- x
--> SIR ELEMENT CONTORYUM EFSANESİ NEDİR!!!
82 Cevap48988 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

5096 Mesaj
10 Ekim 2009; 22:14:08 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

FaceBook'ta izlediğim video beni etkiledi Kimya ve elemetlerde ilgilenirdim ama bunu hiç duymamıştım nedir bu biraz araştırdım alıntı yapıyorum.Bilenler ve fikirleri olanlar paylaşırsa sevinirim.

Video[Yazıyı okumakta zorlananlar için benzerinin videosu]:

http://www.facebook.com...?v=1239742551439&ref=nf

(FaceBook'u olmayanlar okusun aşağıdakini)

Nedir bu Contoryum?

ALINTI
CONTORIUM = CON+TORYUM
Sİmgesi con, atom numarası 90, kütle numarası 367,4! bu rekor bir radyoaktivite! Dünyada sadece istabul boğazının diplerinde bulunduğu tespit edildi!
Bu elementten son yıllarda enerji üretiminde, özellikle roket yakıtlarında had safhada faydalanılıyor. Bilgisayar devrelerinde minimum miktarda kullanılınca bile bilgisayarın fişe takılmadan yıllarca çalışabildiği tescillendi!! Üstelik de alternatifleri içinde en ucuza mal edilen bir ELEMENT.
Bugün ABD, AB, bilimum Asya ülkeleri, Avustralya, Antartika ve Afrika contorium mineralinin peşinde!
Türkiye'de Tahmin edilen rezerv ne kadar?
127.000 ton! Değeri ne kadar? 23 trilyon dolar! Toplam borcumuz ne kadar? 280 milyar dolar!
Türkiye aslında çok zengin bir fakir ülke!
Pekiii Batılı ülkeler tarafından içimize sokulan basınının adamları ne diyor biliyor musunuz geçenlerde?
'Türkiye Türklere bırakılamayacak kadar zengin bir ülkedir'
Tehlikenin farkındamısınız!!!!

Peki batı bu madenlere ulaşmak için ne tipte bizans oyunları yapıyor?? Sadece istanbul boğazı ve haliçte bulunan bu mineralini ele geçirmek için başta bedavaya haliçi temizleme önerisinde bulundular! Şimdiyse durmadan boğazdan yalı alıyorlar. Satın alınan yalılara hiçbir TÜRK'ün girememesi ve bu yalılarda tuhaf araştırmalar yapılması sizce tesadüf mü?

Dubai Kuleleri Gerçeği:
Peki merak ettiniz mi, neden Dubaililer (yani aslında perde arkasındaki Amerikalılar) birden bire İstanbul'a bu kadar yüksek yapılar inşa etmeye heveslendiler ve milyarlarca doları bize (yani bu işe) yatırmaya karar verdiler…
İki kıtanın birleşim yerindeki farklı tektonik yapı acaba hangi elementin benzersiz ve mükemmel oluşum şartlarına ev sahipliği yapıyor?
Peki başka ne şekilde, yabancı bir ülkenin en büyük şehrinin ortasında, hiç engellenmeden (hatta alkışlanarak) yerin yüzlerce metre altında jeolojik araştırmalar yapabilirsiniz?.....

Lütfen bu yazılı metni tüm tanıdıklarınıza iletin ve ülkemizden toprak satın almak isteyen yabancılara ve güya turistik gezi amaçlı boğazı gezen ecnebilere şunu söyleyin:
'You will never have our mineral of contorium! We are aware of the danger!' (asla mineralimize sahip olamayacaksınız, tehlikenin farkındayız.)

