- x
hp d 1660 yazıcı için hp 300 kartuş dolumu nasıl yapılır?
47 Cevap28755 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

37 Mesaj
7 Ekim 2009; 18:29:10 

Arkadaşlar Hp 300 kartuş dolumu ve resetlenmesi hakkında net ortamında hiçbir konuya rastlamadım.Bu kartuşlara dolum yapan arkadaşlar veya konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim

yazıcı modeli hp d1660

197 Mesaj
7 Ekim 2009; 23:25:28 

slm

hp 300 kartuşları resetlemek gerekmez,üzerindeki kağıdı kaldır sübgeri tasırmadan doldur ağzından biraz mürekkep çek bu kadar

ortalama siyah 10 ml renkli her bölüm için 3 ml

GARANTİLİ KALİTELİ TONER KARTUŞ DOLUM

37 Mesaj
8 Ekim 2009; 3:43:33 

quote:

Orijinalden alıntı: babakanki

slm

hp 300 kartuşları resetlemek gerekmez,üzerindeki kağıdı kaldır sübgeri tasırmadan doldur ağzından biraz mürekkep çek bu kadar

ortalama siyah 10 ml renkli her bölüm için 3 ml

öncelikle teşekkürler.

Resetleme şu yönden aklıma geldi : Hp nin yazıcı programında kartuş doluluk oranları var.Kartuş boşaldığında doluluk oranlarıda boş gösterecektir.

Kartuşların dolumunu yaptıktan sonra hp yazıcı driver ini kaldırıp tekrar kursak kartuş doluluk oranları tekrar dolu gösterirmi? Yani bir doluluk göstergesi

olarak tekrardan faydalınabilirmi?

37 Mesaj
8 Ekim 2009; 13:22:01 

bahsettiğim seyin görüntüsüde bu

0

Ekteki dosya (1)

37 Mesaj
27 Ekim 2009; 14:42:06 

Neyse cevap gelmedi.Kartuşu doldurdum bu aralar.Resete gerek yokmuş sahiden çalışıyo bi problem yok...

789 Mesaj
30 Ekim 2009; 8:58:42 

Öncelikle selamlar..

Ben de bu aralar sadece çıktı almak amacıyla kullanabileceğim işimi görecek, ekonomik bir yazıcı almayı düşünüyordum. Bu yazıcının fiyatı 60 lira cvarında sanırım. Peki performansı nasıl?

Daha da önemlisi ben hizlial.comdan almayı düşünüyorum. Beraberinde gelen kartuş doluma açık mı? Yoksa ayrıyeten sıfır kartuş mu almamız gerekecek? Kartuşun fiyatını da yazabilirlerse bilen arkadaşlar sevinirim..

Geleceğe yönelik gerçek cömertlik şu an mevcut olan her şeyden vazgeçmeyi içerir...!
Filistin'e özgürlük...!

539 Mesaj
31 Ekim 2009; 13:46:57 

arkadaşım düşünmeden alabilirsin...ben teknosadan aldım ürünü gayet hızlı çalışıyor..teknosa fiyatı 69tl yeni bir ürün..oldukça şık bir yazıcı...

789 Mesaj
31 Ekim 2009; 19:57:16 

quote:

Orijinalden alıntı: otobilge

arkadaşım düşünmeden alabilirsin...ben teknosadan aldım ürünü gayet hızlı çalışıyor..teknosa fiyatı 69tl yeni bir ürün..oldukça şık bir yazıcı...

Teşekkür ederim arkadaşım bilgi için..

Peki kartuşlar için de bilgi verebilir misin? Ben kırsal kesimde öğretmenlik yapıyorum. Özellikle kartuşlar dolum konusunda bana fazla sorun çıkartmaması lazım..

Geleceğe yönelik gerçek cömertlik şu an mevcut olan her şeyden vazgeçmeyi içerir...!
Filistin'e özgürlük...!

197 Mesaj
1 Kasım 2009; 0:52:44 

quote:

Orijinalden alıntı: celikhalit8

Teşekkür ederim arkadaşım bilgi için..

