Şimdi Ara

DJ Tiesto Fan Grubu (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
884
Cevap
8
Favori
34.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

6 haziran cuma yapılacak organizasyon için bir fazla biletim var gelmek isteyen tabiki bayan arkadaşlar....

pm lütfennnnn
  • biletix'de biletler aktif değil sebebini bilen var mı? tiesto'nun kendi sitesinden de kaldırılmış. acaba iptal veya erteleme mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyangal

biletix'de biletler aktif değil sebebini bilen var mı? tiesto'nun kendi sitesinden de kaldırılmış. acaba iptal veya erteleme mi var?

+1 ben de onu araştırıyorum?
  • antalyada düzenlencek olan festivalinde bilet satışı durmuş....

http://www.biletix.com/etkinlik/RLISL/TURKIYE/tr

ilginç bi durum. umarım erteleme yada iptal olmaz.
  • Tiesto bu sene de iptal olursa bu adam bir daha gelmez.

Geçen sene son anda iptal olmuştu

Dün Hardwell'e gittim. Doyamadım.

Tiesto da istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat__99

slm

6 haziran cuma yapılacak organizasyon için bir fazla biletim var gelmek isteyen tabiki bayan arkadaşlar....

pm lütfennnnn

Burada bayan bulamazsın ama okuyan bir genci sevindirmek istersen her zaman burdayım.
  •  DJ Tiesto Fan Grubu

listede tiesto yok..... sinirden elim ayağım titriyor....

umarım geçici bir sorundur..
  • quote:

slm

pm lütfennnnn

Selam murat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya kankiler sitesinde 07 ve 08 tarıhınde konser zaten var bıde 06 ya bence konser koymaz tarıh ya degıscek yada ıptal hadı hayırlısı bakalım :(((

ayrıca dun hardwell fenaydı 3 saat caldı adam.bu arad bugun sarkılarını dınledımde eskıden caldıgı sarkılar daha duz ve daha melodıkmıs
    hardwellin sımdıkı halımı daha ıyı 2 sene oncekı halımı bılemedım
  • quote:

Orijinalden alıntı: unkerr

ya kankiler sitesinde 07 ve 08 tarıhınde konser zaten var bıde 06 ya bence konser koymaz tarıh ya degıscek yada ıptal hadı hayırlısı bakalım :(((

5 gün üst üste çaldığıda oluyor. bugün yarın bi açıklama yaparlar.
  • https://twitter.com/isleofdreamsTR/status/468707853587709952

burda dediğine göre konser iptal olmuş. ama henüz biletix veya pozitif live'dan bir açıklama yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyangal

https://twitter.com/isleofdreamsTR/status/468707853587709952

burda dediğine göre konser iptal olmuş. ama henüz biletix veya pozitif live'dan bir açıklama yok

Benim tahminimde iptal edildiği yönünde fakat yukardaki Isle of Dreams official page değil. herhangibir kişinin açmış olduğu bi sayfa.
  • POSİTİVE LİVE Yİ ARADIM ....
    0212 334 01 00 GÜN İÇİNDE BELLİ OLUCAK DEDİ AMA 10 YILLIK PARTİ VE ORTAM TECRÜBELERİME DAYANARAK YALAN OLUR BU MUHABBET GİBİ GELİYOR....

• şuanda iptal olduğu kesin aslında.

http://tiesto.com/events/

burda yazmıyorsa anlaşma sağlanmamıştır. sonradan olurmu bilinmez.

geçen senede iptal oldu bu senede. arkadaşların hepsi biletlerini aldı. bende bugün alıcaktım. büyük rezillik.
  • artı bir gelişme,

biletix sayfasında soma için konserler sekmesinin altına taşımışlar partiyi bu bir çalışma olduğunu gösteriri mi ????

hadi bir umut

• quote:

artı bir gelişme,

biletix sayfasında soma için konserler sekmesinin altına taşımışlar partiyi bu bir çalışma olduğunu gösteriri mi ????

hadi bir umut

DJ Tiesto Fan Grubu

bence değil. pozitif life'ın paylaştığı fotoğraf. listede tiesto yok. iade olayı olcağı için bilerek kaldırmıyorlar biletix'den. kolay değil binlerce bilet satıldı. isyan çıkar :)
  • arkadaşlar bu konser iptal olmamalı aramızda senelerdir bu anı bekleyenler vardır =) twitterdan tepkimizi gösterelim bi fayda olabilir belki ? fikrime destek olanlar alıntılasın =)
  • pozitif live açıklama yaptı konser iptal edilmiş. biletleri biletix'e iade edebilirsiniz.

geçen sene geziden bu sene de somadan iptal oldu...

• Uzun zamandan sonra dinlediğim en iyi tijs setlerinden biri. Eski klasikler gibisi yok...
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.