YENİ HYUNDAI ACCENT BLUE
2891 Cevap458597 Görüntüleme15 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     8 [10] 12 13 14 15 16 17      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Mart 2011; 10:50:57 

Bu fotoğraf da ki araba otomatikti. Tabi motoru bilemiyorum.

2429 Mesaj
25 Mart 2011; 11:22:04 

quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

orginal park sensörleride var. benim yukarıda paylaştığım resimlerde daha küçük duruyordu, ancak brkcad34 arkadaşın paylaştıklarında araç gayet güzel duruyor. transporter panelvanın yanında küçük kalmamış.

brkcad34 araçta crdi simgesi felan gördünmü yada çalışma sesini duydunmu? dizel ise fiyatta 38-40 olursa iyi olacak.

Evet araç heybetli duruyor fotolarda hakikaten transporterın yanında sırıtmamış. C sınıfı sedan boyutlarında gözüküyor

Kanunlar Örümcek Ağına Benzer, Büyük Sinekler Delip Geçer, Küçük Sinekler takılıp Kalır.

6297 Mesaj
25 Mart 2011; 11:49:17 

quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

">http://i70.photobucket....ENT%20BLUE/DSC05322.jpg

0
">http://i70.photobucket....ENT%20BLUE/DSC05321.jpg

0">http://i70.photobucket....ENT%20BLUE/DSC05320.jpg

ARKADAŞLAR FORUM YÜKLEME YAPMIYOR MAALESEF. LİNK'E TIKLARMISINIZ? BİRDE EKLEME ŞANSINIZ VARSA RESİMLERİ SİZ EKLERMİSİNİZ BENDEN ALIP?

Arabada 195'lik lastikler vardı. Ön konsol gayet ergonomik ve hoştu. Göstergeler optitrondu. (Doğru yazdım galiba) Elektrikli aynalar, dört cam vs. vardı. Kliması otomatikti. Zaten bu gördüğüm full donanımdı. Şu an ki ERA ile hiç ilgisi bile yoktu. Ve gerçekten iyi bir fiyata satılırsa bu araba satış lideri olur. Ve tebrikler Hyundai.

vay plakayı bile takmışlar haydi hayırlısı, sinyal lambalarıda dikiz aynasındaymış.

0

0

0

yetkili bayiden fiyat alan olursa paylaşmasını bekliyoruz. bu arada panelvan berlingoymuş ama artık onlarda epey büyüdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oquzdag -- 25 Mart 2011; 11:51:04 >

mk3 1.2 tsi dsg

12253 Mesaj
25 Mart 2011; 12:05:10 

Gerçekten boyutlarıyla ve motor seçenekleriyle bu araca nasıl B sınıfı denecek, gerçekten ilginç.
Konfor da tamamsa resmen C sınıfı olarak değerlendirilebilir.

~ YENİ HYUNDAI i30 1.6 GDI 135 HP STYLE ~
| ABS + EBD | ESP | ASR | TCS | HBA | VSM |
| Gündüz LED Farları | Hız Sabitleyici & Sınırlayıcı | Yağmur Sensörü | Far Sensörü | Çift Bölgeli Oto Klima | Yokuş Kalkış Desteği |
| Elektronik İç Dikiz Aynası | Refakatçi Farlar | Bluetooth | 8 Hava Yastığı | Statik Dönüş Farları | Otm. Kat. Aynalar | Philips H7 6000K Xenon |

2024 Mesaj
25 Mart 2011; 13:22:22 

Kaç para olur bunun dizeli.

Hyundai Elantra Mode Ov 2011
Aquacraft Nitro Vee
HPI RS4-3 Evo

876 Mesaj
25 Mart 2011; 13:31:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Gerçekten boyutlarıyla ve motor seçenekleriyle bu araca nasıl B sınıfı denecek, gerçekten ilginç.
Konfor da tamamsa resmen C sınıfı olarak değerlendirilebilir.

Boyu,motor ve donanım dışında da c sınıfının kriterleri var.Malzeme kalitesi,yol tutuş,konfor gibi.Bunu da testlerden sonra göreceğiz.

5420 Mesaj
25 Mart 2011; 15:18:40 

quote:

Orijinalden alıntı: ipo_aga

full paket 40 civarı olabilir..

