not: Bu arada Sanal W Tuning Clup Üyesi arkadaşlarım, bu hafta Logomuzu değiştirmeyi düşünüyorum LINK ini koyarım. Daha profesyonel bir şey düşünüyorum, sizlerinde önerilerinizi PM den bekliyorum hep beraber değiştiririz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkan -- 4 Temmuz 2007; 20:44:11 >

• SANAL W TUNING CLUB AİLESİ
    ÜYE LİSTESİ

Sanal Modifiyeciler olarak yeni Sanal W Tuning Club AİLESİ ÜYE LİSTESİ
    güncel hali şu şekildedir
    16 Temmuz 2007

Yeni / En Son Üyemiz:

formulacı_1992 [ Hüseyin ÖZMEN ]
    Yönetim Kurulu Başkanı / DH Yüzbaşı

------------------------------------------------------------------------------------------

alkandemirlek [ Alkan DEMİRLEK ]
    Yönetim Kurulu AsBaşkanı / DH Yüzbaşı

mchll [ Halil AMASYALI ]
    Yönetim Kurulu Başkanı / DH Teğmen

ModM [ Serkan ALBAYRAK]
    Yönetim Kurulu Başkanı / DH Teğmen

eXc-dy [ Yılmaz GRPNR ]

nohackmove [ Metin GÜNGÖR ]

formulacı_1992 [ Hüseyin ÖZMEN ]

tvsapachester [ Şükrü YILDIRIM ]
    Yönetim Kurulu Başka Yrd. / DH Teğmen

Bubbly [ Yıldıray YILDIRIM ]
    Yönetim Kurulu Başkan Yrd. / DH Onbaşı

legion90 [ Emre AKÇAY ]
    Yönetim Kurulu Supervisor / DH Binbaşı

Gülşen-Ergin [ Gülşen ERGİN ]
    Yönetim Kurulu Genel Sekreteri / DH Onbaşı

nurayturan3 [ Nuray TURAN ]
    Yönetim Kurulu Genel Asistanı / DH Er

Ms.ÇiLeK [ Dilek AKHOROZ ]
    Yönetim Kurulu Halkla İlişkiler / DH Er

tanererdoğan [ Taner ERDOĞAN ]
    Yönetim Kurulu Planlama Uzmanı/ DH Er

ender82 [ Ender ŞENEL ]
    Yönetim Kurulu Planlama Uzmanı/ DH Er

------------------------------------------------------------------------------------------

Yönetim Kurulunda ki boş kontenjanlar Rütbe yanında (1),(2),(3) şeklinde sıralanmıştır. Yönetime girmek isteyenler Üye onayı ve diğer bilgiler için PM den irtibat kurmaları gerekmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanı (0)
    Yönetim Kurulu Başkan Yrd. (1)
    Yönetim Kurulu Genel Asistanı (1)
    Yönetim Kurulu Genel Sekreteri (1)
    Yönetim Kurulu Sözcüsü (1)
    Yönetim Kurulu Halkla İlişkiler (0)
    Yönetim Kurulu Koordinatörü (1)
    Yönetim Kurulu Koordinatörü Yrd. (2)
    Yönetim Kurulu Planlama Uzmanı (2)
    Yönetim Kurulu Planlama Uzmanı Yrd. (3)
    Yönetim Kurulu Grafik Editörü (4)
    Yönetim Kurulu Cool Center (5)
    Yönetim Kurulu Supervisor (1)
    Yönetim Kurulu İstihbarat Amiri(1)
    Yönetim Kurulu İstihbarat Şefi(1)
    Yönetim Kurulu İstihbarat Personeli(5)

Aramıza katılmak isteyen yeni arkadaşlarımızı bekliyoruz. Sanal W Tuning Club' a katılmanınn tek şartı onu tanımamızdır. Ailemiz gittikçe büyümekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkan -- 16 Temmuz 2007; 12:57:43 >

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.