Kewell dövmesi
35 Cevap27218 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1040 Mesaj
8 Ekim 2009; 23:03:06 

Arkadaşlar ben uzun zamandır kewellın elinde olan dövmeyi yaptırmak istiyorum ama bu dövmeyi gören bazı kişiler kötü diyor bazıları ise cok beyenıyor ben kesin yaptıracam ama yinede sizin görüşünüzü almak istiyorum ( bir nevi gaz meselesi ) :) dövme nasıl , bu arada bu dövmeyi yaptırmayı düşündüğümde çok aradım ama bir türlü koyamamıstım şimdid koyayım belki baska arkadaşlarda yaptırmak ister

Bu arada yönetici arkadaşlar bu konu kimse rahatsız olmadıgı sürece belli bir süre kalırsa sevinirim .

Ekteki dosya (1)

�� Welcome To Hell ��

653 Mesaj
8 Ekim 2009; 23:04:58 

bence gayet güzel ama dövme vücudun neresinde olursa olsun sağlam fizikli insanlara yakışıyor.eğer fiziğine güveniyorsan yaptır derim.ben yaptıracaktım buna benzer bişey ama biraz zayıf olduğum için yaptırmadım.

T.C.
İstanbul Üniversitesi
İktisat Fakültesi

1040 Mesaj
8 Ekim 2009; 23:05:33 

Öteki resimde bu

Ekteki dosya (1)

�� Welcome To Hell ��

3033 Mesaj
8 Ekim 2009; 23:06:59 

Valla Kewell'a ne giyerse giysin, ne dövmesi yaptırırsa yaptırsın herşey yakışır.
Adamda karizma,tip,para şöhret,iyi niyet herşey var.

[size=1

1040 Mesaj
8 Ekim 2009; 23:07:33 

quote:

Orijinalden alıntı: [uA]Gokhius

bence gayet güzel ama dövme vücudun neresinde olursa olsun sağlam fizikli insanlara yakışıyor.eğer fiziğine güveniyorsan yaptır derim.ben yaptıracaktım buna benzer bişey ama biraz zayıf olduğum için yaptırmadım.

O konuda rahatım arkadasım her amatör olarak futbol oynadıgım için hemde body ile ugrastırıgım için iyi fiziğim var

�� Welcome To Hell ��

4161 Mesaj
8 Ekim 2009; 23:17:25 

Fiziğin de uygunsa yaptır derim. Çok şekil dövme.

1269 Mesaj
8 Ekim 2009; 23:18:31 

bence dövme sana ait sana özel olmalı gidip de bir başkasındaki dövmenin aynısı yaptırmak bana ters geliyor

2106 Mesaj
8 Ekim 2009; 23:41:11 

quote:

Orijinalden alıntı: 2shae

bence dövme sana ait sana özel olmalı gidip de bir başkasındaki dövmenin aynısı yaptırmak bana ters geliyor

katılıyorum.

1040 Mesaj
9 Ekim 2009; 15:52:40 

quote:

Sen kendi düşüncende haklı olabilirsin ama bence ben kendime sırf bana özel olcak diyede istemediğim birşeyi yaptıramam bu seklı çok sevdim elin üzerindede çok güzel durdugunu düşünüyorum .

�� Welcome To Hell ��

1269 Mesaj
9 Ekim 2009; 16:09:24 

ben sana zorla istemediğin birşeyi yap demiyorum ki bana karşı böyle bir argümanla geliyorsun ben sana dövme sahibi olarak fikrimi söylüyorum ö dövme hayatın boyunca sende kalacak ve senin yaptırdığın yer direk gözüne çarpacak biryerde ve belli bir süre sonra bakıp da sıkılabilirsin bunları da düşünmen gerek

4009 Mesaj
9 Ekim 2009; 16:09:41 

yardır gitsin,bence önce geçici yaptır,baktın hoşuna gitti etrafın tarafından beğenildi sonra kalıcı yaptırırsın

Kalbin aklına aklın aklı ermezmiş...

Yalanı çabuk söylersin, gerçeği çabuk hatırlarsın...

5967 Mesaj
9 Ekim 2009; 16:17:33 

ilk önce geçici dövme olarak yaptır ve bir süre bu dövmeyle takıl hoşuna giderse kalıcı olarak yaptırırsın gitmezse yaptırmazsın. sonuçta derinin rengini değiştiriceksin. kalıcı dövmede lazerle çıkarılabiliyor ama hem çok pahalı olur hemde dövme silindikten sonra bile yanık gibi kızılımsı lekeler kalır

1447 Mesaj
9 Ekim 2009; 16:18:30 

Yaptıracağın yere dikkat et yalnız. Kewell gibi eline filan yaptırırsan ilerde bir gün sevdiğin kızın babası dövme sevmeyen biri olursa tokalaşırken elini görür osmanlıyı yersin.

