Şimdi Ara

HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.385
Cevap
27
Favori
784.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 otomatik dizel mode veya plus alanlar fiyatları yazabilir mi?
  • Merhaba arkadaşlar. Hiç aklımda yokken Accent blue 1.6 dizel otomatik aracım oldu. Aslında bir araç almak istiyordum ama ikinci el çok temiz bir dizel otomatik istiyordum. Bir kaç araca baktım ama sahiplerinin Nasıl kullandığını görünce soğudum. Bir Adam 2014 aracı ancak bu kadar kötü kullanır. Ön konsol çizikten geçilmiyor. Pislikten plastiğin rengi değişmiş. Otuzbindeki 1.4 dizel otomatik araca 50.000 istiyor. Arabanın içi böyleyse motorun canını Nasıl yaktın insafsız. Nasip kısmet işi bunlar, birde sıfır araçlara bakayım dedim, hyundai sahibi oldum. Hepimiz için kazasız belasız keyifli sürüşler olur inşallah. Aracın liste fiyatı 70.000 Ama çok iyi bir pazarlık yaptım. Kaça aldığımı yazarsam bazıları inanmayabilir bazıları da vay be demek ki bayiler bir araçtan ne kâr ediyormuş diyecektir. Onun için kusura bakma arkadaşım fiyat yazmıyorum. Firma ekstra güzellik yaptı ifşa olmasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Maxplus

Merhaba arkadaşlar. Hiç aklımda yokken Accent blue 1.6 dizel otomatik aracım oldu. Aslında bir araç almak istiyordum ama ikinci el çok temiz bir dizel otomatik istiyordum. Bir kaç araca baktım ama sahiplerinin Nasıl kullandığını görünce soğudum. Bir Adam 2014 aracı ancak bu kadar kötü kullanır. Ön konsol çizikten geçilmiyor. Pislikten plastiğin rengi değişmiş. Otuzbindeki 1.4 dizel otomatik araca 50.000 istiyor. Arabanın içi böyleyse motorun canını Nasıl yaktın insafsız. Nasip kısmet işi bunlar, birde sıfır araçlara bakayım dedim, hyundai sahibi oldum. Hepimiz için kazasız belasız keyifli sürüşler olur inşallah. Aracın liste fiyatı 70.000 Ama çok iyi bir pazarlık yaptım. Kaça aldığımı yazarsam bazıları inanmayabilir bazıları da vay be demek ki bayiler bir araçtan ne kâr ediyormuş diyecektir. Onun için kusura bakma arkadaşım fiyat yazmıyorum. Firma ekstra güzellik yaptı ifşa olmasın.

fiyatı ve bayiyi yazmazsanız nasıl kıyaslama yapılacak ?

• Değerli bilişim 2222 arkadaşım, kıyaslamayı başka bir 1.6 dizel otomatik yedi ileri çift kavramalı şanzımanlı 136 beygir 300 nm./dk. Sıfır km. Araçla yapmayı düşünüyorsanız, liste fiyatının 3000 - 5000 altını düşünün. İş böyle olduğu halde bile Accent blue yine avantajlı. Zira eksileri olduğu gibi bence artıları daha fazla. Yok eğer kıyaslamayı aynı aracı sıfır alan diğer arkadaşlara göre düşünüyorsanız hiç kimsenin bana bu aracı daha pahalıya sattılar diyerek üzülmesini istemem. Sıfır araç almayı düşünen ve bunun gibi seviyeli platformlardaki yazıları takip eden arkadaşlara buradaki tavsiyem şudur ki, tekliflerini bayiye sunarken param Budur arkadaş verirsen de canın sağ olsun vermezsen de modun da olsunlar. İlaveten bazı şeyleri de koparsınlar. Örneğin ben deri döşeme yaptırdım ve üstüne geri park sensörü ve kamerasını da kopardım. Bunu yaparken satıcının psikolojisine doğru yürüdüm. Üzerinde olduğum aracın firmanın elindeki fazla çekilmiş araçlardan biri olduğu bilgisine bir şekilde ulaştım kota durumuyla ilgili olarak satmak zorunda olduğu son iki araçta birini bu şekilde bitirdim. Örneğin diğer araç sahibine benim ki kadar uygun gitmedi. Tabi ki üzülmesin diye diğer vatandaşa bir şey söylemedim. Umarım bazı taktiksel mevzularda yardımcı olabilmişimdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: muratalagoz

bende perşembe günü sıfır km crdi dct mode plus veriyonu ile aranıza katıldım ( şirket aracı )

