Şimdi Ara

Dumlupınar Üniversitesi Ek Kontenjan Hakkında...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar dostlar...malum 2.tercihler yaklaştı...bugün şöyle kılavuza göz gezdirdim ve dumlupınar üniversitesinde siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümünde 60 kişilik ek kontenjan açıldığını gördüm...dumlupınar kamuyu tercihlerimin altlarına yazmayı düşünüyodum kime sorsam buralara gelme gibisinden cevaplarla karşılaşıyodum ama bu konu ilgimi çekti...puanım ea-2 278 küsür acaba buraya girebilirmiyim ve ileride yatay geçiş yapmayı düşünüyorum bu bölümden hangi devlet üniversitelerinde var...yardımcı olursanız sevinirim...

saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Public Enemy -- 4 Ekim 2009; 21:03:51 >

• yataş geçiş yaparım ben oraya bi gideyim diyosan hiç gitme otur evinde çalış bi sene daha iyi bu birincisi. Kütahya'dan da çok fazla bişey bekleme ama kötü de bi şehir değil. Kuzenim orada okuyor bir senedir kız olmasına rağmen memnun. Ama tabi beklentilerle de alakalı bişey bu. Sonuçta gidilmez ııykk öykk sakın gelme ölürsün burda dencek gibi biyer değil.
  • bu sadece yapmayı düşündüğüm bi tercih hakkındaydı...yorumların için teşekkür ederim...selçuk kamu abant ,sakarya kamu gibi yerleri yazmayı düşünüyorum genel olarak...
  • Ek kontenjan sonuçları ne zaman açıklanır bilginiz var mı ? Daha tercihler başlamadı ama olsun.
  • 13-14 ekim gibi deniliyodu...ben milletin yalancısıyım...kesin bi bilgim yok benimde...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.