Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (658. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aboubakar
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    gabriel'i seçtim..ama aklım kesinlikle vincent'ta kalacak
  • Liverpool kariyerimden;

Kulübün mali yapısı tamamen düzeldi. Banka, kredi borçları ödendi. Kulübün toplam mali değeri 1.68 milyar €.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

9 milyona aldığın oyuncuyu geri 50 milyona satıyorsan kulüp tabi düzlüğe çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 18 Nisan 2015; 23:39:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

Liverpool kariyerimden;

Kulübün mali yapısı tamamen düzeldi. Banka, kredi borçları ödendi. Kulübün toplam mali değeri 1.68 milyar €.

9 milyona aldığın oyuncuyu geri 50 milyona satıyorsan kulüp tabi düzlüğe çıkar

Joe Allen'i iyi satmışsın

• Benim 15.1.4 güncellemesine ihtiyacım var, nerden bulabilirim?
  • fenerbahcede 2.sezonun başındayım fakat oyunun başında aldğım ridenio borges asistan manager 70 yaşına geldiği için sezon sonu emekliye ayrılacak bunun denginde bir asistan manager bulamadım, jaap stam var ancak fenerbahceye gelmiyor. mauro tassotti sizce nasıl uygunmudur, birde dikkatimi çeken cantarelle adında bir asistan manager var hangini önerirsiniz ihtiyar gidince hangini alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: deividde

fenerbahcede 2.sezonun başındayım fakat oyunun başında aldğım ridenio borges asistan manager 70 yaşına geldiği için sezon sonu emekliye ayrılacak bunun denginde bir asistan manager bulamadım, jaap stam var ancak fenerbahceye gelmiyor. mauro tassotti sizce nasıl uygunmudur, birde dikkatimi çeken cantarelle adında bir asistan manager var hangini önerirsiniz ihtiyar gidince hangini alayım

Fenerbahçe ile 2. sezonda Mauro Tassotti'yi alabiliyorsanız kaçırmayın ama gelmeyecektir muhtemelen.
  • Beyler fm 2014 oynuyorum allah rızası için yabancı kuralı vs yaması yok mu yada yeni transferler falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seefoo

quote:

fenerbahcede 2.sezonun başındayım fakat oyunun başında aldğım ridenio borges asistan manager 70 yaşına geldiği için sezon sonu emekliye ayrılacak bunun denginde bir asistan manager bulamadım, jaap stam var ancak fenerbahceye gelmiyor. mauro tassotti sizce nasıl uygunmudur, birde dikkatimi çeken cantarelle adında bir asistan manager var hangini önerirsiniz ihtiyar gidince hangini alayım

Fenerbahçe ile 2. sezonda Mauro Tassotti'yi alabiliyorsanız kaçırmayın ama gelmeyecektir muhtemelen.

malesef gelmedi bende cantarelle'yı aldım bakalım şimdilik uyumlu gibi geldi
  • quote:

quote:

quote:

Ben FB ile Avrupa Ligini kazandıktan sonra 5. sezonumda bile gelmiyordu tassotti.Adam milanın İsmail Kartal'ı gibi,çok uzun zamandır assistant manager.

Başka birşey sormak istiyorum.FB ile 6. sezondayım.Geçen sezon avrupa ligini kazandım,CL'den grupları 3. sırada bitirince düştüm.Ligde her sezon şampiyon oluyorum.3 kere CL de gruplardan çıktım,2kere gruplarda 3. oldum,onlarda da avrupa ligi finali oynadım,birinde kazandım ancak hiçbir şekilde takımın mali durumu düzelmiyor.Yıllık 5-6 milyon € bütçe anca geliyor her sezon.Türkiye'de 6 sezondan fazla oynayan,şampiyonlar liginde başarılı olan varsa,takımının ekonomik durumu nasıl paylaşabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seefoo -- 21 Nisan 2015; 2:23:55 >

• arkadaşlar bende almayı düşünüyorum online turnuvalar falan oluyormu bu arada?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben FB ile Avrupa Ligini kazandıktan sonra 5. sezonumda bile gelmiyordu tassotti.Adam milanın İsmail Kartal'ı gibi,çok uzun zamandır assistant manager.

