- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU
3037 Cevap517890 Görüntüleme20 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfaya git: Sayfa: <<     42 43 44 45 46 47 48 49 [51]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

336 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
gencgsli
1 Şubat 2015; 9:23:50 

arkadaşı yanlış yönlendirmeyin.
kazasız boyasız 100binin altında bir arabayı 37binden daha aza bulmak mümkün değil
ayrıca otomatikler manuellerden daha ucuz olur demişsiniz.
tamamen yanlış yönlendirme..daha dikkat

113 Mesaj
4 Mart 2015; 21:55:35 

1.4 d cvvt LPG uyumu nasıl dır sıkıntı var mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1 Mesaj
10 Nisan 2015; 0:26:57 

Öncelikle herkese merhaba
Aracım 2012 accent blue 1.6 crdi mode plus 136000 km' dedir.
Aracımda yaklaşık 3 ay önce yağ değişiminde yağ artışı olduğunu tespit ettik, tekrar yağını 4 litre koyarak 1 ay kadar kullandım ve yağın 7 litreye ulaştığını gördük.
Çözümün pompa da olduğunu söyleyen ustaların yönlendirmesiyle aracımın pompasını söktürdüm ve keçelerini filan hepsini değiştirttim bakımını yaptırdım tekrar yağı değiştirip beklemeye geçtim.
Yaklaşık 1 hafta sonra aracın yağını ölçtüğümde yağın tekrar 1 litre kadar arttığını gördük
Bu sefer problemin enjektörlerde olabileceğini söylediler.
enjektörleri söktürdüm temizlettim ilaçlattım usta sıfır gibi olduğunu söyledi ve tekrar yağını değiştirip beklemeye geçtim.
Sonuç olarak şuan da aracım enjektörlere bakım yapıldıktan sonra km de 11.5 litre ortalama yakıt yakıyor normalde bu değer 7-8 arası değişiyordu ve 800 km de yaptım ve bugün baktım ki tekrar yağımda baya bi artış var. Yani sorun hala çözülmedi ve ben bunlar için 1500 lira para harcadım.Bu soruna nasıl bir çözüm bulabilirim lütfen yardımcı olur musunuz..

alemin kralı WWW.ALEM-BİZDE.COM

919 Mesaj
10 Nisan 2015; 1:36:51 

Yoktan var olacak değil ki bu yağ. Çok tuhaf bir sorun anlatmışsınız.

Bu mesajda bahsedilenler: badchild18

Araba arabadır, bilgisayar bilgisayar. Hiçbir ürün bir insandan üstün ya da önemli değildir. Tapmanın lüzumu yoktur.

441 Mesaj
10 Nisan 2015; 15:49:09 

eğer soğutma suyu eksiliyorsa o karışıyor diyeceğim ama soğutma suyu eksiltme ile ilgili bilgi vermemişsiniz.en güzeli yetkili servise gidin en azından arızanın tam olarak ne olduğunu öğrenin.

Bu mesajda bahsedilenler: badchild18

HUNDAİ ACCENT BLUE 1.6 CRDİ PRİME 2013

31 Mesaj
21 Nisan 2015; 14:24:21 

arkadaşlar 2013 dizel manuel blue 30 bin bakım ücreti ne kadar? internette 750 TL yazmışlar fakat o kadar yüksek değildir diye tahmin ediyorum.

3080 Mesaj
21 Nisan 2015; 15:31:35 

quote:

Orijinalden alıntı: acaca

1.4 d cvvt LPG uyumu nasıl dır sıkıntı var mi acaba

Kılavuzunda motoruna bakin. G4fa kodluysa Ceed aracında 50 bin km dır bir sorun yapmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

120 Mesaj
30 Nisan 2015; 10:32:11 

arkadaşlar acil fikir almam gerekiyor.
2013 model 1.6 crdi mode .
20.000 km de . boya kaza darbe hiç bişey yok. beyaz renk. garanti kapsamında.
43.250 ye anlaştık sahibiyle.
fiyat nasıl ? bu arada ikinci el piyasası yükselmiş ona göre yorum yazarsanız sevinirim

sorunsuzalışverisyaptıklarım:Powerful,ExxELaNc,muve,Zeus_Ferre,memmet77,ysnd,mak79,tele56,escape__06,TinyAngel,N3F3RTARI,hasanbeyy,Mnr980,ika,anil,uuykucuu
legend,sidarta_77,kumrulordu , sakurek ,kndlny ,AYVEYEC ,emilyan1 ,ChaRisMaTiq1i ,soylu55 ,erenun ,erdil790,okitai ,

441 Mesaj
30 Nisan 2015; 13:38:27 

45 - 46 prime bulunur bence biraz daha zorlayın ful alın

Bu mesajda bahsedilenler: mesaybelf

27 Mesaj
6 Mayıs 2015; 15:45:56 

Merhabalar

Elimde 2014 accent blue 1.6 dizel modeli mevcut

Sormak istediğim soru şu :

Aracı aldığımda navigasyonlu teyp yoktu araca navigasyon-dvd özelliği olan bir teyp takabilmek mümkün mü tabi bunu orjinal servisinde yapılabiliyor mu? böyle bir imkan varsa fiyat aralığı hakkında bilgisi olan var mı ?