ARKADAŞLAR, VATANDAŞLAR;
CONTORIUM İSİMLİ DOSYA AÇILAMAMASININ SEBEBİNİN 'console'UN KISALTMASI OLDUĞUNA DAİR MOSSAD VE CİA GÜDÜMLÜ AÇIKLAMALAR VAR. FAKAT ŞU NOKTAYA DİKKATİNİZİ ÇEKİYORUM. TÜRKİYE'DE CONTORİUM'UN ADI İLK OLARAK 93 YILINDA GEÇTİ. KONU İLE İLGİLİ OLARAK AÇIKLAMA YAPMAK İSTEYEN BİLİM DÜNYASINDAN İNSANLAR SUSTURULDU. O SENE BOĞAZ YALILARINA YABANCI BANKALAR VE ARAP ŞEYHLERİ NORMALİN ÜSTÜNDE BİR İLGİ GÖSTERDİLER. BİR SENE SONRA ÇIKAN WİNDOWS 95 İŞLETİM SİSTEMİNDE CON İSİMLİ KLASÖR AÇILAMADIĞI GİBİ CONTORİUM'UN İZOTOPLARI OLAN COM1 VE COM2 DE İSİM OLARAK AÇILAMIYORDU. SİZCE GÜYA İŞLETİM SİSTEMİYLE ALAKALI OLAN BU KISALTMALARIN DOSYA KLASÖR İSMİ BİLE OLAMAMASI BİR TESADÜF MÜYDÜ? ELBETTE HAYIR. TABİİ Kİ DE CONTORİUM MİNERALİ AMERİKAN WİNDOWS İŞLETİM SİSTEMİNDEN DAHA DA ESKİ BİR TARİHE SAHİPTİ.

TARİHTE DAHA DA ESKİYE GİDİNCE PERİYODİK CETVELİN KURUCUSU DİMİTRİ MENDELEYEV'İN 90 NUMARALI YERİ BOŞ BIRAKMASI İÇİN RUS HÜKÜMETİNCE BASKI GÖRDÜĞÜ FAKAT ONUN ANCAK GÜNÜMÜZDE SEBEBİ ANLAŞILABİLEN BİR CİNLİKLE ORAYA 'TORYUM'U YERLEŞTİRİP(ATOM NUMARASI ONUN DA 90) İLERİDE BU ELEMENTLE İLGİLİ ARAŞTIRMA YAPILABİLMESİ İÇİN GELECEĞE IŞIK TUTTUĞUNU GÖRÜYORUZ. NEDEN?
İŞTE SEBEP:
TORYUM:
Atom numarası 90, atom ağırlığı yaklaşık 232 olan, 112,6 yoğunluğunda, 1700 °C de eriyen, kurşun renginde, havada bozulmaz, atom enerjisi kaynağı olarak kullanılan radyoaktif bir element. Kısaltması Th. Türkiye'de Manisa-Gördes'te çıkarılır.
ŞİMDİ TÜRKİYE HARİTASINI PERİYODİK CETVEL GİBİ DÜŞÜNÜP MANİSA-GÖRDES'TEN KUZEYE 364,7(CONTORİUM'UN KÜTLE NUMARASI) KM GİDİNCE NEREYE GİDİYORUZ?
CEVAP BELLİ: İSTANBUL BOĞAZI!!
(PERİYODİK CETVELDE DE AYNI GRUP İÇERİSİNDE KUZEY YÖNÜNE GİDİLİNCE KİMYASAL ÖZELLİKLER DEĞİŞMEZ)
DİMİTRİ MENDELEYEV UĞRADIĞI ESRARENGİZ BASKIYI BİR DEHA ÖRNEĞİ SERGİLEYEREK SAVUŞTURMUŞTUR.

PEKİ CONTORİUM TEKRARDAN MEDYADA DUYULMAYA BAŞLADIKTAN VE CONTORİUM MİNERALİNİN İŞLENMESİ AMAÇLI NÜKLEER REAKTÖRLERİN KURULMASINA İZİN ÇIKTINTAN SONRA TRİLYON DOLARLIK ARAP ŞEYHİNİN ÜLKEMİZİ ZİYARET EDİP YALILARA TALİP OLMASINA NE DİYORSUNUZ? SEBEP SİZCE DE PETROLÜN PABUCUNU DAMA ATACAK OLAN VE BÖYLECE ARAP ŞEYHİNİN ZENGİLİĞİNİ BİTİRECEK OLAN CONTORİUM'A ULAŞMAK DEĞİL MİYDİ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erynch -- 10 Ekim 2009; 22:13:52 >

sadakat16 bu mesajı paylaştı

330 Mesaj
10 Ekim 2009; 22:58:14 

oooo gerçekten süpper eğer bunların hepsi doğruysa

tabi bizde elimiz koulumuz bağlı onların çıkarmalarını bekliyecez

bize her sevdadan geriye kalan sadece galatasaray
██████████████████ SARI KIRMIZI ██████████████████

31 Mesaj
10 Ekim 2009; 23:02:52 

Mümkün değil.Eğer böyle bir şey varsa bizi ne amerika tutar ne israil?23 trilyon dolar ne demektir. .

ツMürsel Fan Club
Yürü git len!

