Şimdi Ara

HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.384
Cevap
27
Favori
784.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustik61

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_isikan
    esp standart.fiyatı da 33.900 tl bence fiyatı çok fazla değil.
    Prime versiyonunda güvenlik donanımı olarak ekstra hava yastıkları (yan ve perde hava yastıkları toplam 4 adet) ve çoğu araçta opsiyon olan park sensörü geliyor

park sensörü 50 liraya bimde bile yılda bir sefer satılıyor, kendin bile takarsın biraz söküp takmadan, matkap kullanmadan anlıyorsan.

Bir örnek verip polemiğe girmeden ne demek istediğimi açıklamaya çalışcam.
    VW Jetta 1.2 TSI 105 HP Trendline 42.100 TL Park Sensörü Yok
    VW Golf 1.4 TSI 122 HP Comfortline 46.800 TL Park Sensörü Yok
    Toyota Corolla 1.6 Comfort Extra 45.000 TL Park Sensörü Yok
    .....
    ......

böle birsürü örnek var.Ancak dediğin doğru bimde 50 tl ye park sensörü var isteyen alır takar. Servistede 200-400 Tl arası taktırılabilir.Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_isikan -- 7 Nisan 2011; 18:54:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

quote:

Orijinalden alıntı: eylülnisaeyvaz

Yaaa esp felan varmış bırakın allah aşkına accant işte alla pullla ne yaparsan yap bu fiyata gitmez geçen hafta 308 dizel premium plus mı ne ona 34 bin fiyat aldık ceede dizeline 33bin fiyat aldık

Peugeot bayisi sizinle maytap geçmiş anlaşılan 308 in en üst donanıma sahip versiyonudur Premium Plus.. Senin dediğin fiyatlara vermelerinin imkanı yoktur.. senin aldığın fiyat ile bayi satış fiyatı arasında 15 Bin TL fark var.... !!!! Peugeot bayii ni kessen 49 Bin TL lik arabayı 34 Bin TL ye vermez , hee veriyor dersen o arabada kesin bi vukaat vardır.. Tırdan düşmüş veya başına türlü melanet gelmiştir buraya gelene kadar...

Premium Plus - 1.6 VTI 120 bg - Otomatik 43.075
    Premium Plus - 1.6 HDi 112 bg - Auto6R 49.655

Ayrıca o verdiğin paralara Era Blue da olan bazı donanımlar standart olarak gelmez ekstra para vermen gerekiyor.

Bluetooth bağlantısı - Usb bağlantısı opsiyon 800 TL para isterler... !!!
    Elektronik denge programı (ESP) opsiyon 1.300 TL para isterler... !!!

Peugeot 308 in en düşün dizel versiyonu olan Comfort Pack - 1.6 HDi 90 bg nin bile satış fiyatı 39.000 TL dir... Bence fiyat aldığınız yerin Peugeot bayisi olup olmadığını veya size söylediklerini yanlış anlamış olup olmadığınızı bi kontrol edin....

Gelelim Kia konusuna..

Kia Cee'd Hatchback MOTION 1.6 Dizel 115 ps 39.250 TL
    Kia Cee'd Hatchback COOL Düz Vites 1.6 Dizel 90 ps 36.800 TL

Kia nın fiyatları da yukarıdaki gibi.. Senin açıklamana göre 33 Bin TL fiyat aldığın araç bi ihtimal Cool versiyonu olabilir ki bu araçta olan donanımlar ile Blue da olan donanımlar kıyas kabul etmez...

Sonuçta senin düşüncen baştan kaybediyor.. Accent işte alla pulla ne farkeder felsefesine sahip insanlar yüzünden ülkede garip bir şekilde marka fanatikliği ortaya çıkar...

Gider Balon balığı görünümlü Fluence e + 50 K fiyatlar verirsiniz , sonra da dersiniz ki Renault bu eder o kadar... Neyine eder ??? Bomboş donanımlı VW Polo + 40 K ya satılır ama aldın mı hemen VW fanatiği olursunuz...

Bırakın bu marka fanatikliğini... Adamlar Accent i allayıp pullamamış , adam gibi yeniden dizayn etmişler...!!!

yazarken en üst donanım demedim zaten ama 308 in dizel içinde 1500 tllik bir paket olan modeline 34 bin tl fiyat aldık emin ol 4bin tl gibi bir indirim yani ceed içinde 39bin olana 36 bin 36 olana 33bin fiyat aldık yüzde 10 indirim gayet makul marka fanatikliğim yok hyundai firması benim için hiç birşey ifade etmediği gibi diğer firmalarda hiç bir şey etmiyor . Bence bu fiyat sadece esp var diye pahalı ve emin olun bu fiyatlar bazda 28 bine kadar inecek

• Ben 2005'in sonunda kendi arabamı 25000tl fiyata alırken Hyundai Era 28000TL liste fiyatıyla girmişti piyasaya. Bir aralarda 18500 tl ye felan sattılar sanırım memlekette. Siz artık bu arabanın ne olacağını tahmin edersiniz. Şu fiyatıyla savunulacak hiç bir şeyi yok bu arabanın. ESP dediğiniz donanım kaç TL maliyeti olan bir parça? Araç güzel ama fiyatı saçmalık. Gelde kıyaslama şimdi, tonla araba var o fiyata sırf ESP için o paralar verilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: /Y.EMRE\

cruze'a 15 yil oncesinin teknolojisi diyen vatandasa soruyorum hangi atmosferik 1.6 lt arabadan 140 beygir ve ustu bir guc cikarilmis