Peki kartuşlar için de bilgi verebilir misin? Ben kırsal kesimde öğretmenlik yapıyorum. Özellikle kartuşlar dolum konusunda bana fazla sorun çıkartmaması lazım..

usulune göre doldurursan sıkıntı yapmaz

GARANTİLİ KALİTELİ TONER KARTUŞ DOLUM

37 Mesaj
1 Kasım 2009; 13:04:04 

istersen bu linklere bi bak ! bu yazıcıya ait kartuşların dolumu gösteriliyor. Ayrıcan bu yazıcının üzerindeki kartuşu dolumda kullanabilirsin.hp üzerindeki

kartuşları tanıtım kartuşu diye adlandırıyor.Ama farketmiyor bittiğinde doldurabilirsin.Ben yaptım bi problem olmadı.

http://www.youtube.com/watch?v=C6-N-Pxmjxk renkli

http://www.youtube.com/watch?v=MPi2GqJg5QM siyah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savaskyaa -- 1 Kasım 2009; 13:13:22 >

1773 Mesaj
4 Aralık 2009; 13:58:47 

Bugun Bim'den aldım
53,50 TL'ye
2 yıl garantili.
Açıp deneyeceğim.
Fiyat olarak gayet uygun geldi.

690 Mesaj
27 Aralık 2009; 21:37:14 

Kartuşları bitmeye yakındı
doldurdum tm 10 ml mürekkep koydum kapadım etiketi akıtmaya başladı sonra baktım olmuyor kartuşu salladım içinden sıvı sesi geliyor sünger hepsini emmemiş sonra kaldırdım tekrar etiketi çektim fazlalık mürekkebi düzeldi akıtmıyodu ve yazıyodu şimdi birşey basmayı denedim bboşluklar va yani mürekkep gelmiyor tam. çok sinir oldum lütfen yardım.

9520 Mesaj
28 Aralık 2009; 10:22:15 

kardeş o akma olayı bende de oluyor, ben tüm renklerden her seferinde 2 cc dolduruyorum, renklilerde bir sorun yok da, siyah az daha fazla koyduğum anda damlatmaya başlıyor...

sana tawsiyem içindeki tüm mürekkebi boşalt, baştan 2-3 cc mürekkep koyarak git...

ll_renzokuken_ll

690 Mesaj
28 Aralık 2009; 19:31:56 

Boşalltım akşam bugün 1 şırınga yani 2ml koydum kartuş basmaz oldu tıkandımı ne oldu yardım edin

1113 Mesaj
28 Aralık 2009; 19:52:42 

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsirel

Boşalltım akşam bugün 1 şırınga yani 2ml koydum kartuş basmaz oldu tıkandımı ne oldu yardım edin

Dostum her renkten 2ml den fazla koyma, birde doldurma işlemi bittikten sonra özel bir aparat var onunla süngerdeki hava kabarcıklarını alman gerekiyor...youtube da dolum videoları var, seyretmeni tavsiye ederim...

Grand Scenic III Privilège 5 Baz//HP Pavilion dv6000-GeForce Go 7400-2gb DDR2//HP Mini 110//Technics SA-DX950 amfi+5.1 Home Theatre //Samsung PS42A410C Plazma TV//Dreambox DM 800HD//İpad Retina 16gb//Huawei IDEOS X5 cep

690 Mesaj
28 Aralık 2009; 20:03:48 

İzledim. Siyah kartuştan bahsediyoorum

9520 Mesaj
29 Aralık 2009; 9:46:55 

ucu tıkanmış olabilir, mürekkebin kalitesinden emin misin ?

eğer vakumladıktan sonra helen basmamaya devam ederse, tıkanmış olabilir, kaynar suya batır yarım cm filan alt kısmı, 3-4 dakika beklet, açılır...

tabi dikkat etmek lazım su çipli kısma denk gelirse zarar verir...

emin değilsen yapma bu arada hepten gidebilir kartuş...

ll_renzokuken_ll

690 Mesaj
29 Aralık 2009; 18:33:26 

Burada makine ile dolum yapan yapan yere verdim.

37 Mesaj
29 Aralık 2009; 21:48:53 

ARkadaşlar

Dolumu yaparken şırıngayı süngerin içine tam sokup sonra 1 cm kadar geri çekin.Yani süngeri yaklaşık olarak ortalasın.Birde süngerin önceki dolumdan delik yeri vardır tam ordan yapın dolumu.