Open your heart, i'm coming Home...

2931 Mesaj
9 Ekim 2009; 16:18:50 

quote:

Orijinalden alıntı: black jack

Arkadaşlar ben uzun zamandır kewellın elinde olan dövmeyi yaptırmak istiyorum ama bu dövmeyi gören bazı kişiler kötü diyor bazıları ise cok beyenıyor ben kesin yaptıracam ama yinede sizin görüşünüzü almak istiyorum ( bir nevi gaz meselesi ) :) dövme nasıl , bu arada bu dövmeyi yaptırmayı düşündüğümde çok aradım ama bir türlü koyamamıstım şimdid koyayım belki baska arkadaşlarda yaptırmak ister

Herşeyden önce beyeniyor yerine beğeniyor yazmayı öğrenseniz iyi olur

1320 Mesaj
9 Ekim 2009; 17:16:03 

Dinci biri değilimdir ama uyarmak istedim. Yanlış anlama

http://www.sorularlaisl....php?s=article&aid=2880

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Kural dışı yaşamak bir yaşam tarzıdır!

2058 Mesaj
9 Ekim 2009; 17:43:21 

önce yaptırırsın sonra pişman olursun ama iş işten geçmiştir..böyle çok kişiyi tanıyorum.. iyi düşün.

ayrıca Zhirkov'da doğru bir konuya değinmiş.

Satılık Kutulu Tamron 28-75 F2,8 Pentax Bayonet + Pentax 50mm A f1,7 Manuel Lens
Satılık Kutulu Adobe Premiere Pro CS5

1040 Mesaj
9 Ekim 2009; 18:40:52 

quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

quote:

Orijinalden alıntı: black jack

Herşeyden önce beyeniyor yerine beğeniyor yazmayı öğrenseniz iyi olur

Ben orda yazım yanlışı yapmaşım o yanlışıda dikkat çekmek için yapmadım aceleden kaynaklanan bir olay bana bu şekilde ilk önce şunu şöyle yazmayı öğren gibi tarzında konusamazsın ...

Bu arada

Zhirkov arkadasım benı uyardıgın için sagol bende bu konuda baya bir araştırdım herkez ayrı birşey diyor benım görüşüme görede bu dövmenın adamın dinden cıkaracak kadar günah olmadıgını düşünüyom tabiki bu benım görüşüm neyse bu baya bir uzun konu tartısmaya gerek yok ( zhirkov ve fenerlix07 arkadaşlar size tekrardan teşekkür ediyorum )

�� Welcome To Hell ��

6865 Mesaj
9 Ekim 2009; 19:47:47 

Eğer hayatını sporla, sanatla, eğlence dünyasıyla (dövmenin yadırganmayacağı sektörler) kazanacaksan, ciddi sektörlerde (sağlık, finans, devlet dairesi, eğitim vs.) çalışmayacaksan, askerliğini yapmışsan (askerde sorun olabilir yüksek ihtimal) yaptır derim...

Ama kendi şahsi fikrim el bileği dövme için uygun biryer değil... Omuz, sırt, bacak gibi bölgeler daha makbul... Görünmeyen her herzaman daha iyi olur dövme için... İki omzumda da dövme var gayet memnunum ama bileklerime, boynuma vs. gibi görünen yerlerime asla dövme yaptırmam... İş hayatını, aile hayatını olumsuz etkileyebilir...

1040 Mesaj
9 Ekim 2009; 20:20:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Eğer hayatını sporla, sanatla, eğlence dünyasıyla (dövmenin yadırganmayacağı sektörler) kazanacaksan, ciddi sektörlerde (sağlık, finans, devlet dairesi, eğitim vs.) çalışmayacaksan, askerliğini yapmışsan (askerde sorun olabilir yüksek ihtimal) yaptır derim...

Ama kendi şahsi fikrim el bileği dövme için uygun biryer değil... Omuz, sırt, bacak gibi bölgeler daha makbul... Görünmeyen her herzaman daha iyi olur dövme için... İki omzumda da dövme var gayet memnunum ama bileklerime, boynuma vs. gibi görünen yerlerime asla dövme yaptırmam... İş hayatını, aile hayatını olumsuz etkileyebilir...

İlerde ekmeğimi ya futbolculuktan kazanacam yada bir futbol takımı yönetici olarak bu konuda dert yasacagımı sanmıyorum

Görüşlerin içind eçok sagol hocam .

