Şimdi Ara

Corsair'den 950 Watt'lık yeni güç kaynağı: TX950W

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Komponent üretiminde sektörün önde gelen oyuncularından birisi olan ve son kullanıcılar tarafından ağırlıklı olarak yüksek performanslı bellek kitleriyle tanınan Corsair, güç kaynağı gamını yeni modellerle genişletmeye devam ediyor. Farklı ihtiyaçlar ve fiyat aralıkları için yeni model çalışmalarına devam eden Corsair, TX serisi 950 Watt'lık TX950W modelini duyurdu.

ATX12V 2.3 ve EPS12V 2.91 standartlarıyla uyum ekseninde hazırlanan yeni TC950W, %85'e varan verimlilik değeri ile 80Plus Bronz sertifikasını da beraberinde getiriyor. 105 derece ortam sıcaklığında çalışmaya devam edebilen kapasitörlerin kullanıldığı Corsair TX950W, 78A sağlayabilen tekli 12v rail tasarımını temel alıyor ve 100.000 saate kadar pil ömür sunuyor.

Sessiz çalıştığı ve etkin soğutma performansına sahip olduğu belirtilen 140mm'lik fanın serinlettiği TX950W, 5 yıllık garanti ve 124 Avro'luk yurt dışı fiyatıyla kullanıma sunuluyor.

• Corsair PSU konusunda kendini kanıtladı.Fiyatıda harika.Tabi TR de bu fiyata alabilmek sadece hayal.
  • ATX12V 2.3 ve EPS12V 2.91 standartlarıyla uyum ekseninde'' bu sertifikaların ne olduğunuda açıklasanız süper olacak (kısa bilgiler halinde) haber okuyup araştırma yapmak sıkıcı olabiliyor ne olduğuna bakmasan önemli bi şey mi diye insanın içinde kalıyor
  • bide modüler olsa iyi olucak
  • 124avro = 260tl,burda da direk olarak böyle bir fiyatla qelse ki bu bir hayal süper olr.Epey kaliteli,verimliliği ve 12v üzerinden verdiğ amper değeri cok yüksek.
  • nerde o günler
    quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

124avro = 260tl,burda da direk olarak böyle bir fiyatla qelse ki bu bir hayal süper olr.Epey kaliteli,verimliliği ve 12v üzerinden verdiğ amper değeri cok yüksek.

• paylaşım için teşekkürler
  • ocz bellek ve psu larda 1 numara olcak
  • 105 derece ortam sıcaklığında çalışmaya devam edebilen kapasitörlerin kullanıldığı Corsair TX950W, 78A sağlayabilen tekli 12v rail tasarımını temel alıyor ve 100.000 saate kadar pil ömür sunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: HexfeT

105 derece ortam sıcaklığında çalışmaya devam edebilen kapasitörlerin kullanıldığı Corsair TX950W, 78A sağlayabilen tekli 12v rail tasarımını temel alıyor ve 100.000 saate kadar pil ömür sunuyor.

adamlar coşturmuş da bizim memlekette ne fiyat biçerler bu alete
  • hangi pil ömrüymüş o? operasyon ömrü yazmak istedi heralde aşıkmıdır nedir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: simplethinks

ocz bellek ve psu larda 1 numara olcak

fanatizmin dorugunda olan bir arkadaş daha
  • Bir gün böyle bişi olacağını biliyordum...
    Ne zaman tr'de olacağı be
    llimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: simplethinks

ocz bellek ve psu larda 1 numara olcak

De başlıktaki marka Corsair
  • Galiba geldi bu ürün.

Hepsiburada.com'da buldum ben.

http://www.hepsiburada.com/corsair-cmpsu-850tx-850w-140mm.-fan-80plus-power-supply/productDetails.aspx?categoryid=1012&productid=bd999731

950 watt değil 850 wattmış bulduğum

Ama 1000 watt olanı da var ki

http://www.hepsiburada.com/corsair-cmpsu-1000hx-1000w-140mm-fanli-tak-cikar-kablolu-power-supply/productDetails.aspx?categoryid=1012&productid=bd999732

Üstelik modüler yapıda bu.
    Corsair gerçekten muhteşem bir seri yakalamış !

• Bu ürünün yeni piyasaya sürüldüğünden eminmisiniz? Ürün tx kodulu, modüler değil ve tek rail. Benim bildiğim corsair yeni ürünlerini hx serisi adı altında üretiyor, modüler ve 3 rail fakat rail teknolojisi çok gelişmiş, tek railda max güç gerektiğinde 2 raildeki kullanılmayan güç tek raila yönlendirilebiliyor. Türkiyede bulunan sadece hx620 var bildiğim kadarıyla ve bu üründe tx750 fiyatına satılıyor yani 300 lira kadar. bu üründe tx kodlu tek raillı olduğu ve modüler olmadığı için bana eski serinin gamında gibi geldi. Bir yanlışlık yapılmış olabilirmi yoksa benmi yanlış biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidblue

Galiba geldi bu ürün.

Hepsiburada.com'da buldum ben.

http://www.hepsiburada.com/corsair-cmpsu-850tx-850w-140mm.-fan-80plus-power-supply/productDetails.aspx?categoryid=1012&productid=bd999731

950 watt değil 850 wattmış bulduğum

Ama 1000 watt olanı da var ki

http://www.hepsiburada.com/corsair-cmpsu-1000hx-1000w-140mm-fanli-tak-cikar-kablolu-power-supply/productDetails.aspx?categoryid=1012&productid=bd999732

Üstelik modüler yapıda bu.
    Corsair gerçekten muhteşem bir seri yakalamış !

Evet modülerdir çünkü zaten bahsettiğin ürün (1000 watt olan) hx kodlu yani yeni seri ürünlerden bende şaşırmıştım demekki tx lerdede modüler oluyormuş diye.

• Firebal getirse şu güç kaynağını ya.. fazla fiyat koymuyorlar üzerine valla süper olur şöyle bir güç kaynağı..
  • Yeni gelenler hx olmalı evet.

Fiyatları karşılaştırılan ürünlerden biraz daha pahalı ama değer ya...
  • Fiyatı tuzlu olacaktır.500 lira üstü gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.