- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU
2999 Cevap492276 Görüntüleme17 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     41 42 43 44 45 46 47 48 [50]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

430 Mesaj
23 Ekim 2014; 17:06:51 

quote:

Orijinalden alıntı: yerli79

servis takmıyor.ebay dan aldım accent blue ya özel kit.ebay dan sipariş verdim türkiye de montajını bosch car servis olcayto ya yaptırdım.6 aydır kullanoyorum en ufak bir sorun olmadı.Garanti bu cihazla ilgili sorundan kaynaklanmadığı sürece bozulmaz.Hatta bi ara baskı balata da sorun olmuştu.Garantiden komple değişti.Yani sorun çıkmadı garanti yönünden.Tavsiye ederim orjinal bir cruise controlden farksız.

Teşekkürler. Şu an ben de Hyundai Accent dizel otomatik düşünüyorum ama gördüm ki hiçbir modelinde hız sabitleme yok. Bu şekilde bu özelliğe sahip oluyorsa güzel tabii. Acaba şu linktekilerden hangisini aldınız?
http://www.ebay.com/sch...t+cruise+control&_frs=1

General Mobile Discovery (Beyaz)

422 Mesaj
23 Ekim 2014; 17:40:55 

Bu mesajda bahsedilenler: @Ironeagle Bu mesaja 1 cevap geldi.

HUNDAİ ACCENT BLUE 1.6 CRDİ PRİME 2013

422 Mesaj
23 Ekim 2014; 17:46:05 

istanbul da iseniz montaj için yardımcı olurum.

430 Mesaj
23 Ekim 2014; 17:49:19 

quote:

istanbul da iseniz montaj için yardımcı olurum.

İlginiz için teşekkürler. İstanbul'da değilim.

430 Mesaj
25 Ekim 2014; 14:58:57 

Bu araca sahip olanlar cevap verebilirse çok iyi olur. Mode plus otomatik almaya kalksam dizel mi yoksa benzinli mi daha yerinde bir seçim olur? Alırsam ilk aracım olacak. Kabaca bir hesap yaptım; günde 10 km bile gitmem sanırım. Ev-iş arası 750 m. Ancak soğuk ve yağışlı havada kullanırım. Şehirler arası yılda 1 kez hadi bilemedin 2 kez gidiş dönüş toplam 4 bin km yaparım. Toplam 8 bin km bile tutmaz. Dizel almaya değer mi? Bir de Hyundailer için oldukça olumsuz konuşanlar da var. Güvenlik açısından ne bileyim motorunun çok ses çıkarması açısından, yokuş zorluğu, malzeme kalitesi vs.
Acaba bu modeli kullananlar bu tür sorunlarla karşılaşıyorlar mı? Bu aracı aldığınıza pişman olduğunuz yönler var mı? Eksik olan yönleri neler?

281 Mesaj
25 Ekim 2014; 15:05:14 

Ev iş arası 750 metre ise arabaya gerek yok zaten. Isınana kadar yürünür zaten. Soğuksada bir kat fazla giyilir ?

Ayrıca bu araba benzinli alınmaz. Dizel alın satarken rahat çıkarırsınız elden. Uzun yolda da rahat edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yigit48 -- 25 Ekim 2014; 15:05:39 >

430 Mesaj
25 Ekim 2014; 15:16:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Yigit48

Ev iş arası 750 metre ise arabaya gerek yok zaten. Isınana kadar yürünür zaten. Soğuksada bir kat fazla giyilir ?

Ayrıca bu araba benzinli alınmaz. Dizel alın satarken rahat çıkarırsınız elden. Uzun yolda da rahat edersiniz.

Elbette o kadar mesafe için araca ihtiyaç yok ama ben zaten o amaçla araba düşünüyor değilim. Bazen gerçekten lazım oluyor araç. Hele şehirlerarası otobüs yolculuğu hiç çekilmiyor. Bir yerlere rahatça gidemiyorsun, gezemiyorsun.

281 Mesaj
25 Ekim 2014; 15:20:01 

Dizel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu mesajda bahsedilenler: Ironeagle

401 Mesaj
25 Ekim 2014; 17:07:15 

bagajda ışık ve bagaj tepsisi diye bir ozellik var prime da bu nedir acaba var mı benim gördüğümde yokta?