1396 Mesaj
7 Mayıs 2015; 11:39:57 

quote:

Orijinalden alıntı: redthecrow55

Merhabalar

Aracı aldığımda navigasyonlu teyp yoktu araca navigasyon-dvd özelliği olan bir teyp takabilmek mümkün mü tabi bunu orjinal servisinde yapılabiliyor mu? böyle bir imkan varsa fiyat aralığı hakkında bilgisi olan var mı ?

takılıyor kardeşim. Servisde 2200 TL dışarda aynısı garantili 1300 TL.

"Devletleri yıkan tüm hatanın altında nice gururun gafleti yatar."
Fatih Sultan Mehmed

261 Mesaj
9 Mayıs 2015; 14:19:18 

hyundai accent blue 2015 model mode plus 136 beygir 7 ileri dct otomatik sanzıman anahtar teslim + arka kamera + kasko 65000 tl ye aldım. 20bin liraya 20 ay vade imkanı vardı. bende aldım gectım umarım begenırım hıc aklımda olmayan bir aractı.

3080 Mesaj
10 Mayıs 2015; 9:20:24 

quote:

Orijinalden alıntı: kaanando

hyundai accent blue 2015 model mode plus 136 beygir 7 ileri dct otomatik sanzıman anahtar teslim + arka kamera + kasko 65000 tl ye aldım. 20bin liraya 20 ay vade imkanı vardı. bende aldım gectım umarım begenırım hıc aklımda olmayan bir aractı.

Bakkaldan ekmek alir gibi anlatiyorsunuz. Ben de gittim 6 ekmek bir arada odun firin ekmek aldim.param yetmedi kredi karti verdim.

134 Mesaj
11 Mayıs 2015; 13:48:30 

2012 prime dizel...Bagajda ezik oldu bisiklet baglama aparatina bisiklet asmistik o ezmisti galiba...bagajin tamamen sokulmesi mi gerekir kapagin
...

Severek yaptığınız iş tefekkür etmek de olabilir, motorlu taşıtlarla vakit geçirmek de...Ben ikisini de seviyorum.

261 Mesaj
11 Mayıs 2015; 22:42:28 

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

Bakkaldan ekmek alir gibi anlatiyorsunuz. Ben de gittim 6 ekmek bir arada odun firin ekmek aldim.param yetmedi kredi karti verdim.

araba secımı yapmak gercekten zor iş. bende bunaldım ve almıs bulundum. ama memnunum yol tutusu dct sanzımanı begendgımı soyleyebılırım. tabıkı fıyatına gore konusuyorum gonul ister audi :) 2012 araba almak yerıne 0 tercıh etmış oldum. Allah kaza bela pişmanlık vermesın gerisi boş

27 Mesaj
12 Mayıs 2015; 0:07:06 

quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

takılıyor kardeşim. Servisde 2200 TL dışarda aynısı garantili 1300 TL.

eyvallah hocam dışarıdan almak en mantıklısı

3080 Mesaj
13 Mayıs 2015; 17:35:45 

quote:

Orijinalden alıntı: kaanando

araba secımı yapmak gercekten zor iş. bende bunaldım ve almıs bulundum. ama memnunum yol tutusu dct sanzımanı begendgımı soyleyebılırım. tabıkı fıyatına gore konusuyorum gonul ister audi :) 2012 araba almak yerıne 0 tercıh etmış oldum. Allah kaza bela pişmanlık vermesın gerisi boş

Hayırlı olsun. Uzun vadede Audi den daha sağlam bi araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 13 Mayıs 2015; 17:36:50 >

261 Mesaj
27 Mayıs 2015; 16:07:40 

quote:

Hayırlı olsun. Uzun vadede Audi den daha sağlam bi araç.

daha saglam derken neyı kasteetınız anlayamadım?

3080 Mesaj
27 Mayıs 2015; 16:10:17 

Audi den daha az arıza verir.

337 Mesaj
28 Mayıs 2015; 18:06:48 

quote:

Audi den daha az arıza verir.

gerçekten?