2791 Mesaj
25 Mart 2011; 15:45:19 

quote:

Orijinalden alıntı: ipo_aga

Era nın dizeli baz model 29 K dan başlayıp 37 K otomatik vites full donanım a kadar gidiyor...
Bence Accent Blue nın fiyattı da baz model 34 ten başlar , otomatik + full donanım olarak 43 e kadar gideri var...

Muadil olarak rakibi bana göre Honda City dir.. Onun da fiyatları full donanım ve otomatik vites olarak 40K dan başlıyor

" Otomobil 100 yılı aşkın süredir kullanılan bir ulaşım aracıdır. Hindistan ineği muamelesi yapıp tapmaya gerek yoktur....!!! "

6297 Mesaj
25 Mart 2011; 16:12:27 

aynen doğru bu aracın tek muadili yeni city ayrıca, city de 1.4 100 hp benzinli araçtan başka seçenek yok. ve şanzımanda yarı otomatik. bu bakımdan. accent blue 1.6 crdi 128hp ve tam otomatik vites ile. city karşısında daha tercih edilebilir görünüyor.

mk3 1.2 tsi dsg

156 Mesaj
25 Mart 2011; 17:06:27 

yalnız şu accentin yanındaki araca açıklık getirelim.citroen jumper, transporterdan falan daha büyük bir araç

652 Mesaj
25 Mart 2011; 17:10:25 

quote:

Orijinalden alıntı: toz-koparan

full paket 40 civarı olabilir..

bu fiyatlarla benim paracıklarımı kaybetti

Katılım zamanı: 31 Temmuz 2005
Hyundai İ30 Crdi Style Otm. 2013

122 Mesaj
25 Mart 2011; 17:22:15 

Bende dün gördüm aracı. Bayilere götürülüyordu sanırım. Fotolardan daha güzel görünüyor. Umarım fiyatları da kendi gibi güzel olur da almak isteyenler alabilirler

I'm different
● Sabri Sarıoğlu ●

2703 Mesaj
25 Mart 2011; 18:44:39 

Ben donanım haberde ki rütbeyi bunun ve elantranın topici sayesinde kazandım.Hesap edin artık bekleyişimi Son bulsun artık sıkıntı gelsin alalım yeter yeaa

Bu ülkede yaşamanın bedeli bu kadar ağır olmamalı

4218 Mesaj
25 Mart 2011; 20:09:26 

geçen gün kadıköyde gördüm bende kamufile edilmiş bi biçimde adam test değilde keyif yapıyormuş gibi bi hali vardı konforlu epey heralde

resimleride gördüm gayet hoş olmuş fiyatları tatminkar olursa çok satılır

62 Mesaj
25 Mart 2011; 20:32:12 

Peki sizce fiyatlar ilk çıktığında mı uygun olur yoksa sonradan kamapanyayla mı düşer ? Otomotivde genelde piyasaya giriş uygun oluyor sonradan zamalanıyor. Ancak Hyundai bu sağı solu belli olmaz

240 Mesaj
25 Mart 2011; 20:41:35 

Bence Lansman fiyatlarının uygun olması gerekir..

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Mart 2011; 21:35:01 

Bencede lansman fiyatının uygun olması gerekli. Hyundai bu arabayı satmak istiyorsa fiyatları emsallerine nazaran alınabilir düzeyde yapmalı. Baz donanım 26-27'den başlayıp 34 full paket olursa satar bu araba ve şu an ki emsallerini bitirir resmen ve bu araba onlardan çok güzel. Ben uygun fiyata satılırsa almak isterim. Tabi evdeki patronu kandırmak, razı etmek lazım yani annemi.

265 Mesaj
26 Mart 2011; 22:58:59 

arkadaşlar araç çok güzel olmuş içide çok hoş yapılmış umarım güzel fiyatlarla gelir acaba bu kasa gelince ellerindeki era ların fiyatlarında düzenleme yaparlarmı acaba 2.el era alacağım araştırıyorum en azından öyle bir güzellik olurmu sizce?eski kasa stokunu eritmek için fiyatları düşürürler mi ?

<<<....FIAT PUNTO EVO KULÜBÜ....>>>
<<<....PUNTO EVO 1.3 MJ. EVO BEYAZI....>>>
<<<....CANON SX 230 HS....>>>

6297 Mesaj
27 Mart 2011; 11:59:19 

bence bir miktar düşüş olur. ancak full eralarda olur. baz eralar aynı devam eder. accent blue dan son haberleri alan yokmu?

mk3 1.2 tsi dsg

876 Mesaj
27 Mart 2011; 13:30:11 

En son dün aradım bir bayii,nisan başları diyor başka da bişey demiyor.

