Şimdi Ara

Panasonic Windows 7'li yeni dizüstü bilgisayar modellerini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Japonya merkezli dünya elektronik devlerinden Panasonic, Windows 7'li yeni dizüstü bilgisayar modellerini duyurdu. Firmanın S8 ve N8 kod adlarına sahip yeni dizüstü bilgisayar modelelrini her ikisi de 1280 x 800 piksel çözünürlüğünü destekleyen 12.1-inç ekrana sahip. Intel'in 2.53GHz'de çalışan Core 2 Duo P8700 işlemcisinden güç alan sistemde ayrıca 4GB'a kadar bellek kapasitesine, depolama için 250GB'lık sabit diske ve grafik uygulamaları için DirectX 10 desteği sunan GMA X4500 entegre grafik birimine yer veriliyor.

Tasarım özellikleriyle öne çıkan yeni modellerin standart pil ile 8 saate, ekstra pil ile 16 saate kadar kullanım süresi vaat ettikleri açıklando. İşletim sistemi olarak Windows 7 Professional ile gelecek olan taşınabilir sistemler arasındaki temel farkı ise kullanılan optik sürücü belirliyor zira S8 modelinde touchpad'in hemen yanına konumlandırılan ve 8x hızında kayıt yapabilen DVD yazıcıya yer veriliyor. Diğer özellikleri arasında WiFi, Gigabit Ethernet ve HDMI çıkışı gibi detaylara yer verilen dizüstü bilgisayarların 22 Ekim'de satışa sunulması bekleniyor.

• ilginç bi tasarım
  • Panasonic dizüstü neden ülkemizde yok?
  • optik sürücü yeri iğrenç olmuş pc kullanırken oynaması çok rahatsız eder insanı, hele bide laçka olursa, çünkü sürekli oraya bilek geliyor
  • Cok ılgınc....
  • İlginçlikler güzeldir :D
  • Optik okuyucu tasarımı bencede kötü olmuş farklı olsun diye yanlış işler yapılmış bence.
  • DVD yazıcının tek kötü yanı : Yedek parçası zor bulunur :D...
  • Tasarım sıfır,sırf dikkat cekmek için yapılmış ama hataya cok müsayit...olmadı Panasonic...
  • kötü ve kaba bir tasarım...
  • 7 aylık konuyu hort. Helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

7 aylık konuyu hort. Helal olsun

+1...
    yeni sandım okuyorum bir de..
  • Tasarım sıfır,sırf dikkat cekmek için yapılmış ama hataya cok müsayit...olmadı Panasonic...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.