Mürekkep fazla geldiğinde,sünger mürekkebi kapasitesi kadar alacak,geri kalan mürekkep sünger dışında serbest olacağından akma yapacaktır.Akma yaptığında mürekkebin bir kısmını şırıngayla alırsınız

Açıkcası ben dolumdan sonra vakumda yapıyorum.Böylece mürekkebin kannallara doğru akışı sağlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savaskyaa -- 29 Aralık 2009; 23:46:11 >

40 Mesaj
3 Ocak 2010; 13:00:05 

hp kartuşlarda dolum 5 kere oluyor bunun nedenide hp lerde kartuş kafasının fazla dayanmaması

benim dikkat ettiğim hp kartuşlarda fazla koyarsan mürekkebi hava sistemi bozuluyor süngerin en az şekilde doldurmak gereklidir.

www.transfermatik.com

http://www.transfermatik.com

6 Mesaj
4 Ocak 2010; 0:21:36 

bende bu yazıcıdan aldım ve kurdum. alacak arkadaşlar yazıcıyı alırken kablosunu da almayı unutmasınlar. hızı ve baskı kalitesi çok güzel. dolum yapan arkadaşlar acaba hangi marka mürekkebi önerirler. anladığım kadarıyla kartuş ömründe kaliteli mürekkeb önemli.

40 Mesaj
7 Ocak 2010; 14:58:03 

en kaliteli mürekkep bana göre prinko neden dersen mürekkep alırken sonradan büyük bidonlardan küçük şişelere konulmuşları alma derim

orjinal kutusunda 100 ml 250 ve 500 ml 1 kg her neyse onun üzerinde üretilmiş olan ülke ve raf ömrü yazan tarihi son kullanma tarihi gibi fiyatı gibi ürünleri alınız sonradan ambalaj yapılan ürünler ne zaman geliyor kaç yıl duruyor ben nerden bilecem ben aldığımda ya son kullanma tarihi geçti ise ne olacak

yazıcı tıkanıyor sonrada bana suç buluyolar yazıcıda hata diye bu ürün ne malı kardeşim ne zaman geldi ülkeye veya kim üretti garantisi varmı sonradan yapıştırılan etiketlerden bahsetmiyorum barkottan bahsediyorum ben üzerinde barkot olcak şişede olacak barkotu hemde.

şişelerde hava almayacak ve bence mürekkep garantili olacak.

ve bir kişiden duyduğuma göre iyi mürekkep şöyle anlaşılıyormuş

10 ml alın mürekkebi bir demirin üzerine veya kavanozun kapağına dökün ve 10 gün kalsın orda sonradan bakın mürekkep ne hale gelmiş

eğer kuru toprak gibi çatlamışsa dandik eğer renklerin bazıları bir araya toplanmışsa dandik hele hele üstünde bir sıvı hiç kurumamışsa çok kötü mürekkep böyle koyduğunuz gibi duracak donmayacak oda sıcaklığında bir yerde bu deneyi yapabilirsiniz.

http://www.transfermatik.com

6 Mesaj
12 Ocak 2010; 0:59:41 

bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim

915 Mesaj
11 Şubat 2010; 12:03:42 

kartuşların üzerinde yazan bir numara var C8766E veya C8727A gibi. bu numaraların sonunda A veya E varsa normal kartuştur. sonu G ile bitenler demo kartuş olup daha düşük kapasitelidir.

Notebook - Diz üstü
aramakla bulunmaz ama bulanlar arayanlardır...
lg E550, lenovo s10-3, 500 gb lg, 2690, crea ms2.

104 Mesaj
12 Şubat 2010; 16:06:24 

merhaba arkadaşlar bende yeni hp 1660 yazıcı aldım önceki yazıcıya kartuş almaktan bıkmıştım.eko kartuştan kartuş dolu seti aldım.sette HP 21,27,56,336,337338,350 kartuş modelleri var ancak hp 300 modeli yazmıyor. acaba hp modelini bu settle doldurabilirmiyim.firmaya mail attım geri dönüş olmadı.
http://www.ekokartus.com/dolum_setleri.htm

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Şubat 2010; 1:10:02 

HP 300 kartuş için birebir uyumlu kartuş dolum seti almanızı öneriyorum çünkü normal hp mürekkep diye satılan ürünlerde sorun yaşanıyor.

http://www.kartus.web.t...&gonder.x=24&gonder.y=7

saygılar...