876 Mesaj
27 Mart 2011; 13:49:15 

12253 Mesaj
27 Mart 2011; 19:54:56 

quote:

Orijinalden alıntı: brkcad34

Bencede lansman fiyatının uygun olması gerekli. Hyundai bu arabayı satmak istiyorsa fiyatları emsallerine nazaran alınabilir düzeyde yapmalı. Baz donanım 26-27'den başlayıp 34 full paket olursa satar bu araba ve şu an ki emsallerini bitirir resmen ve bu araba onlardan çok güzel. Ben uygun fiyata satılırsa almak isterim. Tabi evdeki patronu kandırmak, razı etmek lazım yani annemi.

Listede Accent Eraların güncel benzinli baz ve full paket fiyatlarını görmektesiniz.
Accent Blue sizce Era'dan daha ucuz olur mu?

0

| Gündüz LED Farları | Hız Sabitleyici & Sınırlayıcı | Yağmur Sensörü | Far Sensörü | Çift Bölgeli Oto Klima | Yokuş Kalkış Desteği |
| Elektronik İç Dikiz Aynası | Refakatçi Farlar | Bluetooth | 8 Hava Yastığı | Statik Dönüş Farları | Otm. Kat. Aynalar | Philips H7 6000K Xenon |

393 Mesaj
27 Mart 2011; 20:32:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Listede Accent Eraların güncel benzinli baz ve full paket fiyatlarını görmektesiniz.
Accent Blue sizce Era'dan daha ucuz olur mu?

keşke o kadar ucuz olabilse ama bu seferde era yı kime satacaklar
bence donanım seviyesi çok belirleyici olacak eğer saçma sapan full donanımla gelirse pahalı olacağı kesin
daha önce i30 öyle yaptı hyundai umarım bunda akıllanmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjknn -- 27 Mart 2011; 20:35:03 >

Chevy Cruze

8 Mesaj
27 Mart 2011; 21:41:41 

Şöyle güzel bir reklam filmi çekseler süper olucak... Nisan'a geldik zaten. Ama araç 10 numara reklama falan ihtiyaçmı görmediler acaba :)

660 Mesaj
28 Mart 2011; 0:55:35 

bu hafta her şey belli olur artık, reklamlar tv'lerde başgösterir, araçlar bayilere gider, test sürüşleri yapılır, beğenen alır ama fiyatlar (dizel - baz) 34 den başlarsa bu topic yıkılır, biter :)

241 Mesaj
28 Mart 2011; 9:37:40 

bence benzinli nin baz fiyatı 29 olur. dizel ise 33 olur
aradaki farkın çok olmaması için era start ı kaldırmışlar fiyat listesinden ki fiyat farkı çok olmasın.

Allah’a davet eden,dürüst ve erdemli davranan ve “Elbette ben kayıtsız şartsız Allah’a teslim olanlardanım” diyenden daha güzel sözlü kim olabilir. Fussilet 33

6297 Mesaj
28 Mart 2011; 11:14:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Y_U_S_U_F_

bence benzinli nin baz fiyatı 29 olur. dizel ise 33 olur
aradaki farkın çok olmaması için era start ı kaldırmışlar fiyat listesinden ki fiyat farkı çok olmasın.

eranın üretimine devam edilecek, niye accent blu ile aralarındaki fiyat farkının çok olmamasını istesinlerki. fiyat farkı nın fazla olması hyundai açısından daha mantıklı era yine satacak blue denden fazla kazanacak :) mantıkları bu olur kesinlikle.

mk3 1.2 tsi dsg

3314 Mesaj
28 Mart 2011; 11:35:33 

Hım anlaşılan daha fiyatlar belli değil...

Mutluluğu Tüketimde Arayanlar, Birgün Mutluluğu da Tükettiklerinde Çaresiz Kalırlar...
Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma... Anlatılanları iyi dinle, ama hepsini doğru sanma...Sessiz kalmak bir şey bilmediğin anlamına gelmez...Çok konuşmakta çok şey bildiğini göstermez... Herkesi kendine eşit gör, her kim olursa olsun... Bir insanı küçümsemek akılsızlık, çok büyük görmekte korkaklıktır... Cesaret akıldan gelirse cesarettir, bilgisizlikten gelirse cehalettir...

