Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (679. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Orijinalden alıntı: darkwink

quote:

quote:

Bilen varsa cevaplarsa sevinirim. ptt1. liginden altınorduyu aldım ve ligden cıkardım.Ancak süper ligde yabancı oynatmama izin verilmiyor yabancı kuralında 14 yabancı yazıyor ama teklif vermeye kalktıgımda türk olmayan topçu oynatamassın diyor bunun sebebini bilen varmı.seneyi bekliyorum seneyede aynısını derse oyunu bırakacağım ilk yarı bitti 12.sıradayım devre arası transferdede alamıyorum

kadro kaydı yaparken 14 e kadar izin vermiyor mu?

sağ üst köşede benim de 3 kaleci olmalıdır yazıyor kırmızıyla.. bazen çok dikkat etmemek lazım..

kadro kayıt ederken 14 e kadar izin veriyor ama ben transfer yapamıyorum.hiç yabancım yok.Transfer yaparken yanlızca türk oyuncular alabilirsin diye izin vermiyor.son macım superlıgde 2. yılım olcak(belki ilk yıl ızın vermıyordur dıye devam ettım) gene izin vermesse ya takımı bırakacam yada oyunu

Takımı birak, yeni lig ekle.. Devam et kariyerine.. Türkiyede takım çalıştırmak zaten büyük sıkıntı.. 2018 deyim, 25. Haftalarda Beşiktaş şampiyonluğu ilan ediyor, diğer takımlar adam gibi ne transfer yapiolar ne de top oynuyorlar, aldıkları adamlara bakıyorum hepsi kalitesiz.. Göztepe ye almam aldıkları topcuyu..

Ayarlardan yeni lig ekleyebilirsin devam eden oyuna, bırak takımı, bak başının çaresine :)

Yok yeni lig eklemedim.zaten 5 lig ekli olarak oynuyorum.İstifa ettim direk 2 senedir çöp topçularla uğraşmaktan gına geldi.Adamların politikasını seveyim.Lan hem para yok hemde sadece Türk oynatcakmışım.Hele bide o 17-18 yaşındaki Türk topçuların kaprisini görsen ilk 11 de oynıcam ben diyeGaziantep teklif etti sadece mecburen kabul ettik.Oda çöp dolu ama en azından yabancı alabiliyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bilen varsa cevaplarsa sevinirim. ptt1. liginden altınorduyu aldım ve ligden cıkardım.Ancak süper ligde yabancı oynatmama izin verilmiyor yabancı kuralında 14 yabancı yazıyor ama teklif vermeye kalktıgımda türk olmayan topçu oynatamassın diyor bunun sebebini bilen varmı.seneyi bekliyorum seneyede aynısını derse oyunu bırakacağım ilk yarı bitti 12.sıradayım devre arası transferdede alamıyorum

kadro kaydı yaparken 14 e kadar izin vermiyor mu?

sağ üst köşede benim de 3 kaleci olmalıdır yazıyor kırmızıyla.. bazen çok dikkat etmemek lazım..

kadro kayıt ederken 14 e kadar izin veriyor ama ben transfer yapamıyorum.hiç yabancım yok.Transfer yaparken yanlızca türk oyuncular alabilirsin diye izin vermiyor.son macım superlıgde 2. yılım olcak(belki ilk yıl ızın vermıyordur dıye devam ettım) gene izin vermesse ya takımı bırakacam yada oyunu

Takımı birak, yeni lig ekle.. Devam et kariyerine.. Türkiyede takım çalıştırmak zaten büyük sıkıntı.. 2018 deyim, 25. Haftalarda Beşiktaş şampiyonluğu ilan ediyor, diğer takımlar adam gibi ne transfer yapiolar ne de top oynuyorlar, aldıkları adamlara bakıyorum hepsi kalitesiz.. Göztepe ye almam aldıkları topcuyu..

