Şimdi Ara

AMD'de paranın başına yeni bir üst yönetici atandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AMD yönetim kadrosundan yaptığı yeni bir düzenleme ile "paranın" başına yeni bir yönetici atadı. Firmadan yapılan resmi açıklamaya göre Thomas Seifert, kıdemli başkan yardımcısı sıfatıyla yeni CFI (Chief Financial Officer - Finans Üst Yöneticisi) olarak atanırken, aynı görevi daha önce sürdüren Robert Rivet ise idari operasyonlardan sorumlu üst yönetici olarak firmadaki çalışma hayatına devam edecek.

AMD'nin finanstan sorumlu yeni yöneticisi Thomas Seifert, AMD'den önce dünyanın en büyük bellek üreticilerinden birisi olan ve AMD'nin GDDR5 ihtiyacının önemli bir kısmını üstlenen ancak girdiği finansal krizle zor günler yaşayan Qimonda'da hem finans hem de idari işlerden sorumlu üst yönetici olarak görev yapıyordu. Ekonomi eğitimi alan Seifert'in ayrıca İş Yönetimi master derecesi de bulunuyor.

• Hayırlı olsun adama :D o kademede Dh.den bir üyeyi görmek isteriz :D
  • AMD nin bütçesi arttıki yönetici alıyor. Hayırlı olsun arkadaşa
  • hayırlı olsun
  • Qimondayı batırmış, inş. amd ye zarar vermez. yoksa intel pentiumlara geri döner aynı işlemciyi 20 sene kullanırız.
  • XivA; Katılıyorum. Qimonda'nın başına getirdiklerini AMD'ye getirmez umalım da...
  • nVidia daha yakışıklısını transfer ederdi

Kendilerine başarılar diliyoruz.
  • tabiki hayırlı olsun ,o zaten bu alandaki varlığını kabul ettirmiş kolaylıklar diliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.