4 Mesaj
20 Şubat 2010; 19:26:55 

merabalar http://urun.gittigidiyor.com/HP-300-KARTUS-MUREKKEP-DOLUM-SETI_W0QQidZZ24191877 bu kartuş seti nasıldır sizce nette dolarsırken ılgımı cektıde kalıtesı konusunda bilgisi olan biri varmı acaba

4 Mesaj
25 Şubat 2010; 23:33:37 

merabalar ben hp 300 kartuşumu doldurdum ve pc de boş olarak gözüküyor resetlemek için ne yapmam gerekli aranızda aynı sorunu yasayıptı cözmüş arkadaşlar varmı acaba varsa bi bilgilendirseniz ne yapmam gereklii

104 Mesaj
27 Şubat 2010; 13:34:50 

arkadaşlar kartuşa kaç ml mürekkep koyuyorsunuz. kartuşa mürekkep bitmeden mi dolum yapılmalı yoksa bittikten sonra mı ?

4 Mesaj
17 Mart 2010; 4:18:53 

renlilere 2.5 ml siyahada 5ml dolduruyorum ben kartuş bitmedem dolduruyorum

690 Mesaj
17 Mart 2010; 11:49:37 

kartuşu doldururken mutlaka az koyun , eğer çok koyarsanız akma yapıyor. Ben ilk doldurduğumda çok koymuştum akmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsirel -- 17 Mart 2010; 11:50:13 >

1113 Mesaj
17 Mart 2010; 20:05:58 

quote:

Orijinalden alıntı: arkendos

merabalar ben hp 300 kartuşumu doldurdum ve pc de boş olarak gözüküyor resetlemek için ne yapmam gerekli aranızda aynı sorunu yasayıptı cözmüş arkadaşlar varmı acaba varsa bi bilgilendirseniz ne yapmam gereklii

Bu konu hakkında bir çözüm bulabildin mi?....

Grand Scenic III Privilège 5 Baz//HP Pavilion dv6000-GeForce Go 7400-2gb DDR2//HP Mini 110//Technics SA-DX950 amfi+5.1 Home Theatre //Samsung PS42A410C Plazma TV//Dreambox DM 800HD//İpad Retina 16gb//Huawei IDEOS X5 cep

37 Mesaj
19 Nisan 2010; 18:44:25 

quote:

Orijinalden alıntı: tornado_man

arkadaşlar kartuşa kaç ml mürekkep koyuyorsunuz. kartuşa mürekkep bitmeden mi dolum yapılmalı yoksa bittikten sonra mı ?

renkli mürekkebi bitmeden doldurmanı öneririm enjektörü patırıp hangi renk geliyorsa o rengi doldur siyah bitmişti doldurdum renkliyi de tam bitmeden

ASUS M4A785TD-V EVO ATİ Radeon 4200 Onboard GPU 1000 mhz(o/c) AMD Phenom II x4 965 3.955.5 mhz( 225 x 17.5 1.46875v) Kingston HyperX DDR3(2x2) 1808 mhz 10-10-10-15-28-1T 1.560v 2xSeagate ST3500418AS (RAİD0) 500Gb 7200rpm yakında 5tane yapmayı düşünüyorum:D

8 Mesaj
5 Ekim 2010; 13:55:49 

arkadaşlar bende de hp f2420 yazıcı var alalı daha 5 ay oldu kartuş bitti. doldurmaya verdim getirdim 3 sayfa çıktı aldım ertesi gün tekrar çıktı alacaktım görmedi bi daha da kartuşu ikinci kez dolum yaptırdıgım yere gittim adam dolu diyo ama yazıcı görmüyo.ne yapabilirim... ACİL AMA ÖDEVLER VAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06koray58 -- 5 Ekim 2010; 13:56:37 >

