Şimdi Ara

Sence ! Dünyadaki En iyi 5 korku Filmi ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
6
Favori
100.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    American Haunting
    Rec
    Birde ispayol filmi daha vardı ismini hatırlayamadım. 2008 yapımıydı
  •  Sence ! Dünyadaki En iyi 5 korku Filmi  !
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulogun61

@Dunham
    th exorsizm emily rose sinemada izlemiştim etkileyiciydi gerçekten. tv de izleyince o kadar etki yaratmadı gerçi.ama içine cin kaçan kız gerçekten etkileyici bir performans sunuyor filmde

Ben pek fazla etkilenmedim.

Ama ilk film çok fenaydı.

@-bullshit-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obsession -- 15 Ekim 2009; 22:20:19 >

• Korku katagorisi kişiden kişiye değişen bir tarz.Bazıları kandan korkar bazıları güler ki ben bol kanlı korku filmlerine gülen birisiyim.Günümüzde korku deyinde genelde kan akla geldiği için korku filmi seyretmiyorum Ama Zamanında Büyü(Türk),Shutter,Paranormal Activity vb filmler piskolojimi etkileyen filmlerdi.REC korku değil Gerilim filmidir.Testere serisi,Koleksiyoncu bunlar gerilim filmleri.Bir filmlden korkmak film bittikten sonra WC ye gidememektir
  • 1.) paranormal aktivity
    2.) the descent
    3.) büyü
    4.) rec
    5.) bilmiorm:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: marantz

The Exorcism of Emily Rose (Yaşanmış gerçek bir olay
    korktuğum tek film)

Güzel tespit , bende aynı görüşteyim.
  • Rec 1-Rec 2
    bi bunları beğendim.dabbe 1 de güzeldi.

"The Descent" çok övmüşsünüz gece tek başıma izleyecem bugün.İndiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NidderuN -- 16 Temmuz 2011; 13:12:37 >
  • konuyu hortlatanın elleri dert görmesin, güzel filmler var... ama bi destent'i izlememişim, izlicem en yakın zamanda.
  • The Blair Witch Project. Bir kere fikir harika, ona ayrı bir saygı duyuyorum, artı fikri de güzel uygulamışlar. Kendinizi verip atmosferi bir yakalayabilirseniz gerçekten baya etkiliyor, hele o son 2-3 dakikası yok mu.
  • Descent indi filmin başında Lionsgaye yazısını gördüm heyecanım iyice arttı
  • Karadedeler Olayı'nı bekliyorum. Şu ana kadar korktuğum filmler Shutter,Insidious,Dabbe,Rose Red,Paranormal Activity,Büyü,Semum.

Türkler korku filmlerini seviyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucky Mustard -- 16 Temmuz 2011; 17:18:37 >
  • benide gerçeklik payı az da olsa olan filmler hep çok korkutmuştur. mesela cinleri ele alan filmler. gerçekllik payı var mı, yok mu tartışılır ama dinimizce bunların var olduğuna inanıyo olmamız, filmlerden sonre hep etkilemiştir. itiraf ediyorum musallat'ı izlemedim o yüzden
  • rec,halka,sevgililer gunu katliami,room 1408,tepenin gozleri
  • Daha 6 yaşındayken abim bana Yaşayan Ölüler diye bir film izletmişti. Ertesi günü dudağımda uççuk çıkmıştı Şimdi düşünüyorumda hiçte korkunç bir film değildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heroas

Daha 6 yaşındayken abim bana Yaşayan Ölüler diye bir film izletmişti. Ertesi günü dudağımda uççuk çıkmıştı Şimdi düşünüyorumda hiçte korkunç bir film değildi

Zamanına göre iyiydi.

• Descent izledim.Fena değil.Recin yerini alamaz bende.

O yaratıklar yerine daha yaratıcı şeyler yapabilirlerdi.
  •  Sence ! Dünyadaki En iyi 5 korku Filmi  !

Benim için en unutulmaz korku filmi budur izleyeli yıllar oldu üstüne daha iyisini izlemedim.
  • korku filminin iyi mi kötü mü belirlemek için uygun koşullarda izlemek gerekir diye düşünüyorum. Gündüz vakti, cips kola eşliğinde
    bir grup arkadaşla exorcist i izlerseniz,gülüşmeler eşliğinde "bu ne la kızın kafası dönüyo, bu mu korkunç" eleştrileri duyarsınız.
    Ancak evde tek başınayken, gecenin bir yarısı, ışıkları da söndürüp izlerseniz kasılırsınız.
    benim listemde exorcist ve uzun yıllardan sonra beni germeyi başaran quarantine var
  • The Thing , Kurt Rusell'lı bu klasiği mutlaka izleyin derim. Gerilim dozu oldukça yüksek bir filmdir.
  • Musallat
     Sence ! Dünyadaki En iyi 5 korku Filmi  !

Sence ! Dünyadaki En iyi 5 korku Filmi  !

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.