Şimdi Ara

MSI'ın DirectX 10.1 destekli GeForce GT 220 OC modeli gün ışığına çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DirectX 11 destekli Radeon HD 5700 serisini 13 Ekim'de duyurmaya hazırlanan AMD-ATi'ye karşı Nvidia da aynı günlerde DirectX 10.1 destekli GeForce GT 210 ve GT 220 modellerini kullanıma sunacak. 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan GT216 ve GT218 GPU'larının güç verdiği enerji verimli yeni modellerle Nvidia, Fermi tabanlı yüksek performans modellerinden önce ürün gamını güncellemeye hazırlanıyor. Gigabyte'ın GeForce GT220 OC modelinden sonra benzer şekilde MSI'ın da fabrika çıkışı hız aşırtmalı olarak geleceği açıklanan GeForce GT220 OC modeli görüntülendi.

Kod adı N220GT-MD1G-OC olan yeni ekran kartı 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan GT216 GPU'sundan güç alıyor. 128-bit bellek veri yolu desteğine, 48x paralel işlem birimine ve 1GB GDDR3 bellek kapasitesine sahip olan DirectX 10.1 destekli ekran kartında kesinleşmiş saat hızları henüz açıklanmasa da grafik işlem birimi 615MHz'de, paralel işlemcileri 1335MHz ve bellekleri de 1580MHz'de çalışan standart modele göre daha hızlı olması bekleniyor. PureVideo HD teknolojisiyle HD video hızlandırabilen MSI GeForce GT220 OC'de D-Sub, DVI ve HDMI portlarına yer verildiğini görüyoruz.

MSI'ın GeForce GT220 tabanlı N220GT-MD1G-OC modelinin önümüzdeki hafta içerisinde 80 Avro civarı etiket fiyatıyla Avrupa'da satışa sunulması bekleniyor.

• HTPC'ciler yaşadı....
  • Buna Kadar Daha Ne HTPC İçin Kartlar Var
  • Donanımdan anlamıyor olsam, o kutuya ve kartın ismine bakarak bi işe yaradığını düşünürdüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Donanımdan anlamıyor olsam, o kutuya ve kartın ismine bakarak bi işe yaradığını düşünürdüm.

Doğru Söze Ne Hacet 5000. Mesajın Şerefine Bi Kutlama Yaparsın Artık
  • hazır sistemciler düşünsün
  • gt300 lerle uğraşacaklarına bunu ne diye çıkarırlar anlamam

bakalım seneye neler olacak ati şimdilik önde görünüyor çıkardığı kartlarla

inşallah nvidia fanları beni infaz etmezler hadi bakalım
  • bunun eski adı ne oluyor arkadaşlar. Ben karıştırdım. artık içinden çıkamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: parka

bunun eski adı ne oluyor arkadaşlar. Ben karıştırdım. artık içinden çıkamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

quote:

Haklı adam
  • quote:

eski ismi 9500gt hocam
  • Donanımdan anlamayanları kazıklama politikası devam ediyor nvidianın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEGA

quote:

eski ismi 9500gt hocam

Ondan önceki ismi 8600GT
  • Beyler gülmeyin emekli olduktan sonra oyunlara başladım kartların isimlerini ve özelliklerini öğrenirken pat isim değişmiş eee ben yaşlı ve yavaş onlar hızlı
  • Nvidia yine eski kartlarını farklı isimlerle ısıtıp ısıtıp önümüze sunuyor. İyi bir satış politikası ama.
  • quote:

Beyler gülmeyin emekli olduktan sonra oyunlara başladım kartların isimlerini ve özelliklerini öğrenirken pat isim değişmiş eee ben yaşlı ve yavaş onlar hızlı

Kusura bakmayın abicim ben size değil nvidia'nın bu haline gülüyorum
  • dx11 olsa ne yazar crysis dx9 da bile sıçar bu kart
  • kullandığınız kartların neyine dikkat ediyorsunuz. Yeterince güçlü olmasımı. Desteklediği formlarmı? Bir oyun içinde 30 fps gayet tatminkar sonuçlar veriyor. Yukarıdaki kart öyle her oyunda 30 fps veremez çoğu grafik ayarında hatta 2 fps bile veremez. Ama physix desteği ile ati kartlarda olmayan bir özelliğe sahip. Bir oyun içinde yuvarlanan bir taşın ne şekilde düşeceği bence grafik görselliğinden daha önemli. Bu açıdan nvidianın yeni her kartı atinin önünde sayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atilgan26 -- 9 Ekim 2009; 15:20:19 >
  • 8ler 9, 9lar 200 oldu bu ne ya ısıtıp ısıtıp satıyorlar. Ben ati ile aylardır dx10.1 oyun oynuyorum.
  • DX 10.1 e bu saatten bu kadar reklamla yatırım yapmak doğru mudur ? nVidia'ya göre evet ama bana göre hayır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.