Aracı istanbuldan izmire getirdim şuan 1000 km de izlenimlerim şu şekilde

Performans gerçekten çok ama çok iyi 136 bg iliklerinize kadar hissetiriyor.

en çok merak edilen konu dct şanzuzamn sakin kullanımda geçişleri hissetmek neredeyse imkansız ( yan koltuğa oturan herkesin çok hoşuna gitti )

Artılar ve eksileri yazacağım arkadaşlar bundan önceki aracım full 301 di birazda ona kıyasla

+ performans başarılı
    +şanzuman başaralı
    +yalıtımı güzel
    +geniş iç hacim
    +konforlu
    +aynalar büyük ve güzel
    +digital ekranı vites göstergesi güzel

eksikleri

-depo düşük 130 tl ye fulleniyor
    -iç plastik malzemesi çok sert her an kırılacakmış gibi
    -hoparlörler 10 üzerinden 5 alır daha iyi olabilirdi en azından bi polodaki gibi (301 e göre çok ama çok güzel )
    -usb ye iphone takıyorum desteklemiyor şarj da etmiyor voltaj bir gidip bir geliyor anlamadım ( müziği bluethottan dinliyorum ) ama çalan parçayı göstermiyor
    -double ekran var dvd den birşey açmak isterseniz araç hareket halindeyken duruyor ( servisine mesaj attım genel ayarlar şifresini istedim bu özelliğini kapatmak için vermediler ve garanti dışı kalacağını söylediler )
    -park sensörü yok arkası yüksek olduğu için büyük ihtiyac (301 de vardı )
    -hız sabitleyicisi yok (301 de vardı )
    -Direksiyon daha yumusak olabilirdi

67 bin tl verir miyim sıfırı için vermem o paraya 2. el daha dolu bir hb araç alabilirim ceed gibi i30 gibi

Hocam çok çok uzun yazmıştım ne güzel, blue hakkında yorumlarımı.
    Pc kapandı garip şekilde. Isındı sanırım. Mavi ekranda vermedi hıyar.

Neyse hemen şunu şöyleyeyim.
    O ayarlar menüsünden kapatabilirsiniz video oynatmama olayını.
    şifre: altı tan 8 veya sekiz tane 6
    yani "888888" veya "66666666"
    muhtemelen birincisi hocam tam hatırlayamadım.

Usb den de telefon şarj olmuyor, saçmalık orası.
    Boşuna takmayın, telefonununuzn bataryası ölmesin.
    Kazasız belasız.

• quote:

Orijinalden alıntı: VideSupra

quote:

bende perşembe günü sıfır km crdi dct mode plus veriyonu ile aranıza katıldım ( şirket aracı )

en çok merak edilen konu dct şanzuzamn sakin kullanımda geçişleri hissetmek neredeyse imkansız ( yan koltuğa oturan herkesin çok hoşuna gitti )

Artılar ve eksileri yazacağım arkadaşlar bundan önceki aracım full 301 di birazda ona kıyasla

+ performans başarılı
    +şanzuman başaralı
    +yalıtımı güzel
    +geniş iç hacim
    +konforlu
    +aynalar büyük ve güzel

eksikleri

-hoparlörler 10 üzerinden 5 alır daha iyi olabilirdi en azından bi polodaki gibi (301 e göre çok ama çok güzel )
    -usb ye iphone takıyorum desteklemiyor şarj da etmiyor voltaj bir gidip bir geliyor anlamadım ( müziği bluethottan dinliyorum ) ama çalan parçayı göstermiyor
    -double ekran var dvd den birşey açmak isterseniz araç hareket halindeyken duruyor ( servisine mesaj attım genel ayarlar şifresini istedim bu özelliğini kapatmak için vermediler ve garanti dışı kalacağını söylediler )