3324 Mesaj
28 Mart 2011; 12:02:59 

Bence fiyatları hayal kırıklığı olacak. Oldukça yüksek bir fiyatlandırma bekliyorum bakalım ne olacak.

...................

1457 Mesaj
28 Mart 2011; 12:13:57 

merkez bankası zorunlu karşılıkları 3 puan arttırdı ,bu hafta kredi faizleride bayagı yükselecek, onun için otomotivde düşüşler bekleniyor ,bu yüzden blue yu daha düşük fiyat politikasıyla lasman yapması gerekir hyundainin

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

12253 Mesaj
28 Mart 2011; 12:15:24 

quote:

Orijinalden alıntı: bluENight

Bence fiyatları hayal kırıklığı olacak. Oldukça yüksek bir fiyatlandırma bekliyorum bakalım ne olacak.

Ben de baştan beri söylediğim gibi o kanaatteyim.
i30 fiyatlarına yakın seviyede olacak fiyatlar.
"Olur mu i30 C semgenti, Blue B segmenti" diyenler olabilir ama bekleyip göreceğiz.

241 Mesaj
28 Mart 2011; 12:26:32 

quote:

eranın üretimine devam edilecek, niye accent blu ile aralarındaki fiyat farkının çok olmamasını istesinlerki. fiyat farkı nın fazla olması hyundai açısından daha mantıklı era yine satacak blue denden fazla kazanacak :) mantıkları bu olur kesinlikle.

şunun için. aradaki fark ne kadar az olursa yeni kasanın eskisinden çokta pahalı olmadıgını söylemiş olacaklar.
örnegin şimdiki era 24 bin olsa yenisi 29 a satmaya başlasalar ,eskisine göre fiyat çok pahalanmış olacak
yada şimdiki era 27 bin olsa yeni era 29 bin olsa ,o zaman eskisine göre küçük bir zam olmuş olacak.
buna psikolojik fiyat hazırlaması diyebiliriz

Allah’a davet eden,dürüst ve erdemli davranan ve “Elbette ben kayıtsız şartsız Allah’a teslim olanlardanım” diyenden daha güzel sözlü kim olabilir. Fussilet 33

2791 Mesaj
28 Mart 2011; 13:37:30 

eskisi 24 yenisi 29 olsa çok normal...

Çünkü yeni kasa tamamen yeni biri araç , öyle makyajla felan era nın süslü püslü hali değil , o yüzden iki aracın birbirine yakın fiyatlarda olmasını beklememek lazım.. Ayn Getz ve I 20 de olduğu gibi...

Eski kasanın yenisinden pahalı olmadığını da anlatmalarına gerek yok , aksine diyecekler ki bak arkadaş paran varsa yenisini al o eski kasa onu alma

Aynı özelliklere sahip Era ve Blue arasında ortalama 4 Bin TL den az fiyat farkı olmaz...

" Otomobil 100 yılı aşkın süredir kullanılan bir ulaşım aracıdır. Hindistan ineği muamelesi yapıp tapmaya gerek yoktur....!!! "

6297 Mesaj
28 Mart 2011; 16:19:54 

quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

eskisi 24 yenisi 29 olsa çok normal...

Çünkü yeni kasa tamamen yeni biri araç , öyle makyajla felan era nın süslü püslü hali değil , o yüzden iki aracın birbirine yakın fiyatlarda olmasını beklememek lazım.. Ayn Getz ve I 20 de olduğu gibi...

Eski kasanın yenisinden pahalı olmadığını da anlatmalarına gerek yok , aksine diyecekler ki bak arkadaş paran varsa yenisini al o eski kasa onu alma

Aynı özelliklere sahip Era ve Blue arasında ortalama 4 Bin TL den az fiyat farkı olmaz...

bende bu yoruma katılıyorum. mantıklı olanı bu, adamlar salak mı? yeni kasa ile eski kasayı yakın fiyattan satsın. zaten yeni kasa araç ithal olacak ve elinde olmayacak. era satışlarını baltalar.

astra H ve astra J gibi aralarında oldukça fazla fiyat farkı var. yeni kasa gibi değilde farklı bir kasa gibi düşünnün. accentin blue versiyonu gibi...

mk3 1.2 tsi dsg

2791 Mesaj
28 Mart 2011; 18:05:27 

quote:

bende bu yoruma katılıyorum. mantıklı olanı bu, adamlar salak mı? yeni kasa ile eski kasayı yakın fiyattan satsın. zaten yeni kasa araç ithal olacak ve elinde olmayacak. era satışlarını baltalar.

astra H ve astra J gibi aralarında oldukça fazla fiyat farkı var. yeni kasa gibi değilde farklı bir kasa gibi düşünnün. accentin blue versiyonu gibi...