4008 Mesaj
10 Ekim 2009; 23:04:46 

of

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Ekim 2009; 23:07:44 

yakında varsa(ki inanmıyorum) boğazıda bi banka üzerinden satarlar..

4715 Mesaj
10 Ekim 2009; 23:08:05 

Fişe takmadan yıllarca çalışan masaüstü bilgisayarı.

LG Nexus 5

Eskiler
Samsung Galaxy Note 3 •• LG Nexus 4 •• GM Discovery •• Blackberry Bold 9780 •• Google Nexus 7 •• Samsung Galaxy S3 •• Nokia Lumia 920 •• Samsung Galaxy Gio

1401 Mesaj
10 Ekim 2009; 23:10:27 

Yalılarla denizin dibindeki madenin ne alakası var dostum. Yalı alana yanında maden işletme hakkı mı veriyorlar

867 Mesaj
10 Ekim 2009; 23:10:28 

Lütfen bu yazılı metni tüm tanıdıklarınıza iletin ve ülkemizden toprak satın almak isteyen yabancılara ve güya turistik gezi amaçlı boğazı gezen ecnebilere şunu söyleyin:
'You will never have our mineral of contorium! We are aware of the danger!' (asla mineralimize sahip olamayacaksınız, tehlikenin farkındayız.)

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

1514 Mesaj
10 Ekim 2009; 23:12:25 

con isimli dosya açılamamasının sebebi bu muymuş?

Gece gece yarıldım ya.

şu devlet dedikleri köhne virane
kurmuş gönüllere tenha kerhane

1489 Mesaj
10 Ekim 2009; 23:13:19 

DEnedim cidden hiç bir dosyaya "CON" ismini veremiyoruz.Hata veriyor hep...

171 Mesaj
10 Ekim 2009; 23:16:45 

con diye dosya açamıyormuşmuşuz ahahah xD tabi açamassın...

Her doğruda bir yanlış,her yanlışta bir doğru vardır...

496 Mesaj
10 Ekim 2009; 23:35:07 

quote:

Orijinalden alıntı: WarfareOfTheSpirits

Mümkün değil.Eğer böyle bir şey varsa bizi ne amerika tutar ne israil?23 trilyon dolar ne demektir. .

seni öyle bi uyuturlarki. zaten devlet içindeki adamlara birkaç 10 tirilyon tl para verseler hepsi ülkeyi satarlar.bu hayat böyle.bunu kimse değiştiremez. insan hırsı için herşeyi yapar.

İTÜ-KONTROL MÜHENDİSLİĞİ
Bilgi: http://forum.donanimhaber.com/m_50495424/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50495424

1978 Mesaj
10 Ekim 2009; 23:37:56 

fake

484 Mesaj
11 Ekim 2009; 2:43:16 

Manisadan bilmem kaç kmyukarı çıkınca aynı kutle numarasına denk geliyormuş. . Manisadan 70 km aşağı inince bergamada altın çıkıyor. Somadan kömür çıkoyor bu mantığa nasıl inanır insanlar .

Ayrıca arkadaşlarla uzun uğraşlar sonunda CON isimli klasör açtık ve bilgisayar çöktü windows sapıttı.

2005 Astra GTC 2.0 Turbo VMAX Stage1+ (240Hp, 400 Nm) Loading------>VMAX Stage3 (300Hp, 450Nm)

692 Mesaj
11 Ekim 2009; 2:47:21 

yakında facede grup kurarlar. bu elementi bilmeyen türk değildir diye ben kurmayı düşünmüyorum ama alın size milyonlarca salak toplayacak bir fikir

Kendimi biraz öldürüyorum
Her ilişkide
Bu aşkla ilgili değil
Sadece başka bir cenaze töreni..

845 Mesaj
11 Ekim 2009; 3:00:32 

quote:

Orijinalden alıntı: WarfareOfTheSpirits

Amerika'da bizi yonetmiyor degil mi ? Derhal birseyler yapilmali artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1816 Mesaj
11 Ekim 2009; 3:06:22 

lolsunuz, eskisozluk okuyun bari

Adam gibi adam Machete Sağlam!

9371 Mesaj
11 Ekim 2009; 3:18:42 

bor diilmiydi bu,habire yeni element mi uyduruyor bunlar "oturdukları yerden"? biri kontör istiyo gibi geldi bana...
başka isim de bulamamışlar contorium.böle yazmanız lazımdi orijinal yazıyosanız.kontoryum olur türkçeleştirirsen.önce bunu öğrensin uyduran da sonra olta atsın sağa sola...

