- x
YENİ HYUNDAI ACCENT BLUE
2932 Cevap470490 Görüntüleme15 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     40 41 42 43 44 45 46 47 [49]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

20 Mesaj
3 Temmuz 2014; 3:47:10 

quote:

Orijinalden alıntı: MecEngineer

Evet. Dizel otomatik mondeo kullanıyordum blue'dan önce ki mondeo diyorum. Benim aracımın çok yakma sorunu vardı. Blue'da tek yüz güldüren yan mondeo'nun yarısı kadar yakıt yakması oldu ki yılda 30 000 km yol yapıyorum. Sizin focusunuz ekonomi yönünden iyi bir araç bildiğim kadarıyla. Çok elzem değilse blue'ya geçmememiz yönünde olur fikrim.

Focus da şehir içinde yoğun trafikte ortalama 8 ile 8.5 Lt tüketiyor.aslında Blue düşünmemin sebebi benim araçta olmayan çoğu donanımı sunması prime versiyonda ki ESP,VSM ,6 hava yastığı,navigasyon ekranı az sorun çıkaran tam otomatik vites ve focusla benzer yakıt tüketimi olması.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

391 Mesaj
3 Temmuz 2014; 3:54:35 

Rüzgar estikçe şeridinde kalamama, hemencecik esp müdahalesine gerek duyma, özellikle yağışlı havalarda frenlerken,gaza çok basınca arabanın korkutucu hallere bürünmesi benim şahsi memnuniyetsizliklerim. Bu arada arabada hiç yalıtım malzemesi yok gibi geliyor bana. Yağmur sonrası çamurluk içlerinde lastikten seken her uffak taş parçasının sesi yankılanıyor sanki.

20 Mesaj
3 Temmuz 2014; 8:57:06 

quote:

Orijinalden alıntı: MecEngineer

Rüzgar estikçe şeridinde kalamama, hemencecik esp müdahalesine gerek duyma, özellikle yağışlı havalarda frenlerken,gaza çok basınca arabanın korkutucu hallere bürünmesi benim şahsi memnuniyetsizliklerim. Bu arada arabada hiç yalıtım malzemesi yok gibi geliyor bana. Yağmur sonrası çamurluk içlerinde lastikten seken her uffak taş parçasının sesi yankılanıyor sanki.

desenize test videolarına bakıp alsak tam hayal kırıklğı olacaktı, kullanıcı olarak sizin yorumunuz daha gerçekçi ve kesin sonuçlar veriyor.Teşekkür ederim.

1344 Mesaj
17 Temmuz 2014; 10:52:17 

bayram sonrası satıp 2000-2003 model audi a4 yada bmw 3.18i alacağım. Bu arabadan soğudum arkadaşlar...

"Devletleri yıkan tüm hatanın altında nice gururun gafleti yatar."
Fatih Sultan Mehmed

10036 Mesaj
17 Temmuz 2014; 19:11:42 

Üstünü çize çize söylüyorum bakın beyler o paraya binilcek bir araba kesinlikle değil

en fullünü yaklaşık 2 sene kullandım pişmanım

''Hayatı Şişede Görenler''

1344 Mesaj
17 Temmuz 2014; 20:10:48 

quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Üstünü çize çize söylüyorum bakın beyler o paraya binilcek bir araba kesinlikle değil

en fullünü yaklaşık 2 sene kullandım pişmanım

full olupda bir özelliği olmayan yeryüzündeki tek araç zaten.

Fatih Sultan Mehmed

10036 Mesaj
17 Temmuz 2014; 23:28:27 

Aynen öyle yalnız bir tek yakıt konusunda fena sayılmazdı başkada hiç bi numarası yok

Bu mesajda bahsedilenler: TSuNaMi_

24 Mesaj
18 Temmuz 2014; 21:27:09 

selamlar iyi akşamlar arkadaşlar bi işyeri arkadaşımın elinde 2012 model ama 2013 trafiğe çıkışlı accent blue bız paket gümüş renk araç var 28300 km'de orjınal sadece ön tampon değiştirilmiş.ancak sizlerden yardımda bulunmamı istediğim husus araç piyayasını bilmeğimiz için bi ortalama fiyat belirleyemedik.sizde satış için aracın eder fiyatı nedir.? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

