Şimdi Ara

Akasa yeni işlemci soğutucusunu duyurdu: X4

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
4.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önde gelen komponent üreticilerinden Akasa yeni işlemci soğutucusunu duyurdu. Firmanın AK-968 kod adını taşıyan X4 isimli yeni işlemci soğutucusu, 135 x 109 x 90 mm boyutlarında ve 458 gram ağırlığında. Bakır tabanlı yüzeye ve üç adet U şeklinde Bakır ısı borusuna sahip olan soğutucu da Alüminyum yapraklara 600-2500 devir/dakika hızlarında çalışan ve 29.5 dbA gürültü yaratan 92mm'lik fan eşlik ediyor.Geniş işlemci desteği ile dikkat çeken Akasa X4, AMD'nin Soket 939, AM2 ve AM3, Intel'in ise LGA775, 1156 ve 1366 işlemcileriyle kullanılabiliyor.

Akasa X4 yurt dışında 31.7$'lık etiket fiyatı üzerinden kullanıcıların beğenisine sunuyor.

• güzel bi alete benziyor
  • Son cümle eklentisi işi kurtarmış. Başka bir artısını göremedim.
  • quote:

AMD'nin Soket 939, AM2 ve AM3, Intel'in ise LGA775, 1156 ve 1366 işlemcileriyle kullanılabiliyor.

yeni platformlara uyumlu olması dışında bir güzelliğini göremedim
  • Vasat bir soğutucu gibi duruyor.
  • Yeni platforma uyum dışında diğer modellerin fotokopisi gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Confusion

quote:

AMD'nin Soket 939, AM2 ve AM3, Intel'in ise LGA775, 1156 ve 1366 işlemcileriyle kullanılabiliyor.

yeni platformlara uyumlu olması dışında bir güzelliğini göremedim

aynen.maksat çeşit artsın da belki eline gelir müşterinin
  • paylaşım için teşekkürler DH
  • Bencede vasat bir soğutucuya benziyor..
  • Gereksiz, düşük maliyeti göz boyamak için koymuşlar..
  • sıradan bir ürün...
  • soğutucu konusunda 1 numara zalman,zamanında pentium d .2 ghz işlemcim vardı ve soba gibi ısınıyordu 50 çeşit soğutucu değiştim,hiç birinden zalman kadar performans alamadım yani zalman kadar iyi soğutucu görmedim, bu benim fikrim tabi katılıp katılmamamk sizin fikriniz,reklam gibi olmasın yani zalmanboy felan demeyinde sonra:))) forumda moda oldu boy demek:)))
  • o sıkıştırma tipi klips montaj olayı ile pek şansı yok.keşke vidalı bir çözüm oluştursaymış.intelin stok soğutucusundan farkının olması gerekirdi.
  • Bundan cok var sadece uyumluluk g]ncellemesi
  • 458 Ağırlık fena değil. Fan 12cm olsaydı daha iyi olurdu.
  • yurtdışında 31$a satılan ürün burada en ucuz 35$+kdv gibi bir fiyatla satılır ki tl bazında 60-65tl ye denk gelir. böyle bir soğutucuya bu meblağ çok fazla.
  • Açıkcası iğrenç görünüyor :) Akasa ne yapmak istemiş anlamadım..
  • açıkçası saydıran arkadaşlar ne kastediyor anlamıyorum bende E5200 var ve 3.3ghz OC kullanıyorum sağolsun emektar AK-965 soğutucumla bendeki soğutucunun gelişmişi hemde tüm soketlerle uyumlu bu fiyata ne bekliyorsunuz ferrari mi :)

İşini ucuza görüyor fazlasıyla Fiyat performans işte
  • Akasa'nın aynı yapıda olan bir önceki modelini test etmiştim, inanılmaz gürültülüydü, insanı aldığına pişman edecek meziyetleri vardı, 'berbat' sınıfında bir ürün olduğunu kanıtlamak için varını-yokunu ortaya koymuştu.
  • Akasa'nın bundan bir önceki aynı yapıda olan AK-965 modeli Frostytech'e göre düşük devirlerde stok soğutucudan bile sessiz çalışıyor aynı üründen bahsettiğinize emin misiniz?
    http://www.frostytech.com/articleview.cfm?articleid=2137&page=3
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.