Şimdi Ara

Lexar 256-bit donanımsal şifreleme yapabilen yeni USB belleklerini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • JumpDrive SAFE S3000 FIPS ve JumpDrive SAFE S3000

Bellek ve depolama çözümleri üzerine çalışan Lexar Media, yüksek güvenlikli USB belleklerini duyurdu. Firmanın JumpDrive SAFE S3000 FIPS ve JumpDrive SAFE S3000 isimli yeni bellekleri, smart kart tabanlı güvenlik özelliği ile AES 256-bit donanımsal şifreleme desteği sağlıyorlar. Metal kasası ile su geçirmez yapıda olan yeni modellerin, askeri uygulamalar başta olmak üzere yüksek güvenlik gerektiren içeriğin taşınması gibi özel durumlar için hazırlandığı belirtiliyor.

2GB, 4GB, 8GB ve 16GB (sadece SAFE S3000 serisinde) olmak üzere toplamda dört farklı kapasite seçeneği ile gelen yeni sürücüler modeline göre 79.99$'dan başlayan ve 299.99$'a kadar uzanan geniş bir fiyat aralığında özellikle profesyonel kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

• Dış görünüş olarakda baya güzelmiş
  • 256 bit çok iyi bence ama yüksek güvenlikli USB bellekleri yapmakta geç bile kaldılar aslında.
  • WinRAR ile şifreliyorum verilerimi, atıyorum bi' DVD'ye. Yazıyorum üzerine de "Laptop Driver, monitor driver, mouse driver" gibi malca şeyler, neyin ne olduğu belli :D...

DVD'yi sonlandırmıyorum ki, sonradan ekleme yapabiliyorum. Daha ucuza geliyor :d. ..
  • Tübitakın yaptıgı USB nın haberı varmı burada? Şu dünyanın NATO dan sertıfıka laan tek sıfrelemelı USB si ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.