416 Mesaj
18 Temmuz 2014; 22:19:55 

35.000 tl eder bence

Bu mesajda bahsedilenler: jasion

Mercedes Benz B180 1.6 Sport
Hyundai Accent Blue 1.6 CRDI Prime

156 Mesaj
18 Temmuz 2014; 22:58:24 

30 bin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2662 Mesaj
19 Temmuz 2014; 12:45:32 

Hyundai blue 1.6 prime otomatik 2011 dizel 55bin km

Hyundai Elentra 1.6 prime plus otomatik 2011 benzinli 20bin km

iki araçta 40bin tl

(ayrı sınıf aracları c-d) bu araçlar kıyaslama değil tercıhı soruyorum

Hyundai blue kullanan arkadaslar ıkı aracıda denedım otomatık vıtes gecıslerı surus agırlık vss kendı sınıflarındakı araclarla aynı dıyebılırız.

tercıh meselesı olsa yukarıdakı ıkı aractan hangısı tercıh edılmelıdır. Hyundai blue 1.6 otomatik dizeli kullanan arkadaşlar ne derler? Daha sonrasında satışı otomatık şanzumanı bakımı parçası benzını bakımından degerlendırırsek ne dersınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 19 Temmuz 2014; 20:25:52 >

10036 Mesaj
19 Temmuz 2014; 13:42:33 

2 sinide alma derim temiz bitane ford focus bulursun o paraya ama yok illada bişey söyle dersen Elentra olabilir

Bu mesajda bahsedilenler: BERGX

416 Mesaj
25 Temmuz 2014; 4:35:48 

Merhaba arkadaşlar 2011 yılında 1.6 CRDI Prime araç satın aldım araç düz vites.
3 senelik izlenimlerimi size aktarıyorum.
1.İç mekanda kaliteli plastik ve kalitesiz plastik oranı tam ortada hem ondan da var hem öbüründende.
Göstergelere bayılıyorum açılıp kapanışını falan ama Hello,Good B'ye demese daha iyi olurdu.Cam açma tuşlarının ayarı biraz kaçık.
Direksiyon çok az bir miktarda hissiz.Yüksek hızlara çıkınca biraz sertleşiyor.(Hız 210 km/h)Ses sistemi süper.kliması gayet iyi(ot.klima).
Torpidosu baya geniş ve derin.Kapı içlerinde göz var ama arka kapılarda maalesef bulunmuyor.Evet farları zayıf hem uzun olsun hem kısa.Arka tarafta oturursanız klima acayip şekilde yüznüze vuruyor.
Araç dıştan yeni doğmuş dünyaya yeni gözünü açmış bir bebek gibi duruyor baktıkça aşık oluyorum.Bagaj anahtardan basınca açılmıyor.Ya içerden ya da anahtarı haznesine yerleştirip çevirmeniz gerekiyor.
Evet araç kıç atıyordu o durumda haklısınız aracım 22.000 kmde 2 sefer bakımını yaptırdım araç düzeldi.
Yakıt tüketimine geleliim.Katologda şehir içi 4.2 şehir dışı 3.9 yazıyor kesinlikle o değeri tutturabiliyorsunuz.
Araç hem az yakıyor hemde bastıkça gidiyor.Alacağınız zaman kesinlikle 1.6 motor Prime modelini tavsiye ediyorum.Deposu 120 TL ye doluyor 527 km gidiyorum bir depoyla.
Ama araç nedense sıkmaya başladı bazı sebeplerden dolayı ama bilmiyorum sıkıntı yaşadığım konu ise araca mazot alıyorum eve gidiyorum bir bakıyorum ki bir miktar mazot benzin kapağından sızmış ve çamurluğa kadar akmış.Ama bu durum bir düzeliyor sonra tekrardan başlıyor.Kapıları ciyak ciyak ötüyordu onu da değiştirdim şu an için bir sıkıntı yok aracımın 2 sene sonra garantisi bitiyor inşallah 2 sene sonra değiştireceğim.
Iyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi themonsterlive -- 25 Temmuz 2014; 4:37:40 >

