Şimdi Ara

--winston white sigarayı bıraktırır mı--

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
16.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün aldım bi paket, çekiyorum çekiyorum bişey gelmiyo. arkadaş demişti bırakmaya çalışıyosan white iç diye... neyse gittim aldım da acaba bu sigara bıraktırır mı ki sigarayı??? ha bide kimse istemiyo, otlakçı 0 vallah
    zifir 1mg, nikotin 0,1mg, karbon monoksit:2mg böyle yazıyo üstünde harbiden de

• Bıraktırmaz arttırır! Vücut alıştığı nikotin miktarını isteyeceğinden bu tür düşük nikotinli sigaralara geçildiğinde adet olarak tüketim artar! Daha da kötüsü tekrar normal sigaraya geçtiğinizde bu defada el alışkanlığı nedeniyle normal sigara tüketiminiz artar!
    En iyisi hiç içmemek üzere bırakmak bir an önce!
  • samsun iç samsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: neommy

Bıraktırmaz arttırır! Vücut alıştığı nikotin miktarını isteyeceğinden bu tür düşük nikotinli sigaralara geçildiğinde adet olarak tüketim artar! Daha da kötüsü tekrar normal sigaraya geçtiğinizde bu defada el alışkanlığı nedeniyle normal sigara tüketiminiz artar!

Aynen öyle bende senin gibi yapmıştım nikotin değeri az bırakırım diye ama neonun dediği gibi kesmiyor eskiye geri dönüyorsun 7 saattir sigara içmiyorum bol bol şeker yiyip su içiyorum bırakacam Allah'ın izni ile.
  • Winston whıte diye bi sigara çıktı da benim haberim mi yok?
  • Ben 2-3 aydır içiyorum,

Hiç tavsiye etmem, daha fazla içesiniz geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoomlaPerest

quote:

Orijinalden alıntı: neommy

Bıraktırmaz arttırır! Vücut alıştığı nikotin miktarını isteyeceğinden bu tür düşük nikotinli sigaralara geçildiğinde adet olarak tüketim artar! Daha da kötüsü tekrar normal sigaraya geçtiğinizde bu defada el alışkanlığı nedeniyle normal sigara tüketiminiz artar!

Aynen öyle bende senin gibi yapmıştım nikotin değeri az bırakırım diye ama neonun dediği gibi kesmiyor eskiye geri dönüyorsun 7 saattir sigara içmiyorum bol bol şeker yiyip su içiyorum bırakacam Allah'ın izni ile.

Ben de zaten tecrübemle öğrendiğimi konuşturdum yukarda! Yoksa bildiğimi değil!
  • sigarayı bırakmak için mentollü içiniz. ama fazla uzatmayın çok çabuk dudak kanseri yapar
  • maltepe samsun küllükte kendiliğinden sönüyor bir tür yangın önlemi diyebiliriz günde 2-3 tane içersin zaten anca
  • günde 3 paket içiyodum ondan
  • 1 sene kadar içtim pek bir işe yaramıyor dediğin gibi otlakçı sıfır :) tek yararı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lee-Enfield

sigarayı bırakmak için mentollü içiniz. ama fazla uzatmayın çok çabuk dudak kanseri yapar

ben 2 sene filan oldu sanirim salem menthol green iciyorum light olani yani.onceden malboro iciyordum yarim paket simdi bunu 1 paket iciyorum ve kac kisiye tuttum hatirlamiyorum bir kisi de cikip kotu demedi hatta goren oo bir salem yakalim diyor.piyasada cok zor bulunuyor bulamadigim gun birakacam cunku diger sigaralari icemiyorum.bu sekilde biraktirir diyorsan haklisin.
    malboronun mentollusu var o igrenc harbiden ama mentollu sigaraya alisan daha zor birakir bence icmeyin.kotu sigara ile birakmistim bir kere ama piyasadaki en igrenc sigarayi bulmaniz lazim en hafif sigara ile olmaz bu is.
  • İşe yarıcağını sanmıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.