Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (649. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xDaRKNeSS

quote:

Orijinalden alıntı: teoska

Ben de varım. :)

Benim bir sorum var. Oyunu Steam'den oynuyorum. Workshop bölümünde yeni yabancı sınırlamasına uygun bir çalışma yapılmış:http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=395261346

Abone olup, Steam'i kapatıp açtım. Kontrol ettim, indirmiş. Fakat hâlâ aynı yabancı sınırlaması var. Yeni sezonda mı geçerli oluyor bu? Deneyen var mı?

Yabancı sınırının geçerli olması için yeniden kariyer açman gerek

Hayda! :( O kadar da ilerledim mevcut kariyerimle. Sırf bu kural için yeni kariyer açılması gerekliliği hoş olmadı.

Neyse, böyle idare edeceğim.

Teşekkürler.

• FM 2014 Barça kariyerim çok güzel gittiğinden ve hala keyif aldığımdan ötürü 2015 almadım. Şu an 2020-2021 sezonundayım. Takım yaş ortalaması 22 ve genelde kendim oyuncu keşfedip yetiştirmeyi severim. Biliyorum Barcelona'da bunu yapmak çok daha kolay ama zaten kolay olsun diye Barçayı seçtim çünkü çok vaktim olmuyor oynamaya. Ama yine de yıldızları doldurmayı tercih etmedim. Hatta sorun çıkaran kim olursa anında gönderirim takımda, morali kötü hiçbir oyuncu işime yaramaz. Neyse sonuç olarak takımı 6 senede istediğim duruma getirdim ve bu sene baya hayvan gibi oynuyor takım. Maç başına 3.8 falan gibi bir gol ortalaması var. Ama şu şampiyonlar ligi maçını sizinle paylaşmak istedim, gerçekten çok ilginç bir andı benim için. Çünkü tamam takım iyiydi ama sonuçta şampiyonlar ligi ve Zenitle yapıyoruz karşılaşmayı. Takım coştu bir anda ve maç 14-2 bitti ŞL rekoru da kırıldı tabi. Enteresan bir anıydı FM hayatımda ve paylaşayım istedim sizlerle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armutyus -- 28 Şubat 2015; 16:23:15 >

• Arkadaşlar yok mu kaliteli gözlemci önerileri.oyuncu fiyatları çok fazla genç yetenek bulmak lazım,yada sizin takımınızda gözlemci kısmında ne kadar hakimiyet sağlayabildiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

FM 2014 Barça kariyerim çok güzel gittiğinden ve hala keyif aldığımdan ötürü 2015 almadım. Şu an 2020-2021 sezonundayım. Takım yaş ortalaması 22 ve genelde kendim oyuncu keşfedip yetiştirmeyi severim. Biliyorum Barcelona'da bunu yapmak çok daha kolay ama zaten kolay olsun diye Barçayı seçtim çünkü çok vaktim olmuyor oynamaya. Ama yine de yıldızları doldurmayı tercih etmedim. Hatta sorun çıkaran kim olursa anında gönderirim takımda, morali kötü hiçbir oyuncu işime yaramaz. Neyse sonuç olarak takımı 6 senede istediğim duruma getirdim ve bu sene baya hayvan gibi oynuyor takım. Maç başına 3.8 falan gibi bir gol ortalaması var. Ama şu şampiyonlar ligi maçını sizinle paylaşmak istedim, gerçekten çok ilginç bir andı benim için. Çünkü tamam takım iyiydi ama sonuçta şampiyonlar ligi ve Zenitle yapıyoruz karşılaşmayı. Takım coştu bir anda ve maç 14-2 bitti ŞL rekoru da kırıldı tabi. Enteresan bir anıydı FM hayatımda ve paylaşayım istedim sizlerle

Üstad taktik varyasyonu na bir görebilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: eskisistem

quote:

FM 2014 Barça kariyerim çok güzel gittiğinden ve hala keyif aldığımdan ötürü 2015 almadım. Şu an 2020-2021 sezonundayım. Takım yaş ortalaması 22 ve genelde kendim oyuncu keşfedip yetiştirmeyi severim. Biliyorum Barcelona'da bunu yapmak çok daha kolay ama zaten kolay olsun diye Barçayı seçtim çünkü çok vaktim olmuyor oynamaya. Ama yine de yıldızları doldurmayı tercih etmedim. Hatta sorun çıkaran kim olursa anında gönderirim takımda, morali kötü hiçbir oyuncu işime yaramaz. Neyse sonuç olarak takımı 6 senede istediğim duruma getirdim ve bu sene baya hayvan gibi oynuyor takım. Maç başına 3.8 falan gibi bir gol ortalaması var. Ama şu şampiyonlar ligi maçını sizinle paylaşmak istedim, gerçekten çok ilginç bir andı benim için. Çünkü tamam takım iyiydi ama sonuçta şampiyonlar ligi ve Zenitle yapıyoruz karşılaşmayı. Takım coştu bir anda ve maç 14-2 bitti ŞL rekoru da kırıldı tabi. Enteresan bir anıydı FM hayatımda ve paylaşayım istedim sizlerle

Üstad taktik varyasyonu na bir görebilir miyiz?