Mercedes Benz B180 1.6 Sport
Hyundai Accent Blue 1.6 CRDI Prime

736 Mesaj
25 Temmuz 2014; 6:17:02 

güzel iş makinaları üretiyorlar

110 Mesaj
26 Temmuz 2014; 0:08:59 

selamlar Accent blue 2013 1.4 16V 105 HP Automat ile katılıyorum.Aracın prime versiyonunu aldım (tam olarak hala çözemedim şu donanımları vwciyim zorlanıyorum Manuel klima var ordan hesap edin :D ).Önceki arabam Polo classic 2001 1.6 75 hp araçtı Trendline versiyon.Sattıktan sonra polomu çok ama çok aradım.Blue da iyi olan tarafları 4 disk fren olması,navigasyon cart curt olması,abs olması,airbag olması ( polomda airbag vardı ancak araba pert olduğundan airbag patlak durumda kullandım),asr olması.Araç poloya göre kesinlikle çok hantal kalıyor üstelik polo 75 hp lik bir araçtı.otomatik versiyondan sanırım iyice hantallaştırıyor aracı.yakıt orta diyebilirim şehir içi 10 lt şehir dışı 6 lt ye kadar düşüyor.poloda değerler çok daha düşüktü.Üstelik daha da seri idi.O alman arabasının verdiği kapı sesi yok.Sanki kapıyı kapattığımda kapı arkamdan düşecek diye yavaş kapatıyorum.Kliması bile polodan daha kötü öyle buz gibi yapmıyor soğutuyor mu soğutuyor havasında bir kliması var.alırken 43 bine aldık.Yol tutuş rezaletin biraz üstünde süspansiyonlar iyi diyebilirim.Teknoloji bakımından sevdim ama kalite ve diğer bakımlardan polo çok daha iyiydi.

Volkswagen Polo Classic 1.6 8v 75 HP ALM Trendline 6KV2 A/C (sat�ld�...) Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI 2005 17 1Hyundai Accent Blue 1.4 16v 105 HP Prime 2013 Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 2014 19 1 Extra uzun VIP (BEKLEN�YOR)

92 Mesaj
27 Temmuz 2014; 2:10:08 

En fullünde bile hız sabitleyici bulunmayan bir arac kakdı ki benim bir aracta ilk aradıgım özellik hız sabitleyici o yüzden accent blue kesinlikle parasını haketmeyen bir arac hız sabitleyici hic kullanmamıs olanlar atıfta bulunup napıcan hız sabitleyiciyi cok mu önemli diyebilir ben hız sabitleyicili peougeot 207 1.6 dizel aracımı satıp hyundai getz 1.5 crdi dizel alınca gittigim her uzun yol zulüm geldi resmen çekilmez oldu 90 km yola bile gitsem ayağım kazık gibi oldu ve şimdi hız sabitleyici yok diye aracımı sattım fiat bravo almayı düşünüyorum ins hız sabitleyici aractaki en önemli özellik hem yakıt tasarrufu cok iyi oluyor hem de yolculuklar cok eglenceli oluyor bagdas kurarak gidiyorsunuz:)

388 Mesaj
16 Ağustos 2014; 12:32:41 

Sonradan hız sabitleyici takılabiliyor ben taktırdım

HUNDAİ ACCENT BLUE 1.6 CRDİ PRİME 2013

92 Mesaj
19 Ağustos 2014; 1:59:00 

quote:

Orijinalden alıntı: yerli79

Sonradan hız sabitleyici takılabiliyor ben taktırdım

Bir aracın fullüne yani 1.6 crdi prime modeli 60000 tl vermek ve orjinal fabrika çıkışında hız sabitleyici bulunmaması ve buna sonradan orjinal olmayan çakma hız sabitleyici taktırmak sadece KOMİK

388 Mesaj
19 Ağustos 2014; 11:18:59 

quote:

Orijinalden alıntı: yalandunya61

Bir aracın fullüne yani 1.6 crdi prime modeli 60000 tl vermek ve orjinal fabrika çıkışında hız sabitleyici bulunmaması ve buna sonradan orjinal olmayan çakma hız sabitleyici taktırmak sadece KOMİK

Edepli davran açıkta bişeyim gördünde bal kabağı gibi gülüyorsun.ben aracı aldığımda uzun yol yapmıyordum.daha sonra uzun yola sık çıkmaya başladım.ihtiyaç hissettim ve aracımı sevdiğim iiçin.aracı değiştirmek yerine bu şekilde çözdüm.ayrıca ben aracı 45000 tl ye aldım.

92 Mesaj
19 Ağustos 2014; 12:14:08 

quote:

Edepli davran açıkta bişeyim gördünde bal kabağı gibi gülüyorsun.ben aracı aldığımda uzun yol yapmıyordum.daha sonra uzun yola sık çıkmaya başladım.ihtiyaç hissettim ve aracımı sevdiğim iiçin.aracı değiştirmek yerine bu şekilde çözdüm.ayrıca ben aracı 45000 tl ye aldım.

