Şimdi Ara

HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.385
Cevap
27
Favori
784.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dragon Fighter

quote:

Orijinalden alıntı: abdullahcel

quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Fighter

quote:

Orijinalden alıntı: abdullahcel

merhaba,

bu ayki kampanya kapsamında hyundai accent blue 1.4 mode plus paketini 52 bin tlye bırakıyorlar (kasko hariç her şey dahil)

iyi bir fiyat mı acaba? 18 ay 18000 tl sıfır faiz seçeneği de çekici geldi.

hocam bugün bende bu kampanyadan faydalandım. 52.000tl ye mode plus manuel benzinli aldım. Bayileri geziyorduk eşimle zaten hoşuma giden bir araçtı. Ayrıca park lambası ve atiker lpg de taktırdık. Birde 500tl kasko geri ödemesi var kampanyanın. Umarım aralıkta fiyat düşüp erken aldıgıma pişman etmezler

Hayırlı olsun Hocam.

Valla ben de eşimi alıp bayiye gittim. Araca bindikten sonra ikimiz de araç içerisinde rahat edemedik. Mevcut aracımız yeni Aveo. Onu satıp daha düşük donanımlı olan bu aracı almak da mantıklı gelmedi. Bir de mevcut aracımıza göre Accent Blue'nun tavanı ve içi bize çok basık geldi. Ondan vazgeçtik.

Accent Blue diye gittik, Aralık ayında i30 alma niyetiyle çıktık :D hayırlısı

Hayırlısı hocam. Yalnız düşük donanım derken hocam araç o fiyatın en dolu aracı bana göre. Yol bilgisayarı bile var
    Bizede gayet konforlu geldi içi. Tabi eski aracım pejo 206 olunca Eşim birgün sonra elantra da çok güzel bence gidip elentrayıda inceleyelim dedi. Gittik inceledik elentra da bize çok büyük geldi

Valla benim arabamda ABS, ESP, 8 hava yastığı, Hız Sabitleyicisi var ancak Hyundai Accent Blue'da Hız sabitleyicisi yok ve sadece 2 hava yastığı var. Arkada oturan eşim ve çocuğum benden daha değersiz değil sonuçta :) daha fazla hava yastığı için daha fazla para istiyorlar ama Hız sabitleyicisi Accent Blue'da hiç yok dedi satş danışmanı. Araç sınıf olarak da farklı değil. O yüzden mevcut aracıma göre Blue daha düşük donanımlı geldi. Bir de buna LPG taktırma masrafı da var tabi + 2000 :)

• Merhaba arkadaşlar,

Şu ilan için yorumunuz nedir?
    SON ARAÇLAR KAÇIRMAYIN O KM OTOMATİK DİZEL 60250
    İlan No: 230146840
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-son-araclar-kacirmayin-o-km-otomatik-dizel-60250-230146840/detay

%18 fatura kesilecektir yazıyor. Yani fiyata %18 mi ilave ediliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abdullahcel A kullanıcısına yanıt
    Butceyi fazla zorlamadan az daha zorlayip üst sınıf almak daha mantikli. Arac sınıfları ve fiyatları çok yaklastı.

Blue b buçuk sınıf.

Elantra c sınıf. Hatta c buçuk bile denebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar herkese iyi günler diliyorum,Accent blue ,mode plus paket,1.4 benzinli siyah renk tüplü bir araçla ilgileniyorum,sizce araç nasıl f/p olarak ,arıza sık çıkarırmı 2.eli nasıldır hızlımıdır?yavaşmıdır?gibi sorumlarım var cevaplayanlara şimdiden teşekkür ederim...
  • Merhaba arkadaşlar. Benim araç biz donanım. Kol dayama istiyorum ama birkaç yere baktım. Accent blue deyince haaa o yok diyor aksesuarcılar. Dösemeciye yaptırmak dışında bir öneriniz var mı? Zira 125 lira dedi bir dösemeci.

