Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (643. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.476
Cevap
149
Favori
1.414.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BcevikB

quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

Play store da 48 tl olmuş fm15

Değmez

neden değmez ? ben almayı düşünüyordum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fblist23

quote:

quote:

Değmez

Fm 15, 14 den kötü hocam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fblist23

quote:

quote:

Değmez

Fm 15, 14 den kötü hocam...

anladım, ben 12'den beri oynamıyorum o yüzden sordum..

fiyatı mantıklı geldi..

• Oyunda baya değişiklik olmuş. Biz alışkın olmadığımız için kötü geliyor gibi geldi bana.

Ama şundan eminim; oyun 14 e göre daha zor olmuş.
  • Beyler yılın bombası Aral'dan geldi. Kutulu 50 TLhttp://www.aralgame.com/beta/pc-football-manager-2015
  • Nesı kötü arkadas, 14 e göre,,eksık yada begenmedıgınız, 14 de olupta 15 de yok dedıgınız ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amer4a

Beyler yılın bombası Aral'dan geldi. Kutulu 50 TLhttp://www.aralgame.com/beta/pc-football-manager-2015

geçen yıl yarıyıl tatilinde çok daha ucuza düşmüştü diye hatırlıyorum acaba yanlış mı hatırlyıorum. ? Bu sene o kadar olmayacak galiba.
  • Championship Manager hiç çekilmeyecekti arkadaş!
  • Beyler fm 2015 te onur tablosunu nasıl sıfırlayabilirim ?
  • Bestanden kullanıcısına yanıt
    Oyuna hala devam ediyor musun bilmiyorum ama; ozan tufan, enes ünal, sinan kurt gibi oyuncular avrupaya gidiyor. onları 2 yıllığına(önümüzdeki sezon sonuna kadar seçmen lazım) kiraladım ben galatasaraya mesela. sadece maaşlarını ödüyorum.
    Dediğinin tersine bu oyunda oyuncu satmak fm14e göre daha kolay. ama gereksizler zor gidiyor anca kiralayıp maaşlarından kurtulabiliyorsun.
    Taktik olarak internette ararsan zero sea diye biri var onun taktiklerini kullan. şu ana kadar şampiyonlar liginde galatasaray ile 5 yeme alışkanlığımı devam ettirsem de juventusu 6-1 falan yeniyorum yani. bursaya 8, beşiktaşa 6 attım. ligde 19 maçta 81 gol atmış durumdayım.
    En azından beşiktaşta bütçe var. galatasaray sattığım yarı parasını ünal aysal cebine indiriyor. sneijderi 18,5 (peşin) meloyu 8(peşin), tellesi 14,25 (10,5 peşin gerisi 12 taksit + %20 kar payı) e sattım. semihe 14,5 verdiler (tabi taksitlerle) satmadım malum yerli.
    Yani sonuç olarak galatasaray berbat bir kardoyla ligde namağlup liderim. avrupa kupasına gittim maalesef. ama iyi oyuncuları satıp para kazanmalı ve daha ucuza yıldız adaylarına yönelmelisin yoksa türkiye liginde işin zor transfer konusunda. yönetim sattığın oyunculardan yüzde kesiyorsa yönetimden istekte bulun satmadan. bir de gençlik tesislerini ve antreman tesislerini geliştirilmesini iste, yapmazlarsa ısrar et ama abartma. ilerde kendi oyuncularını çıkarman için :)

• Beyler yabancı kuralıyla ilgili bir update geldi mi ya da gelecek mi? resmi olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbom23

Beyler fm 2015 te onur tablosunu nasıl sıfırlayabilirim ?

C:\Users\ "BİLGİSAYAR KULLANICI ADI" \AppData\Local\Sports Interactive\Football Manager 2015 (Windows 7 / 8 / 8.1 için)

Klasörünün içindeki 'Preferences' klasörünü silerseniz tablo sıfırlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scartor -- 30 Ocak 2015; 19:06:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scartor

quote:

Orijinalden alıntı: cimbom23

Beyler fm 2015 te onur tablosunu nasıl sıfırlayabilirim ?

C:\Users\ "BİLGİSAYAR KULLANICI ADI" \AppData\Local\Sports Interactive\Football Manager 2015 (Windows 7 / 8 / 8.1 için)

Klasörünün içindeki 'Preferences' klasörünü silerseniz tablo sıfırlanır.

Teşekkür ederim hocam.
  • mhasal kullanıcısına yanıt
    yapımcı twit atmıştı gelmeyecek diye. oyunun mantığına göre kuralı değiştirseler bile kulüplerin yabancı oyunculara yaklaşımını değiştirmek için daha derin bir değişiklik gerekeceğinden, bir sonraki seneye bırakılmış. fm 16 da alın diyorlar yani :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxiell -- 31 Ocak 2015; 11:10:47 >
  • Yeni notebook aldıktan sonra oyunu yeniden kurdum 5 yıllık deli gibi ısınan laptopta da 6 lig ve sadece 1. ligleri seçili iken büyük database ile tahmini oyun hızı 2 yıldız vs. oluyordu, 8gb ram, i5 işlemci, gtx850 ekran kartlı asus x550jk'da da 6 lig ve büyük database ile oyun başlarken oyun hızı 2 yıldız bu durum normal midir bir çözümü var mıdır ?
  • sezon bittii :D::D

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carantinas -- 1 Şubat 2015; 18:41:14 >
  • Bu arada arkadaşlar oyunu farklı yerlerden logolar indirip denememe rağmen bir türlü logoları oyuna aktaramadım...

oyun 3DMG denenen oyun crack gerektirmiyor inince direk klasörden oyunu tuklıyorsunuz açılıyor.

klasröü doğru yere atıyorum, cache klasörünü siliyorum her şeyi yapıyorum ama olmuyor.

aynı şekilde bu yabancı kuralı ile ilgili yamayı da indirdim onu da uygulayamadım. oyunu başlatırken veri tabanı yönet seçeneğini tıklayamıyorum. anlamadım gitti.
  • 8-6, 6-6, 7-4 vs. biten maçlardan bi ben mi şikayetçiyim acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenWhite.

8-6, 6-6, 7-4 vs. biten maçlardan bi ben mi şikayetçiyim acaba :)

Sanmam ama genel olarak maçların 4-5 gol alta düştüğünü göemedim hocam.0/0 skorunu nerde ise hiç görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskisistem

quote:

Orijinalden alıntı: GreenWhite.

8-6, 6-6, 7-4 vs. biten maçlardan bi ben mi şikayetçiyim acaba :)

Sanmam ama genel olarak maçların 4-5 gol alta düştüğünü göemedim hocam.0/0 skorunu nerde ise hiç görmedim.

Alt liglerde oynadığım için mi acaba diyeceğim ama yinede olmaması gerek bence can sıkıcı bi durum yani. 6-5 bitiyor maçım bi sonraki maç 8-6. Hani kırk yılda bi oldu dersin tamamda sık karşılaşmak rahatsız edici.
  • 
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.