Şimdi Ara

***~~ 2016 YILI MAHSULLERİMİZ SATIŞTADIR - GİRESUN ALUCRA ÇİÇEK BALI (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
16
Favori
40.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesaj bulunsun pedere alalım bir kaç kilo
  • takipteyim bende reklamlarda cikan ballardan aldim kotu degil marketlerinkinden iyi sivas bali ama bu yorumlardan sonra bende bu arkadastan
    alicam
    balim bitsin de bala ve arilara asigim xd
  • İlk mesajda findik ile ilgili bilgi bulamadim bal sevmem de findik dusunebilirim. Bilgi verir misiniz?
  • Bende aldım ailece memnun kaldık.
    teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1248

Bende aldım ailece memnun kaldık.
    teşekkürler...

Merhabalar Mustafa Bey;
    Balimizdan memnun kalmaniza cok sevindim. Bizim icin öncelik müsteri memnuniyetidir ve satisini yaptigimiz ürünü müsterilerimiz begendikce, is sevkimiz daha da artiyor.

Baliniz tekrardan afiyet olsun. Tekrar görüsmek dilegiyle, hoscakaliniz.

Saygi ve selametle...

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fındık satiyormusunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: retha

Fındık satiyormusunuz?

Merhabalar;

Fındık ve bal satışımız sürekli devam etmektedir...

• 1 çıta petek bir kilo süzme bal da ben sipariş ettim.havalesini yaptım,ürünlerim kargoya verilmiş.afiyet olmasını beklemekteyim şu an.
    şunu belirtmek lazım.satıcı arkadaş baya hızlı.arayıp ''hocam havalenizi çıkarıyorum.'' dedim.''tamamdır,balınızı yarın kargolicam.'' dedi.1 saat sonra kargolamış.
  • ptt kargoya selamlarımı yolluyorum öncelikle.petek balım gelmiş,süzme balım gelmemiş
    bal gerçekten iyi.zaten karslıyız biz.hani baldan anlarız.arkadaşın ürünleri gayet iyi.
    muhtemelen her 2 ayda bir alışverişimiz olur artık

balın tadına alıştıktan sonra ki edit:

ev ahalisinin yorumuna göre bal güzel.lakin bal gibi kokmuyor.ya da biz iyi alıştık kars balına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dış kapının iç mandalı -- 27 Ocak 2012; 20:35:05 >
  • ordu fındığı yazıyor ama ordu fındığı ile ilgili bilgi yok?
  • süzme balı 1 kilo şeklinde gonderebılıyomusun? bal konusunu pm'den goruselım hocam
  • hayırlı satışlar.pm.
  • Bu gün Samsunlu hemşerimle görüşerek 1 kg süzme bal aldım kendisi gerçekten çok saygıdeğer bir insan kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Balın tadına baktım gerçekten çok kaliteli, kendiside öyle kesinlikle çekinmeden alabilirsiniz. Saygılar tekrar teşekkürler
  • takipteyim.
  • Hayirli satislar.bisey sormak istiyorum.tv lerde cogu kanalda cikan 5 kavanoz bal 100 tl reklamlari varya.siz baldan anlarsiniz nasil oluyor bole.ellerinde de belgeleri var.analiz raporlari ,belgeleri filan.sahtemidir acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mygan

Hayirli satislar.bisey sormak istiyorum.tv lerde cogu kanalda cikan 5 kavanoz bal 100 tl reklamlari varya.siz baldan anlarsiniz nasil oluyor bole.ellerinde de belgeleri var.analiz raporlari ,belgeleri filan.sahtemidir acaba.

Teşekkür ediyorum. Tvdeki ballara yorumsuz hakkımı kullanmak istiyorum. Ama cevremde alan tanıdıklardan hiç memnun olana çatmadım. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mp3DeLiSi

quote:

Hayirli satislar.bisey sormak istiyorum.tv lerde cogu kanalda cikan 5 kavanoz bal 100 tl reklamlari varya.siz baldan anlarsiniz nasil oluyor bole.ellerinde de belgeleri var.analiz raporlari ,belgeleri filan.sahtemidir acaba.

Teşekkür ediyorum. Tvdeki ballara yorumsuz hakkımı kullanmak istiyorum. Ama cevremde alan tanıdıklardan hiç memnun olana çatmadım. :)

Bence bi yorum yapin.milleti nasil kandiriyorlar alenen bilinsin yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mygan -- 23 Şubat 2012; 18:53:09 >
  • quote:

quote:

quote:

Kandırıyorlar mı kandırmıyorlar mı dediğim gibi yorum yapmayacağım. Bu konuyu da burada kapatınız rica ediyorum. :)

• quote:

quote:

quote:

Bakın buradahttp://www.gidaambari.com/arama.php?KID=35 çeşit çeşit bal var. Fiyat konusunda böyle üç aşağı beş yukarı gibi bir standart yok. Bal konusu böyle. Herkes kafasına göre takılıyor.

TV lerdeki 5 kilosu 100 Tl olan bala gelince, geçengün okudum, artık arısız bal üretimi yapılıyormuş. Onlar için demiyorum genel anlamda diyorum. Yani laboratuvar da bile zor anlaşılan bal üretiyorlarmış. Tek bir arı olmadan hemde.

O yüzden bal alırken kimden aldığınızı iyi bilin.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.