Cruze 1.6 da 140 Hp lik motorlar mı gelmeye başladı ?????
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccecy

Ben 2005'in sonunda kendi arabamı 25000tl fiyata alırken Hyundai Era 28000TL liste fiyatıyla girmişti piyasaya. Bir aralarda 18500 tl ye felan sattılar sanırım memlekette. Siz artık bu arabanın ne olacağını tahmin edersiniz. Şu fiyatıyla savunulacak hiç bir şeyi yok bu arabanın. ESP dediğiniz donanım kaç TL maliyeti olan bir parça? Araç güzel ama fiyatı saçmalık. Gelde kıyaslama şimdi, tonla araba var o fiyata sırf ESP için o paralar verilmez.

herkesin şahsi tercihidir, ben veririm başkası vermem der, ben olsam o parayı sırf esp için vermem diyebilirsiniz ama "o fiyata sırf ESP için o paralar verilmez." diyorsanız siz kimsiniz? diye sorarlar adama

ben de diyorum ki; bu devirde 0 km esp'siz araç al(ınmaz)mak bence cahilliktir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 7 Nisan 2011; 20:20:35 >

• koreliler tasarım kopyalamayı ne zaman bırakacak.. arabayı uzaktan gördüm insignia zannettim yanına gidince farkettim accent olduğunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckt

koreliler tasarım kopyalamayı ne zaman bırakacak.. arabayı uzaktan gördüm insignia zannettim yanına gidince farkettim accent olduğunu

insignia he arttıran yokmu

bende ilk gördüğümde bugatti zannetim içine binince fark ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lexus

quote:

koreliler tasarım kopyalamayı ne zaman bırakacak.. arabayı uzaktan gördüm insignia zannettim yanına gidince farkettim accent olduğunu

ön tampon hele sis farının olduğu bölgeler insignia nın aynısı..

•  HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU

HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU
  •  HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU
  • ee neresi benziyo bi göster bakalım
  • benzeten benzetiyo sen merak etme. marka fanatikliğini bırakta farlara bak:

• quote:

Orijinalden alıntı: lexus

quote:

:) :) :) Çok para ya, fiyatlar aldı başını gidiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccecy

Şu fiyatıyla savunulacak hiç bir şeyi yok bu arabanın. ESP dediğiniz donanım kaç TL maliyeti olan bir parça? Araç güzel ama fiyatı saçmalık. Gelde kıyaslama şimdi, tonla araba var o fiyata sırf ESP için o paralar verilmez.

ESP dedilen şey benzincilerde satılan Muz silecek değil ki , orjinalinde olmadan üç kuruş sonradan verip alasınız... Maliyet hesabı yapacak durumumuz yok çünkü dediğiniz ESP donanımı sonradan alınıp takılacak bir donanım değil...

Ayrıca ESP opsiyonu olan bazı araçların Esp donanım farklılıklarının fiyatlarına bir bakın isterseniz... Öyle 3-5 paraya alınabilecek şeyler değil...
  • araba mı kalmadı piyasada...dizeli de çıkarmıyolar... naza bak sen... era bundan daha iyiydi. ESP onda da var. NHTSA da (http://www.safercar.gov) corolla ile aynı çarpışma test puanına da sahip.(5 YILDIZ) Piyasaya da oturdu. Valla uçuk bir fikir oldu bu aracı almak bence...
  • 36.900 demişler Hyundai Accent Blue üst donanım için....

tam olarak aynı paraya Seat Leon 1.2 TSI 105 HP yeni nesil ve turbolu bir C sınıfı araç alabiliyorken,

- Hyundai marka imajına sahip,
    - Piyasaya yeni çıkmış, daha ne olduğu belli olmayan,
    - Fren mesafesi rezalet derecede kötü,
    - Direksiyon derinlik ayarı ve hız sabitleyici bulunmayan,
    - En önemlisi B segmenti

bir araca hangi uyuşturucu maddeyi alıp 36.900 TL ödeyecekmişiz ?

Tamam ne araba getirseniz satılıyor memlekette, millet bedavaymış gibi saldırıyor anladık da , sen "ucuz araba satan" imajına sahip bir markasın ve Seat ve Skoda'nın C segmenti araç sattığı paraya millete B segmenti aracını itelemeye çalışıyorsun.....

Bu fiyatlarla bu aracın satış başarısı yakalaması imkansız.

Benzinli 1.4 için 25-27 başlangıç fiyatı , dizel için 28-29 başlangıç fiyatı olsa ve Full dizel 38 'i geçmese ancak o zaman parasının arabası olur ....

• o fiyata en son alacağım araçtır.. bravo sudan ucuz iken b segmentine bakmam bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: asoz

bir araca hangi uyuşturucu maddeyi alıp 36.900 TL ödeyecekmişiz ?

Cevap veriyorum apsent

• quote:

ok be hocam benzemiyo çok zorlasan belki farlar
  • Bugün test sürüşüne gittim,arabada ciddi yol sesi var.Hava yağmurluydu çamurluklardan tavana düşen yağmur damlasının sesi ve yolsesi geliyor.Arabaya binmeden almayın sakın...
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.