Şimdi Ara

'Tespih' sevenler, tesbihi olanlar buraya. Fotolar eklendi. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
50.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HarByDen

Bunlarda babamın tesbihleri..

'Tespih' sevenler, tesbihi olanlar buraya. Fotolar eklendi.

Arkadaşım babanın tesbihleri çok değerli ve çok güzeller.
    Yakında sana hediye eder, kıymetini bil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yigit`

Saçları dikmez, gözlüğü takmaz, şahin marka arabaya modifiye yapmaz sadece tespih kullanırsan mutasyon gerçekleşmez. Bu yüzden hepsi bir bütün halinde olmalı.

Ayrıca "Tesbih" değil "Tespih" tir. Bilmiyorsanız bile konu açmadan önce araştırın.

Uyarı için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: droll

quote:

Orijinalden alıntı: Raider *

Hocam normalde bu çakıların fiyatı nette 9 lira.
    Ama 4 liraya aldıracam ben sana.
    Şimdi iskeleden geldiğini farzederek anlatıyorum. Hacıoğlunu geçiyorsun, ileride sağda bi iş merkezi var. Vedat bilmemne olması lazım onun giriş katından bir üst kata çıkıyorsun. Bıçakçı diye sor bulamazsan 2. katta sana gösterirler. Ayrıca adam Beşiktaş'lı sen de Bjk'liyim dersen indirim yapıyor ama 4 liralık aletin neyinde indirim yapacak.

Anladım yeri arkadaşım teşekkür ederim.

Alacağım arkadaş Beşiktaşlı

Bi ona bitanede kendime alırım:)

Çok sağol.

Rica ederim hocam.

• quote:

Şimdi iskeleden geldiğini farzederek anlatıyorum. Hacıoğlunu geçiyorsun, ileride sağda bi iş merkezi var. Vedat bilmemne olması lazım onun giriş katından bir üst kata çıkıyorsun. Bıçakçı diye sor bulamazsan 2. katta sana gösterirler.

Şu adresi tam tarif edebilirmisiniz? Birazdan gidip almayı düşünüyorum. Boşuna yorulmayayım.
  • Ramazan ayında Trt 4 te tespihlerle ilgili bir belgesel izlemiştim Harika tasarımlar vardı. Koleksiyoncu 100 milyar değerinde tesbih göstermişti ağzım açık kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

quote:

Şimdi iskeleden geldiğini farzederek anlatıyorum. Hacıoğlunu geçiyorsun, ileride sağda bi iş merkezi var. Vedat bilmemne olması lazım onun giriş katından bir üst kata çıkıyorsun. Bıçakçı diye sor bulamazsan 2. katta sana gösterirler.

Şu adresi tam tarif edebilirmisiniz? Birazdan gidip almayı düşünüyorum. Boşuna yorulmayayım.

Kusura bakma hocam, mesaj attığın saatte maçtaydım cevap veremedim.
    Hacıoğlunun orda ileri doğru gidiyorsun, İş Bankası'nı geçiyorsun ve devam ediyorsun. Birazcık daha gittiğinde Vedat Yüksel İş Merkezi'ydi sanırım. Sinema falan da var. Kesin görürsün zaten. Oraya giriyorsun. Giriş katının bir üst katında var bıçakçı. Muşta falan da bulabilirsin.
    Muştalar 20-40 arası değişiyor.

• quote:

quote:

quote:

Hacıoğlunun orda ileri doğru gidiyorsun, İş Bankası'nı geçiyorsun ve devam ediyorsun. Birazcık daha gittiğinde Vedat Yüksel İş Merkezi'ydi sanırım. Sinema falan da var. Kesin görürsün zaten. Oraya giriyorsun. Giriş katının bir üst katında var bıçakçı. Muşta falan da bulabilirsin.

Haftaya gidiceğim artık.

İlgin için teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Haftaya gidiceğim artık.

İlgin için teşekkürler.

Ne demek, her zaman.

Msn'im de var zaten, istediğin zaman yardımcı olurum.

• KRAL AĞACI HZ MEVLANA SİKKESİ MODELİ

• HALKALI İMAME KRAL AĞACI

• severim tespih kullanmayı ama çok büyük paralar vermem
  • Babamda vardı bir tane çekdikçe parlıyormuş ne ağacıysa artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: şekocan

KRAL AĞACI HZ MEVLANA SİKKESİ MODELİ

ooo bu çok güzelmiş yahu
  •  'Tespih' sevenler, tesbihi olanlar buraya. Fotolar eklendi.
  • Güzel tesbih.
  • Erzurumluyum doğal olarakta tesbihlere merakım vardır.
    Oltu taşından çok iyi anlarım. Sade oltu taşımı yoksa rus taşı karışımımı ayırt edebilirim.
    Aşşağıdaki resimde siyah hakiki oltu kesme taşıdır net 30 yıllık bir geçmişi vardır. Annemin Babasından(Dededen) kalma.
    Diğer sarı ise hakiki kehribar ve değeide oldukça yüksek meblağdadır. 1.500 - 1.750 civarında değeri vardır yedek taşlarıda elimde mevcuttur.Onunda yaklaşık 15 yıllık geçmişi vardır.Oda babamın babasından kalmadır.
    Benim için maneviyatı oldukça yüksektir.
    Dışarı 2 sinide çıkarmam.Dışarda kullandığım çakma 2 tane var onlarda rus taşı bir ara resimlerini çeker koyarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.saygili -- 13 Ekim 2009; 20:04:37 >

• Kesme oltular harika oluyor, bir de gümüş işlemeliyse tadından yenmez.
  • anlayan arkadaşlar acaba bu tesbihin cinsi nedir?karadeniz tarafından hediye geldi merakımdan soruyorum.

• 1,5 sene önceki koleksiyonum şu aralar bunlara 20'ye yakın tespih eklendi :) en kısa zamanda onlarında fotoğraflarını ekleyeceğim , Edirneden Urfaya Mekkeden Bodruma Bursadan Eskişehire Erzuruma kadar bi çok ilden gelen tespihlerim var :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.