3149 Mesaj
18 Ekim 2010; 17:13:07 

quote:

Orijinalden alıntı: akoray

Bu konu hakkında bir çözüm bulabildin mi?....

aynı sorunu yaşıyorum,
ilk aldığım kartuşlar bitmek üzereydi, arkadaşta bulunan mürekkeplerden dolum yaptık bir sorun yaşamadık, ancak daha sonra kendim dolum seti aldım ve yine kartuşlar bitmek üzere iken doldurdum, ama bu kezde kartuşlar boş uyarısı veriyor fişini çekip 3-5 saniye bekliyorum yazıcı ekranında orijinal hp mürekkebi boş yazıyor yada kartuş hatası veriyor.
bu soruna nasıl bir çözüm bulacağız. kartuş modeli hp300

Eskişehir'liler ve Eskişehir'de yaşayanlar

141 Mesaj
4 Kasım 2010; 0:07:47 

bende hp 1660 yazıcı almıştım demo siyah kartuş bitti bende gittigidyordan dolum seti aldım yaklaşık 5 ml doldurdum vakum aparatıyla vakumladım ( tam anlamıyla vakumladı mı bilmiyorum ama kartuşun ucu mürekkeplendi ) yazıcıda siyah mürekkep göstergesi az görünüyor ama yazıcıdan siyah renkte çıktı alamıyorum. Seti aldığım yere mail attım demo kartuş dolmuyor diyorlar ama burada birçok arkadaş doldurduğunu söylemiş. Siz nasıl yaptınız acaba yardımcı olabilirmisiniz. birde demo kartuşa renklide ve siyahta ne kadar dolduruyorsunuz şimdiden çook tşk

492 Mesaj
4 Kasım 2010; 20:30:44 

quote:

Orijinalden alıntı: veezy

bende hp 1660 yazıcı almıştım demo siyah kartuş bitti bende gittigidyordan dolum seti aldım yaklaşık 5 ml doldurdum vakum aparatıyla vakumladım ( tam anlamıyla vakumladı mı bilmiyorum ama kartuşun ucu mürekkeplendi ) yazıcıda siyah mürekkep göstergesi az görünüyor ama yazıcıdan siyah renkte çıktı alamıyorum. Seti aldığım yere mail attım demo kartuş dolmuyor diyorlar ama burada birçok arkadaş doldurduğunu söylemiş. Siz nasıl yaptınız acaba yardımcı olabilirmisiniz. birde demo kartuşa renklide ve siyahta ne kadar dolduruyorsunuz şimdiden çook tşk

bende de 1660 var ve hala üzerinde çıkan kartuşları kullanıyorum ve tahminice çıkan kartuşlarda demo değil bir arkadaş kartuş numarasının sonunda E varsa orjinal demişti örneğin CC643E gibi bu arada doldurduktan sonra muhakkak vakumla benimde başıma gelmişti mürekkep kanallarına hava girince tıkanıyor ilkinde böyle bir hata yaptım vakumladıktan sonra düzeldi ve yaklaşık6 aydır aynı katuşu kullanıyorum yazıcıyı değiştirip c4780 aldım aynı kartuştu ve bu yazıcı ile gelen kartuşları açmadan 1660 kartuş larını kullanarak devam ediyorum

141 Mesaj
7 Kasım 2010; 13:43:01 

teşekkür ederim auzun99 arkadaş
sorunumu hallettim belki bu sorunla karşılaşan arkadaşlara yardımcı olur diye anlatayım