Benim sözüm size değil ortaya sizinle bir alakası yok ayrıca siz 45 e almış olabilirsiniz su an 60 binlira sıfır prime ayrıca 45 binliralık bir aracta bulunmaması bile büyük eksiklik bu aracı ocaktan sonra alanların yediği kazığa üzülüyorum

7 Mesaj
19 Ağustos 2014; 12:23:50 

SELAM ARKADAŞLAR MRB 2013 HYUNDAI BLUE MODE PLUS CCVT MOTOR 1.4 OTOMATİK BENZİNLİ ARAÇ ALDIM AMA BİR TÜRLÜ VİTES ÖZELLİĞİNDEN MEMNUN KALMADIM YANİ ANLATAYIM ARABAYI KULLANIRKEN BİRDEN HIZLANMAK İSTEMEMDE TAM GAZ YAPTIĞIMDA ARABBANIN DEVİRİ 5000 VEYA 6000 DEVİRE YÜKSELİYOR ARABA RESMEN BAĞIRIYOR KENDİ KENDİNE VİTESE GEÇMİYOR HER DEFASINDA GAZ PEDALIYLA OYNAMAM GEREKİYOR BAS BURAK YAPIYORUM ODA ARABAYI DEVİRDEN DÜŞÜRÜYOR SİZCE NORMALMİ BU MODELLERDE AYRI AYRI İKİ SERVİSE GİTTİM İKİSİDE NORMAL OLDUĞUNU SÖYLEDİLER BU MODEL ARAÇ KULLANAN VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM VALLA RABADAN SOĞUDUM RAHAT OLSUN DİYE ALDIK KEŞKE DİZELİNİ ALAYDIM BU SAATTEN SONRA YAPACAK BİŞEY YOK ARKADAŞLAR YARDIM VE BİLGİ BEKLİYORUM ACİL..

388 Mesaj
19 Ağustos 2014; 14:34:37 

quote:

Orijinalden alıntı: yalandunya61

Benim sözüm size değil ortaya sizinle bir alakası yok ayrıca siz 45 e almış olabilirsiniz su an 60 binlira sıfır prime ayrıca 45 binliralık bir aracta bulunmaması bile büyük eksiklik bu aracı ocaktan sonra alanların yediği kazığa üzülüyorum

arabalar o kadar pahalandı ki a sınıfı araçlar bile 50 bin tl nin üzerinde sonuç olarak.Hiç bir araç dört dörtlük değil en iyi markaların bile eksiklikleri var.accent blue mükemmel bir araç değil fakat parasına göre iyi bir araç bana göre.Hız sabitleyici sonradan takılan marka ve model sadece accent blue değil araştır gör.Ayrıca burada eleştirilmesi gerek kullanıcı değil üreticidir bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerli79 -- 19 Ağustos 2014; 14:35:48 >

92 Mesaj
19 Ağustos 2014; 15:14:41 

quote:

arabalar o kadar pahalandı ki a sınıfı araçlar bile 50 bin tl nin üzerinde sonuç olarak.Hiç bir araç dört dörtlük değil en iyi markaların bile eksiklikleri var.accent blue mükemmel bir araç değil fakat parasına göre iyi bir araç bana göre.Hız sabitleyici sonradan takılan marka ve model sadece accent blue değil araştır gör.Ayrıca burada eleştirilmesi gerek kullanıcı değil üreticidir bence.

Haklısınız üretici zaten bende üreticiyi eleştiriyorum ama kullanıcılara da kızıyorum biz de alarak onların ekmeğine yağ sürüyoruz aynı wv grubunun dsg meselesi gibi

529 Mesaj
19 Ağustos 2014; 16:19:22 

bu araç b sınıfı bir araç değil miydi? b sınıf bir araçtan amuda kalkıp parande atmasını beklemiyorsunuz herhalde? fiyat olarak 3-4 bin eksik olup mesela 39bin olsa 20bin sıfır faiz sistemi bu araca da uygulansa peynir ekmek gibi gider.

- anne neden herkes sana deli diyor?
__ çünkü sen bir hayalsin yavrum ve ben de erkeğim..

