Şimdi Ara

HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.385
Cevap
27
Favori
784.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fotoğraf da ki araba otomatikti. Tabi motoru bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

orginal park sensörleride var. benim yukarıda paylaştığım resimlerde daha küçük duruyordu, ancak brkcad34 arkadaşın paylaştıklarında araç gayet güzel duruyor. transporter panelvanın yanında küçük kalmamış.

brkcad34 araçta crdi simgesi felan gördünmü yada çalışma sesini duydunmu? dizel ise fiyatta 38-40 olursa iyi olacak.

Evet araç heybetli duruyor fotolarda hakikaten transporterın yanında sırıtmamış. C sınıfı sedan boyutlarında gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

quote:

Orijinalden alıntı: brkcad34

İŞTE ARKADAŞLAR, CANLI CANLI YENİ HYUNDAI ACCENT BLUE. İÇİNİ ÇEKEYİM DEDİM AMA CAMDAN YANSIMA YAPTI VE BELİRSİZ OLDU. O YÜZDEN ÇEKMEDİM. ARABA İLE İLGİLİ SORU SORABİLECEĞİM BİRİ DE GÖREMEDİM. BEN BEĞENDİM. İNŞALLAH İYİ BİR FİYAT İLE SATILIR. BEKLEYİP GÖRMEK EN DOĞRUSU.

https://store.donanimhaber.com/4a/69/76/4a69766499033a16d3225200e635e436.jpg

https://store.donanimhaber.com/23/78/b3/2378b310ae80f5480f74354e7038a31f.jpg

https://store.donanimhaber.com/17/9d/c4/179dc4b2c2daf80955632d562b204331.jpg

ARKADAŞLAR FORUM YÜKLEME YAPMIYOR MAALESEF. LİNK'E TIKLARMISINIZ? BİRDE EKLEME ŞANSINIZ VARSA RESİMLERİ SİZ EKLERMİSİNİZ BENDEN ALIP?

Arabada 195'lik lastikler vardı. Ön konsol gayet ergonomik ve hoştu. Göstergeler optitrondu. (Doğru yazdım galiba) Elektrikli aynalar, dört cam vs. vardı. Kliması otomatikti. Zaten bu gördüğüm full donanımdı. Şu an ki ERA ile hiç ilgisi bile yoktu. Ve gerçekten iyi bir fiyata satılırsa bu araba satış lideri olur. Ve tebrikler Hyundai.

vay plakayı bile takmışlar haydi hayırlısı, sinyal lambalarıda dikiz aynasındaymış.

HYUNDAI ACCENT BLUE ANA KONU

yetkili bayiden fiyat alan olursa paylaşmasını bekliyoruz. bu arada panelvan berlingoymuş ama artık onlarda epey büyüdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oquzdag -- 25 Mart 2011; 11:51:04 >

• Gerçekten boyutlarıyla ve motor seçenekleriyle bu araca nasıl B sınıfı denecek, gerçekten ilginç.
    Konfor da tamamsa resmen C sınıfı olarak değerlendirilebilir.
  • Kaç para olur bunun dizeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Gerçekten boyutlarıyla ve motor seçenekleriyle bu araca nasıl B sınıfı denecek, gerçekten ilginç.
    Konfor da tamamsa resmen C sınıfı olarak değerlendirilebilir.

Boyu,motor ve donanım dışında da c sınıfının kriterleri var.Malzeme kalitesi,yol tutuş,konfor gibi.Bunu da testlerden sonra göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipo_aga

Kaç para olur bunun dizeli.

full paket 40 civarı olabilir..
  • quote:

Era nın dizeli baz model 29 K dan başlayıp 37 K otomatik vites full donanım a kadar gidiyor...
    Bence Accent Blue nın fiyattı da baz model 34 ten başlar , otomatik + full donanım olarak 43 e kadar gideri var...

Muadil olarak rakibi bana göre Honda City dir.. Onun da fiyatları full donanım ve otomatik vites olarak 40K dan başlıyor
  • aynen doğru bu aracın tek muadili yeni city ayrıca, city de 1.4 100 hp benzinli araçtan başka seçenek yok. ve şanzımanda yarı otomatik. bu bakımdan. accent blue 1.6 crdi 128hp ve tam otomatik vites ile. city karşısında daha tercih edilebilir görünüyor.
  • yalnız şu accentin yanındaki araca açıklık getirelim.citroen jumper, transporterdan falan daha büyük bir araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: toz-koparan

quote:

full paket 40 civarı olabilir..

bu fiyatlarla benim paracıklarımı kaybetti
  • Bende dün gördüm aracı. Bayilere götürülüyordu sanırım. Fotolardan daha güzel görünüyor. Umarım fiyatları da kendi gibi güzel olur da almak isteyenler alabilirler
  • Ben donanım haberde ki rütbeyi bunun ve elantranın topici sayesinde kazandım.Hesap edin artık bekleyişimiSon bulsun artık sıkıntı gelsin alalım yeter yeaa
  • geçen gün kadıköyde gördüm bende kamufile edilmiş bi biçimde adam test değilde keyif yapıyormuş gibi bi hali vardı konforlu epey heralde

resimleride gördüm gayet hoş olmuş fiyatları tatminkar olursa çok satılır
  • Peki sizce fiyatlar ilk çıktığında mı uygun olur yoksa sonradan kamapanyayla mı düşer ? Otomotivde genelde piyasaya giriş uygun oluyor sonradan zamalanıyor. Ancak Hyundai bu sağı solu belli olmaz
  • Bence Lansman fiyatlarının uygun olması gerekir..
  • Bencede lansman fiyatının uygun olması gerekli. Hyundai bu arabayı satmak istiyorsa fiyatları emsallerine nazaran alınabilir düzeyde yapmalı. Baz donanım 26-27'den başlayıp 34 full paket olursa satar bu araba ve şu an ki emsallerini bitirir resmen ve bu araba onlardan çok güzel. Ben uygun fiyata satılırsa almak isterim. Tabi evdeki patronu kandırmak, razı etmek lazım yani annemi.
  • arkadaşlar araç çok güzel olmuş içide çok hoş yapılmış umarım güzel fiyatlarla gelir acaba bu kasa gelince ellerindeki era ların fiyatlarında düzenleme yaparlarmı acaba 2.el era alacağım araştırıyorum en azından öyle bir güzellik olurmu sizce?eski kasa stokunu eritmek için fiyatları düşürürler mi ?
  • bence bir miktar düşüş olur. ancak full eralarda olur. baz eralar aynı devam eder. accent blue dan son haberleri alan yokmu?
  • En son dün aradım bir bayii,nisan başları diyor başka da bişey demiyor.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.