• Arkadaşlar ben mode plus 1.4 benzinli almak istiyorum. Önerileriniz nedir? 52.150 lira fiyat biçmişler. Uygun fiyat veren yer var mı?
  • bende 2012 model 1.4 benzinli accent blue var. kapıların iç taraflarında ki kromlu kollarda siyah siay benekler oluştu. servise sordum, bu durum normal mi diye. normal değil, uygun görülmesi halinde değiştiririz dediler. bu olay temmuz da oldu. geri dönüş yapmayınca, Ağustosta ben servisi aradım, Hyundai kabul etmedi dediler. Servis tamam diyor ama Hyundai kabul etmiyor. servisteki yetkili, abi bu olayda senin bir kusurun yok, ben bunu değiştirticem dedi. halen haber bekliyorum. kapı iç kollarında bulunan krom malzemenin siyah benekler halinde lekelenme problemi yaşayan var mı?
  • Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var,
    Hyundai elentra 2013 alan arkadaşım var. Yıllık bakım için bosh a gitse garanti bozulurmu.
    Araç bayi çıkışlı tüplü. Hyundai motora garanti vermiyorum diyebilirmi. Sonuçta orijinal değil. Teşekkürler şimdiden.

• Birkaç sayfa yorum okudum ancak çok fazla birşey göremedim. Kornik sorunları varmıdır? Otomatiği sorun çıkartır mı? 1.6 dizel 2014 model de kaç hp? Otomatik vites kaç vites? 4 mü 6 mı 7mi ?

2014 1.6 Dizel Mode Otomatik hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorunları varmıdır? Sıfır fazili vadeli 1.2 benzinli i20 style+ yada peşin Blue 1,6 dizel otomatik hangisi tercih edilesi?
    Piyasası 45-48 arası gibi. Acil yoruma ihtiyacım var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-lider-den-2014-boyasiz-kazasiz-yetkli-servs-bakimli-5-yil-granti-249604289/detay

• ben almadan önce 4-5 bayiye sormuştum otomatikleri kaç vites diye biri hariç diğer bayiler 2011 ve 2014 de kadar olan blue dizellerin 128hp 4 ileri 2015 den itibaren 136hp çift kavrama 7 ileri olduğunu söyledikleri için ben 2015 aldım ki konuştuğum bazı araç sahipleride 4 ileri olanların çok yaktığını söylediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mf09 -- 13 Aralık 2015; 0:52:15 >
  • Arkadaşlar Merhaba ,
    1.6 CRDI Blue Mode, alınır mı ? 20bin Km.
    45bin fiyat çekmişler.İlk sayfaları okuyorum da bu fiyata 2011 'de 0 prime veriyorlarmış.
    Buda şu demek bu aracı istediğin an temiz kullanarak istediğin fiyata satabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglenver

Arkadaşlar Merhaba ,
    45bin fiyat çekmişler.İlk sayfaları okuyorum da bu fiyata 2011 'de 0 prime veriyorlarmış.
    Buda şu demek bu aracı istediğin an temiz kullanarak istediğin fiyata satabilirsin.

Bahsettiğin araç kaç model?
  • quote:

Orijinalden alıntı: memleket44

quote:

Arkadaşlar Merhaba ,

2014 model ,2015 mart ayı çıkışlı.
    Aracı aldım arkadaşlar bende aranızdayım artık.
    İlk izlenim , araba kayıyor hızlanmasına hasta oldum
  • bu emısyon muhabbetınden sonra kıa hyundaı de zam yaptı ya satışları artınca dogal olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

İ20 yeni model cikardi. Ayni platform Blue dan ses seda yok.

accent türkiye dışında satılıyor mu? eski model artık bu. benim bildiğim avrupa'da son satışı 2003. ancak türkiye, hindistan gibi ülkelerde hala gideri var.
  • quote:

Umarım dolar yılbaşına doğru bi film fırıldak çevirmez gene. C sınıf araçlar 100 liraya dayandı. C sınıflara yan gözle bakmak bile zorlaşıyor.

fazla uçmadıktan sonra pek öyle de değil. 50bine megane, corolla, auris alabiliyorsun. 56bine golf bile var.
  • 2015 model accent blue mode plus 1.4 aracıma lpg taktırmak istiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz?
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Auris 53 liradan basliyor. 1.33 olan. Heryerde kullanilacak bir arac degil. Dizeller 90 liraya kadar cikiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

İ20 yeni model cikardi. Ayni platform Blue dan ses seda yok.

accent türkiye dışında satılıyor mu? eski model artık bu. benim bildiğim avrupa'da son satışı 2003. ancak türkiye, hindistan gibi ülkelerde hala gideri var.

https://www.hyundaiusa.com/accent/index.aspx (Amerika 2016 satış linki)

• quote:

Orijinalden alıntı: memleket44

quote:

Arkadaşlar Merhaba ,

Alıntıları Göster
    edit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memleket44 -- 18 Aralık 2015; 21:43:37 >
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.