�� Welcome To Hell ��

1286 Mesaj
9 Ekim 2009; 21:36:42 

elimde bir dövmem var mağlesef bir cahillik yaptım yaptırdım çok kurtulmak istedim ondan ama kurtulamıyorum ilk önce bir heves geliyor oo harika olur diyorsun tazesin hemen atlıyorsun yaş ilerledikçe ulan ne yaptım ben diyorsun 600$ para harcadım cıkarmak için 3 sene önce ıhı sağlam biryer bulamadığımdan sanırım çıkaramadılar 3 seans da çıkartırız dediler seans başına 200$ aldılar 3 seans sonunda mağlesef çıkmadı 5 seans da çıkarırız dediler bu sefer neyse kazıklandık (bu arada normal silme işlemi basit görünmesin sakın lazerle elini yakıyorlar resmen et kokusu yanık kabuk herşey dahil 200$) yani şuan hafif silinmiş şekilde elimde bulunuyor her gördüğümde lanet olsun özentiliğe lanet olsun kendime diye içimden geçiriyorum benden sana tavsiye ister dinlersin ister yaptırırsın paşa gönlün bilir ama uzaktan yakından alakan olmasın..

1040 Mesaj
9 Ekim 2009; 21:41:22 

quote:

Orijinalden alıntı: gsakin

elimde bir dövmem var mağlesef bir cahillik yaptım yaptırdım çok kurtulmak istedim ondan ama kurtulamıyorum ilk önce bir heves geliyor oo harika olur diyorsun tazesin hemen atlıyorsun yaş ilerledikçe ulan ne yaptım ben diyorsun 600$ para harcadım cıkarmak için 3 sene önce ıhı sağlam biryer bulamadığımdan sanırım çıkaramadılar 3 seans da çıkartırız dediler seans başına 200$ aldılar 3 seans sonunda mağlesef çıkmadı 5 seans da çıkarırız dediler bu sefer neyse kazıklandık (bu arada normal silme işlemi basit görünmesin sakın lazerle elini yakıyorlar resmen et kokusu yanık kabuk herşey dahil 200$) yani şuan hafif silinmiş şekilde elimde bulunuyor her gördüğümde lanet olsun özentiliğe lanet olsun kendime diye içimden geçiriyorum benden sana tavsiye ister dinlersin ister yaptırırsın paşa gönlün bilir ama uzaktan yakından alakan olmasın..

Geçmiş olsun hocam üzüldüm baya elindeki dövme nasıl birşeydi hocam ilk yaptırdıgında ve şimdi nasıl oldu resmini koyarsan çok sevinirim

Bu arada beni uyardıgın için cok sagol

�� Welcome To Hell ��

1286 Mesaj
9 Ekim 2009; 21:58:52 

ilginç olanı hiç ama hiç pişman olmayacağımı düşündüğüm bir dövme idi CANIM ANAM yazıyor ben bundan sıkıldıysam gerisini sen düşün saygılarımla

1040 Mesaj
9 Ekim 2009; 22:09:35 

quote:

ilginç olanı hiç ama hiç pişman olmayacağımı düşündüğüm bir dövme idi CANIM ANAM yazıyor ben bundan sıkıldıysam gerisini sen düşün saygılarımla

Arkadaşım eğer dövme koyu ise cıkması lazım ( daha dogrusu internette arastırdıgıma göre öyle ) sen kötü bir yermi gittim acaba cıkartmak için ?

�� Welcome To Hell ��

1286 Mesaj
9 Ekim 2009; 22:14:52 

benimki yeşil 3 defa üstünden geçtiğimiz için baya derinlerde konu benim dövmem değil senin dövme yapıp yaptırmaman karar sana kalmış

1269 Mesaj
9 Ekim 2009; 22:20:05 

dövme çıkartmak için lazer tedavisi çok pahalı inanılmaz derecede acı verici ve yüzde yüz çıkacak diye bir kaide maalesef YOK, biz seni bu yüzden uyarmaya çalışıyoruz. Sana birşey önereyim o dövmeyi print et yanında taşı bir duvara as ve bak ben bunu hayatım boyunca acaba elimde taşıyabilir miyim diye iyice düşün. Ben ilk dövmemi yaptırdığım vakit bu yolla rahat 5-6 desen değiştirmişliğim olmuştur ki sen elin gibi sürekli gözükecek bir yere yaptırıyorsun

1040 Mesaj
9 Ekim 2009; 22:22:10 

quote:

benimki yeşil 3 defa üstünden geçtiğimiz için baya derinlerde konu benim dövmem değil senin dövme yapıp yaptırmaman karar sana kalmış

Haklısın ama tekrardan cok geçmiş olsun benı uyardıgın içinde sagol

Suan zaten dövme sildirmeyi arastırıyorum cünkü ilerde pişman olursam bari şimdiden işi saglama baglıyayımda ilerde cıkma ihtimali daha yüksek olan birşey olsun .