Bir defa kartuş dolum seti alacak arkadaşlara bir tavsiyem olacak hp 300 siyah ve rankli kartuşun vakum aparatı farklı.(Bu durum 350 ve 351 için de aynı) siyah kartuş için uzun contalı vakum aparatı olacak, renkli için ise kısa contalı vakum aparatı olacak. Benim problemim ise bana gelen sette 1 adet vakum aparatı ve kısa contalı olmasıymış. Siyah kartuşumu götürdüm bir kartuş dolumcuya vakumlattım iş halloldu.
Eğer sizde dolum seti sipariş edecekseniz ayrıca vakum aparatı isteyin yani 1 adet uzun contalı bir adet kısa contalı olsun. Çünkü kısa contalı vakum aparatı gelirse siyah kartuşa tam oturmuyor onun içinde hava aldığı için vakum yapamıyor.
Bu durumu seti aldığım yere mail ile bildirdim madem uzun ve kısa contalı farklı iki vakum aparatı var keşke beni uyarsaydınız parasını da extra verirdim ( 2 lira :) ) dediğimde bir tanesi her ikisine oluyor falan dedi. Ama yine aynı sitede uzun ve kısa contalı ayrı model olduğu ve hangi kartuşa hangi vakum aparatının uyacağı belirtilmiş.
Ben bunu vakum problemi çıkınca yine aynı sitede yaptğım incelemeden öğrendim.

Belki bu problemi yaşayan ve set sipariş edeceklere yardımcı olur umarım. Kolay gelsin

Bu arada birde soru sorayım bari :) siyah demo kartuşa yaklaşık 6 cc mürekkep enjekte ettim. Acaba demo renkli kartuşum bitince renklerden kaçar cc enjekte etmeliyim. Birde deniyorki mesela maviden 2 cc doldur , yaa tamam doldurayımda mavinin 2 adet deliği var her birine mi 2cc yoksa 1cc birine 1cc diğerine mi ? Bu konuda deneyimi olan arkadaşlar yardım pls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veezy -- 7 Kasım 2010; 13:48:29 >

1 Mesaj
9 Kasım 2010; 20:39:11 

Teşekkürler veezy. Verdiğin bilgi çok önemliydi, bende sipariş verdiğim dolum seti için... ona göre renkli icin ayrı aparat sipariş verdim. Yoksa aynı olumsuzluğu bende yaşayacaktım. cok sagol.

119 Mesaj
9 Kasım 2010; 23:52:43 

quote:

Orijinalden alıntı: veezy

teşekkür ederim auzun99 arkadaş
sorunumu hallettim belki bu sorunla karşılaşan arkadaşlara yardımcı olur diye anlatayım

Bir defa kartuş dolum seti alacak arkadaşlara bir tavsiyem olacak hp 300 siyah ve rankli kartuşun vakum aparatı farklı.(Bu durum 350 ve 351 için de aynı) siyah kartuş için uzun contalı vakum aparatı olacak, renkli için ise kısa contalı vakum aparatı olacak. Benim problemim ise bana gelen sette 1 adet vakum aparatı ve kısa contalı olmasıymış. Siyah kartuşumu götürdüm bir kartuş dolumcuya vakumlattım iş halloldu.
Eğer sizde dolum seti sipariş edecekseniz ayrıca vakum aparatı isteyin yani 1 adet uzun contalı bir adet kısa contalı olsun. Çünkü kısa contalı vakum aparatı gelirse siyah kartuşa tam oturmuyor onun içinde hava aldığı için vakum yapamıyor.
Bu durumu seti aldığım yere mail ile bildirdim madem uzun ve kısa contalı farklı iki vakum aparatı var keşke beni uyarsaydınız parasını da extra verirdim ( 2 lira :) ) dediğimde bir tanesi her ikisine oluyor falan dedi. Ama yine aynı sitede uzun ve kısa contalı ayrı model olduğu ve hangi kartuşa hangi vakum aparatının uyacağı belirtilmiş.
Ben bunu vakum problemi çıkınca yine aynı sitede yaptğım incelemeden öğrendim.

Belki bu problemi yaşayan ve set sipariş edeceklere yardımcı olur umarım. Kolay gelsin

Bu arada birde soru sorayım bari :) siyah demo kartuşa yaklaşık 6 cc mürekkep enjekte ettim. Acaba demo renkli kartuşum bitince renklerden kaçar cc enjekte etmeliyim. Birde deniyorki mesela maviden 2 cc doldur , yaa tamam doldurayımda mavinin 2 adet deliği var her birine mi 2cc yoksa 1cc birine 1cc diğerine mi ? Bu konuda deneyimi olan arkadaşlar yardım pls

sayın veezy,

YAPTIĞINIZ BİLGİLENDİRME İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ....BAHSETTİĞİNİZ SİTE BİZİZ GALİBA:)