11 Mesaj
29 Mayıs 2015; 11:44:50 

arkadaşlar merhaba,
ben yeni 2012 model Hyundai Accent blue 1.4 CVVT Prime OV aldım.
önceki arabalarımın hepsi Manuel vitesti bu otomatik olduğu için alışmam zaman alıcak gibi, çünkü araba gitmiyor gibi geliyor fazla gaza yüklenincede 4000 devirde vites atıyor ben mi yanlış kullanıyorum yoksa otomatiklerin hepsi böylemi?
yardımcı olurmusunuz çözüm bulamazsam satmak zorunda kalıcam arabamı

314 Mesaj
1 Haziran 2015; 0:04:49 

quote:

Orijinalden alıntı: uzakege

arkadaşlar merhaba,
önceki arabalarımın hepsi Manuel vitesti bu otomatik olduğu için alışmam zaman alıcak gibi, çünkü araba gitmiyor gibi geliyor fazla gaza yüklenincede 4000 devirde vites atıyor ben mi yanlış kullanıyorum yoksa otomatiklerin hepsi böylemi?

Hocam accent blue kullanmadım ama corsa kullandım,sıkıntınızın nedeni büyük ihtimalle arabanın 4 vites olması.

11 Mesaj
1 Haziran 2015; 8:57:59 

hocam yeşekkür ederim.
tabi 4 ileri ise bu yakıtı da çok etkiler dimi?

314 Mesaj
1 Haziran 2015; 12:29:45 

quote:

hocam yeşekkür ederim.
tabi 4 ileri ise bu yakıtı da çok etkiler dimi?

Tabiki etkiler,yokuşlarda bağırır ama vites atmaz.aslında ben de bu arabayı merak ediyorum.arabamı değiştirebilirim belki. Görünümü hoşuma gidiyor ana 4 vites olması düşündürüyor.

6 Mesaj
1 Haziran 2015; 16:17:27 

quote:

Orijinalden alıntı: redthecrow55

Merhabalar

ben bu sene başında 2014 model dizel mode plus aldım. orjinal navigasyonlu dvdli model. şimdi adını hatırlamadığım uyduruk ötesi bir marka takmışlar. dışarda 500 liraya satsalar almazsın belkide (ben almam şahsen). neyse aldığım servisi aradım, aracımın multimedia cihazını değiştirmek istiyorum dedim, cihazı ben alacağım siz değiştirmesini yapın dedim, tamam dediler ama sonrada üstüne eklediler servisin sattığı modeller haricinde takmıyoruz diye. zaten servisin sattıkları 5 para etmez dedim ama yok olmaz diyorlar.

tabi ben sadece aracı aldığım yerin servisine sordum. başka yere sormadım. internette araştırma yaptığımda aracın göğsüne tam oturan özel üretim teypler hep dandik markalar. aynı fiyata kaliteli kenwood 2din cihazlar alınabiliyor. ama onlardada sıkıntı orjinal araç teybinin çerçevesinde düğme boşlukları olması. yine biraz araştırdım, intenetten düğme boşlukları olmayan sadece cihaz için 2DIN boşluğu olan çerçeveler 20-30 dolar civarına alınabiliyor. kaliteli bir sistem istiyorsan kenwood teyp (kendi sitesinde desteklediği direksiyon kumanda markalarında direk hyundai yazdığı için söylüyorum, ayrıca özellik olarakta zengin cihazlar) ve çerçeve satın alınarak düzgün bir serviste garantiyle ilgili sorun çıkartmadan (zaten sıfır araçta ses sisteminin garantisi aracın genelinden farklı olarak sadece iki yıl) taktırabileceğini düşünüyorum. benim aracın borcunun bitmesine 12 ay kaldı. inşallah bende o zaman bu dandik ötesi multimedia sisteminden kurtulmayı düşünüyorum.

sonuç olarak özetle: orjinal seviyesi arama. orjinali beş para etmez. ha yaptırcağım dersende aracın garantisi bozulmadan serviste taktırabiliyorsun. ama kalitede istiyorsan diğer yöntemle orjinalinden çok daha iyisini yaptırabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ralmaz -- 1 Haziran 2015; 16:22:05 >

Bu mesajda bahsedilenler: redthecrow55

3080 Mesaj
1 Haziran 2015; 22:17:33 

quote:

arkadaşlar merhaba,

1.6 otm aldaydiniz daha iyi olacaktı. motor otomatik şanzımanla yetersiz geliyordur. Yakıt da fazladır muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 1 Haziran 2015; 22:18:58 >

11 Mesaj
2 Haziran 2015; 13:15:58 

1.6 otm olanlarda 4 ileriymiş şaşırdım çok bişey değişmicekti muhtemelen.
yakıt şimdilik iyi şehirdışı 19 krş yaktı şehiriçi henüz hesaplama fırsatım olmadı.