Hocam adamlar bence I20 - Getz taktiğini uygulayacaklar... Çünkü aynı hikaye Getz ve I 20 de oldu... Birisi halef diğeri selef...
Tamamen farklı araçlar , kasa farklı motor varklı donanım farklı.. Yakın donanımlara ait iki modelin fiyatlarını karşılaştırdım aşağıda... Fiyat farkları düşündüğümüz gibi bi şey olacak sanırım...

GETZ 1.4 Team ABS 24.800
I 20 1.4 CVVT MODE 28.600

FARK : 3.800

GETZ CRDI Team ABS 27.700
I 20 CRDI MODE 34.700

FARK : 7000

6297 Mesaj
28 Mart 2011; 18:27:53 

accent era prime crdi otomatik 37000

accent blue nunda aynı donanımda belki birkaç fazlası ile 44000 civarı mı olur diyorsun. aslında mantıklı. getz-i20 arasında 7000 isteyen, era-blue arasındada en az o kadar ister.

yani 53000 e jetta yolları görünüyor bana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oquzdag -- 28 Mart 2011; 18:29:51 >

mk3 1.2 tsi dsg

198 Mesaj
28 Mart 2011; 18:40:08 

arkadaşlar dün accent blue yeditepe üniverstesinin orda gördüm araç kirliydi içinde aile wardı bana boyutları erayla aynı geldi araç hafif gibi duruyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrem742 -- 28 Mart 2011; 18:42:11 >

1457 Mesaj
28 Mart 2011; 19:09:14 

zaten hafif araç sınıfında b sınıfı ne olacakki

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

4424 Mesaj
28 Mart 2011; 19:19:10 

hb karoserlisinin yine Türkiye ye ithal etmezler.
çünkü i20'nin satışını kesmek istemezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kritios -- 28 Mart 2011; 19:24:00 >

Hyundai Accent Era 2009 1.4lt 16v 97ps DOHC

New Thinking. New Possibilities.

2791 Mesaj
28 Mart 2011; 19:24:23 

quote:

accent era prime crdi otomatik 37000

accent blue nunda aynı donanımda belki birkaç fazlası ile 44000 civarı mı olur diyorsun. aslında mantıklı. getz-i20 arasında 7000 isteyen, era-blue arasındada en az o kadar ister.

yani 53000 e jetta yolları görünüyor bana :)

Senin düşündüğün konfigürasyondaki araç biraz pahalı olacaktır kesin.. Hem donanımlı hem de CRDI + OTM

Yine de 53 Binlik Jetta dan daha fazla aksesuara sahip olacağı kesin

6297 Mesaj
28 Mart 2011; 19:49:14 

2. el değeri, c sınıfı yeni jetta d sınıfı boyutlarında neredeyse, 8 bin fark verilir

mk3 1.2 tsi dsg

336 Mesaj
29 Mart 2011; 9:32:21 

arkadaşlar ani karar vermeyelim. Araç yeni üretim ilk dönem eksiklikleri olacak bunlar müşteri geri bildirimleri ile giderilecek, araç olgunlaşacak. Ayrıca ikinci eli oturacak. Paniğe gerek yok acele edip o kadar parayı bir hevese kurban etmeyin. Aveo da yenileniyo Haziranda 1.3 dizel ile geliyo biraz sabır piyasa güzelleşiyo standartlar yükseliyo. Seneye clio yenilenecek. Elinizdeki arabalarla devam edip para biriktirin.