18 Mesaj
28 Ekim 2014; 22:18:12 

459 Mesaj
6 Kasım 2014; 10:52:55 

401 Mesaj
7 Kasım 2014; 11:34:16 

Merhaba arkadaşlar bende 2014 prime modelini aldım bir sey sormak istiyorum direksiyon üstünde telefon açma kapama düğmesi yok ama bazı resımler de var görünüyor en üst model olduğuna göre prime olması gerekmiyor mu düğmelerin?

53 Mesaj
8 Kasım 2014; 19:06:59 

2013 Accent blue mode benzinli 2. El almayı düşünüyorum. Alıp gaz taktırsam herhangi bir problem yaşarmıyım ve araca bir zararı olurmu böyle bir deneyimi olan veya konunun uzmanı tekniker arkadaslar yardımcı olabilirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

303 Mesaj
10 Kasım 2014; 12:29:49 

İdare eder.

393 Mesaj
11 Kasım 2014; 12:43:59 

quote:

Orijinalden alıntı: tsonmez

2013 Accent blue mode benzinli 2. El almayı düşünüyorum. Alıp gaz taktırsam herhangi bir problem yaşarmıyım ve araca bir zararı olurmu böyle bir deneyimi olan veya konunun uzmanı tekniker arkadaslar yardımcı olabilirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Sıfır alıp bayide lpg taktırdım. 2 yılı doldurmak üzere, 53 000 km oldu. Kit, brc marka. Herhangi bir problem yaşatmadı. Tüketim harika. Ankara içi 8.1 litre lpg tüketiyor. Şehirler arası 7lere kadar düşüyor. Çok süratli gidilirse de 8.5-9 litreyi geçmiyor.

34 Mesaj
27 Kasım 2014; 19:05:57 

bende hyundai accent 2011 model kullanıyorum. çok memnunum aracımdan.

Bürokrasi

430 Mesaj
27 Kasım 2014; 20:04:32 

quote:

Orijinalden alıntı: vakfikebirli

bende hyundai accent 2011 model kullanıyorum. çok memnunum aracımdan.

Peki forumlarda anlatılan kötü taraflarına katılıyor musunuz? Şöyle sorsam belki daha doğru olur: Accent Blue'da hoşunuza gitmeyen bir özellik var mı ya da mutlaka olması gerekirken ama olmayan bir özellik?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ironeagle -- 28 Kasım 2014; 0:23:48 >

176 Mesaj
6 Aralık 2014; 2:42:11 

Mode Plus 2012 dizel aracım 20.000 bakımından sonra çok yakmaya başladı. Öncesinde anlık tüketim şehir ici 5.2Lt ortalamada iken bakımdan sonra 6.0Lg ortalamalara kadar yükseldi. Sebebi ne olabilir. Kış koşulları diye düşündüm ama geçen sene kışın bu kadar yüksek değildi.

14 Mesaj
30 Aralık 2014; 0:31:00 

Selamın aleyküm
Arkadaşlar forumda yeniyim gerçi kaç senedir takip ediyorum da yeni üye oldum.
Neyse konuya geleyim bi sorum olacak naçizane
2014 model accent blue mode plus aldım aynı Aracdan 2014 prime 1.4 benzinli otomatik var arkadaşımda onu da kullandıktan sonra onun Arabası daha konforlu geldi bana Süspansiyon sistemleri aynımıdır yok farklı etkenleri mi vardır yoksa banamı öyle geldi bilgisi olanlar varsa bilgilendirirse sevinirim.
Benim aracım 2014 model accent blue 1.6 dizel manuel
mode plus
Arkadaşımın aracı 2014 accent blue 1.4 benzinli otomatik prime

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Ben varken sen hep 2 numarasın !!