BİZ GENELDE sadece RENKLİ SET TERCİH EDEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN GENİŞ AĞIZLI VAKUM APARATI GÖNDERMEKTEYİZ.aYRICA TÜM SETLERİMİZDE UZUN CONTALI GÖNDERMEMİZİN SEBEBİ,SÖYLEYECEĞİM ŞEYİ YANLIŞ ANLAMAYIN,RENKLİ KARTUŞA DA VAKUM YAPILABİLİYOR OLMASI...BEN ŞAHSEN HEM RENKLİ,HEM SİYAH KARTUŞ İÇİN AYNI UZUN CONTALI APARATI KULLANMAKTAYIM.

AMA BİZ YİNE DE SÖYLEDİKLERİNİZİ DİKKATE ALACAĞIZ.YAKIN ZAMANDA ÜRÜN GÜNCELLEMELERİMİZDE HEM KISA,HEM UZUN CONTALI GÖNDERMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ.SİZİN GİBİ BİLİNÇLİ MÜŞTERİLERİMİZİN ÖNERİLERİNİ HER ZAMAN DİKKATE ALMAKTAYIZ.

SİZ BİZE GİTTİGİDİYOR ÜZERİNDE ULAŞIP MESAJ GÖNDERİN.SATIN ALACAĞINIZ APARATI KARGO ÜCRETİNİ BİZ KARŞILAYARAK GÖNDERELİM.

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/NOKTA_ATISI/

BU ARADA,DEMO KARTUŞLARA YAPACAĞINIZ DOLUM SINIRLIDIR.3-4 DOLUMDAN SONRA YA SİLİK YAZMAYA,YA DA DOLMAMAYA BAŞLAYACAKTIR.O SEBEPLE ORJİNAL ALMANIZI SALIK VERİRRİZ.RENKLİ DOLUM İÇİN DE,DEMO KARTUŞ İÇİN,HER RENKTEN 1,5 ML YETERLİDİR...

SAYGILARIMIZLA...

...NOKTA ATIŞI...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NOKTA ATIŞI -- 9 Kasım 2010; 23:55:48 >

3149 Mesaj
10 Kasım 2010; 13:25:17 

quote:

Orijinalden alıntı: muzo86

aynı sorunu yaşıyorum,
ilk aldığım kartuşlar bitmek üzereydi, arkadaşta bulunan mürekkeplerden dolum yaptık bir sorun yaşamadık, ancak daha sonra kendim dolum seti aldım ve yine kartuşlar bitmek üzere iken doldurdum, ama bu kezde kartuşlar boş uyarısı veriyor fişini çekip 3-5 saniye bekliyorum yazıcı ekranında orijinal hp mürekkebi boş yazıyor yada kartuş hatası veriyor.
bu soruna nasıl bir çözüm bulacağız. kartuş modeli hp300

Sayın NOKTA ATIŞI
bu soruna nasıl çözüm bulabiliriz

Eskişehir'liler ve Eskişehir'de yaşayanlar

119 Mesaj
10 Kasım 2010; 23:16:49 

İLGİ VE ALAKANIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ,

Herkesin unuttuğu veya bilemediği bir şey var...Biz prensip olarak SATIŞ SONRASI DEĞİL SATIŞTAN ÖNCE ,ALIŞVERİŞ YAPAN VEYA YAPMAYAN HERKESİ BİLGİLENDİRMEYE ÇALIŞIYORUZ.....

1) YENİ YAZICI ALDIĞINIZDA YAZICIYLA BİRLİKTE GELEN KARTUŞLARA DOLUM YAPILAMAMAKTADIR.YAPILSA BİLE ORJİNALİNE YAPILMIŞ GİBİ SONUÇ ALINAMAMAKTADIR.ORJİNAL KARTUŞA 10 KERE DOLDURABİLİYORSANIZ VE 1 YIL KULLANABİLİYORSANIZ TOPLAMDA,DEMO KARTUŞLARA 2 KERE YAPARSINIZ" Kİ O DA YAAPABİLİRSENİZ" VE AYNI STANDARTLARDA 1 AYDA BİTERE.....ÇOĞU DEMO KARTUŞ DOLUM YAPILDIKTAN SONRA HİÇ YAZMAMAKTADIR...BURADA ÜRETİCİ FİRMANIN KULLANICIYA VERDİĞİ MESAJ" NUMARA YAPMA,ORJİNAL KULLAN" DEMEKTİR....BU DURUMUA ÖZELLİKLE DE HP300 KARTUŞLARIJNDA RASTLANMAKTADIR.....

