Şimdi Ara

iRiver N20'nin özellikleri netlik kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Taşınabilir Medya Oynatıcıları ile ses kalitesine oldukça önem veren kullanıcılar tarafından çok iyi tanınan Kore merkezli iRiver, en yeni dijital müzik çaları N20'nin teknik özelliklerini açıkladı.

26 × 55.5 × 13mm boyutlarında ve 35 gram kütleli N20, 2GB ve 4GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneğiyle kullanıcıya sunulacak. MP3, WMA, APE, FLAC, OGG ve WAW formatlarındaki medyaları oynatabilen olan müzik çalar, 4 satırlık 128 × 56 piksel çözünürlüklü PMOLED ekrana ve dahili FM alıcısına sahip. 5 saate kadar kesintisiz medya oynatabilen N20 ayrıca IESE (iRiver Extreme Sound Engine) desteği de sunuyor.

2GB'lık versiyonunun yaklaşık 95 dolardan, 4GB'lık versiyonunun ise 110 dolardan satışa sunulacak N20'nin hangi pazarlarda satışa sunulacağı ve çıkış tarihi ise şimdilik açıklanmadı.

N20'nin bir süre önce internete sızan kutu resmi

• çok hoş görünüyor fakat biraz pahallı
  • fiyatını kabul ettik diyelim. bunun yanında biraz şarj sürelerini geliştirseler fena mı olur.
  • İyi güzel de, 32 sat dayanan Creative'ler ile, Apple'larla kıyaslanır mı ? Bakkala git - gel için neredeyse.
  • Fiyatını görünce ne güzel ucuzmuş diye düşündüm fakat pil ömrü çok da yeterli değil.
  • 5 saat pil ömrü mü olur la bazar artizi iriver ayıp ayıp
  • ipodun son sesi kadar düşürseniz iriverın sesini baya sarjı gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamikazeden

5 saat pil ömrü mü olur la bazar artizi iriver ayıp ayıp

SONUNA KADAR KATILIYORUM SANA...5 SAAT NE YAW.DALGA GEÇİYOLAR HERALDE...
  • Fiyatı ben mi abartı buldum sadece, iRiver spinn bile 165$ civarı iken?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.