1430 Mesaj
11 Ekim 2009; 3:30:01 

quote:

Orijinalden alıntı: erynch

ŞİMDİ TÜRKİYE HARİTASINI PERİYODİK CETVEL GİBİ DÜŞÜNÜP MANİSA-GÖRDES'TEN KUZEYE 364,7(CONTORİUM'UN KÜTLE NUMARASI) KM GİDİNCE NEREYE GİDİYORUZ?

Cevap istanbul boğazı falan değil

0

364 km gidince her türlü istanbulu geçiyosun,

Çizgiyi, hafif sola yatırdın mı da
Bulgaristan var,

Concontoryum orada olabilir.

Yazıyı yazan her kimse iyi sallamış .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cefucsa -- 11 Ekim 2009; 3:30:04 >

2292 Mesaj
11 Ekim 2009; 3:43:00 

Elementi buldun fiyatını ne biliyorsun .
Madem o kadar değerli nerden bulupta bilgisayara monte ediyorsun.
Tmm hadi buldun onu nereye monte ediyorsun.
Tüm bunları biz sanal alemdekilere nasıl sızdırıyorsun.
yorsunda yorsun.....

1963 Mesaj
11 Ekim 2009; 3:47:24 

quote:

FaceBook'ta izlediğim video beni etkiledi Kimya ve elemetlerde ilgilenirdim ama bunu hiç duymamıştım nedir bu biraz araştırdım alıntı yapıyorum.Bilenler ve fikirleri olanlar paylaşırsa sevinirim.

Nedir bu Contoryum?

ALINTI
CONTORIUM = CON+TORYUM
Sİmgesi con, atom numarası 90, kütle numarası 367,4! bu rekor bir radyoaktivite! Dünyada sadece istabul boğazının diplerinde bulunduğu tespit edildi!
Bu elementten son yıllarda enerji üretiminde, özellikle roket yakıtlarında had safhada faydalanılıyor. Bilgisayar devrelerinde minimum miktarda kullanılınca bile bilgisayarın fişe takılmadan yıllarca çalışabildiği tescillendi!! Üstelik de alternatifleri içinde en ucuza mal edilen bir ELEMENT.
Bugün ABD, AB, bilimum Asya ülkeleri, Avustralya, Antartika ve Afrika contorium mineralinin peşinde!
127.000 ton! Değeri ne kadar? 23 trilyon dolar! Toplam borcumuz ne kadar? 280 milyar dolar!
Pekiii Batılı ülkeler tarafından içimize sokulan basınının adamları ne diyor biliyor musunuz geçenlerde?

Peki batı bu madenlere ulaşmak için ne tipte bizans oyunları yapıyor?? Sadece istanbul boğazı ve haliçte bulunan bu mineralini ele geçirmek için başta bedavaya haliçi temizleme önerisinde bulundular! Şimdiyse durmadan boğazdan yalı alıyorlar. Satın alınan yalılara hiçbir TÜRK'ün girememesi ve bu yalılarda tuhaf araştırmalar yapılması sizce tesadüf mü?

Dubai Kuleleri Gerçeği:
Peki merak ettiniz mi, neden Dubaililer (yani aslında perde arkasındaki Amerikalılar) birden bire İstanbul'a bu kadar yüksek yapılar inşa etmeye heveslendiler ve milyarlarca doları bize (yani bu işe) yatırmaya karar verdiler…
İki kıtanın birleşim yerindeki farklı tektonik yapı acaba hangi elementin benzersiz ve mükemmel oluşum şartlarına ev sahipliği yapıyor?
Peki başka ne şekilde, yabancı bir ülkenin en büyük şehrinin ortasında, hiç engellenmeden (hatta alkışlanarak) yerin yüzlerce metre altında jeolojik araştırmalar yapabilirsiniz?.....

