Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (700. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Limited Edition'un diğer sürümlerden farkı var mı? Alsam sıkıntısız oynayabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

Arkadaşlar fm 16 nın kutulu versiyonunu steamde nasıl active edeceğiz keyi girdim ancak steamde kütüphanemde çıkmıyor

keklenmişsin geçersiz key vermişler

Kliksa da 54 lira şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

Arkadaşlar fm 16 nın kutulu versiyonunu steamde nasıl active edeceğiz keyi girdim ancak steamde kütüphanemde çıkmıyor

Limited aldıysan içinde 2 tane cd key var aynı hataya bende düştüm. Diğer cd keyi girince oyun düşecektir, girdiğin cd key büyü ihtimalle limited edition ile gelen belgeselin keyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Pek fark yoksa touch daha iyi, her yerden oynayabiliriz en azindan :)

Touch 2D değil mi ?
  • Fm serisini ilk kez oynuyorum. Oyuna başlarken 4-5 avrupa ligi seçtim. Bu ligler dışındaki oyuncuların özellikleri görünmüyor. Cm serilerindeki gibi 'attribute masking' seçeneği mi var yoksa seçmediğimiz ligdeki oyuncuları göremiyor muyuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Şu oyunda anlamadığım şey rakip girdiği her pozisyonu gole çeviriyor adamlar boş buldumu hiç kaçırmıyor ama benim oyuncular her maç kazma niyeyse 6 pastan boş kaleye atamıyorlar. bu oyun bizi sinir etsin diye yapılmış. üstünde para veriyoruz birde. 16 yaşındaki bebe gelip 3 gol atıp gidebiliyor. bazı takımlar buglu mesela. örneğin chelsea buglu taktik de bulsun hile de yapsan chelsea i yenmek çok zor.

Bazen buglu oluyor.10 Maçta 10 yedim.Her maçta 1 tane yedim.Sonraki maçta yemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son yılların en derli toplu oyunu.Şimdilik çok saçma bir şeyle karşılaşmadım.Yine de bu seriyi yakından bilenler en iyi halinin üçüncü güncellemeden sonra geldiğini bilir.
  • Alberto Ascari kullanıcısına yanıt
    yalnız güncelleme gelmiyor uzun süredir
  • edit : gerek kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_ulu88 -- 1 Aralık 2015; 23:06:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

yalnız güncelleme gelmiyor uzun süredir

Evet bir süredir gelmedi ama oyun şu haliyle bana keyif veriyor.Yine de en güzel fm devre arasındaki büyük güncellemeden sonra oluyor.İşin güzel tarafı oyunun bu seneye iyi başlaması.Maç motoru olsun;oyunun genel hali olsun gayet tadında.
  • 4 yıl süren ve 4 yıl üst üste şampiyonluk yaşadığım bayern ile son sene şampiyonlar ligi kupasını aldım. Sözleşme teklifini red ettim toplam kariyer yılım 8 yıldır bu arada...

Neyse istifayı bastık. İyi takımlardan teklifleri red ettim galatasaray ile uzun kariyer başlamaya karar verdim. Başvurum kabul edildi.

Transfer bütçesi yıl 2023 (15 milyon euro) maaş bütçesi 5 milyon euro sacmalığın ötesinde bir durum çok koydu bana tabi ama yinede iyi oldu.. Herşey daha zor ve daha zevkli olacak...

Bu arada son şampiyon göztepe olmuş bu sevindiri haber yıllar ilerledikçe alt takımlarda süper ligte şampiyon oluyorlar..

Türk takımlarının 2023 yılına göre as kadroların da nerdeyse türk yok denecek kadar az bu kötü bişey..

Aynı zaman da galatasaraya işe başlarken böyle küçük takımla başlamayı neden düşündünüz diye soru soran basın mensubu ayıp etti yani...

Mesela futbol direktörü olan bir takımda adam gidiyor genc yeteneklere teklif göturuyor klübe geliyor sonra o adamı ben basın mensuplarına tanıtıyorum ne alaka ?

Yönetim diyor ki bu adamı transfer etmeniz hayal kırıklığı ulan yönetim ben mi ettim onu transfer ? Bune alaka.

Bana verilen maaş 150 bin euro iken... Asistan menajere verilen maaş 190 bin euro hadi burdan yak.

• Mr.Kertenkele kullanıcısına yanıt
    rezaletmiş harbieden
  • FM de şu ca pa neye göre düzenleniyor acaba bi bilgisi olan varmı neye gore 140 180 filan?
    şimdi oyuncu özelliklerini değiştiriyorum tekrardan bakıyorum ki bazı özellikleri düşmüş bazıları artmış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdimdegeldim

quote:

Orijinalden alıntı: fenerdinc

quote:

Orijinalden alıntı: Black Rosé Immortal

quote:

Orijinalden alıntı: fenerdinc

quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

%75 indirime girer diye bekliyordum black friday de. ama girmeyecek sanırım

Kliksada kampanya var. 35 tl direkt indirimle 51tl ye düşüyor oyun. Bkm ekspresten de 20 tl iadeyle 31 e almış oldum.

stok bitmiş :(

Ara ara yoklayın. Gün içinde arkadaşa almaya çalıştık. Anlık stoğa giriyor.

Kliksa güvenilir bir site mi

değil sakıp sabancı diye birine ait. adam tam bir dolandırıcı 5 liramı aldı hala vermiyor.

• Beşiktaş takımı bu sene çok zevkli olabilir.Bu yüzden bjkden başlıcam.Genç oyuncuları var ve hücüma yönelik oynuyorlar.NOT:GSLİyim.Bjkta geçen sene maddi zorluk vardı.Bu sene yok gibi

• Puskév kullanıcısına yanıt
    Oyunu yeni aldım, şimdi baktım da kariyer açarken gelişmiş seçeneklerden açmak gerekiyor dediğim özelliği. Şuradan ayarlanıyor:

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

Bu özelliği açmak istemezseniz gözlemciyi kullanmanız gerek mecburen.

Bu arada oyundayken Alt + Tab yapıp oyuna geri dönünce sıkıntı oluyor. Sorunu biliyorlarmış ama çözüm için Shift + R'ye basıp temanın yeniden yükleme yapılmasını söylemişler şimdilik. Oyuna güncelleme gelmiş ama bu sıkıntıyı çözememişler daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 2 Aralık 2015; 18:36:27 >

• Kanser olan varmı hala?

• oyunu yükledim dün oynadım Beşiktaş tüm hazırlık maçlarında 4-0 3-0 yenildim hiç atak bile yapamıyorum sorun nerde anlamadım 4-4-1-1 taktik ile bile oynatttım olmuyor nasıl olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tardis*

oyunu yükledim dün oynadım Beşiktaş tüm hazırlık maçlarında 4-0 3-0 yenildim hiç atak bile yapamıyorum sorun nerde anlamadım 4-4-1-1 taktik ile bile oynatttım olmuyor nasıl olacak

Taktik ne??

• quote:

Orijinalden alıntı: thetigerclow

quote:

Orijinalden alıntı: Tardis*

oyunu yükledim dün oynadım Beşiktaş tüm hazırlık maçlarında 4-0 3-0 yenildim hiç atak bile yapamıyorum sorun nerde anlamadım 4-4-1-1 taktik ile bile oynatttım olmuyor nasıl olacak

Taktik ne??

4-4-1-1 oynattım kabiliyetli oluyor antremanlarla yeni alıştılar galiba
  • 
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.