97 Mesaj
3 Ocak 2015; 21:18:29 

quote:

Orijinalden alıntı: pasa1219

Selamın aleyküm
Arkadaşlar forumda yeniyim gerçi kaç senedir takip ediyorum da yeni üye oldum.
Neyse konuya geleyim bi sorum olacak naçizane
2014 model accent blue mode plus aldım aynı Aracdan 2014 prime 1.4 benzinli otomatik var arkadaşımda onu da kullandıktan sonra onun Arabası daha konforlu geldi bana Süspansiyon sistemleri aynımıdır yok farklı etkenleri mi vardır yoksa banamı öyle geldi bilgisi olanlar varsa bilgilendirirse sevinirim.
Benim aracım 2014 model accent blue 1.6 dizel manuel
mode plus
Arkadaşımın aracı 2014 accent blue 1.4 benzinli otomatik prime

Dizel araç ile benzinli arasında ufak tefek farkılıklar oluyor tabiki olmuyor değil. Belki de motor sesinin duyulmayacak kadar az olmasıdır seni etkileyen.
Süspansyon sistemlerinin farklı olacağını düşünmüyorum ben de 1.4 benzinli kullanıyorum 1.6 dizel de kullandım aralarında motor sesi dışında pek bi fark göremedim.
He tabikide manuel ve otomatik arasındaki fark sende o algıyı oluşturmuş olabilir sadece vitesin otomatik olarak geçtiğini sesli bi şekilde duymak bile insanı bi hoş ediyor :)
(Tabiki yine de vitesli zevki varken otomatik almadım, almam :) )

Bu mesajda bahsedilenler: @pasa1219

Ford Tourneo Connect TDCI 1.8 90 HP Aytozu Gri (2005) (SATILDI)
Honda CBR125R Turuncu-Gri (2011) (SATILDI)
Honda CBR125R Mavi-Beyaz (2013) (SATILDI)
Hyundai Accent Blue 1.4 110 HP (2013)

14 Mesaj
4 Ocak 2015; 2:09:43 

Aynen Başkanım
Dediğin gibi düşünmüştüm bende ama ne bilim sorim demişdim .
Bide aracıma kar tipi lastik almak istiyorum.
Orjinal ebat 195-50-16 bu ebatlara uygun kar tipi lastik ne marka alsam iyi olur
Hani yolda kalmayalım sigaramızı içe içe çıkalım rampaları.

301 Mesaj
4 Ocak 2015; 17:34:12 

arkadaşlar merhaba,
2012 mode plus otomotik dizel. 55binde. bagajda avuç içi lokal boya var.
41bin liraya anlaştım.
cumartesi kapora vermiştim. yarın sabah aracı servise göstereceğim tekrar.
füme rengi.
Sanırım aranıza katıldım :)
sizden öğrenmek istediğim ağır bakım kaç binde oluyor?

86 Mesaj
4 Ocak 2015; 17:53:18 

Bencce bu araçla hundai bu sınıfta devrim yaptı. Çok estetik ve konforlu bir araç.

422 Mesaj
4 Ocak 2015; 18:00:39 

quote:

Orijinalden alıntı: xml-arif

Bencce bu araçla hundai bu sınıfta devrim yaptı. Çok estetik ve konforlu bir araç.

Ne devrimi hocam ya tamam görünüş güzel motor güçlü ama fiyatı uçuk ve bu uçuk fiyata göre donanımda çok eksiği var 1.hız sabitleme 2.elektrikli katlanabilir ayna 3.far ve yağmur sensörü 4. Kumandadan açılabilir ve kapatabilir camlar kendi sınıfında çoğu modelde bulunan bu özellikler accent blue da yok ayrıca yıl olmuş 2015 ama halen 4 vites otomatik şanzıman kullanması garip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Fiat Stilo 1.6 Dynamic (Sky window,ABS,ASR,EBD,ESP,8 Airbag, Fiat Hı Fi 8+1 ses sistemi ,Hacim ve eğim sensörlü original alarm,hız sabitleme,digital klima. .... Gitti :(

