- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Müzik cd yaparken kaç hızla yazdırmalıyım?
6 Cevap710 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

6295 Mesaj
8 Ekim 2009; 20:11:41 

Arkadaşlar,servis için müzik cd yapıyorum.Ama müzik cd'sinin kaç hızla yazılması gerektiğini bilmiyorum.Hangi programla ile kaç hızla yazdırmalıyım?Teşekkürler.

I want you to remember, Clark in all the years to come in your most private moments, I want you to remember my hand at your throat I want you to remember the one man who beat you.

6295 Mesaj
8 Ekim 2009; 20:19:40 

quote:

Orijinalden alıntı: _Commando_

Eline sağlık.Paylaşım için teşekkürler.+ rep

Amacın ne senin?

I want you to remember, Clark in all the years to come in your most private moments, I want you to remember my hand at your throat I want you to remember the one man who beat you.

4159 Mesaj
8 Ekim 2009; 20:20:28 

nero ile yazabilirsin, en düşük hızla yazarsan en kaliteli şekilde olur tabiki ama o kadar beklenmez, 12x 16x normaldir.

Bu kullanıcı ek$i sözlük yazarı
Kişisel blogum - Enteresaninsan.
Twitter - Okisht
Cokteknolojik.net
Formspring me! - Okisht
Alkışlarla yaşıyorum - Okisht

6295 Mesaj
8 Ekim 2009; 20:23:17 

quote:

Orijinalden alıntı: TheraFlu

nero ile yazabilirsin, en düşük hızla yazarsan en kaliteli şekilde olur tabiki ama o kadar beklenmez, 12x 16x normaldir.

Teşekkürler.

363 Mesaj
8 Ekim 2009; 20:50:48 

hacı orta hızlardan birisini seç, benim duyduğum ne çok yavaş ne de çok hızlı yazdırmak iyi değil

#9 - Johan Elmandeer!

6295 Mesaj
8 Ekim 2009; 20:52:43 

quote:

Orijinalden alıntı: çakaLcık

hacı orta hızlardan birisini seç, benim duyduğum ne çok yavaş ne de çok hızlı yazdırmak iyi değil

16x ile yazdırdım. Uygun mudur?

3355 Mesaj
8 Ekim 2009; 20:58:33 

Orta hızlarda yazdır 24x 32x gibi yüksek hızla yazdırdığında bazı playerler okurken takılıyor , sorun yapıyor.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Müzik cd yaparken kaç hızla yazdırmalıyım?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.156