2)YİNE HERKESİN GÖZ ARDI ETTİĞİ BİR DURUM VAR.........." tüm kartuşların son kullanma tarihleri mevcuttur"..........ÇİPLER BOZULMASA DA, 50 KERE DE DOLDURSANIZ SON KULLANMA TARİHİ GELDİ Mİ,KARTUŞA VERDİĞİ HİZMETLERDEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDER VE EMEKLİYE AYIRIRIZ:)

HP300 KARTUŞLARDA RESETLEME GİBİ BİR DURUM SÖZ KONUSU DEĞİLDİR

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/NOKTA_ATISI/

BİZE BURADAN DA ULAŞABİLİRSİNİZ.SAYGILARIMIZLA....

141 Mesaj
11 Kasım 2010; 17:00:02 

Nokta Atışı gerçekten çok teşekkür ederim. Evet bahsi geçen site sizdiniz ama isim vermek istememiştim. Soruna böyle samimice yaklaşmanız dürüst bir satıcı olduğunuzu gösterir ki böylece kazanan siz olacaksınız. Vakum aparatını biz gönderelim demişsiniz ama İstanbulda bulunan kardeşim Bayrama gelecekti, aldırttım bir tane . zaten ucuz birşey. Göndermenize gerek yok yani, sizde alacağım olsun :) kendinize iyi bakın tekrar görüşmek üzere

( 1.5 ml yi her iki deliğe mi paylaştıracağız yani 0.75 + 0.75 yoksa her deliğe rengine göre 1.5 ml mi ? )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veezy -- 11 Kasım 2010; 17:08:44 >

119 Mesaj
11 Kasım 2010; 23:26:47 

Sayın veezy,

Biz sizin gibi duyarlı kullanıcıların görüşüne her zaman saygı gösteriyor,önerileri bir eksiklik veya suçlama olarak değil " YÖNLENDİRME " olarak kabul ediyoruz...BİZ BİLİYORUZ,SİZ ANLAMAZSINIZ,BİZDE BÖYLE " gibi çağdışı kalmış uygulamalardan uzak,TEMEL PRENSİPLERİMİZ DOĞRULTUSUNDA tamamen kullanıcı merkezli bir firma olma gayreti içindeyiz...

Her zaman bize mesaj atabilir,bilgi alabilirsiniz...

Saygılarımızla....

not:...Her renk için 1,5 ml deneyebilirsiniz...

141 Mesaj
16 Kasım 2010; 21:29:56 

teşekkür ediyorum cevaplarınız için v e Bayramınızı kutluyorum

645 Mesaj
21 Temmuz 2011; 11:26:14 

win7 olan bilgisayarımda hp sitesinden driverı indirdiğimde setupa geçmeden dosya kapanıyor 4-5 keredir indiriyorum aynı sorun

1 Mesaj
22 Eylül 2011; 21:39:49 

Arkadaşlar işinize yararmı bilmem, birde bu sitedeki yazıyı okuyun isterseniz. Belki işinize yarayabilir.

http://tonerdolum.blogc...mesi-gerekenler/6170169

262 Mesaj
1 Ocak 2012; 21:03:46 

Kartuşun fazla dayanmalarının sebebinin çoğunlukla kartuş tamamen bittikten sonra doldurulması ve mürekkep tükendiği andan itibaren kartuşun nozüllerini boş yere isitarak yakması olduğunu düşünüyorum . Peki bu olay hp 350-351 kartuşlarında da var mı ? Yani kaç doluma dayanıyor ? Ayrıca eğer kartuşu tam bitmeden hemen doldurursak daha fazla kez kullanabilecek miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Harici Bileşenler » Yazıcı/Tarayıcı » hp d 1660 yazıcı için hp 300 kartuş dolumu nasıl yapılır?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.469