Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (733. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütçe 51.5 € oyuncu gönderirsem 55'e kadar çıkartabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum kimleri alabilirim?

Şu anki kadrom bu:

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]
  • Fenerbahçe ile yeni sezona başlıcam sizce hangi taktik uygun, hangisini indirsem kloppun taktigi işe yaramadı
  • Yukarıda yazdığım o 51 milyon € ile aşağıdaki kadroyu kurdum. Nispeten üsttekine göre daha sağlam oldu. İsim olarak tanımayabilirsiniz ama tek tek özelliklerine bakarak alıyorum arkadaşlar. Şu Taha Yalçıner bedavaya geldi sözleşmesi yoktu, hem yerli hem de f/p olarak iyi bir yedek. Aslında bütçem bitmeseydi onu almayacaktım ama birazcık har vurup harman savurdum gibi oldu parayı. Tek sıkıntım görüldüğü üzere birden fazla oyuncunun sakatlanması/ceza alması durumunda elim kolum bağlı olacak. Yedek oyuncum yok orta saha için. Onun dışında kadroyla ilgili olarak şu orta sahadaki Kucka ve Rincon bildiğiniz taş yani tavsiye ederim. Resimde 3. sezona başladım ve ligte 4 maç oldu 3 galibiyet 1 beraberlik var şu an. Trabzon'a 5 attım en son. (Resim Trabzon maçı öncesine ait)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mode03

Steamden alinan fm16 ya yuz paketi yuklenebilir mi ?

Yüklenebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaplıBardak

Bütçe 51.5 € oyuncu gönderirsem 55'e kadar çıkartabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum kimleri alabilirim?

Şu anki kadrom bu:

Hocam çok kötü kadro be :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Orijinalden alıntı: SaplıBardak

Bütçe 51.5 € oyuncu gönderirsem 55'e kadar çıkartabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum kimleri alabilirim?

Şu anki kadrom bu:

Hocam çok kötü kadro be :(

Hocam şu an güncel hali bu:

Sıkıntı şu tanınmış isimler gelmek istemiyor veya ben beceremiyorum ikna etmeyi.

Yalnız orta sahadaki Krucka ve Rincon'u şiddetle tavsiye ederim bir bakın derim özelliklerine. Taş gibi oyuncular merkez orta saha için.

• Tottenham ile sezona başladım. Forvet yetersizliğinden ötürü (Kane alternatifi) Gabriel Barbosa ve Leigh Griffiths'i satın aldım. Zivkovic(Partizan) ile zaten sağ açığı domine ediyordum. Bu bölgede baya çekişme oldu, ortasahada forma için deli gibi kapışma döndü. Bir oyuncuyu rotasyon olarak alsam bile, oyuncu bu durumdan şikayet ediyor. "Beni niye 11 oynatmıyorsun" diyor...

Eric Lamela'yı Manu'ya iyi paraya okuttum. Altyapı oldukça sağlam olduğundan oyuncular ilk sezonda deli gibi gelişti ve sonraki sezon başında Kane, Alli'yi deli dehşet paralara satıp odegaard ve depay'ı takıma getirdim. Vardy ve Remy ile de anlaşma yaptım. Şimdilik fena gitmiyorum ama oyunda belli başlı bug'lar var.

Bu 3. kariyer başlangıcım. Az süreler de oynamadım. En az 2 sezon bitirdim oynadığım 3 takımla da.

Evimde veya deplasmanda farketmeksizin skoru 2-0 yaparsam, %90 2-2 olup maç öyle bitiyor ve bu ligin son sırasındaki Bournemouth'da olsa, alt liglerden FA Cup'ta karşılaştığınız takımlar da olsa sinir bozuyor. Benden büyük takımlara karşı galibiyet almak küçük takımları yenmekten daha kolay oluyor. Örneğin evimde ve dışarıda manu, chelsea, city ile yenilmeden sahadan ayrılmışken, küçük takımlara çok rahat puan veriyorum. Bu benim oynayışımla alakalı değil. Oyun bir şey iyi gidiyorsa onun önüne çomak koymaya bayılıyor. Dünyanın en iyi kadrosunu da kursanız bu böyle. 2-3 maçta 1 oluyor ve açıkçası sinirlerimi bozuyor.

Onun dışında oyunda rotasyon yapmak mümkün değil, bunu yaparsanız çift maçlı bir eleme sisteminde ilk maçta avantajı alsanız bile 2. maçta oyun tam sizi eleyecek şekilde skor ayarlıyor. Elemeniz asla mümkün olmuyor. Her maça neredeyse aynı kadroyla çıkmanız gerekiyor. Ipswich maçında bile rotasyon yapamayacaksam aldığım genç oyuncuların anlamı ne? Bu açıdan yine her zamanki gibi saçma olmuş.