ARKADAŞLAR, VATANDAŞLAR;
CONTORIUM İSİMLİ DOSYA AÇILAMAMASININ SEBEBİNİN 'console'UN KISALTMASI OLDUĞUNA DAİR MOSSAD VE CİA GÜDÜMLÜ AÇIKLAMALAR VAR. FAKAT ŞU NOKTAYA DİKKATİNİZİ ÇEKİYORUM. TÜRKİYE'DE CONTORİUM'UN ADI İLK OLARAK 93 YILINDA GEÇTİ. KONU İLE İLGİLİ OLARAK AÇIKLAMA YAPMAK İSTEYEN BİLİM DÜNYASINDAN İNSANLAR SUSTURULDU. O SENE BOĞAZ YALILARINA YABANCI BANKALAR VE ARAP ŞEYHLERİ NORMALİN ÜSTÜNDE BİR İLGİ GÖSTERDİLER. BİR SENE SONRA ÇIKAN WİNDOWS 95 İŞLETİM SİSTEMİNDE CON İSİMLİ KLASÖR AÇILAMADIĞI GİBİ CONTORİUM'UN İZOTOPLARI OLAN COM1 VE COM2 DE İSİM OLARAK AÇILAMIYORDU. SİZCE GÜYA İŞLETİM SİSTEMİYLE ALAKALI OLAN BU KISALTMALARIN DOSYA KLASÖR İSMİ BİLE OLAMAMASI BİR TESADÜF MÜYDÜ? ELBETTE HAYIR. TABİİ Kİ DE CONTORİUM MİNERALİ AMERİKAN WİNDOWS İŞLETİM SİSTEMİNDEN DAHA DA ESKİ BİR TARİHE SAHİPTİ.

TARİHTE DAHA DA ESKİYE GİDİNCE PERİYODİK CETVELİN KURUCUSU DİMİTRİ MENDELEYEV'İN 90 NUMARALI YERİ BOŞ BIRAKMASI İÇİN RUS HÜKÜMETİNCE BASKI GÖRDÜĞÜ FAKAT ONUN ANCAK GÜNÜMÜZDE SEBEBİ ANLAŞILABİLEN BİR CİNLİKLE ORAYA 'TORYUM'U YERLEŞTİRİP(ATOM NUMARASI ONUN DA 90) İLERİDE BU ELEMENTLE İLGİLİ ARAŞTIRMA YAPILABİLMESİ İÇİN GELECEĞE IŞIK TUTTUĞUNU GÖRÜYORUZ. NEDEN?
İŞTE SEBEP:
TORYUM:
Atom numarası 90, atom ağırlığı yaklaşık 232 olan, 112,6 yoğunluğunda, 1700 °C de eriyen, kurşun renginde, havada bozulmaz, atom enerjisi kaynağı olarak kullanılan radyoaktif bir element. Kısaltması Th. Türkiye'de Manisa-Gördes'te çıkarılır.
(PERİYODİK CETVELDE DE AYNI GRUP İÇERİSİNDE KUZEY YÖNÜNE GİDİLİNCE KİMYASAL ÖZELLİKLER DEĞİŞMEZ)
DİMİTRİ MENDELEYEV UĞRADIĞI ESRARENGİZ BASKIYI BİR DEHA ÖRNEĞİ SERGİLEYEREK SAVUŞTURMUŞTUR.

PEKİ CONTORİUM TEKRARDAN MEDYADA DUYULMAYA BAŞLADIKTAN VE CONTORİUM MİNERALİNİN İŞLENMESİ AMAÇLI NÜKLEER REAKTÖRLERİN KURULMASINA İZİN ÇIKTINTAN SONRA TRİLYON DOLARLIK ARAP ŞEYHİNİN ÜLKEMİZİ ZİYARET EDİP YALILARA TALİP OLMASINA NE DİYORSUNUZ? SEBEP SİZCE DE PETROLÜN PABUCUNU DAMA ATACAK OLAN VE BÖYLECE ARAP ŞEYHİNİN ZENGİLİĞİNİ BİTİRECEK OLAN CONTORİUM'A ULAŞMAK DEĞİL MİYDİ?

seni gidi ekşisözlükçü seni...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

5096 Mesaj
11 Ekim 2009; 10:32:31 

video etkileyici ama sallama diosunuz yani?

31 Mesaj
11 Ekim 2009; 10:40:46 

10 trilyon vermelerine gerek yok.Daha azına da satarlar.Belli satanlarda...
quote:

Orijinalden alıntı: XMERTCANAVAR2X

seni öyle bi uyuturlarki. zaten devlet içindeki adamlara birkaç 10 tirilyon tl para verseler hepsi ülkeyi satarlar.bu hayat böyle.bunu kimse değiştiremez. insan hırsı için herşeyi yapar.

ツMürsel Fan Club
Yürü git len!