14 Mesaj
4 Ocak 2015; 20:51:39 

Selamın aleyküm
Gençgsli arkadaş yanlış anlama fikrinden de caydırmak istemem seni fakat aldığın Aracın fiyatı biraz yüksek gibi geldi bana tabi naçizane fikrimdir benim.
Bende daha yeni aldım 2014 mode plus tertemiz 1.6 dizel 23 binde benimki. Aldığım fiyat 45 buçuk ikinci el olarak aldım.
Iyice araştırmanı tavsiye ederim çünkü sonunda az para değil yazık Olmasın diye.
Ayrıca ahmet3679 bende senin gibi düşünüyordum bu aracı almadan ve kullanmadan önce. Inan bazen insanın aklına mantığına ve bütçesine ne uyuyosa onu alması gerekiyor ve bırak 2014 araclarını 2015 yılı gelmeden önce 2015 deki çıkacak olan üretimden kalkacak olan makyajlanacak olan ve sınıf hatta isim değiştirecek olan tüm Araçları araştırdım ve ona göre en modelli en performanslı en az yakan ve en çok kredi çıkan(bütçeme göre) aracı aldım. O da accent blue..
Gönül isterdi jettaya binmeyi tabi ama inan performansı etkilemezdi yine blue kadar beni..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasa1219 -- 4 Ocak 2015; 20:52:49 >

97 Mesaj
4 Ocak 2015; 21:33:25 

quote:

Aynen Başkanım
Dediğin gibi düşünmüştüm bende ama ne bilim sorim demişdim .
Bide aracıma kar tipi lastik almak istiyorum.
Orjinal ebat 195-50-16 bu ebatlara uygun kar tipi lastik ne marka alsam iyi olur
Hani yolda kalmayalım sigaramızı içe içe çıkalım rampaları.

Bence yerli lastiğe yönelmeliyiz artık petlas kullanmıştım bikere memnun da kalmıştım.
He ben güvenemem diyen olursa Bridgestone kaliteli bi marka. Sigara da içersiiin puro da :)

Bu arada tespitin doğru 2012 model için fiyat biraz pahalı geldi bana da tabi kapora verilmiş anlaşılmış bu saatten sonra herhalde hayırlı olsun demek düşer.

Çok araba kullandım ama bu bütçelerde bu model yılı bu konfor bu motor ben göremedim bence binmeden kimse kötülemesin.
2013 Aralık ayında arabamı aldım alırken 38.750 tl'ydi. Ben bi şekilde başka biyerden ucuza düşürdüm aldım he mode yada mode plus paket değilde biz paket ama aradaki 6-7 milyar farkı vermek yerine jant, park sensörü tarzı şeyleri kendim ekleyerek ucuza mâl etmiş oldum. Bence başarılı da oldu Yakın zamanda resim de atarım :)

14 Mesaj
4 Ocak 2015; 21:43:42 

Aynen Başkanım orası öylede sonuçda 100 200 lira gibi bi miktar verildiyse kapora adı Altında yakılır. Tabi 1 kaç milyarı amorti edebilcekse. O yüzden dedim.
Kar lastiği konusunda çivili lastik tarzında bişey varmış biliyomusun onu nedir o.

97 Mesaj
4 Ocak 2015; 22:38:07 

Daha bugün internetten bikaç video seyrettim de o bence pek uzun ömürlü olmaz kaldı ki bu lastikler bile zor gidiyor türkiyenin yollarnda bide çivili taksak artık neler olur bilmiyorum :)

14 Mesaj
4 Ocak 2015; 22:45:07 

Aynen bende şimdi inceledim de biraz yasakmış zaten bizim ülkede çiviler fırlıyomuş falan lastikden.
Karda sizin arabalar çok kızaklıyomu bamamı öyle geldi anlamadım.
Çok araç sürdüm karda yokuşda da bizim blue sanki biraz buz pateni mi yaptırıyo bize ne. :)

97 Mesaj
4 Ocak 2015; 23:17:05 

Yerinde sayıyo resmen ya :) fabrika çıkışı lastikler tırtt

14 Mesaj
5 Ocak 2015; 0:07:44 

aracım dyno verilerinde 128 ps çıkması gerekirken 122 ps çıktı.
tork verilerinde ise 260 çıkması gerekirken 262 - 264 gibi bi rakam çıktı.
dyno verileri asfalt kullanımından farklılık gösterir mi?
sürtünme payı nedeniyle mi öyle çıktı?
Araca gerekli olan gücü uygulatmadan mı baktılar?
yoksa dyno bilgisayarındaki program verilerimi değişik ?
bu nedir. :)