Her maç uzaktan şut veya bitiriciliği 9-10 olan adamlardan efsane goller yiyorum. Hadi onu geçtim şut sayısı 5-2 olan takım karşısında 35-11 şut çekip 2-2 berabere kalıyorum. Hadi 10 maçta bir bu istatistik yakalanır. Şanssızlık der geçersin ama 2-3 maçta bir olması gerçekten oyunun ne derece mal olduğunu ortaya koyuyor. Sakatlık geçen oyundaki gibi fazla yok ama yine o sakatlık yağmuru tutuldu mu kadroda oyuncu kalmıyor. Lig sonlarına doğru genelde ayak kırılması, kafa kopması, el kırılması gibi peş peşe gelen ve beni zora sokan kadro tercihleri yapmam oldukça zor.

• Arkadaşlar torrent ile orjinal arasında ne fark var.Sistem çöp olduğundan hiç bi oyunu oynuyamıyorum bari bunu oynuyalım sağlam torrent bilen link atarsa sevinirim eğer oyun hoşuma giderse orjinal almayı düşünüyorum bakalım bizim antika çalıştırcakmı?

• Arkadaşlar oyunu SSD'de oynayan var mı şu "devam" butonuna basınca beklediğimiz yer biraz sıkıcı gelmeye başladı hızlı hızlı devam butonuna basıp geçmek istiyorum bazen orada haberlerin yüklenmesini beklemek zor geliyor. SSD'ye taşımayı düşünüyorum oyunu bu konuda bir değişiklik olur mu acaba?
  • Fm16 ve csgolu steam hesabımı satıyorum alıcı varsa pm atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olcaysson -- 1 Şubat 2016; 4:06:00 >
  • yeni güncelleme gelince yazında başlayalım bir kariyere
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=114093546
    Steam indirimi bekleyen enpara lı arkadaşlar d&r kampanyasından 60-25=35 tl ye alabilirsiniz

• Oyunu 3d mi oynuyorsunuz 2b mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=114093546
    Steam indirimi bekleyen enpara lı arkadaşlar d&r kampanyasından 60-25=35 tl ye alabilirsiniz

DVD olarak mi veriyorlar acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdal Baggal kullanıcısına yanıt
    Evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdal Baggal

quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=114093546

DVD olarak mi veriyorlar acaba?

Dvd ama içinden steam key ile aktif edip gine steam üzerinden oynanıyor diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Monster98

Fm16 ve csgolu steam hesabımı satıyorum alıcı varsa pm atabilir.

Güncell

• Beyler bu ne ya bende hep 32 yaşında bir sürü oyuncu emekli oldu birden yemin ederim birden bire kadrom boşaldı.

Aniden kadromdaki emekliye ayrılanlar:
    - Mario Gomez (33)
    - Ramires (32)
    - Arda Turan (32)
    - Juraj Kucka (32)
    - Gökhan Gönül (34) hadi bunu anlarım biraz
    - Cicinho (32)
    - Kolarov (33)
    - Douglao (33)

Bunun dışında dünyada 32-33 yaşlarında emekli olanlar da var hepsi birden önüme listelendi, dedim "oha"

- Cristiano Ronaldo (34)
    - David Luiz (32)
    - Neuer (33)
    - Navas (33) yahu kaleciler niye 33 yaşında emekli olsun???
    - Piyatov (32)
    - Fabregas (32)
    - Dany Nounkeu (33)
    - Taha Yalçıner (32)
    - Vidal (32)
    - Mbia (33)
    .
    .
    ...

abi ne alaka ya nasıl bir oyun bu 32 yaşında emekli mi olunur?
  • En son fm 12 oynamanin vermis oldugu unutkanligima veriyorum bu cahilligimi.

Fb kariyerim var yeni baslamstim oyuna.Staff bastan asagi degistirdim ama takim kotu oynuyordu ligde.Dur su staff kadrosuna bi gireyim dedim bi baktim kondisyon antrenoru yok ve asistan menejer roland koch mus

Imza attirirken kondisyoner diye attirdim sanmistim bakmadan sozlesme imzalattmistim gafil avlandim.hemen koch'a kond.antrenorlugu teklif ettim kabul etmedi bastim tekmeyi yolladim.

Yerine antrenorlorumden birini asistan menejer(taktik savunma ve diger ozellikleri yuksekti baya) yaptim , 4 kaleci antrenorumden birini konds.antrenor yaptim(ozellik 20) antreman programina el attim hemen etkisini gosterdi 5 mac 4 g 1 b aldim ligde ilk 4 e girdim

Oyunu cidden cok guzel yapmislae.Antreman programinda ki en ufak degisiklik hemen maca yansiyor iyice hayran ettirdi kendine oyun.

• Arkadaşlar bu genie scout dogru calışıyor mu ? Fiyatlarda falan pek gösterdiği gibi çıkmıyor
  • 
Sayfa: önceki 731732733734735
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.