5514 Mesaj
11 Ekim 2009; 11:02:24 

ben şöyle bir düz mantık kuracam diyelim ki bu doğru.neden millete peş keş çekelim ki.yada çeksinler zaten telafuzu edlien para çok büyük.bu paradan daha fazlasını mı teklif ediyolarda satıyoruz.

3282 Mesaj
11 Ekim 2009; 11:09:04 

23 trilyon dolar.

[sm=You_Rock_Emoticon.gif]
Çabalar sonuç verdi, efsane döndü.

3273 Mesaj
11 Ekim 2009; 11:12:42 

0

SAMSUNG GALAXY NOTE 3

1210 Mesaj
11 Ekim 2009; 11:21:56 

ana fikir olarak kısmen doğru tabi maden hakkında bir bilgim yok zira türkiye yeraltı kaynaklarını brezilya bolivya arjantin vb gibi ülkelerin yaptığı gibi millileştirmemiştir yabancılar altımızda cirit oynuyo desem yalan olmaz bizim bilmediğimiz aklımızın ermediği okadar çok işler yapılıyoki türkiye zaten kayıtlı madenleriylen uğraşsa boru felan hammadde ihracı değilde işlenmiş sanayi ürünlerinde katma değer geliri elde etse çok iyi yerlere geliriz

Arsız, Densiz, İlkesiz, Haddini Bilmez, Bayağı isen, Yanımıza Uğrama!
Küstah, Mürai, Tufeyli, Zevzek, Müptezel, Basmakalıp isen, Kapımızı Çalma!
Palavracı, Korkak, Kalleş, Ahlâksız isen, Eşiğimizi Geçme!
İçtenliksiz, Sevgisiz, Pespaye, Paçoz isen, Evimize Gelme!
Çilehanedir Burası, Hoşgörü Dergâhı Değil!
Ahde Vefa Bilmez, Tövbe Tutmaz isen, Sakın Gelme!
Alev Alatlı Beyaz türkler küstüler

1963 Mesaj
11 Ekim 2009; 11:30:26 

Sırf meraktan con isimli bir klasör açmayı denedim ve açıldı

(Not: Linux kullanıyorum )

Çankaya Üniversitesi

Bilgisayar Mühendisliği
Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

61 Mesaj
11 Ekim 2009; 11:33:29 

Contoryum un 2. izotopu da skitridyum muş....Genelde Karaköy civarında yer altında çıkıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet.Kemal -- 11 Ekim 2009; 11:33:02 >

İ.D. Bilkent Üniversitesi #2012# Business Information Management

277 Mesaj
11 Ekim 2009; 11:40:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet.Kemal

Contoryum un 2. izotopu da skitridyum muş....Genelde Karaköy civarında yer altında çıkıyormuş

Intel Celeron 433@485 Mhz - Pcpartner Via Apollo Anakart - S3Trio VGA - 128MB 133Mhz SDRAM - 20GB Samsung IDE HDD - 200 Watt PANSTAR PSU - Philips 107T4

219 Mesaj
11 Ekim 2009; 12:15:42 

o kadar ranyoaktif bi madde neden çevre şartlarını bozmuyor. ne biliyim en azından manyetik alan filan oluşturmalıki buda gemilere filan zarar verirdi diye düşünüyorum.

ヘルメット

1105 Mesaj
11 Ekim 2009; 13:01:35 

ceviz kabuğunda bunun fake olduğunu anlattılar hatta öleki saadet partisi idi galiba o kadar kaptırmışlarki bu fake haber seçim zaman konuşmalarında kullanıyorlardı hükümet bunun açıklasın diye

crtl - w yap huzura er!!!

f4t1h89.wordpress.com (bilim kurgu film ve anime blogum) http://sorarlar.com/

490 Mesaj
11 Ekim 2009; 13:07:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Blitzkrieger

ceviz kabuğunda bunun fake olduğunu anlattılar hatta öleki saadet partisi idi galiba o kadar kaptırmışlarki bu fake haber seçim zaman konuşmalarında kullanıyorlardı hükümet bunun açıklasın diye

Bizim evin altında com1 elementi var tak bi yerine 500 yıl yaşarsın

ben ne şuralıyım, ne buralı,
adalıyım adalı,ada'm ormanlıktır.
dostluk, yoldaşlık, mertlik ormanı,bütün ada'mı kaplar.

1046 Mesaj
11 Ekim 2009; 13:34:50 

quote:

Orijinalden alıntı: furkito

DEnedim cidden hiç bir dosyaya "CON" ismini veremiyoruz.Hata veriyor hep...

bende adult videolar için Prn(o'ları silmedim direk Prn) diye dosya açamıyorum ne yani erotik filmlerdemi element?