Fikstürü de paylaşayım madem yanında Bu sene çok iyiyiz bozulmaz inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armutyus -- 1 Mart 2015; 10:11:31 >

• quote:

Tebrıkler,cok guzel rekorlar bölumunde paylasabılırsın( ole bır bolum var mı bılmıyorum) 14/2 bır rekor olabılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler. Evet olabilir belki de ama baktım şimdi göremedim öyle bir konu, belki ben açarım oynayan çok sonuçta fm

• 14 den 15 e 80 lira veriğ geçmeye değer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

14 den 15 e 80 lira veriğ geçmeye değer mi ?

14-15 oynamış biri olarak kesinlikle değer diyorum indirimle 54-55 liraya düşmüştü oyun. 14e göre maç motoru oldukça iyi animasyonlar taktikler vs daha iyi yansıtılmış özellikle animasyonlar cok hoşuma gitti hatasız bir motormu elbetteki değil illaki hatalar olacak fakat oynanışı baltalayan bir hata göremedim henüz. 14 serisine kıyasla 15den büyük zevk aldım diyebilirim. Yeni arayüze alışmanız biraz zaman alabilir fakat alıştıktan sonra cok daha iyi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmre129 -- 1 Mart 2015; 12:31:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

14 den 15 e 80 lira veriğ geçmeye değer mi ?

14-15 oynamış biri olarak kesinlikle değer diyorum indirimle 54-55 liraya düşmüştü oyun. 14e göre maç motoru oldukça iyi animasyonlar taktikler vs daha iyi yansıtılmış özellikle animasyonlar cok hoşuma gitti hatasız bir motormu elbetteki değil illaki hatalar olacak fakat oynanışı baltalayan bir hata göremedim henüz. 14 serisine kıyasla 15den büyük zevk aldım diyebilirim. Yeni arayüze alışmanız biraz zaman alabilir fakat alıştıktan sonra cok daha iyi geliyor

Acikcasi fenerbahce beni futboldan soguttu. Indirime girerse o fiyatlardan alirim

• d&r internet sitesinde 49.99 şu an. yine gittigidiyordan bakabilirsin ben 45tlye aldım gittigidiyordan. 80 tl vermen gerekmez yani güncellemeyle yabancı sınırlaması 2. sezondan itibaren de kalkıyor. eminim daha zevkli olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxiell

d&r internet sitesinde 49.99 şu an. yine gittigidiyordan bakabilirsin ben 45tlye aldım gittigidiyordan. 80 tl vermen gerekmez yani güncellemeyle yabancı sınırlaması 2. sezondan itibaren de kalkıyor. eminim daha zevkli olacaktır.

teşekkürler yorumlarınız için
  • Oyuna yeni başlayacam yama vb. oynanabirliği güzelleştiren neler kurabilirim?
  • shadowz61 kullanıcısına yanıt
    oyun orijinalse kendi güncellemesi gayet yeterli. orijinal değilse LFCMarshall FM15 Update var. ona bir bak istersen. genelde ne kapsamlı güncelleme bu oluyor...
  • quote:

oyun orijinalse kendi güncellemesi gayet yeterli. orijinal değilse LFCMarshall FM15 Update var. ona bir bak istersen. genelde ne kapsamlı güncelleme bu oluyor...

Teşekkür ederim peki yeni yabancı sınırıyla alakalı bir yama var mı?

Bi şey daha eklemek istiyorum yeni database'den başlamak regen çıkmasını vb. etkiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowz61 -- 1 Mart 2015; 16:10:43 >
  • shadowz61 kullanıcısına yanıt
    orijinal updatete var işte. 2015 sezonunda yani ikinci sezondan itibaren aktif oluyor. gerçekteki gibi yani. orjinal iyidir
  • Wolves

Uefa Avrupa Ligi şampiyonluğu, lig 6.lığı ve FA Cup finaliyle sezonu bitirdik. Bu da inanılmaz yenilmezlik serim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steven_stiffler -- 1 Mart 2015; 16:13:28 >
  • quote:

orijinal updatete var işte. 2015 sezonunda yani ikinci sezondan itibaren aktif oluyor. gerçekteki gibi yani. orjinal iyidir

Açıkcası oyunu biraz oynayıp ona göre orjinale girişmek istiyorum. Bu bahsettiğin orjinal update'in versiyonu nedir?

• Bu oyun adama kafayı yedirir ya her 3 maçımdan 2'si bu şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shepherd. -- 1 Mart 2015; 16:21:39 >

• 15.3 versiyonu, yeni çıktı zaten. orjinal oyun üstte de yazmıştım 50 tlye bulunabiliniyor. pahalı değil bence. bende almadan crackli versiyon denemeyi düşündüm ama sonra kim uğraşacak dedim. ben de alalı 2 ay oldu zaten. tabi sen bilirsin gene de ama fm 14ten iyi bence.
  • 
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.