Ayarlardan yeni lig ekleyebilirsin devam eden oyuna, bırak takımı, bak başının çaresine :)

Yok yeni lig eklemedim.zaten 5 lig ekli olarak oynuyorum.İstifa ettim direk 2 senedir çöp topçularla uğraşmaktan gına geldi.Adamların politikasını seveyim.Lan hem para yok hemde sadece Türk oynatcakmışım.Hele bide o 17-18 yaşındaki Türk topçuların kaprisini görsen ilk 11 de oynıcam ben diyeGaziantep teklif etti sadece mecburen kabul ettik.Oda çöp dolu ama en azından yabancı alabiliyorum

Antepte biraz başarılı olduktan sonra 5 büyüklerden birine geçebilirsin.. Zaten 2 senede 1 t.direktor değiştirip duruyorlar.. Ne hikmetse hepsi de Türk.. Ertuğrul sağlam 2 defa gs ye geldi, gerisini sen düşün

Ocak ve temmuz transfer dönemlerinde bedava oyuncuları kaçırma.. İyi de asistan menajer bulursan ligde iyi yerlere gelirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Playstore'dan ön sipariş verebilen var mı ? Bu sene Süper Lig de zevkli olacak, yıllardır oynamam ama sanırım bu sene oynayacağım. Alırım bir Eskişehir, Antalya falan.
  • Çıksa da oynasak yabancı sınırından zevk alamazdım bir saatten sonra şimdi çok iyi olacak inşallah.
  • oyuncumla temsilci bonservisinin %70 ini almış, gözümden kaçmış anlaşma yaparken..

bunu nasıl tam olarak takıma alabilirim?

şuan gözüken değer 16.5 M (jonathan Calleri)
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Daha açılmadı ön siparişe.
  • Playstore da önsiparişe açıldı. 100 tl fiyat.
  • Playstorenin fiyatını gördükten sonra steam den aldım oyunu. Hesapta para vardı onu kullandım.

Şu an için en hesaplı voidu da 85 liraya satılıyor oyun.
  • Doğum günü çeki ile 80 liraya geliyor gayet uygun bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler netbook FM oynatır mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Doğum günü çeki ile 80 liraya geliyor gayet uygun bence.

Steam üzerinden enpara ile 50 TL'ye geliyor.
  • Bir bilgilendirme yapalim, her ay 50 lira ustu alisverislerden maximum 25 lira iade alinabilir. Oyunun 50 liraya gelebilmesi icin bu ay ve kasim ayi steame ellişer tl atmaniz gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

Bir bilgilendirme yapalim, her ay 50 lira ustu alisverislerden maximum 25 lira iade alinabilir. Oyunun 50 liraya gelebilmesi icin bu ay ve kasim ayi steame ellişer tl atmaniz gerek.

Aynen püf nokta bu zaten.

Ben 1 tane kendi adıma 1 tane babam adına enpara aldım. Zamandan kazandırıyor
  • sezon bitcek oyun cikcak kasimda futbol oyunumu çıkar
  • Oyuncu Infosunda Other Nationalities'te Turkiye gözüküyor ancak yabancı statüsünde gözüküyor. Nedenini bilen var mı?

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemen1903 -- 3 Ekim 2015; 14:53:01 >

• bende steamdan alıyım bari her sene +200 saat oynadıgım oyun geçen ay 50 atmıştım bu ayda 50 attım 50 lira gayet iyi geldi şu enpara bitmese hiç ya

düşünsenize enpara kampanyası seneye yenilenmese ve 20 lira bi zam gelse 120 lira enpara bizi bırakmaaaaaaaağ

• beşiktaşta altyapıdan düzgün oyuncu çıkmıyor.. 2019 yılındayım altyapım çok kötü.. geliştirdiğim halde altyapıdan neden oyuncu çıkmaz anlamıyorum..

hepsi 1.5 - 2 yıldızlık adamlar.. futbol direktörü: christian nerlinger, altyapı sorumlum dave parnaby..

stad durumu: çok iyi
    kurumsal ağırlama: üst düzey kurumsal ağırlama
    antreman tesisleri: harika antreman tesisleri
    alt yapı tesisleri: orta düzey antreman tesisleri
    genç takım antrenörlüğü: iyi genç antrenörü
    genç yetiştirme: iyice oturmuş genç yetiştirme

ne yapmalıyım sizce?

yardımlarınızı bekliyorum

https://i.hizliresim.com/52RNRq.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 5 Ekim 2015; 11:56:31 >

• PlayStore'dan ön sipariş geçtim an itibariyle.

TTNET'li olanlara faturasına yansıyor her ay. 12x8 şeklinde.
  • stadım büyürken oynanan maç.. ilk defa karşılaşıyorum, sizinle de paylaşayım dedim, herkes 2016 ya odaklanmışken, ben 15 ile devam edeceğim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 8 Ekim 2015; 13:29:12 >
  • çok iyiymiş gerçekten . ben de ilk defa görmüş oldum böyle bir kareyi..
  • 
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.