Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fm 2015 oynuyorum hala, kafayı yemek üzereyim.. sırf bu sorun yüzünden oyunu bırakabilirim lütfen yardım edin bana..

takım yeni genç yetenekleri duyurdu, en iyisinin sertaç olduğu söyleniyor..
    / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

en iyi adamın profili böyle mi olur? diğerleri de tek yıldız yada potansiyel 1.5 yıldız

dave parnaby kötü birisi mi? bu adamın yerine kimi önerirsiniz?

bu da tesislerimin durumu.. gayet iyi değiller mi?

para buldukça geliştirmeye çalışıyorum, yönetimden altyapı antreman tesisi isteyebiliyorum şuan sadece.. ne yapmalıyım?
    geri kalan teknik ekibim de çok iyi, hepsi 4.5 - 5 yıldız.. yıl 28 şubat 2021 altyapıdan oyuncu yetiştiremedim hiç.. hep böyleydi.. yıllardır böyle..

lütfen yardımcı olun, eğer yine böyle olacaksa seneye bırakıyorum bu oyunu, bir daha da yüzüne bakmayacağım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 18 Kasım 2015; 22:47:50 >

• sadece Dave Parnaby e bağlı değil alt yapı tesisleriylede alakalı kaliteli genç yetenekler çıkarmak birde oyucu zamanla gelişecek profilinde artış olacaktır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalasnick

sadece Dave Parnaby e bağlı değil alt yapı tesisleriylede alakalı kaliteli genç yetenekler çıkarmak birde oyucu zamanla gelişecek profilinde artış olacaktır

tesisleri geliştiriyorum, resimlerde de var tesislerin durumu.. bu oyuncular gelişse ne kadar gelişecek ki.. potansiyelleri belli.. dünya yıldızı beklemiyorum ama 3-4 yıldızlı bişi olsa, bende sevinsem ben yetiştirdim bu adamı diye..
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Eski fm serilerinde 4-5 yıldız potansiyelli oyuncu mutlaka çıkardı her yıl, diğerleri de ortalama seviyede olurdu fakat fm15de bende de hiç kaliteli oyuncu çıkmadı.
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    tesisleri dahada geliştirmen gerekli demekki gerçekten çok etkili tesisler birde bu konuda ülkelerin gençlik oranı etkili bu oyun içinde değişiyor mu bilmiyorum yada oyun içinden geliştirmek için yapabileceğimiz birşey varmı editörden değişebiliyor ancak denge bozulursa oyun kötü oluyor bence

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Eski fm serilerinde 4-5 yıldız potansiyelli oyuncu mutlaka çıkardı her yıl, diğerleri de ortalama seviyede olurdu fakat fm15de bende de hiç kaliteli oyuncu çıkmadı.

peki yanlış olan birşey var mı resimlerde? tesislerim falan kötü mü? neden çıkmaz anlamıyorum..

tr kupasında en fazla 5 yabancıya izin veriyorlar, altyapıdan doğru düzgün adam çıkmıyor, ıskarta topçularla maç yapıyoruz.. tolga zenginin, ozan tufanın, atınç ın başına bişi gelse maça çıkamıcaz valla
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    tesisleri karşılaştırmadım ancak fm 2013 te Türkiye gençlik oranı 151 iken fm 2015 te gençlik oranı 124 bundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum

• arkadaşlar oyunu satın aldım.
    kurdum ancak yeni oyun kurmak istediğimde ligi seçiyorum ve oyun kilitlenip kalıyor hiçbir şekilde lig kuramıyorum.
    bunun için ne yapacağım yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

peki yanlış olan birşey var mı resimlerde? tesislerim falan kötü mü? neden çıkmaz anlamıyorum..

tr kupasında en fazla 5 yabancıya izin veriyorlar, altyapıdan doğru düzgün adam çıkmıyor, ıskarta topçularla maç yapıyoruz.. tolga zenginin, ozan tufanın, atınç ın başına bişi gelse maça çıkamıcaz valla

Hocam demek istediğinizi anlıyorum, Şimdi örnek vereyim hemen.

