Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (655. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süreli bir kariyer açmak istiyorum almanya liginden orta sıralarda bir takımı yükseltmek istiyorum öneriniz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Arkadaşlar uzun süreli bir kariyer açmak istiyorum almanya liginden orta sıralarda bir takımı yükseltmek istiyorum öneriniz varmı?

Augsburg,Hertha Berlin,Eintracht Frankfurt
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Valla Bayer in yanında başlangıçta hepsi orta sınıf benim gözümde :) wolfsburg veya schalke ile başla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2018 deyim. Sadece 1 penaltı kurtarabildim chelsea. Ama 2-3 kere penaltı kaçırdım.

• Marquinhos ve Digne'yi bende aldım Monaco'ya. Niye satıyor PSG onları bu kadar ucuza anlam veremedim ama çok iyi oldu Transferler güzel bu arada
  • ben beşiktaş ile oynuyorum ve hem kalecimin kurtardığı oldu hem de rakip kalecinin. mesela bu şekilde türkiye kupasını aldım trabzona karşı
  • Arkadaşlar Huddersfield kariyer vardi,anlattigim malum bildiğiniz üzere oyunu malum yollardan edindiğim için hata verdi ve oyuna devam edemedim.Ne yapti isem kariyeri calistiramadim.Oyunu 45 TL te aldim en sonunda :))
    Yine alt liglerden takim almak istiyorum önerileriniz varmi ?İlla İng değil her lig olur.Alttan alip üste cikarmayi seviyorum.

Aklima ilk gelen Not.Forrest var ama bilmiyorum onerilerinizi dinlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskisistem -- 26 Mart 2015; 2:28:37 >
  • eskisistem kullanıcısına yanıt
    Pm olarak gönderdim hocam, burada reklama girmesin diye.

• beyler isteyen olursa içinde sadece fm 2015 olan steam hesabımı satıyorum.

edit: satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 1 Nisan 2015; 2:24:08 >
  • Arkadaşlar oyunu ilk kurduktan sonra oyuna başladım yuklemeler hızlı geldi ben de 3 lig seçtim oyuna başladım. Diğer oyunlara göre bu bilgisayarım da oyun hızlı geldi bana. Bu bilgisayarımı yeni aldım bu arada. Oyunu 3)4 saat oynadıktan sonra kapadım, 2 gün sonra girdim oyun yavaş ilerliyor ve hala öyle. İlk gün neden hızlıydı ilk günkü hızına dönmek istiyorum.

• 1 aydır korsan oynadığım oyunu bugün satın alıyorum hayırlısıyla.
  • barackobamaa B kullanıcısına yanıt
    bir eklenti yada tema v.s yükledi isen etkili olabilir onun haricinde bir sebep göremiyorum
  • Arkadaşlar merhaba oyunu güncellemeler için orjinal almaya değer mi sizce?Son güncellemeler ile gelen farklılıklar neler acaba?
  • VThorne kullanıcısına yanıt
    Yoo hayır bilgisayar için ya da oyun için bir şey indirmedim çok ilginç.

• FM 2015 Liderler tablosunda puanınız nedir?
  • Eminim bunu 100 kere sormuşlardır ama ben internetteki çoğu methodu denedim hala aynı sorun var . Kafasına estiği bir anda oyunun ortasında hata veriyor ve atıyor . Oyunun orjinali yok bende onu baştan söyliyim 2014 ve 2013 vardı 2015 te pek bir şey değişmedi bende para vermedim online oynamadığım için . Gördüğüm kadarıyla orjinal oyuna sahip olanlarda da bu tarz problemler oluyormuş. Bildiğiniz kesin bir çözüm var mıdır ?
  • Arkadaşlar kredi kartım olmadığı için FMRTE satın alamıyorum. Banka havalesinde de wester union olduğu için ek 30 tl ücret çıkarıyor. Daha önceden lisanslı satın alan varsa eğer FMRTE lisansı 3 kişilik olduğu için ortak olmak istiyorum. Ücreti hemen banka havalesi ile yapabilirim. Yardımcı olurmusunuz bu konuda. Pm'den de iletişime geçebiliriz
  • Oyunu daha sonradan orijinal olarak satin aldim,hatta huddersfield kariyerimi anlatiyordum illegal olduğundan dump hatasindan gina geldi.En son oyun artik acilmamaya basladi sürekli dump hatasi veriyordu.Orjinal aldim save suresi kisaldi,oyun rahatladi dedim tam bu seferde oyun hizini kaybetti.İlave indirdigim tema dahi yok.Yavasladi aptal gibi yavasladi hani böyle PC te virüs bulasir makine duraksar,ayni o şekilde.Anlayamadim bende..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskisistem -- 1 Nisan 2015; 23:19:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skymoon34

Ben anlamıyorum ki siz nasil fm oynuyorsunuz? A takima 3 e gidio ben 5 teklif ediyorum gelmiyo yok 3 liralik adama 50 lira istiyolar falan.. siz transferi herhalde adamin degeri neyse okdr teklif edim bana Gelsin istiyosunuz..

Ronaldo 80m degeri, 80m kim verirse alsin gitsin.. enes unal turk takimlara vermek istemedikleri icin bursa yabanci takimlara daha cuzi satabilio.. hee verirsen 50 60m sanada satar belki.. transfer listesindeki oyunculara yoneliceksiniz ozaman.. degerinin yari fiyatina oyuncu alirsiniz.. bana 5 e vermedi 3e X takima verdi adami diyen tayfa.. ya ayni ligdesinizdir ayni lige vermek istemiyodur yada teknik drektor sevilmeyenlerdesindir sana vermiodur..

bu sorulari soranlari ben fm oyuncusu olarak görmüyorum artik..

Enes Ünsal'ı 5 6m arasına alabiliyorum ben ne 50 60ı

• Varmı orijinal kullanan kafa dengi, Türkiye liginde takılalım arada, pm lütfen.

• 
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.