67 bin tl verir miyim sıfırı için vermem o paraya 2. el daha dolu bir hb araç alabilirim ceed gibi i30 gibi

Kazasız belasız.

evet hocam usb telefon şarjı için sıkıntılı ben de belkin orjinal iphone sarj aleti kullanıyorum çakmaklıktan.

birde ekonomi yapicaz diye vitesleri çok alt devirde tutmuşlar araba neredeyse 60 km hızla giderken 7. viteste gidecek

• quote:

quote:

quote:

+ performans başarılı
    +şanzuman başaralı
    +yalıtımı güzel
    +geniş iç hacim
    +konforlu
    +aynalar büyük ve güzel

eksikleri

Kazasız belasız.

evet hocam usb telefon şarjı için sıkıntılı ben de belkin orjinal iphone sarj aleti kullanıyorum çakmaklıktan.

birde ekonomi yapicaz diye vitesleri çok alt devirde tutmuşlar araba neredeyse 60 km hızla giderken 7. viteste gidecek

Aa otomatik oyle mi,
    Benimki manuel de, bir de motorun alt devirleri ölü ha, adamlarin yaptigi mantiksiz olmus o.

Yakit desen az degil, ilk 5 bin gibi 6.5-7 lt arasi gezdi. Simdi 12 bin oldu 6 lt yakiyor. Uzun yolda basmadan 5.6 dusurdum. Yakitbdegerleri yuksek benim icin.
    Sizde nasik acaba yakitlwr.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

+ performans başarılı
    +şanzuman başaralı
    +yalıtımı güzel
    +geniş iç hacim
    +konforlu
    +aynalar büyük ve güzel

eksikleri

Kazasız belasız.

Aa otomatik oyle mi,
    Benimki manuel de, bir de motorun alt devirleri ölü ha, adamlarin yaptigi mantiksiz olmus o.

Yakit desen az degil, ilk 5 bin gibi 6.5-7 lt arasi gezdi. Simdi 12 bin oldu 6 lt yakiyor. Uzun yolda basmadan 5.6 dusurdum. Yakitbdegerleri yuksek benim icin.
    Sizde nasik acaba yakitlwr.

Aynen hocam otomatik vites 7 ileri dct mode plus, ortalama yakıtım 6.1 lt ama hızlı kullanıyorum aracı 5 bin km yi geçtim ama ekonomik sürüş yapmadım hep acelem olduğu için :) 9 ay daha birlikteyiz kendisi ile

• quote:

Orijinalden alıntı: Maxplus

Değerli bilişim 2222 arkadaşım, kıyaslamayı başka bir 1.6 dizel otomatik yedi ileri çift kavramalı şanzımanlı 136 beygir 300 nm./dk. Sıfır km. Araçla yapmayı düşünüyorsanız, liste fiyatının 3000 - 5000 altını düşünün. İş böyle olduğu halde bile Accent blue yine avantajlı. Zira eksileri olduğu gibi bence artıları daha fazla. Yok eğer kıyaslamayı aynı aracı sıfır alan diğer arkadaşlara göre düşünüyorsanız hiç kimsenin bana bu aracı daha pahalıya sattılar diyerek üzülmesini istemem. Sıfır araç almayı düşünen ve bunun gibi seviyeli platformlardaki yazıları takip eden arkadaşlara buradaki tavsiyem şudur ki, tekliflerini bayiye sunarken param Budur arkadaş verirsen de canın sağ olsun vermezsen de modun da olsunlar. İlaveten bazı şeyleri de koparsınlar. Örneğin ben deri döşeme yaptırdım ve üstüne geri park sensörü ve kamerasını da kopardım. Bunu yaparken satıcının psikolojisine doğru yürüdüm. Üzerinde olduğum aracın firmanın elindeki fazla çekilmiş araçlardan biri olduğu bilgisine bir şekilde ulaştım kota durumuyla ilgili olarak satmak zorunda olduğu son iki araçta birini bu şekilde bitirdim. Örneğin diğer araç sahibine benim ki kadar uygun gitmedi. Tabi ki üzülmesin diye diğer vatandaşa bir şey söylemedim. Umarım bazı taktiksel mevzularda yardımcı olabilmişimdir.