7142 Mesaj
11 Ekim 2009; 13:54:17 

ya millet oturup neler uyduruyor yaw vallaha bizim hayal gücümüz acayip,pc ler elektriksiz senelerce çalışırmış

Acı su da tatlı su da berraktır. Sakın görünüşe aldanma. Görünüşte herkes insandır ama gerçek insan HAL ehli olandır! (Hz.Mevlana)

7 Mesaj
9 Ocak 2010; 18:24:57 

quote:

Nedir bu Contoryum?

ALINTI
CONTORIUM = CON+TORYUM

Dubai Kuleleri Gerçeği:

ARKADAŞLAR, VATANDAŞLAR;

İŞTE SEBEP:
TORYUM:

"ARKADAŞLAR, VATANDAŞLAR;
CONTORIUM İSİMLİ DOSYA AÇILAMAMASININ SEBEBİNİN 'console'UN KISALTMASI OLDUĞUNA DAİR MOSSAD VE CİA GÜDÜMLÜ AÇIKLAMALAR VAR. FAKAT ŞU NOKTAYA DİKKATİNİZİ ÇEKİYORUM....."

CONTORIUM yada CONTORYUM gayet güzel dosya oluyor CON için arkadaş açıklama yapmış:

quote:

Orijinalden alıntı: Stormcaller

nasıl yaptığıma gelince masaüstünde bir boş text dosyası yaratın.sonra bunu açın.içine

mkdir \\.\c:\con

yazın.sonra dosyanın uzantısını con.bat olrak kaydedin. sonra bunu çalıştırın. c sürücünüzün içinde olacaktır.silmek için dosyayını içine

rd /s /q \\.\c:\con yazın çalıştırın.

ayrıca con driver ismidir o yüzden açılmıyor hatta console diye cia mossad falan niye ugraşsınki?

milletin işi gücü yok nereden ne çıkarıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omarak- -- 9 Ocak 2010; 18:26:26 >

3015 Mesaj
9 Ocak 2010; 18:48:31 

Bu kadar saçma sapan bir şeye inanabilecek insanlar olduğunu düşününce...

646 Mesaj
9 Ocak 2010; 18:56:23 

hepsini aynı anda çıkarsak bir kere sürümdem dolayı o trilyon dolar olur sana milyon dolar
hadi yokta bu sürüm işinede mi kafanız basmıyor
aynı hesap bordada var borun şuanda atıyorum 1 kilosu 20020202 $ diyelim ulen 10 ton çıkmaya başlarsa o fiyatta kalırmı hiç az bulundğu için değerli o , bizimkilerde oturuyor hesap yapıyor az bulunduğu fiyatından ohoho zenginizde zenginiz diye geçinip gidiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi splendour.rrr -- 9 Ocak 2010; 18:57:45 >

28262 Mesaj
9 Ocak 2010; 19:05:16 

Kim çıkarıyo bu lafları yaa?

0

1,6180339887498948482045868343656381177203091798057628621354486227052604628189024497072072041893911374847540880753868917...

Uzaklaştırılmış
9 Ocak 2010; 19:06:58 

O değil de bizim köyün altında Fakeoryum var isteye çıkartsın

236 Mesaj
9 Ocak 2010; 19:10:30 

Aklınızdan zorunuz mu var ?

1619 Mesaj
9 Ocak 2010; 19:24:37 

hımmm ok.

3860 Mesaj
9 Ocak 2010; 19:32:51 

Soylenti oldugu, gerceklik payi olmadigi o kadar ortada ki ciddiye alanlari anlamiyorum. Kendilerini o kadar kaptirmislar ki klasor Windows'daki con isimli klasor acamama durumunu bile bununla iliskilendirmisler.

Uzaklaştırılmış
23 Nisan 2010; 0:40:31 

quote:

Orijinalden alıntı: splendour.rrr

hepsini aynı anda çıkarsak bir kere sürümdem dolayı o trilyon dolar olur sana milyon dolar
hadi yokta bu sürüm işinede mi kafanız basmıyor
aynı hesap bordada var borun şuanda atıyorum 1 kilosu 20020202 $ diyelim ulen 10 ton çıkmaya başlarsa o fiyatta kalırmı hiç az bulundğu için değerli o , bizimkilerde oturuyor hesap yapıyor az bulunduğu fiyatından ohoho zenginizde zenginiz diye geçinip gidiyorlar

bor çok önemli ya ama işleyip satamıyoruz

686 Mesaj
23 Nisan 2010; 0:41:59 

cCc CONTORIUM türk elementidir cCc

Belki hiç bir şey yolunda gitmedi; ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi...