Real Madrid yönetiyordum, alt yapı tesisler falan daha da bir genişlettim derken genç oyuncular cok da yüksek potansiyelli değillerdi.
    Sonra şunu farkettim gözlemcilik seviyemi en iyiye getirdim.

yani mesela size bir oyuncu gösteriliyor ya , hepsini kapsamıyor bu söylediğim bazı oyuncularda, atıyorum 2-3 yıldız normalde o gelişimine göre 4-5 yıldız olabiliyor yani direk 5 -4 yıldız olarak dogmuyor ilerleyen zamanlarda gelişimine göre artıyorda bunu denedım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Hocam demek istediğinizi anlıyorum, Şimdi örnek vereyim hemen.

Real Madrid yönetiyordum, alt yapı tesisler falan daha da bir genişlettim derken genç oyuncular cok da yüksek potansiyelli değillerdi.
    Sonra şunu farkettim gözlemcilik seviyemi en iyiye getirdim.

yani mesela size bir oyuncu gösteriliyor ya , hepsini kapsamıyor bu söylediğim bazı oyuncularda, atıyorum 2-3 yıldız normalde o gelişimine göre 4-5 yıldız olabiliyor yani direk 5 -4 yıldız olarak dogmuyor ilerleyen zamanlarda gelişimine göre artıyorda bunu denedım...

6-7 senede hiç mi topçu çıkmaz arkadaş, teknik ekibim de iyi.

21 yaşaltı ve 19 yaşaltı teknik ekibim de iyi, 19larda recep çetin, van persie, roque santa cruz, petr cech falan var..

alttan gelen oyuncuları klüplere kiralıyorum, oynadığı mevkiye göre antreman da yaptırıyorum,
    kiraya yolladığım takımlarda hiç rotasyon sözleşmesi yaptırmıyorum, hep as takım, sözleşmeye de geri çağırılabilir maddesi koyduruyorum, oynatmazsa geri çağırayım diye..

altyapıdan bi tane çıkmadı doğru düzgün biri.. gidip brezilyadan ordan burdan 17-18 yaşında adam alıyorum..

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    Bir iki defa denedikten sonra, dediğiniz gibi otomatik olarak oyuna ekleniyor.
    Abone olduktan sonra, oyunu kapatıp, tekrar açınca gelmiş oluyor.
  • Demoyu indirdim oynadım 2-3 saat ama sakatlık çok fazla oluyor ama zevkli kısıtlı kadroda zorlanınca güzel oluyor.

Şimdi almak istiyorum ama 100 TL pahalı bu oyun için. Oyunun değeri en fazla 60 TL.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynayan arkadaşlar oyun almaya değer mi nasıl biraz paylasır mısınız deneyimlerinizi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkant19

Oynayan arkadaşlar oyun almaya değer mi nasıl biraz paylasır mısınız deneyimlerinizi ?

alınmaz oyun eski cazibesini yitirdi. şu konu bile aktiflikten düştü. son sayfada 1 hafta önce atılmış yorum var. eskiden 1 günde 4 sayfa yorum gelirdi. fm forumları desen sinek avlıyor.
  • orjinal oyunda bile yıllardır süren crush dump hatası devam edıyormus yani , ve konu bitmiş keske eskisi gibi olsa
  • black friday indirimleri haftaya başyacak. fiyat 100 tl den kaçadüşer sizce?

50 tl gibi olur mu?
  • Allahını seven şu adamı istediği takıma alsın sağ kanatta oynatsın. başka bişey demiyorum arsenalı yönetirken iyiydi , bayerne aldım abi bi adam sağ kanattan tek başına oynarmı ya.
    en az 2-3 asist yapıyor. her mac 8-9 oran.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkant19

orjinal oyunda bile yıllardır süren crush dump hatası devam edıyormus yani , ve konu bitmiş keske eskisi gibi olsa

An itibariyle 2 kez yedim hocam Crush Dump şaka gibi.. oyunda orjinal yani.

• Anlıyorum hocam sizi bir çok arkadaş da aynı sorun mevcut güzelim oyunu gittikçe mahvediyolar
  • Arkadaslar selam.

Elime bugun bir mac mini geldi.

Core 2 duo 2.8 ghz
    8 gb 1066 ram
    Gt 320m grafik karti var.

Biliyorum bu sistem fm 16yi acar ama ben sizden sunu ogrenmek istiyorum. 3d moduna aldigimda high seviye acarmi. Haliyle buyuk ligleride acicam cunku. 4-5 lig ve tr ligi. Tr 3.lige kadar olabilir.

Database yuksek olarak sizce highta sorun yasarmiyim.
    Demo bulamadim indirip deneyeyim. Orjinal alicam ortada kaldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.