Şimdi Ara

***~~ 2016 YILI MAHSULLERİMİZ SATIŞTADIR - GİRESUN ALUCRA ÇİÇEK BALI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
16
Favori
40.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HaTToRi

p.m. attım

PM cevaplanmıştır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Emanet bugün geldi,kokusu bile insanı mest etmeye yetiyor.Teşekkür ederim emrah kardeş aldığın para helal olsun.Herkese tavsiye ederim çok güzel bir bal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo_1

Emanet bugün geldi,kokusu bile insanı mest etmeye yetiyor.Teşekkür ederim emrah kardeş aldığın para helal olsun.Herkese tavsiye ederim çok güzel bir bal

Beğendiğiniz için çok memnun oldum. Görüşleriniz için ayrıca teşekkür ederim. Tekrar tekrar afiyet olsun. Her zaman beklerim.

• Bende süzme balımı dün teslim aldım cam kavanozda gayet özenli bir şekilde paketlenmişti,Arkadaşa teşekkür ederim çünkü midemden rahatsız olduğum için normalde bal yiyemiyordum ama bu sefer hiç rahatsızlık vermedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master KENOBI

Bende süzme balımı dün teslim aldım cam kavanozda gayet özenli bir şekilde paketlenmişti,Arkadaşa teşekkür ederim çünkü midemden rahatsız olduğum için normalde bal yiyemiyordum ama bu sefer hiç rahatsızlık vermedi

Öncelikle tekrardan mideniz için geçmiş olsun diyorum.Baldan memnun olduğunuza çok sevindim. Görüşleriniz için teşekkür eder , yine beklerim.

• bir pmde benden
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoluBeyi_07

bir pmde benden

Pm cevaplanmıştır.

Master KENOBI üyemize 1 kg daha süzme bal satılmış ve gönderisi pazartesi günü yapılacaktır.

• Kargom dün geldi,yine özenli bir şekilde paketlenmişti teşekkür ederim
  • Hayırlı satışlar. gece gece canımı çektirdin yaaa
  • bal durumu nedir varmı ?
    bilsem burdan alırdım. öğrencime sipariş etmiştim aynı balı :) geçen hafta.
    artık bitince abimizie bi sorarız :)

petek ve süzme ikiside aynımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi
    bal durumu nedir varmı ?
    bilsem burdan alırdım. öğrencime sipariş etmiştim aynı balı :) geçen hafta.
    artık bitince abimizie bi sorarız :)

petek ve süzme ikiside aynımı ?

Mesajlar pm ile cevaplanmıştır.

• Arkadaştan 3Kg daha sipariş verdim. Bal bugün elime ulaştı. Güzel bir şekilde kargolanarak elime ürün elime ulaştı. Aldıgın ücret helal olsun kardeşim. Bittiğinde tekrar sendeyim haberin ola. Bal çok güzel, alacak arkadaşlara çekinmeden alabileceklerini tavsiye ediyorum. hayırlı satışlar.
  • PM yolladım
  • GG deki nickiniz de aynımı? aynı ise "mp3delisi" adlı kullanıcı, GittiGidiyor tarafından sistemden çıkarılmıştır.'' diyor. bir sorunmu oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erginates

GG deki nickiniz de aynımı? aynı ise "mp3delisi" adlı kullanıcı, GittiGidiyor tarafından sistemden çıkarılmıştır.'' diyor. bir sorunmu oldu?

Bu soruları Pm ile sorsaydınız daha makbule geçerdi. Pmden cevap verdim ama buradan da yazayım. Müşteri temcilsi aramızda çıkan tartışma sonucu keyfi olarak kullanıcı adımı pasif etti diyebilirim.

• 1kg süzme + kargo mu = 20 tl acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tades1981

1kg süzme + kargo mu = 20 tl acaba?

PM

• bal almadım ama bir kaç şey ekleyim. petek resimlerini görüp bazı bölgelerin koyu olmasından endişe edenler varsa onlar arının üzerinde biraz daha fazla dolaştığı bölümlerdir. içindeki balda renk farkı yoktur. çakma ballarda arılar aldığı şekeri kısa sürede doğrudan peteklere doldurduğundan genelde üzeri bembeyazdır ve bazı koyu renk bölümler olmaz. ayrıca gerçek bal petekte durmuyorsa bir süre sonra kristalleşir ama bu bal şekerliymiş kristalleşti denir genelde. halbuki kristalleşen gerçek baldır.
  • Mp3DeLiSi arkadaşa teşekkür ederim, yolladığı bal yine çok lezzetliydi
  • petek balı almak istiyorum 3kg lık olan 55 TL olandan
    ykb var ise havale yapmak isterim yoksa bir pm gönderirseniz havale için sevinirim
    teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.