Şimdi Ara

Apple

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple PM G5 ALACAĞIM TEK İŞLEMCİ YADA ÇİFT İŞLEMCİ HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI HANGİSİ DAHA KULLANIŞLI

• bu makinalar çok iyi fakat pc için yapıulmış oyunlar falan bu ortamlarda çalışmıyor gerçi emulator lerle çalışıyorda randımanlı değil tek çift işlemci için de apple bayiine gidersen detaylı bilgi alırsın
  • ben bunu grafikte kullanacağım ama bayii elinde olanın daha iyi olduğunu idda ediyor oda tek işlemci

• quote:

Orjinalden alıntı: Ryanshark

ben bunu grafikte kullanacağım ama bayii elinde olanın daha iyi olduğunu idda ediyor oda tek işlemci

G4 ile calisan bir musterimiz vardi agirlik olarak Photoshop kullaniliyor, yalniz bir sure calismadan sonra cok yavasladigi konusunda bir sikayeti olmustu. Yalniz su an hatirlamiyorum cift islemci mi tek mi.. Yalniz sana tavsiyem grafik turu programlarda islemciye yuk bindiginden ve tek islemcide bu zamanlarda cok agirlasacagindan cift islemci almak daha mantikli. Atiyorum bir yandan render yaparken diger yandan baska bir uygulama ya da tasarim yapilabilir. Zaman kaybini buyuk olcude azaltir yani.
  • çift islemcili g5 al tabi onlar biraz daha pahallı.Ama cook da abartılı bir sistem deil(ama coook güzel gozukuyorlar)
  • quote:

Orjinalden alıntı: T3rcermillennium

çift islemcili g5 al tabi onlar biraz daha pahallı.Ama cook da abartılı bir sistem deil(ama coook güzel gozukuyorlar)

Abartili derken ne abarti bekliyorsun anlamadim grafik uzerine kullanilacak sistemler :)
    Bu arada bahsettigimiz musteriye daha ucuz olsun diye cift islemcili bir amd sistem toplamistik 2003 de gayet memnun kalmislardi performanstan. Yalniz kullanim alanina gore MAC in ustunlugu tartisilmaz. G4 yeni ciktiginda PC icin DVD Writer tabiri daha yayilmamisken G4 uzerinde DVD Writer gelmisti Apple USB icin de aynisini yapmisti. Benim en sevdigim yani stabil calismasi kolay kolay sistemde hata olusmamasi ve donanim tanitma denen gerekliligin olmamasi. Isletim sistemini kurarsin ve bitti. Gerci Mac OS X ile birlikte bir takim gereklilikler cikmisti ama yine de cok daha rahat kurulum ve isletim.

• ortak güzel makinada server mı kuracan
  • hayır tasarım için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.