7 Mesaj
19 Ağustos 2014; 17:01:29 

SELAM ARKADAŞLAR MRB 2013 HYUNDAI BLUE MODE PLUS CCVT MOTOR 1.4 OTOMATİK BENZİNLİ ARAÇ ALDIM AMA BİR TÜRLÜ VİTES ÖZELLİĞİNDEN MEMNUN KALMADIM YANİ ANLATAYIM ARABAYI KULLANIRKEN BİRDEN HIZLANMAK İSTEMEMDE TAM GAZ YAPTIĞIMDA ARABBANIN DEVİRİ 5000 VEYA 6000 DEVİRE YÜKSELİYOR ARABA RESMEN BAĞIRIYOR KENDİ KENDİNE VİTESE GEÇMİYOR HER DEFASINDA GAZ PEDALIYLA OYNAMAM GEREKİYOR BAS BURAK YAPIYORUM ODA ARABAYI DEVİRDEN DÜŞÜRÜYOR SİZCE NORMALMİ BU MODELLERDE AYRI AYRI İKİ SERVİSE GİTTİM İKİSİDE NORMAL OLDUĞUNU SÖYLEDİLER BU MODEL ARAÇ KULLANAN VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM VALLA RABADAN SOĞUDUM RAHAT OLSUN DİYE ALDIK KEŞKE DİZELİNİ ALAYDIM BU SAATTEN SONRA YAPACAK BİŞEY YOK ARKADAŞLAR YARDIM VE BİLGİ BEKLİYORUM ACİL..

7 Mesaj
20 Ağustos 2014; 16:56:03 

ARKADAŞLAR BU KONUDA BANA YARDIMCI OLACAK BİLGİ VERECEK KİMSE YOKMU TEK BENMİ 1.4 BENZİNLİ OTOMATİK VİTES KULLANIYORUM YOKSA

1 Mesaj
22 Ağustos 2014; 19:25:42 

1.gazı köklediğinde vites küçültür ve devir artar daha sonra vites büyütür.
bu durumu yokuş yolda ve yüklü yapmak ta kısır döngü gibi olur
yokuşlarda maalesef hantal kalabiliyor.
2. ECO modunda da performans kaybı olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirteg -- 23 Ağustos 2014; 6:49:04 >

Bu mesajda bahsedilenler: acımasız_gazi

7 Mesaj
23 Ağustos 2014; 10:54:13 

PEKİ BU DURMDA NAPACAZ MESELA ARABA SOLLARKENE TAM GAZ YAPMAK ZORUNDA KALIYORUZ VEYA RAMPA YUKARI HIZLI GİTMEK İSTİYORUZ TAM GAZ YAPTIĞIMIZDA DEVİR YÜKSELİNCE ECO MODUNDAN ÇIKIYOR GAZI ÇEK BURAK YAPTIĞIMIZDADA ARABA DEVİRDEN DÜŞÜYOR YANİ DEVAMLI GAZ PEDALIYLA OYNAMAK ZORUNDA KALIYORUZ BÖYLEMİ OLMASI GEREKİYOR VEYA NE YAPMALIYIZ AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM DEVİR YÜKSELDİMİDE ARABANIN MOTORUNA ZARAR SIKIŞTIRIYORUZ

7 Mesaj
23 Ağustos 2014; 10:57:10 

Beni bu gaz pedalıyla oynamak devamlı çok zorluyor arabanın zevkine varamıyorum almaz olaydım dizelini almadıkta bastınmı gidiyor yardımınıza ihtiyacım var biraz öğretin özelliklerini

391 Mesaj
24 Ağustos 2014; 23:12:25 

ECO modun araçlarımızda etkin bir değişiklik yaptığını ciddi olarak düşünüyor musunuz ? Ben hiç sanmıyorum. Gözlemlediğim tek fonksiyonu vites geçiş uyarıları. Benim aracım manuel vites ama otomatik araçlarım da oldu geçmişte. Otomatik araçta hızlanmak istenince gaz pedalına aniden sonuna kadar basar ve o şekilde tutarsınız ayağınız. Sağlıklı bir şanzıman vites küçültüp arabanın devir çevirmesini sağlar. Gerekli noktada da vitesi büyülterek hızlanmanızı devam ettirmenizi sağlar. Otomatik şanzımanlar çok ileri teknolojili olmayınca bu şekilde araçta gücün aktarılmasında kayıpları kullanıcıya fazlasıyla hissettiriyor. Keza yakıtta da farklar yaratıyor. Bence aracınızdan çok şey beklemeyin. Zira benim aracım manuel ve ben de acil bir sollamada 5 ten 3 e çekip ter dökerek tamamlıyorum sollamayı. Benzinliler maalesef düzlükte fena değilse de hafif rampada bayılıyor. Memnun değilseniz dizel tercih etmeyi düşünebilirsiniz ama araçlarımızın yol tutuşu da kötü. O kadar güçle bu hafiflikle yolda tutunmak da zor olacaktır.