1546 Mesaj
5 Ocak 2015; 0:39:35 

Merhaba arkadaşlar bu araba kaça kadar alınır sizce?

http://www.sahibinden.c...k-temiz-193808193/detay

14 Mesaj
5 Ocak 2015; 1:56:24 

Yanlış bilgi vermek gibi olmasın ama 39 40 diye düşünüyorum ben. Daha düşük km daha düşük yaş artı manuelini daha düşük fiyata aldım ben.
Tabi fiyatlar arttı onu da göz önünde bulundurmak gerekir.
Biraz daha araştırın bence.

1546 Mesaj
5 Ocak 2015; 2:03:33 

Düşük fiyatlı yok malesef. Millet uçmuş.

Bu mesajda bahsedilenler: pasa1219

1357 Mesaj
5 Ocak 2015; 8:46:48 

arkadaşlar accent blu aracım satılık.sahibindne ilan numaram 195468290

"Devletleri yıkan tüm hatanın altında nice gururun gafleti yatar."
Fatih Sultan Mehmed

86 Mesaj
6 Ocak 2015; 10:31:08 

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3976

Ne devrimi hocam ya tamam görünüş güzel motor güçlü ama fiyatı uçuk ve bu uçuk fiyata göre donanımda çok eksiği var 1.hız sabitleme 2.elektrikli katlanabilir ayna 3.far ve yağmur sensörü 4. Kumandadan açılabilir ve kapatabilir camlar kendi sınıfında çoğu modelde bulunan bu özellikler accent blue da yok ayrıca yıl olmuş 2015 ama halen 4 vites otomatik şanzıman kullanması garip.

Evet ben sadece dış görünüm olarak düşündüm, konforuda iyi fena sayılmaz. Ancak donanım olarak bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum. Dediğiniz gibi o fiyata ne arabalar var

422 Mesaj
6 Ocak 2015; 13:28:44 

quote:

aracım dyno verilerinde 128 ps çıkması gerekirken 122 ps çıktı.
tork verilerinde ise 260 çıkması gerekirken 262 - 264 gibi bi rakam çıktı.
dyno verileri asfalt kullanımından farklılık gösterir mi?
sürtünme payı nedeniyle mi öyle çıktı?
Araca gerekli olan gücü uygulatmadan mı baktılar?
yoksa dyno bilgisayarındaki program verilerimi değişik ?
bu nedir. :)

Dynolar öyle birebir değer vermez.Çoğu zaman farkı değerler alırsın.

Fiat Stilo 1.6 Dynamic (Sky window,ABS,ASR,EBD,ESP,8 Airbag, Fiat Hı Fi 8+1 ses sistemi ,Hacim ve eğim sensörlü original alarm,hız sabitleme,digital klima. .... Gitti :(

422 Mesaj
6 Ocak 2015; 13:33:29 

quote:

Orijinalden alıntı: xml-arif

Evet ben sadece dış görünüm olarak düşündüm, konforuda iyi fena sayılmaz. Ancak donanım olarak bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum. Dediğiniz gibi o fiyata ne arabalar var

Evet donanım olarak çok eksik i30 desen hak veririm i30 çok dolu bir araç ama hyundai markasının motor ve şanzıman geliştirmesi lazım bu tip otomatik şanzıman çok eskide kaldı ve diğer markaların araçlarına göre yakıt tüketimi yüksek.

422 Mesaj
6 Ocak 2015; 13:37:28 

quote:

http://www.ebay.com/itm...n_0&hash=item3a7f13e765

Merhaba hocam hız sabitleyici toplam ne kadara mal oldu öğrenebilir miyim?