Bu mesajda bahsedilenler: mehmetyilmaz77

11 Mesaj
2 Haziran 2015; 13:20:24 

dün arkadaşın arabasını test ettim honda civic 1.6 otm 125 beygir ilk kalkışlarda o da benim arabayla aynı şaşırdım hatta, ama tüm otomatikler genelde böyle olup sonradan bir kaç vites atınca düzelirmiş. biz alışmışız manuel kullanmaya otomatik garip geliyor tabiki.
aracı alalı nerdeyse 1 hafta olucak yavaş yavaş alışmaya başladım.
otomatik araç kullanan bir arkadaşım şunu sölemişti: gaz pedalında yumurta varmış gibi basıcaksın!

3080 Mesaj
2 Haziran 2015; 13:57:31 

Klasik otm sanzimanlarda motoru biraz büyük alırsanız daha iyi olur. Civic C sınıf olduğundan 1.6 motor onun için büyük değil. 1.8 motor lazim o da guzel memleketimde mümkün değil.

B sınıf era 1.6 motor kullanmıştım. Keyifliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 2 Haziran 2015; 14:00:21 >

Bu mesajda bahsedilenler: uzakege

193 Mesaj
19 Haziran 2015; 8:46:30 

Arkadaşlar 2013 model Accent blue 1.4 benzinli otomatik vites mode plus için 40.000Tl ye anlaşmak üzereyim. Araç 43.000 de. Kazası, belası, boyası yok aracın. Nasıl makul bir fiyat mıdır?

şifalı taşlar

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
18 sa. 46 dk. kadarı kaldı.
18 Temmuz 2015; 12:14:28 

Arkadaşının ki 50 bine gelmis eskime yok. Çok hoş bir araba. Dizeli gerçekten iyi kaciyor

44 Mesaj
29 Temmuz 2015; 23:37:30 

Arkadaşlar bende dizel era var ama blue dizel ile ileride değiştirme niyetim var lakin birkac özelliğini merak ediyorum blue'nun, yardimci olursanız sevinirim.
blue dizel manuel vitesli olarak

1) aracin yerden yüksekliği hakkında bilgi bulamadim, acaba kac cm yüksekliği var? Era ile ayni mi(bıktım en ufak tumsekte korkarak gecmekten)

2) eradaki gibi arka süspansiyon sistemi yine rahatsiz edecek derecede kötü mü? Yoksa iyileştirme yapılmış mı?

9 Mesaj
30 Temmuz 2015; 12:43:05 

Öncelikle merhaba arkadaşlar konuya yeni katıldım şuanlık bir Vw Bora 1.6 pasific(2005) kullanıcısıyım.Değiştirmeyi düşünüyorum şuanlık 2011 model accent blue 1.4 CVVT Mode (78 binde) takas ederek üstüne 10 bin vermeyi düşünüyorum galeride kabul ederse ama çok kararsızım 1.4 benzinli almak yerine 1.6 dizelmi tercih etmeliyim 1.6 ve 1.4 arasında aşırı bir fark varmı birde arabada 120-130 üzerinde yolda gezmeye başlıyor gibi şeyler okudum acaba dogrumu ? bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.

Almayı düşündüğüm araç;
http://www.sahibinden.c...0-km-de-215452845/detay

Şuan bendeki araç ;
http://www.sahibinden.c...em-yok-223284070/detay/

441 Mesaj
30 Temmuz 2015; 13:57:29 

aracın yerden yüksekliğini bilmiyorum fakat paldır küldür kasise grimediğin sürece sorun olmaz kesinlikle.araç süspansiyon olarak bana çok kötü gelmiyor fakat 130 dan sonra biraz güvensizlik duygusu hissediyor insan.onun dışında parasını hak eden bir araç.

44 Mesaj
30 Temmuz 2015; 14:42:06 

Teşekkürler

Bu mesajda bahsedilenler: yerli79

333 Mesaj
30 Temmuz 2015; 15:25:46 

1-)Yerden yüksekliği yeterli seviyede, ben sadece 1 kez sürttüm altını, orası da yüksek yüksek bir yerde ayrıca tam yokuş üstündeydi. Bu konuda bir problem olacağını sanmıyorum.

2-)Arka taraf yine biraz zıplatıyor ama yeni modellerde bu durum daha bir düzeltilmiş. Bizim araba 2013 model, çok çok büyük sıkıntı yok ama hafif bir zıplama var tümseklerde.

Geleceği yaşatmak için bugüne sahip çık!

44 Mesaj
30 Temmuz 2015; 18:23:56 

Eyvallah, yani hyundai nasilsa, alti astra gibi degil ve arkadaki yolcunun rahatsiz olmasi yine kuvvetle muhtemel sanirim. Teşekkür ederim

Bu mesajda bahsedilenler: iskici34

3080 Mesaj
30 Temmuz 2015; 21:15:45 

İ20 yeni model cikardi. Ayni platform Blue dan ses seda yok.

Sayfa:   <<     42 43 44 45 46 47 48 49 [51]
Sayfaya git: Sayfa: <<     42 43 44 45 46 47 48 49 [51]

Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

1.063