12 Mesaj
26 Ağustos 2014; 17:34:44 

arkadaşlar merhaba ben de 2013 model 1.6 crdi mode plus otomatik modelini geçen sene satın aldım. Çok fazla kullanmıyorum aynı zamanda eşim de kullanıyor. Şu anda araç 11bin km de benim sorum şu olacak ; bu araçta sadece sürücü için kol dayama mevcut ben saklama gözü olan kol dayama yaptırmak istiyorum daha önce yaptıran var mı ve bize tavsiye verebilir mi. şimdiden teşekkürler.

7 Mesaj
29 Ağustos 2014; 17:50:56 

arkadaşlar Hyundaı accent blue 1.4 benzinli otomatik kullanan kimse yokmu yavv şu vites özelliklerini kullanılışını bana bir açıklasa sıkıntı çok büyük arkadaşın biride kol dayamayı sormuş ne garip yavv...

110 Mesaj
30 Ağustos 2014; 14:24:23 

bu aracın donanımını nasıl anlayabiliriz ?

Volkswagen Polo Classic 1.6 8v 75 HP ALM Trendline 6KV2 A/C (sat�ld�...) Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI 2005 17 1Hyundai Accent Blue 1.4 16v 105 HP Prime 2013 Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 2014 19 1 Extra uzun VIP (BEKLEN�YOR)

110 Mesaj
30 Ağustos 2014; 14:28:23 

quote:

Orijinalden alıntı: acımasız_gazi

arkadaşlar Hyundaı accent blue 1.4 benzinli otomatik kullanan kimse yokmu yavv şu vites özelliklerini kullanılışını bana bir açıklasa sıkıntı çok büyük arkadaşın biride kol dayamayı sormuş ne garip yavv...

hocam ben kullanıyorum sorularınızı alayım.

1344 Mesaj
1 Eylül 2014; 11:47:43 

quote:

Orijinalden alıntı: PoloClassic75

bu aracın donanımını nasıl anlayabiliriz ?

donanımı anlayıp napacan abs-asr-vsr hepsinde var onun dışında hiçbir şey yok bomboş araba.

Fatih Sultan Mehmed

110 Mesaj
1 Eylül 2014; 14:39:24 

quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

donanımı anlayıp napacan abs-asr-vsr hepsinde var onun dışında hiçbir şey yok bomboş araba.

Yok esp olayını merak ettim de her donanımda esp var mı

1344 Mesaj
1 Eylül 2014; 14:49:55 

quote:

Yok esp olayını merak ettim de her donanımda esp var mı

var galiba

Fatih Sultan Mehmed

110 Mesaj
1 Eylül 2014; 15:40:15 

quote:

var galiba

Ya hocam donanım lazım bana ayrıca esp nin olup olmadığına dair en ufak birşey göremedim ben daha.asr ve abs var bunları uyarı ışığından ve devreye girişinden anlıyorum.ancak esp ışığı yok.veya asr ve esp ışığı aynı ışık falan mı

7 Mesaj
1 Eylül 2014; 17:05:26 

KARDEŞ YUKARIDA SORUNUMLA İLGİLİ MESAJ ATMIŞTIM BLUE İLE İLGİLİ İKİ ÜÇ TANE BİR OKUYUP BİLGİ PAYLAŞIRSAN SEVİNİRİM

20 Mesaj
1 Eylül 2014; 20:27:12 

quote:

Ya hocam donanım lazım bana ayrıca esp nin olup olmadığına dair en ufak birşey göremedim ben daha.asr ve abs var bunları uyarı ışığından ve devreye girişinden anlıyorum.ancak esp ışığı yok.veya asr ve esp ışığı aynı ışık falan mı

Hocam Hyundai web sitesinde aradığın bilgiye ulaşabilirsin.şuan satılan donanımlarucuzdan pahalıya doğru şunlar.Biz,Mod,Mod plus ve prime bütün donanımlarda abs esp vsm mevcut.