Ernesto Che Guevara

431 Mesaj
23 Nisan 2010; 0:44:52 

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Kim çıkarıyo bu lafları yaa?

0

kim kim kim ?

2352 Mesaj
23 Nisan 2010; 0:49:54 

Contoryum nedir arkadaş ya.

-Öldürecek ve uğruna ölünecek bir şey yok.-
John Lennon

4214 Mesaj
13 Mayıs 2011; 3:00:35 

Üniversiteli bir genç şaka amaçlı bahsedilen videoyu hazırlamış ve binlerce kişi buna inanmış durumda.

2971 Mesaj
13 Mayıs 2011; 3:05:19 

Bende bugün izledim vidyoyu.

"Erguvan ağacı ile contoryumun rengi aynıymış, bu bir tesadüf mü?"

"Bilgisayar parçasına sürünce elektriğe ihtiyaç duymadan bilgisayar çalışırmış."

LoL EU West: Platinum III

LoL TR: Silver IV (Smurf)

87 Mesaj
13 Mayıs 2011; 9:21:31 

hayatımda bu kadar fason bi haber az duydum.
yapmayın inanmayın böyle safsatalara.
bi aralar da bor madenini tutturdular, hiç bişey çıkmadı ondan da...

6260 Mesaj
13 Mayıs 2011; 9:25:23 

Geçen Facebook'ta biri paylaşmış bide inanmış :)

7580 Mesaj
13 Mayıs 2011; 12:29:53 

Bunu ben de duymuştum. Valla bu ülkede kimin eli kimin cebinde belli değil.

5477 Mesaj
13 Mayıs 2011; 12:32:14 

5816 Mesaj
13 Mayıs 2011; 13:03:14 

quote:

Orijinalden alıntı: UrbanBoy

Eğer bu contoryum saçmalığına inanan varsa zihinsel engelli olabileceğini belirtmek isterim. Zaten bu kuran'ın çarptığı kız hikayeleri gibi şeylere bile o kadar inanılıyosa buna da inanılır elbet.
Neyse "con" diye klasör niye açılmıyor açıklayalım.

"CON" MS-Dos zamanlarından kalmış bir kısaltma olup "CONsole"dan gelmektedir. "Con" isminde bi dosya kaydetmeye çalıştığınızda buna benzer bi hatayla karşılaşacaksınız:
0

Con ve bazı kelimeler windows tarafından kullanılan aygıt sürücü isimleridir.
Örneğin(Windows sitesinden):
 Name    Function
   ----    --------
   CON     Keyboard and display
   PRN     System list device, usually a parallel port
   AUX     Auxiliary device, usually a serial port
   CLOCK$  System real-time clock
   NUL     Bit-bucket device
   A:-Z:   Drive letters
   COM1    First serial communications port
   LPT1    First parallel printer port
   LPT2    Second parallel printer port
   LPT3    Third parallel printer port
   COM2    Second serial communications port
   COM3    Third serial communications port
   COM4    Fourth serial communications port

Yukarıdaki isimlerde de klasör veya dosya yaratmazsınız. İlluminati olaylarına benzetip herşeyin altında bi bit yeniği arayıp, bu kısaltmalarda da bi anlam çıkarırsanız madalya vericem.

CON'u komut isteminde de bi dosyayı görüntülemek için kullanabilirsiniz. Yani "contorium"dan falan gelmemiştir, bunlar hikaye.

aynştaynın sol kroşesi terk

Çıkalım yoldaş,yüce dağlara

101 Mesaj
14 Mayıs 2011; 20:57:43 

illuminatiye inanıyorum ama bunlar harbi uçmuş facede video almış başını gidiyo

Boyum 1.90dır.
.
.
.
.
.
.

567 Mesaj

[2 Kasım 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

14 Mayıs 2011; 21:08:10 

ya neden inanırsınız böyle şaçmalıklara sabahta vardı aynı konu

videonun altını okuyun silkelenin kendinize gelin

http://alkislarlayasiyo...50465/contorium-gercegi

1099 Mesaj
16 Mayıs 2011; 0:01:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet.Kemal

4101 Mesaj