hocam kaça aldınız bide onu söyleseniz:)

• Fren balataları bitmiş. Servis ön arka balata ve işçilik için 550 tl fiyat çıkartıyor.garanti devam edior. Kararsızım.

• kararver kullanıcısına yanıt
    Garanti dışı kalmiyorsa on balata 60 arkalar 70 işçilik 40 lira 10+- servisler iyice soymaya basladi

• s.a balataları nereden alabiliriz

• mf09 M kullanıcısına yanıt
    Ben istanbuldayim siz nerdesiniz fatih sanayide berk oto yaz kargo ile de alirsiniz

• muğladayım ben

• Muglada illaki sanayide vardir japon yedek parça satan bayide

• eyvallah hocam

• Bazı arkadaşlar sallamada sınır tanımamışlar. Açık söylemek gerekirse benim fikrim Hyundai Accent Blue tam bir aile aracı, oldukça güçlü bir motor yapısı söz konusu, 1,6 otomatik dizel modelini kullanıyorum her modelinde bulunan ESP, ABS vs... özellikleri beni rahatlatıyor, ailem ile birlikte kullandığım için agresif bir sürüş yapmıyorum konforumu ve güvenliğimi düşünüyorum.

Sürekli makasla girecek bir araba değil temiz temiz basın gider. Düzenli bakımlarını yaptırdığınız sürece de size kolay kolay sıkıntı çıkartmaz zaten 5 yıl Garantili araçlar. Bir sıkıntı olduğunda hemen 5 yıl garanti kapsamında işlerinizi hallederseniz.

Ayrıca arabadan ne beklediğiniz önemli herkes kendi arabasını övmüş :D Araba alacaklar mutlaka forumları geziyor fakat her modelin sayfasında eleştiri var biz millet olarak kendi ürünümüzü övmeğe bayılırız :D

Aracın bagajı oldukça geniş çocuklu aileler için özellikle belirtmek isterim...

• Merhaba arkadaslar, bir abimize hyundai accent blue 1.4 cvvt biz modeli bir araba bulduk. Arac boyasiz hatasiz 45.000kmde beyaz renk sadece benzinli fiyat olarak 38.000₺de karar kildik. Nelere dikkat etmeliyiz almali miyiz fiyat nasildir?

• Aracımla ilk uzun yol deneyimini kocaeli karabük arası otobandan yaptım. Sürekli kullandığım Bu yol belki de ilk defa bu kadar kısa geldi Kocaeli Karabük arasını ortalama 160 ve 180 km hızla ortalama 6 litre yakıt tüketerek İki buçuk saatte kat ettim.aracın Yol tutuşu mükemmel. Ancak yüksek hızlarda direksiyonun sertleşmemesi bir sorun olarak karşımıza çıkabiliyor. Anlık hızlanmalar da Passat ve Jettalara 4-5 boy fark atmanın mutluluğu ani durmalarda onlar çivilenirken benim hala durmak için debelenemin hüznüne değişilmez.

Hız yaptığım için pişmanım[DHTUBE=]

[simage][/simage][simage][/simage][simage][/simage][simage][/simage][simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kararver -- 30 Nisan 2016; 23:10:49 >
  • Merhaba arkadaşlar,
    2012 accent blue prime aracımı bakıma vereceğim ancak istanbul içinde önerebileceğiniz yetkili servisler var mıdır ?
    Aynı zamanda lastiklerini de değiştireceğim. 4 mevsim lastik almayı planlıyorum. bu konuda da görüşlerinizi alırsam çok iyi olur.
    Şimdiden teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.