�� Welcome To Hell ��

1040 Mesaj
9 Ekim 2009; 22:28:32 

quote:

dövme çıkartmak için lazer tedavisi çok pahalı inanılmaz derecede acı verici ve yüzde yüz çıkacak diye bir kaide maalesef YOK, biz seni bu yüzden uyarmaya çalışıyoruz. Sana birşey önereyim o dövmeyi print et yanında taşı bir duvara as ve bak ben bunu hayatım boyunca acaba elimde taşıyabilir miyim diye iyice düşün. Ben ilk dövmemi yaptırdığım vakit bu yolla rahat 5-6 desen değiştirmişliğim olmuştur ki sen elin gibi sürekli gözükecek bir yere yaptırıyorsun

Sagol hocam

Dediğin şeyi yapacagım eğer bu dövmeyi yaptırmaya karar verirsemde derinin çok altına değil ve kesinlikle siyah renkli yaptıracagım cünkü okuduguma göre böyle yapılan dövmelerin cıkması cok daha kolay oluyormus .

�� Welcome To Hell ��

196 Mesaj
9 Ekim 2009; 22:34:41 

vvücudunn iyiyse kasık-karın bölgene yaptırmanı tavsiye ederim

5032 Mesaj
9 Ekim 2009; 22:36:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Zhirkov

Salla bunların dediklerini. Araplar yapınca süslenmek içinmiş başkaları yapınca özentiymiş.

"Hiç, bildikleri hiçtir, bilmek istedikleri hiç."
Çicek Rüzgarı kaosun içine düşüyor ve Çiçek Tanrısı haykırıyor.
Cennetimsi rüzgar kaosun içine düşüyor ve Cennetimsi Şeytan gülüyor.
Katen Kyoukotsu.

Başlangıçta hiç kimse gökte değildi.
Ne sen, ne ben, ne de Tanrı.
Ancak,gökyüzünün tahtındaki dayanılmaz boşluk son bulacak.

2169 Mesaj
9 Ekim 2009; 23:40:46 

Valla arkadaşım yaptırmadan önce iyi düşün bir çok tanıdığım koluna yaptırdıktan sonra çıkartmaya çalışıyorlar ama tıbbi müdahele sonrasında anca çıkıyor oda bayağı tuzlu .. Yani yaptırmak istiyorsan vücudunun görünmeyen kısımlarını yaptır bence.

1320 Mesaj
9 Ekim 2009; 23:58:55 

quote:

Orijinalden alıntı: BeyzadeM

quote:

Salla bunların dediklerini. Araplar yapınca süslenmek içinmiş başkaları yapınca özentiymiş.

Birçok yerde araştırabilirsin. Din Hocası gusulu bile etkiler hava almaz demişti. Ben uyarayımda yaptırırsa kendisi bilir

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1320 Mesaj
10 Ekim 2009; 0:04:25 

Edit:Hava değil su geçirmez yazacakdım iyice uykum gelmiş benimde

1391 Mesaj
10 Ekim 2009; 13:19:34 

İş hayatında ilerde problem çıkarabilir.

Yaşın kaç bilmiyorum ama futbolcu olacağım, yönetici olacağım gibi ideallerin olabilir tabi ki.

Ancak ilerde bi' firmaya başka bi' görevle girmek istediğinde sorun çıkartabilirler.

Benim bileğimin iç tarafında küçük bi' yıldız dövmesi var mesela sorun olmuyor.

Fakat senin ki hem büyük hemde çok görülebilicek bi' yerde.

Basically, I'm for anything that gets you through the night
- be it prayer, tranquilizers or a bottle of Jack Daniels.
Frank Sinatra

2405 Mesaj
10 Ekim 2009; 13:35:31 

bende 2 kolumu sırf dövme ile kaplatmayı düşünüyorum

2058 Mesaj
10 Ekim 2009; 13:39:47 

kına ile yaptırabilirsin aslında soranlara da bizim oralar çok moderndir, kına gecelerinde şekilli kınalar yakarız dersin

Satılık Kutulu Tamron 28-75 F2,8 Pentax Bayonet + Pentax 50mm A f1,7 Manuel Lens
Satılık Kutulu Adobe Premiere Pro CS5

2403 Mesaj
10 Ekim 2009; 15:41:53 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BeyzadeM

quote:

Birçok yerde araştırabilirsin. Din Hocası gusulu bile etkiler hava almaz demişti. Ben uyarayımda yaptırırsa kendisi bilir

Başkasının lafıyla hareket etmeyelim. Dövme abdest'i etkilemez.

Silje Norendal
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266