Başka birşey sormak istiyorum.FB ile 6. sezondayım.Geçen sezon avrupa ligini kazandım,CL'den grupları 3. sırada bitirince düştüm.Ligde her sezon şampiyon oluyorum.3 kere CL de gruplardan çıktım,2kere gruplarda 3. oldum,onlarda da avrupa ligi finali oynadım,birinde kazandım ancak hiçbir şekilde takımın mali durumu düzelmiyor.Yıllık 5-6 milyon € bütçe anca geliyor her sezon.Türkiye'de 6 sezondan fazla oynayan,şampiyonlar liginde başarılı olan varsa,takımının ekonomik durumu nasıl paylaşabilir mi?

aziz yıldırımdan sonra gelen başkan gerçekten iyi bütçe veriyor 55 milyon transfer bütçesi verdi ekran görüntüsü alamıyorum print scrin yapıyorum ama masaüstünü alıyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

aziz yıldırımdan sonra gelen başkan gerçekten iyi bütçe veriyor 55 milyon transfer bütçesi verdi ekran görüntüsü alamıyorum print scrin yapıyorum ama masaüstünü alıyor

Aynen bende de iyi bir bütçe vermişti. Ayrıca asistan manager olarak Michael Lindeman'dan vazgeçemiyorum ben. Bence oyunun en iyisi.

• merhaba arkadaslar cardiff le 4 3 3 (barcelona dizilişi) oynuyorum sakin oyna, daha yaratıcı oyna, defanstan kısa pasla çık, topa sahip ol, koşu yoluna pas yap, kısa pas, defansı orta sahaya cek, ofsayt taktıgı kullan ve ayakta savun taktıgıyle deli gibi pas yapıp deli gibi top kapıyorum butun buyuk takımları ya yenıp yada berabere kalıyorum lıg de sampıyonlugum yok manchester cok ustun 2 sezon ust uste sampıyonlar lıgı sampıyonu oldum. bu taktık sıddetle tavsıyle olunur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: althan

merhaba arkadaslar cardiff le 4 3 3 (barcelona dizilişi) oynuyorum sakin oyna, daha yaratıcı oyna, defanstan kısa pasla çık, topa sahip ol, koşu yoluna pas yap, kısa pas, defansı orta sahaya cek, ofsayt taktıgı kullan ve ayakta savun taktıgıyle deli gibi pas yapıp deli gibi top kapıyorum butun buyuk takımları ya yenıp yada berabere kalıyorum lıg de sampıyonlugum yok manchester cok ustun 2 sezon ust uste sampıyonlar lıgı sampıyonu oldum. bu taktık sıddetle tavsıyle olunur.

ben 4-1-4-1 ile fener de iyi işler yapıyorum şampiyonlar liginde 2. sırada bitirdim
  • Bruma 12.5 milyon a serbest kaldı içime oturdu.Ben onu 30 dan aşağı satmayı düşünmüyordum. Bu yuzden bana acil cok saglam geliscek sol kanat lazim beyler kimi onerirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Bruma 12.5 milyon a serbest kaldı içime oturdu.Ben onu 30 dan aşağı satmayı düşünmüyordum. Bu yuzden bana acil cok saglam geliscek sol kanat lazim beyler kimi onerirsiniz.

luke shaw olmazsa gabriel silva
  • Fulham'la 4. Senemde epl sampiyonluguna cok yakinimistikrarin basarisi

• Şimdi okuduklarımdan anladığım kadarıyla 15.3.2 'de kadro numarası vs. sorunlar olmuş, pek memnun değil kimse. Doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: faniadonis

Şimdi okuduklarımdan anladığım kadarıyla 15.3.2 'de kadro numarası vs. sorunlar olmuş, pek memnun değil kimse. Doğru mudur?

15.3.2 de oynuyorum üstadım,herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım.
  • 
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.