Şimdi Ara

HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.385
Cevap
27
Favori
784.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aumahanoglu

Şu an da dizel prime otomatik liste fiyatı 50 küsur. Alternatiflerim arasına onu da ekledim , şehir içi yakıt tüketimi benim için çok önemli ve hanım da kullanacağından manuel gibi bir opsiyonum yok malesef. Bu yüzden dizel otomatik prime kullanan arkadaşların özellikle şehir içi yakıt tüketimi konusundaki tavsiye ve görüşlerini almak isterim.

Şimdiden teşekkürler

Hyundai kia grubu tasarımda teknolojide iyi mesafe katettiler, ama otomatik dizel araçlarının tüketimleri hala yüksek, kullanmadım ama katalog değeri 7.1 lt şehiriçi,
    Bu rakam pratikte 7.5 lt bulur diye tahmim ediyorum,
    Ben ikinci el aldım, ikinci ellere de bakabilirisiniz sahibinden.com da prime paket temiz araçlar var, en az 6 binlira fark var. Karar sizin..

• Beyler selam ; blue mode ile blue-mode-plus arasındaki tek far 14 - 16 jant farkı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Beyler selam ; blue mode ile blue-mode-plus arasındaki tek far 14 - 16 jant farkı mı ?

Bir de teyp çevresindeki siyah parlak konsol...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail hoca

quote:

Beyler selam ; blue mode ile blue-mode-plus arasındaki tek far 14 - 16 jant farkı mı ?

Bir de teyp çevresindeki siyah parlak konsol...

Eyvallah hocam bizde biraderle 2 saattir inceliyoruz başka bir detaya rastlayamadık.....^^ fakat güzel cihaz yapmışlar
  • İçinizde sadece ben mi böyle düşünüyorum bilmiyorum ama armasını bir türlü beğenemedim Hyundai firmasının. İlla BMW, Mercedes, Audi veya Volvo gibi olması şart değil ama Düz H harfini Honda kaptı diye, yamuk H harfini kullanmak yerine Nissan, Ford ya da Fiat gibi direk adını yazsalardı çok daha güzel olurdu diye düşünüyorum. Ya da Peugeot, Ferrari vb. gibi dinamizmi çağrıştıran bir figür de kullanılabilirdi. Kendini geliştirme konusunda örnek gösterilebilecek düzeyde çalışmalar yapan ve projeler üreten Hyundai firmasına böylesine uyduruk yamuk H amblemini gerçekten yakıştıramıyorum. Allah hepimizin gönlüne göre versin...
  • Hocam ufak ve gereksiz bir detay fazla kafaya takmaya gerek yok bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumu okuyunca birşeyler yazma ihtiyacı duydum, hyundai markasına bazıları ya bilmeden ya da kasti olarak saldıranlar var.
    hyundai bu ülkede orta ve alt kesimin araba yüzü görmesini sağlamıştır. broadway ve kuş serisi arabalara tonla para dökenler, adı lüks olup da 2000 li yıllarda dahi hala hidrolik direksiyon bulunmayan modellere tapanlar bu markaya çok haksızlık ve nankörlük yapıyorlar. Kimse kusura bakmasın hyundai bu ülke insanına donanım olarak , fiyat/ kazanç olarak en güzel seçenekleri sundu. hidrolik direksiyonu , klimayı hyundai size ulaşılabilir kıldı. Hyundai diğer oto firmalarını daha donanımlı araç sunmaları için zorladı. Bugün beklentileriniz biraz yükseldiye emin olun bunda hyundainin çok emeği vardır.Bunu inkar etmek haksızlık olur.
    7 senedir hyundai accent 2001 milenyum kasaya biniyorum , 206 bin kilometre oldu. ve ben arabama normal bakımları dışında bir masraf yapmadım. ufak tefek birşeyler , yani keyfe keder şeylerim oldu sadece..adamlar üç kuruş fiyata klimasından katalitik konvertörüne kadar herşeyi koymuş. Sanayiye korkmadan çekinmeden gidebildim. Parça sıkıntım olmadı. Arabayı dağa taşa vurdum, özen göstermedim ve beni yolda hiç bırakmadı.
    Hayalinizdeki araçla , hyundai karşılaştırmayı bırakın. gerçeklere bakın , cebinizdeki paraya bakın. kalkıp atla deveyi yarıştırmayın.
    Hyundainin fiyatlarının arttığı doğrudur ama diğer markaların fiyatların da arttığı kesindir. hyundai ilk türkiyeye geldiğinde uygun fiyatlı araç satmasını hep yanlış yorumladınız. firmanın pazarda tutunma amacı ile sunduğu ekonomik fiyatları hep kalite ile ilişkilendirdiniz. ama devir değişti hyundai de değişti , şuan hyundai nin pazar ve tutunma kaygısı eskisi kadar yok. o yüzden de bu fiyatlara alışın.
    7 yıllık hyundai kullanıcısı olarak şunu söylüyorum hyundai verdiğiniz paranın karşılığını verir. olumsuz yorumlara çok itibar etmeyin. elbette sorunları yokmu var , hayal kırıklığı modelleri yokmu var, ama inanın her markanın kendine özgü çeşitli sorunları var. kısmet olursa bende accent blue alacağım. referansım hyundai ile geçirdiğim 7 yıl ve 206bin kilometre. herkesin hayalindeki araca ulaşması dileği ile :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carrot -- 6 Temmuz 2012; 11:43:17 >

• @carrot
  • quote:

