Şimdi Ara

iPod Touch (2009)'dan kamera son anda mı çıkartıldı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple'ın yeni nesil iPod'ları tanıttığı 9 Eylül'deki özel etkinlik öncesinde iPod Touch ve iPod Nano'ya kamera desteği geleceği konuşuluyordu. İnternete sızan kılıf resimlerinde de kamera lensleri için özel açıklık bulunması bu iddiları güçlendiriyordu. Ancak 9 Eylül'de beklenen olmadı ve iPod Touch'a kamera desteği gelmedi.

Best Buy'ın Texas'daki mağazasında satışa sunulan DLO üretimi iPod Touch kılıfları Apple'ın iPod Touch'dan kamerayı son anda çıkartmış olabileceğini işaret ediyor. IFA'da Hama'nın sergilediği iPod Touch 2009 kılıflarında olduğu gibi DLO'un kılıfının arka tarafında, dedikodularda kamera lensinin bulunacağı söylenen konumda, bir açıklık bulunuyor.

Apple'ın hangi üreticiler ile ürünler öncesi irtibata geçip onları bilgilendirdiği bilinmese de gerek bu kılıflar gerekse de iPod Touch (2009)'un içersinde bulunan 6*6mm'lik içi boş kare, firmanın son anda iPod Touch'dan kamerayı çıkarmış olabileceği iddialarını güçlendiriyor. 9 Eylül'deki etkinlikten önce Apple'ın seri üretime giren iPod Touch (2009)'larda kamera lenslerinden kaynaklanmış olabilecek teknik bir sorunla karşılaştığı ve hatalı iPod'ları rafa kaldırdığının iddia edildiğini de belirtelim.

Kaynak: iFixit

• Keşke çıksaydı.
  • şimdi kamerasızdan biraz kazansınlar, sonra kameralısını çıkarıp daha fazla kazanırlar.. sıradan apple işte.
  • IPOD Touch guzel bir alet.. ah bide kamerasi olsaydi denilebilecek bir makina... onca ozellik, onlarca oyun, video ve fotograf cekme dstegi ortadan kalkmis oldu... kamera icin iphone gerekiyor... isin komik yani iphone ile itouch tumuyle birebir ayni chipseti kullaniyor... sadece birinin telefon ozelligi yok.. digerinin var diyorduk... bide kamera eksik diyecez simdi...

kiz arkadasima itouch aldim... Bluetooth bile sadece apple makinalarda calisiyor... herhangi bir bluetooth cihaza tanitamiyor ve dosya aktarimi yapamiyorsunuz... ama blue tooth var ama yok...
  • iPod Nano artık yeni Mp3 cihazı olarak konumlandırılıyor iTouch ise oyun, iPhone ise en üst seviye.

Bence iTouch'ta olmaması mantıklı olmuş zira bu durumda nanoyu öldürürlerdi ki onu gündelik bir cihaz olarak konumlandırıyorlar.
  • Ipod nanoyu safdışı bırakmamak için yapılmış bir olay ama çoğu kişi artık vga video çeken telefonlara sahip ve nanonun çektiklerinden çok daha akıcı şekilde. Bu yüzden fotoğraf özelliği olsa güzel olurmuş ama bu kadar ince bir cihaza fotoğraf çeken kamera koymak şu anda imkansıza yakın olduğu için sadece video çekebiliyor.
  • bunlar bilindik yahudi taktiklerinin işaretleri yahudiler işlerini oturtunca işin hilelerini araştırır bulur milleti söğüşlermiş
  • yeni ipod nanoları da tavsiye ederim kameraları harika çalışıyor ayrıca yazılım da çok hızlı
  • çıkartılması bence iyi olmuş yoksa ipod touch müzik aracı olmaktan çıkar biraz olsun işlevini kaybetmiş olurdu bence böyle daha iyi, hastayım ipod toucha
  • sence touch müzik aracı olmaktan cıkmadımı? şahsen touch umun müzik calma özelliği olduğu arada bi aklıma geliyo.. sora ayıp olmasın diye de biraz dinliyorum
  • Müzik aleti olmaktan çıkmasın diye özellikleri çıkarsınlar.. Sadece müzik dinlemek isteyen gitsin ipod classic shuffle alsın o zaman.
  • kamerası olsa hemen alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burack90 -- 1 Kasım 2009; 4:28:43 >
  • Birdahaki modelde artık yapacaklarını umuyorum fol hazırlanmış yumurta yakındır
  • artık çıkması yada çıkmaması benım ıcın pekde onemlı değil lakin 32 liğin siparişini çoktan verdim. belki 4 yada 5 sene sonra 10.nuncu nesil ipod touch alırım artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.