2011 Astra H dizel hb

4218 Mesaj
29 Mart 2011; 10:17:07 

araca bakıldığında "bu araç çok satar" görünümü var içiyle dışıyla çok hoş, ama fiyatını iyi belirlemeleri lazım, bu araç epey merak uyandırdı buna göre "biz fazla fiyat çekelim nasılsa satar" hayallerine kapılırsa hyundai yazık olur bu araca

660 Mesaj
29 Mart 2011; 10:34:01 

quote:

Orijinalden alıntı: 75hp

arkadaşlar ani karar vermeyelim. Araç yeni üretim ilk dönem eksiklikleri olacak bunlar müşteri geri bildirimleri ile giderilecek, araç olgunlaşacak. Ayrıca ikinci eli oturacak. Paniğe gerek yok acele edip o kadar parayı bir hevese kurban etmeyin. Aveo da yenileniyo Haziranda 1.3 dizel ile geliyo biraz sabır piyasa güzelleşiyo standartlar yükseliyo. Seneye clio yenilenecek. Elinizdeki arabalarla devam edip para biriktirin.

Aslında sana katılıyorum ama zaten bu aracın ilk üretimleri buraya gelmiyor, yaklaşık 1 yıldır üretimde olan bir araç ve şu anda yurt dışındaki fabrikaların birinden ithal ediliyor (büyük ihtimal Kore ya da Rusya). Türkiye'de henüz üretilmedi ve Hyundai TR era modelini üretmeye devam edecek. Bu nedenle çok tereddüt etmemek gerek. Ayrıca aveo'nun adı çıktı bir kere, isim değiştirmeden satmaya kalkarsa pek olumlu olmaz. Clio ise hb model olarak yenilenecek ve 2012 başlarında gelecek, sedan modeli symbol için önümüzde uzun bir süre var. B sınıfın sedan modelde accent şu görünmüyle rakipsiz ancak fiyat ne olur açıklanınca öğreniriz. Umarım tahmin ettiğim gibi çıkmaz.

6297 Mesaj
29 Mart 2011; 11:15:21 

yetkili bayilerden hala açıklama yokmu? hyundai sitesine geldikten sonra zaten herkes görecek. bu bayilerinde bir halttan haberi yok. yada yokmuş gibi davranıyor.

mk3 1.2 tsi dsg

1926 Mesaj
29 Mart 2011; 11:23:24 

Bu arada Era ile Blue'nun fiyat açısından Getz ile I20 gibi konumlandırılacağı tezlerine katılıyorum fakat bu arkadaşların atladığı bir nokta var.

Bir otomobilin yeni kasası gelir ve eski kasa da satışta kalırsa, önce eski kasanın ucuzlaması lazım. Astra örneğinde de böyle oldu mesela...

O yüzden bugün en üst donanımlı otomatik Era 37.000 lira manuel ise 35.000 lira ise, Accent Blue geldiğinde otomatik için bu rakamın 33-34.000, manuel için de 31-32.000 civarına düşmesi lazım.

Era ile Blue arasına elbette ciddi bir fark koyacaktır Hyundai... Ancak söylediğim gibi Era'nın fiyatını kırmadan satmaya devam ederse hata eder... Yukarıda söylediğim gibi manuel dizel en üst donanım Era 31-32'ye iner, Blue'yu da 35-36'dan satışa sunarsa satışları da başarılı olur. Eğer en üst donanım manuel dizel 40 civarında olursa; bence pek çok müşterisi (ben de dahil) C segmentine kaçacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 29 Mart 2011; 11:27:12 >

1807 Mesaj
29 Mart 2011; 12:17:08 

eskiden kia ve hyundainin tiplerini hiç beğenmezdim ama adamlara neolduysa artık modelleri cok güzel oluyor

863 Mesaj
29 Mart 2011; 13:32:19 

quote:

yanındaki araç fiat ducato,peugeot boxer veya citroen jumper

yani epey büyük bir ticari araç
ducato teknik bilgi
0

edit:sonradan farkettim arkadaşımız dha önce belitmiş
quote:

Orijinalden alıntı: beyaz002

yalnız şu accentin yanındaki araca açıklık getirelim.citroen jumper, transporterdan falan daha büyük bir araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza_007 -- 29 Mart 2011; 13:37:44 >

6297 Mesaj
29 Mart 2011; 15:27:08 

quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Bu arada Era ile Blue'nun fiyat açısından Getz ile I20 gibi konumlandırılacağı tezlerine katılıyorum fakat bu arkadaşların atladığı bir nokta var.

Bir otomobilin yeni kasası gelir ve eski kasa da satışta kalırsa, önce eski kasanın ucuzlaması lazım. Astra örneğinde de böyle oldu mesela...

