Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (736. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler alicam ama guncelleme ile Çin ve fahiş teklifler eklenir mi oyuna?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler fm 2014 ve 2015 versiyonlarında yaşadığım saçmalıklar nedeniyle fm serisinden soğumuştum.
    -Sık sık, uzun süreli sakatlanan oyuncular.
    -Futbolcuların zaman zaman saçma sapan hatalar yapması.
    - Çok üstün olduğumuz bir maçı,rakibin çektiği bir şutla kaybetmemiz(en az beş maç)
    Bu tür buglar 2016'da da var mı? Ona göre alacağım(steam'de 50 Lira,enpara ile 25 e denk geliyor.)

• vay arkadaş 35 tl ye iyi diyorduk 25 Tl olmuş :) enpara ile. Almayanı döverler artık.
  • Vallahi ya 3 gün dayanamadık 25'tl ye gelecekti neyse tek avantajı kutulu hatıra kalır birde belgesel var işte
  • Beyler oyuna başlarken tüm ligleri açıyor musunuz ? Benim pc çok fan sesi çıkardığı için ben ligleri kısıyorum sizde durum nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jules Dumont

Beyler fm 2014 ve 2015 versiyonlarında yaşadığım saçmalıklar nedeniyle fm serisinden soğumuştum.
    - Çok üstün olduğumuz bir maçı,rakibin çektiği bir şutla kaybetmemiz(en az beş maç)
    Bu tür buglar 2016'da da var mı? Ona göre alacağım(steam'de 50 Lira,enpara ile 25 e denk geliyor.)

Evet var aynı şeyler.
  • Uptade ne zaman gelir acaba ? Heralde Rus Ligi'nini transfer dönemının kapanmasını bekliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jules Dumont

Beyler fm 2014 ve 2015 versiyonlarında yaşadığım saçmalıklar nedeniyle fm serisinden soğumuştum.

O dediklerin malesef hep oluyor. Sakatlıklar özellikle bence 2016'da daha fazla. Saçma hatalarda var ve üstün olduğun maçı da bazen verebiliyorsun. Ama geneli etkilemiyor iyi kadro varsa sezon sonu iyi bir şeyler oluyor

• hadi hayırlı olsun malum ortamlarda oyun
  • Malum ortamlarda oynayabileceğinin garantisi yokki hatalar sorunlar olur güncelleme alamaz vs bu fiyattan kaçmaz alacaklar için.
  • Hocam sakatlık sorununa kısmen çözüm bulunur ama ligin zayıf takımlarından kendi evimizde fark yeme,10K € bir oyuncu için 30 milyon € istenmesi gibi sinir bozucu hatalar var mı? Halihazırda steam'den 25 Liraya alınabiliyor. Söylediğim hatalar varsa başka oyunlar için kullanacağım enpara'yı.

• 8 sene sonra Sneijder Galatasarayın oyuncu menajeri olmuşFutbolu bıraksın ilk iş benim ekibe alıcam
  • Oyun 50 liraya düşmüş,en para ile 25e geliyor.

Böyle fırsat varken korsan oynanmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShoyoHinata

Beyler alicam ama guncelleme ile Çin ve fahiş teklifler eklenir mi oyuna?

Cevap yok mu '/

• quote:

quote:

Beyler alicam ama guncelleme ile Çin ve fahiş teklifler eklenir mi oyuna?

Cevap yok mu '/

Öyle bir şey olacağını hiç sanmıyorum.
  • arkadaşlar bu fm16da pasları daha hızlı yapmanın yolu yokmu oyuncular hiç seri paslaşmıyorlar tikitaka dedğimiz olay 1 gram bile yok bunu nasıl oyuna geçırçeğiz hangı taktıkle bılen varsa soylıyebılırmı . geçen yıllarda hıç boyle problem çekmedımde bu yıl norwichle oynuyorum takım bıldıgın kağnı gibi
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Hocam bayadır var zaten malum yerlerde ama kürek sıkıntıydı hep final kürekmi çıktı ?
  • Aldim bakalım begenmezsem iade ederim yarin

• evet final sorunsuz
  • 
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.