171 Mesaj
3 Eylül 2014; 17:28:42 

Balıkesir - Alanya 2 kişi yaklaşık 1400km civarında git gel gez yapmışımdır. 100-120km arasında gittim. 100km/s tüketimi 3.6Litre idi. 270TL ye gittim geldim gezdim. 1400km yol yaptım.
Çok şaşırdım bence harika bedava nerdeyse günümüz şartlarında. Yakıt olarak çok memnunum ama konforun k si yok arabada. 1.6 diesel mode plus.

20 Mesaj
3 Eylül 2014; 18:43:48 

Aracın 100 km hızdaki fren mesafesi tam felaket 43 mt.bu zamanda bu kadar uzun fren mesafesi mi olur.Kullanan arkadaşların dediği gibi yakıttan başkada bir numarası yok.

131 Mesaj
7 Eylül 2014; 16:59:45 

merhaba . konforun k sı yok. derken ne gibi birşeyleri aradınız. ben de mode plus alma arifesindeyim de.

Bu mesajda bahsedilenler: Unforgivengin

546 Mesaj
7 Eylül 2014; 17:30:44 

Otomatıkte var ama gaza basmaya korkuyoruz devrını aldımı anlık / lLitre coşuyor adeta aslında bunu Euro dıuzel 4.40 ı gördü Izmır Shell lerde vay anasını yeme ıcmee depoyu dolduruyoruz maleseff TR' Sartlarında Allah hepımızee kolaylık versın diyiim arkadaşlar....

2011 LAGUNA EXECTUVE SL INCİ BEYAZI

12 Mesaj
11 Eylül 2014; 19:52:57 

iyi günler blue arabamın anahtarı kayıp servis 500 lira istedi bana çok geldi. kumandasız çakmasını 100-150 lira istiyorlar. orjinali servis dışında yok samsunda. başka illerde ne kadarki.

0
Paylaş

1344 Mesaj
Dün; 9:54:43 

quote:

Orijinalden alıntı: ogret_55

iyi günler blue arabamın anahtarı kayıp servis 500 lira istedi bana çok geldi. kumandasız çakmasını 100-150 lira istiyorlar. orjinali servis dışında yok samsunda. başka illerde ne kadarki.

0
Paylaş

hyundai servisleri resmen öpücük modunda çalışıyorlar...1.5 yaşındaki aracımı garantiden çıkardım bende daha fazla öpülmemek için. Piyasa ile 50-100 tl kabul edilebilir geliyorda 300-400 tl farklar kabul edilir değil.

Fatih Sultan Mehmed

5739 Mesaj
Dün; 10:05:37 

hocam siz birde opel servislerine uğrayın öpücük deyiminin doruk noktasını yaşıyorlar

1344 Mesaj
Dün; 10:14:54 

quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

hocam siz birde opel servislerine uğrayın öpücük deyiminin doruk noktasını yaşıyorlar

chevroletim varken ugruyodum ama bu kadarda değildi beah :)) 30bin bskimini 380tlyr ysptirdimdi cruzun.Bluede kaç TL biliyonmu?

Fatih Sultan Mehmed

5739 Mesaj
Dün; 10:21:19 

hocam benzinli belki ir nebze uygun gibi görünsede dizel de öpüyorlar bende geçen temmuzda ikinci araç aveo için 15000 bakımı fiyat aldım 560 tl dediler altı üstü yağ hava ve polen filtresi değişecek yuh artık dedim. Hyundai servisleri genelde daha mantıklı fiyat veriyorlar şirket arabası eraları çok götürdüm zamanında lakin hyundai de bu furyaya uyduysa bilemiyecem

1344 Mesaj
Dün; 10:27:20 

quote:

chevroletim varken ugruyodum ama bu kadarda değildi beah :)) 30bin bskimini 380tlyr ysptirdimdi cruzun.Bluede kaç TL biliyonmu?

Fatih Sultan Mehmed

5739 Mesaj
Dün; 10:28:10 

quote:

ne kadar hocam ?

1344 Mesaj
Dün; 10:32:23 

quote:

hocam benzinli belki ir nebze uygun gibi görünsede dizel de öpüyorlar bende geçen temmuzda ikinci araç aveo için 15000 bakımı fiyat aldım 560 tl dediler altı üstü yağ hava ve polen filtresi değişecek yuh artık dedim. Hyundai servisleri genelde daha mantıklı fiyat veriyorlar şirket arabası eraları çok götürdüm zamanında lakin hyundai de bu furyaya uyduysa bilemiyecem

uydu uydu

Fatih Sultan Mehmed

1344 Mesaj