O yüzden bugün en üst donanımlı otomatik Era 37.000 lira manuel ise 35.000 lira ise, Accent Blue geldiğinde otomatik için bu rakamın 33-34.000, manuel için de 31-32.000 civarına düşmesi lazım.

Era ile Blue arasına elbette ciddi bir fark koyacaktır Hyundai... Ancak söylediğim gibi Era'nın fiyatını kırmadan satmaya devam ederse hata eder... Yukarıda söylediğim gibi manuel dizel en üst donanım Era 31-32'ye iner, Blue'yu da 35-36'dan satışa sunarsa satışları da başarılı olur. Eğer en üst donanım manuel dizel 40 civarında olursa; bence pek çok müşterisi (ben de dahil) C segmentine kaçacaktır.

35000 e sattığı erayı 32000 e indirmez. indirecek olsa blue çıkmadan önce kampanya adı altında indirirdi. ben sizin düşündüğünüz fiyat politikası olmayacak. mevcut era fiyatlarından 6-7 bin farkla blue gelecek.

mk3 1.2 tsi dsg

2703 Mesaj
29 Mart 2011; 15:34:23 

O zaman yazıklar olsun hyundai derim.Zira elantra'da garanti dolusu 55 bin tl olur.New thinking new possibilities yaklaşımında ki new thinking sanırım boru gibi fiyatlar anlamına gelir, üzücü haliyle.

Bu ülkede yaşamanın bedeli bu kadar ağır olmamalı

2791 Mesaj
29 Mart 2011; 15:44:11 

quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

O zaman yazıklar olsun hyundai derim.Zira elantra'da garanti dolusu 55 bin tl olur.New thinking new possibilities yaklaşımında ki new thinking sanırım boru gibi fiyatlar anlamına gelir, üzücü haliyle.

Fluence in dolusu + 50 k ya satıldığına göre Elantra CRDI nın dolusunun + 50 k ya satılma hakkı vardır hocam....

Fluence Privilège 1.5 dCi 105 bg 53.850 TL ye satılıyorsa ve bir anlamda çatır çatır satıyor insanlar ses çıkarmıyorsa o tipsiz tasarımına , Elantra gibi Fluence in yanında dizayn olarak kıyas kabul etmeyecek bir arabanında o fiyatlara satılmaya hakkı vardır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BIXI MAN -- 29 Mart 2011; 15:46:48 >

12253 Mesaj
29 Mart 2011; 16:05:56 

Evet bizde öyle bir anlayış var.
Hyundai ucuz olmalı. Aracın hakkını veriyorsa neden diğer markalardan ucuz olmalı ki?
Bugüne kadar öyleydi evet; çünkü pazar payı kapabilmek adına yapıyordu.
Elantra çok kötü bir araç mı ki 55 bin lira çok görülüyor? Bugün 45 liraya Polo full dizeli satılıyor.

198 Mesaj
29 Mart 2011; 16:35:42 

elentra accent blue birliktemi çıkack haberi olan warmı?

876 Mesaj
29 Mart 2011; 16:36:08 

hyundai assan müşteri hizmetlerini aradım biraz önce.Şimdide nisan ortası diyorlar.Daha önce de birkaç kez aramıştım.Verdikleri tarihler:
şubat ortası
mart sonu
nisan başı
ve şimdi de nisan ortası

1233 Mesaj
29 Mart 2011; 17:09:42 

quote:

Orijinalden alıntı: hkas

hyundai assan müşteri hizmetlerini aradım biraz önce.Şimdide nisan ortası diyorlar.Daha önce de birkaç kez aramıştım.Verdikleri tarihler:
şubat ortası
mart sonu
nisan başı
ve şimdi de nisan ortası

Nisanda çıkacağı kesin, ben 3-4 ay önce sormuştum hyundai bayisi sahibi yakın bir arkadaşıma Nisanda çıkacağı belirtilmişti. Zaten araçlar getirildi, şuan reklam çekimleri yapılıyor. Servis elemanlarınada eğitim veriyorlar. Bana göre Nisanın 15 inden sonra reklamlar dönmeye başlar. Şunuda söyleyim ilk gelen araçlardan almakta yarar var çünkü tanıtım araçları olduğu için daha dolu olacaktır.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

198 Mesaj
29 Mart 2011; 17:20:16