Orijinalden alıntı: carrot

Forumu okuyunca birşeyler yazma ihtiyacı duydum, hyundai markasına bazıları ya bilmeden ya da kasti olarak saldıranlar var.
    hyundai bu ülkede orta ve alt kesimin araba yüzü görmesini sağlamıştır. broadway ve kuş serisi arabalara tonla para dökenler, adı lüks olup da 2000 li yıllarda dahi hala hidrolik direksiyon bulunmayan modellere tapanlar bu markaya çok haksızlık ve nankörlük yapıyorlar. Kimse kusura bakmasın hyundai bu ülke insanına donanım olarak , fiyat/ kazanç olarak en güzel seçenekleri sundu. hidrolik direksiyonu , klimayı hyundai size ulaşılabilir kıldı. Hyundai diğer oto firmalarını daha donanımlı araç sunmaları için zorladı. Bugün beklentileriniz biraz yükseldiye emin olun bunda hyundainin çok emeği vardır.Bunu inkar etmek haksızlık olur.
    7 senedir hyundai accent 2001 milenyum kasaya biniyorum , 206 bin kilometre oldu. ve ben arabama normal bakımları dışında bir masraf yapmadım. ufak tefek birşeyler , yani keyfe keder şeylerim oldu sadece..adamlar üç kuruş fiyata klimasından katalitik konvertörüne kadar herşeyi koymuş. Sanayiye korkmadan çekinmeden gidebildim. Parça sıkıntım olmadı. Arabayı dağa taşa vurdum, özen göstermedim ve beni yolda hiç bırakmadı.
    Hayalinizdeki araçla , hyundai karşılaştırmayı bırakın. gerçeklere bakın , cebinizdeki paraya bakın. kalkıp atla deveyi yarıştırmayın.
    Hyundainin fiyatlarının arttığı doğrudur ama diğer markaların fiyatların da arttığı kesindir. hyundai ilk türkiyeye geldiğinde uygun fiyatlı araç satmasını hep yanlış yorumladınız. firmanın pazarda tutunma amacı ile sunduğu ekonomik fiyatları hep kalite ile ilişkilendirdiniz. ama devir değişti hyundai de değişti , şuan hyundai nin pazar ve tutunma kaygısı eskisi kadar yok. o yüzden de bu fiyatlara alışın.
    7 yıllık hyundai kullanıcısı olarak şunu söylüyorum hyundai verdiğiniz paranın karşılığını verir. olumsuz yorumlara çok itibar etmeyin. elbette sorunları yokmu var , hayal kırıklığı modelleri yokmu var, ama inanın her markanın kendine özgü çeşitli sorunları var. kısmet olursa bende accent blue alacağım. referansım hyundai ile geçirdiğim 7 yıl ve 206bin kilometre. herkesin hayalindeki araca ulaşması dileği ile :)

40 Sayfalık konuda ki en güzel yorumlardan bir tanesi olmuş

• quote:

Forumu okuyunca birşeyler yazma ihtiyacı duydum, hyundai markasına bazıları ya bilmeden ya da kasti olarak saldıranlar var.

tebrikler,her şeyi çok güzel özetlemişsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

quote:

tebrikler,her şeyi çok güzel özetlemişsiniz.

ottoman ,tanko vector saolun teşekkürler...ne yapayım yılların birikimi dolmuşum bayaa :))

• iyi güzlde kardeşim 37bin fiyat nedir ya B sınıfı için....Çıkmadan önce bekledik çıksın alalım diye 35 civarı başladılar satmaya o zaman denk gelmedi şimdi de alamıyoruz..........
    Kia gibi 32den vs başlatsın fiyatı alalım ....Hyundaiyi severim ama bu fiayata da alamam şahsen giderim seat yada chevrolet alırım.Olmadı fiat alıırm
  • Beyler Selam ; yahu bu aracı kullanan hiç kimse yokmu ne den hiç birşey yazılmıyor kaç haftadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

iyi güzlde kardeşim 37bin fiyat nedir ya B sınıfı için....Çıkmadan önce bekledik çıksın alalım diye 35 civarı başladılar satmaya o zaman denk gelmedi şimdi de alamıyoruz..........
    Kia gibi 32den vs başlatsın fiyatı alalım ....Hyundaiyi severim ama bu fiayata da alamam şahsen giderim seat yada chevrolet alırım.Olmadı fiat alıırm
    Hocam acaba aynı arabadan mı bahsediyorsunuz ? Çünkü bu araç C Segmenti
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

iyi güzlde kardeşim 37bin fiyat nedir ya B sınıfı için....Çıkmadan önce bekledik çıksın alalım diye 35 civarı başladılar satmaya o zaman denk gelmedi şimdi de alamıyoruz..........
    Hocam acaba aynı arabadan mı bahsediyorsunuz ? Çünkü bu araç C Segmenti

Accent Blue B segmenti bir araçtır..
    http://otomobil.milliyet.com.tr/accent-blue-yu-test-ettik-/surusizlenimi/haberdetay/21.04.2011/1380553/default.htm

• Blue B sınıfıdır. Şuan symbol ve loganı saymazsak blue, yeni aveo ve rio sedandan başka işe yarar b sınıfı sedan yok.
  • Madem B Segmenti peki sahibinden deki adamlar neden Araç özelliklerinde hepsi C Segmenti yazmış ?

Ben ordan bakarak yanıldım

• B Segmenti hocam.
  • Accent Blue - B
    Elantra - C
  • quote:

Beyler Selam ; yahu bu aracı kullanan hiç kimse yokmu ne den hiç birşey yazılmıyor kaç haftadır

Geçen gün ben tüketimle ilgili birşeyler yazdım, aracı ikinci el aldım 9.000kmde prime dizel,
    Ben memnunum, B segmenti ama kendi segmentinde motoru ile tasarımı ile konforu ile çok iyi..
    tamamen şehir içi kısa mesafe 5.6 lt tüketim.. Resim çekme imkanın olursa yol bilgisayarının verilerini ekleyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.