14 Mesaj
6 Ocak 2015; 17:28:12 

Far yağmur sensörü karşılama modülü tarzındaki donanımlar prime modellerinde mevcut ama üretilmiyor artık.
Demek istediğim şu accent blue en iyi araçtır demiyorum fakat toplumumuzun bazı kesimlerinin ihtiyaçlarını karşılayan araçların zirvedeki isimlerinden biri.
Örneğin bana göre en uygun kredi en ucuz araç en performanslı araç olarak blue uyuyordu.
Ve 2014 olarak aldım krediyi de sıfır araç üzerinden çektim. Piyasadaki çoğu aracı da bilirim hemen hemen her yönünü.
Ama hepsni değil

422 Mesaj
7 Ocak 2015; 16:01:04 

quote:

Merhaba hocam hız sabitleyici toplam ne kadara mal oldu öğrenebilir miyim?

Toplam hız sabitleyici kit,kargo ve montaj 750 tl ye maal oldu.Gayet memnunum orjinal den farksız çalışıyor.İhtiyacı olanlara tavsiye derim.

422 Mesaj
7 Ocak 2015; 16:03:39 

quote:

Orijinalden alıntı: lamettrie

Merhaba arkadaşlar bu araba kaça kadar alınır sizce?

http://www.sahibinden.c...k-temiz-193808193/detay

40 tan fazla etmez bence

422 Mesaj
7 Ocak 2015; 16:05:21 

quote:

far sensörü var

422 Mesaj
7 Ocak 2015; 18:41:29 

quote:

far sensörü var

Evet şimdi baktım o varmış.

401 Mesaj
8 Ocak 2015; 21:47:20 

Hocam otomatik şanzıman 2014 yılından beri 6 ileri vites yanlış bilgin var artı far sensörü var..

422 Mesaj
8 Ocak 2015; 22:32:38 

quote:

Orijinalden alıntı: oist

Hocam otomatik şanzıman 2014 yılından beri 6 ileri vites yanlış bilgin var artı far sensörü var..

Hocam sitesinde 4 vites yazıyor

27 Mesaj
8 Ocak 2015; 23:10:31 

Dizeller de 4 ileri H Matic tip , benzinli modellerde ise 6 ileri cvt otomatik vites mevcut.

Bu mesajda bahsedilenler: yerli79

401 Mesaj
8 Ocak 2015; 23:13:59 

Katalog da 4 vites yazıyor, ben arabayı yeni aldım hatta ilk arabayı anlatırken 4 vites diye anlattılar ama arabayı sürerken 6 vitese kadar çıkıyordu ekranda sonra servise gittim nasıl oluyor diye orada daha yetkili birisi 2014 yılında şanzıman değişti Accent blue da dedi 6 ileri şanzıman geçti diye bilgi verdi.

Bu mesajda bahsedilenler: yerli79

401 Mesaj
8 Ocak 2015; 23:21:07 

Ama benim Hyundai servisine çok güvenim kalmadı bu arada ,belki benim yanlışım olabilir bu bilgide yanlış olabilir başka 2014 otomatik kullanan arkadaş varsa burada oda bilgi verirse sevinirim.

422 Mesaj
9 Ocak 2015; 9:13:41 

quote:

Orijinalden alıntı: oist

Yeni kasa da 4 yazıyor 2012 accent blue da 4 vites ama güncellendi mi bilmiyorum.

422 Mesaj
9 Ocak 2015; 14:05:52 

Benim bildiğim dizeller 4 ileri benzinli olanlar ise 2013 ten itibaren cvt şanzuman.
http://www.hyundai.com/...#contents_specification

301 Mesaj
10 Ocak 2015; 21:54:52 

bırakın 4ü 6yı beyler,
aracı 1 haftadır kullanıyorum(otomatik-dizel)
6 ileri yarı otomatik şanzımanları da çok kullandım(bravo ve citroende ) ayrıca yine renonun eski şanzımanı ..
hoş yeni şanzımanlarda da etcde aşırı ısınma problemi var. şirketteki fluenceler yaz aylarında servisten çıkmıyor.
dsg deseniz Allaha emanet..
hyundain 4 ileri tam otomatiği hepsinin pabucunu dama atar. fiyat performans ürünü.
bu kadar paraya sorunsuz bir sistem sunuyor adamlar.
bi kaç litre varsın fazla yaksın.
yarı otomatiklerden çok çektim.kararsız kalmaları,sarsıntılı geçişler vs..