- x
--winston white sigarayı bıraktırır mı--
12 Cevap6609 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

113 Mesaj
6 Ekim 2009; 23:57:34 

bugün aldım bi paket, çekiyorum çekiyorum bişey gelmiyo. arkadaş demişti bırakmaya çalışıyosan white iç diye... neyse gittim aldım da acaba bu sigara bıraktırır mı ki sigarayı??? ha bide kimse istemiyo, otlakçı 0 vallah
zifir 1mg, nikotin 0,1mg, karbon monoksit:2mg böyle yazıyo üstünde harbiden de

DH 2009

6591 Mesaj
7 Ekim 2009; 7:16:07 

Bıraktırmaz arttırır! Vücut alıştığı nikotin miktarını isteyeceğinden bu tür düşük nikotinli sigaralara geçildiğinde adet olarak tüketim artar! Daha da kötüsü tekrar normal sigaraya geçtiğinizde bu defada el alışkanlığı nedeniyle normal sigara tüketiminiz artar!
En iyisi hiç içmemek üzere bırakmak bir an önce!

GENS UNA SUMUS

2732 Mesaj
7 Ekim 2009; 8:37:15 

samsun iç samsun

352 Mesaj
7 Ekim 2009; 8:43:52 

quote:

Orijinalden alıntı: neommy

Bıraktırmaz arttırır! Vücut alıştığı nikotin miktarını isteyeceğinden bu tür düşük nikotinli sigaralara geçildiğinde adet olarak tüketim artar! Daha da kötüsü tekrar normal sigaraya geçtiğinizde bu defada el alışkanlığı nedeniyle normal sigara tüketiminiz artar!
En iyisi hiç içmemek üzere bırakmak bir an önce!

Aynen öyle bende senin gibi yapmıştım nikotin değeri az bırakırım diye ama neonun dediği gibi kesmiyor eskiye geri dönüyorsun 7 saattir sigara içmiyorum bol bol şeker yiyip su içiyorum bırakacam Allah'ın izni ile.

1596 Mesaj
7 Ekim 2009; 8:53:54 

Winston whıte diye bi sigara çıktı da benim haberim mi yok?

**CÜNEYT ARKIN FAN CLUP**

2896 Mesaj
7 Ekim 2009; 14:09:01 

Ben 2-3 aydır içiyorum,

Hiç tavsiye etmem, daha fazla içesiniz geliyor.

Eğer bir kurbağayı sıcak suya atarsanız hemen zıplar ve kaçar. Ama soğuk su dolu bir kaba koyarsanız ve yavaş yavaş suyu ısıtırsanız, su kaynayana kadar kurbağa çoktan ölmüş olur. Modern toplumlarda da, sıcak su içerisindeki kurbağa gibi benzer bir tepki verilir. Bir şeyi yavaşça değiştirirseniz çoğu kimse bunu farketmez. Örneğin toplumlarda denetim mekanizmaları gittikçe çoğalıyor. Bu aslında hiç de iyi bir gelişme değil. Çünkü kişi kendini gözetlenmiş hissettiğinde, gözetlenmeyen birine göre daha farklı davranır. Anonim olmadığı sürece, haklarını kullanmakta kendilerini özgür hissedemedikleri için bu haklarını kullanamamaktadırlar. Böylece fikir özgürlüğü büyük ölçüde engellenmiş olur. Bu düşünce özgürlüğü için de geçerlidir. Göze batmamak için insanlar giderek kurallara uymaya başlarlar. Böyle bir durumda toplumlarda kendine özgü farklı düşünenlerin sayısı günden güne azalır. Bu tür tek tip toplumlar kendini zihnen veya sosyal olarak yenileyemez. Hoşgörüsüzlük, tahammülsüzlük artarken, aynı zamanda toplumun yaratıcılık, yenilenme, ilerleme olanakları engellenmiş olur. Bu yüzden arada bir termometreye bakıp, suyumuz ne kadar ısınmış görmemiz lazım!!!

6591 Mesaj
7 Ekim 2009; 14:45:53 

quote:

Orijinalden alıntı: JoomlaPerest

Aynen öyle bende senin gibi yapmıştım nikotin değeri az bırakırım diye ama neonun dediği gibi kesmiyor eskiye geri dönüyorsun 7 saattir sigara içmiyorum bol bol şeker yiyip su içiyorum bırakacam Allah'ın izni ile.

Ben de zaten tecrübemle öğrendiğimi konuşturdum yukarda! Yoksa bildiğimi değil!

GENS UNA SUMUS

870 Mesaj
7 Ekim 2009; 14:54:39 

sigarayı bırakmak için mentollü içiniz. ama fazla uzatmayın çok çabuk dudak kanseri yapar

562 Mesaj
7 Ekim 2009; 14:57:40 

maltepe samsun küllükte kendiliğinden sönüyor bir tür yangın önlemi diyebiliriz günde 2-3 tane içersin zaten anca

2917 Mesaj
7 Ekim 2009; 15:06:59 

günde 3 paket içiyodum ondan

Twitter ID : https://twitter.com/kckyavuz

2581 Mesaj
7 Ekim 2009; 15:17:22 

1 sene kadar içtim pek bir işe yaramıyor dediğin gibi otlakçı sıfır :) tek yararı bu

18721 Mesaj
7 Ekim 2009; 15:50:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Lee-Enfield

sigarayı bırakmak için mentollü içiniz. ama fazla uzatmayın çok çabuk dudak kanseri yapar

ben 2 sene filan oldu sanirim salem menthol green iciyorum light olani yani.onceden malboro iciyordum yarim paket simdi bunu 1 paket iciyorum ve kac kisiye tuttum hatirlamiyorum bir kisi de cikip kotu demedi hatta goren oo bir salem yakalim diyor.piyasada cok zor bulunuyor bulamadigim gun birakacam cunku diger sigaralari icemiyorum.bu sekilde biraktirir diyorsan haklisin.
malboronun mentollusu var o igrenc harbiden ama mentollu sigaraya alisan daha zor birakir bence icmeyin.kotu sigara ile birakmistim bir kere ama piyasadaki en igrenc sigarayi bulmaniz lazim en hafif sigara ile olmaz bu is.

165 Mesaj
7 Ekim 2009; 15:50:49 

İşe yarıcağını sanmıyorum

Kurban Fan Club

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » --winston white sigarayı bıraktırır mı--
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.314